30078
  • technext
    #21227
    +1
  • Csacsi
    #21226
    Hát ezt jó szarul játszottad meg.

    Turnön szín jön mit csinálsz? Eldobod? Illetve Preflop be kellett volna rakni...de ha már csak calloltál, akkor floppon mindenképp be kell, hogy kerüljön.
  • sz4bolcs
    #21225
    pokerstars: én így szeretlek. :D

  • TaRka0107
    #21224
    Ha valaki tud erre valamit mondani, azt megköszönném! Bár egy kicsit off:D
  • #21223
    az nekem is jó

    ma 7-től lesz még egy 3,30 dolláros Deepstack (5000 kezdőzseton) verseny, ha érdekel valakit. Remélem hazaérek, mert most indulok a kocsmába.
  • Mighty
    #21222
    Köszi. Első omaha versenyem, igaz végig headsup...

    Ha estére csinálod, akkor csak megjegyzem, hogy nekem általában 9 után vannak szabad óráim.
  • #21221
    Jah és Gratulálok :)
  • #21220
    Jó party volt, köszi!
    Akarok a hét minden napjára valamit. Ha időd engedi nézz be, hátha leszünk többen is.

    üdv
  • TaRka0107
    #21219
    Szevasztok! Még múltkor megérkezett a checkem a partypokertől, mert úgy kértem ki a pénzem. Bementünk az ERSTE bankba és mondták hogy MKB-be kifizetik készpénzzel. Bementünk oda, és azt mondta a nő hogy a 2 függőleges vonal arra utal hogy csak bankszámlára lehet kiutalni. ERSTE-be mondták előtte, hogy kiutalhatják, de az 1.5 hónapot vesz igénybe. Ezt nem lehetne megoldani gyorsabban? Interneten keresztül moneybrookers-re, vagy netellerre?
  • Mighty
    #21218
    No, csak ketten vagyunk, te is távol a géptől. Ilyenkor mi van?
  • #21217
    Ma délután 17:00-kor indítok egy $2+$0.20-as Pot Limit Omaha versenyt!!!

    Azonosítószám
    48118

    Meghívókód:
    aszparblog


    Gyertek jó sokan!
  • Mighty
    #21216
    NFL közben szakítok rá időt :)
  • plu604
    #21215
    részemről is oldható, bár az 1$ jelenleg a PS-es bankrollom 2/3-a. :D
  • xxxpaulxxx
    #21214
    Hmm... végülis a szememet szúrta ki:D Köszi:)


  • #21213
    ha vagyunk, én szakítok rá időt bármikor!

    Ha addig nem jönne össze:

    Holnap délután 17:00-kor indítok egy $2+$0.20-as Pot Limit Omaha versenyt!!!

    Azonosítószám
    48118

    Meghívókód:
    aszparblog


    Gyertek jó sokan!

  • zeli
    #21212
    Kár hogy nem vagyok Starson regelve. Ez a Pokersavvy hogy működik, valaki esetleg próbálta már ?
  • sz4bolcs
    #21211
    de mondjuk eddig összesen 6an vagyunk a klubban. :D
  • sz4bolcs
    #21210
    Nekem jó, ha össze tudunk hozni még pár embert.. 1 dolláros egy asztalos sng 1500 kezdő zsetonnal, esetleg rebuy-jal. Nos? 21-22 órai kezdés nekem okés.. Jönne más is?
  • Galy
    #21209
    ma?
  • sz4bolcs
    #21208
    Dehogynem. Csak beszéljük meg itt az időpontot, és akkor csinálom..
  • KAMIONOS KOGYO
    #21207
    Saját klub,egyenlőre játékpénzzel: :)

    Azonosítószám:
    37651

    Meghívókód:
    55555555
  • #21206
    Holnap délután 17:00-kor indítok egy $2+$0.20-as Pot Limit Omaha versenyt!!!

    Azonosítószám
    48118

    Meghívókód:
    aszparblog


    Gyertek jó sokan!
  • Galy
    #21205

  • Galy
    #21204
  • xxxpaulxxx
    #21203
    Hol lehet jelentkezni? Mert sehol nem találom a pokerstars kliensen belül ilyesmit... lehet vak vagyok:D

    #21198: akkor lehet átnyálazom majd, mert most találtam meg a gépemen ebookban...:D
  • Galy
    #21202
    jó kérdés, ezt kéne kitalálni
  • Galy
    #21201
    jelentkeztem.

    DECA...
  • ba32107
    #21200
    Na 1 postban reagálok mindenkinek.
    Szabolcs, élő póker majd egyszer, valamikor, de én is szeretnék :D

    Klubokkal kapcsolatban: eddig láttam hogy egyet csináltatok, plusz Szabolcs is küldött nekem priviben, ezeket majd kirakom bannerbe. Ma nem értem rá, holnap se nagyon fogok, szóval megcsinálom, csak ne felejtsétek el, a klubokba is belépek majd :) Talán hétfőn megcsinálom, remélem akkor lesz időm.
  • #21199
    Nem lesz verseny az SG.hu poker club-ban???
  • plu604
    #21198
    Én.olvastam,nekem.tetszett.Bocs,nincs.space.billentyűm.Majd.veszek.új.billentyűzetet.Btw.néhányan.azt.mondják,elavult.szerintem.nem,de.még.ha.az.is,sokat.lehet.tanulni.belőle.
  • xxxpaulxxx
    #21197
    Valaki olvasta már a Dan Harrington és Bill Robertie féle Hold'em versenystratégia című könyveket?
    Ha igen mi a véleményetek róla?
  • zeli
    #21196


    Mikor láttam, hogy két megadó van, oda se néztem, mikor ledobta a flopot. :D
  • sz4bolcs
    #21195
    huh, ez a negatív élmény annyira motivál, hogy újra a régi formámat hozom mtt-n, egyszerűen a legjobb játékom játszom 5 asztalon egyszerre.
  • sz4bolcs
    #21194
    egy érdekes szitu:

  • sz4bolcs
    #21193
    Viszont volt egy jópofa kis allin élő versenyen:

    flop előtt allin ment a short, kapott egy megadást. Mutatás: JJ JQ

    flop xxJ
    Turn Q
    River... Q :D:DSAD
  • xxxpaulxxx
    #21192
  • sz4bolcs
    #21191
    pedig képes vagyok neten olyan rafinált dolgokat csinálni...

  • sz4bolcs
    #21190
    Omg, én többet nem játszom élő pokert...
  • xxxpaulxxx
    #21189
    Hmmm... hát nem tudom... én ilyet nem nagyon tapasztaltam még:D
  • sz4bolcs
    #21188
    Ujj bakker, a live pokeremben van mit elemezni.... Illetve nincs, merthogy többasztalos live pokeren 0 vagyok.

    Pedig én még ennyi jó lapot életemben nem láttam, amennyit kaptam.
    4x kaptam JJ-t, legalább 3x KK-t QQ-t is háromszor, AK-k tömkelege.. de valami nem stimmelt.
    Nem tudtam föllazulni a verseny második szakaszára, és mindenki vágta, hogy ha emelek, akkor valami AA-közeli lapom van... végül SS-ként végeztem 9 vakkal, és egy KK-val a kezemben, amit allin legyalázott egy AQs river A-val. ://

    Slowplay??? Mint ha kivették volna a repertoáromból, ahogy a visszaemelést is. Józanul végiggondolva az utolsó KK-val is csak callolni kellett volna kisvakból, és turnön nyomni egy allint.... áááá

    Mind1, tapasztalatszerzésnek jóvolt..