30078
  • keembo
    #29236
    Amúgy igen. Vannak donkok, mákolások magasfokon. X leosztás alatt akárki tudna ilyen videót összedobni (hozzáteszem jó pár handet nevetségesen játszott), DE a mai világban azon se lepődnék meg, ha manipulált "RNG" lenne. A pénzért mindenre képesek egyes emberek, és ez még csak nem is emberölés.
  • Palinko
    #29235
    azért nincs rendben hogy senki sem felügyeli őket
  • keembo
    #29234
    Ez meg külön hab a tortán, 1:10-től a majmos jelenet ;)

  • keembo
    #29233
    Funvideóként raktam be, de nyilván ez nem esett le neked. Valamint, hogy egyből az eredményeiddel dobálózás a reakció erre a videóra, meg persze, hogy "Amíg ti..., addig én..." utal erősen az intelligenciaszintedre. Kicsit lazíthatnál magadon :)
  • Csacsi
    #29232
    Amíg ti ilyeneket nézegettek addig én inkább elemzek és ezáltal több pénzt nyerek.De persze én is azért vagyok 5 éve konstans nyerő játékos,mert csalnak a termek. ;)
  • keembo
    #29231
    Élvezkedjetek, van még tőle videó bőven!



  • Palinko
    #29230
    na nekünk nem szokott. volt egyszer hogy ugyanazon a napon 2 színsor jött...
  • ddt500
    #29229
    Tegnap voltam másodszor baráti társaságban élő pókert játszani.
    5 óra alatt 4db póker jött le abból kettő nekem.
  • ddt500
    #29228
    Szerintem elfogadható játék volt mindkét részről. Az AA-t vagy a KK-t ugyan így játszottam volna meg de a 99-el is bent lehet maradni 1v1-ben. Turn után meg sima all in.
    Kori preflop mondott allint 3-ik visszaemelés után.
  • Palinko
    #29227
    segítenétek, nagyon szarul játszottam? 2 en voltunk preflop emel KQ val megadom 15 ezer mindkettőnknél preflop emel 750 iga az 3 nagyvak megadom

    K55 flop tol egy 750 est asszem megint én rá 3 szorosát megadja, 9 es esik nyomok 2ezret allin emel, megadom nem tudom már mi volt a river de nála 99 kézbe.

    Annyira rossz játék volt? tudtam hogy nincs nála 5, mert max 55 el emelt volna preflop. K val meg AK val vert volna csak, de erre nem számítottam. mutassátok már azt a cikket hogy KQ val nem allinozunk mert nagyon Korinak érzem magam most :D
  • precision
    #29226
    akit érdekel a megoldás esetleg...

    sandboxie nevezetű appal lehet 2 ipoker szoftvert futtatni egy időben
  • precision
    #29225
    fél dolláros sit n go... ha freeroll lenne akkor is bosszantana de nyilván nem ennyire
  • Palinko
    #29224
    de valami freeroll vagy mi? :D én most 8K fullal estem ki :S
  • precision
    #29223
    de kurvára elegem van már ezekből a színreszín dedós köcsögökből...

    AQ -ra lejön a sorom flopon, betelek, kapom a raise -t, reraise -t két ellenféltől, rakom az allint, callozzák, turn szín, river szín, és mind a kettőnél ugyanaz a szín volt (ja a flopon csak egy ilyen szín volt, szóval a flopon még nem is volt flush húzójuk)

    anyjukat.
  • Palinko
    #29222
    Másik kérdés miért Deal me in bonus, miért nem rakeback?
  • Palinko
    #29221
    akkor ez elég speciális fajta, mert a no deposit BONUS is ugyan úgy bonus lenne. meg van a welcome de ott meg befizetés után rögtön kapod a % ot.
  • Csacsi
    #29220
    Nem kapsz 200 dollárt.A bentlévő,vagy befizetett pénzzel játszol és termelsz raket és kapsz FTP pontot.25 FTP pont szabadit fel 1 dollárt és valószinűleg 10 dolláronként kapod meg a pókerszámládra.Ha nem így lenne akkor nem bónusznak hívnák hanem ingyen tőkének amit bizonyos rake után vehetnél ki.
  • precision
    #29219
    hát ha ez így van ahogy írod akkor elég jóféle visszacsalogató, engem "megvettek" :)
  • Palinko
    #29218
    nem érted még mindig.. kapsz 200 $ és pörgeted a raket amikből ugye lesznek a pontok 25 full tilt pont után 1$ felszabadul és kivehetnéd ha lehetne olyan keveset kivenni

    emígy AA után KK kap egyik cimbi, pokerszarsz én így szeretlek :S
  • precision
    #29217
    ja így már más... szal kell rá zsé, hogy pontokat szerezz, amivel zsét nyerhetsz :)
    végülis, semminél jobb
  • Palinko
    #29216
    Bonus Account ha jól látom van cashierbe csak ugye majd 6. án aktiválódik
  • Palinko
    #29215
    igen, vagy ha nem bírod kivenni pokerstarsra átlökheted
  • zeli
    #29214
    Nyilván ezt a $200 bónuszt ki kell pörgetni:

    "Release your cash bonus by earning Full Tilt Points in any real-money game on Full Tilt Poker. You'll clear $1 of your bonus for every 25 Full Tilt Points that you earn. Your cash will be paid out in custom increments – check your bonus account to find out more."

    Arra kell még figyelni, hogy ezt a bónuszt el kell fogadni a Bonus Offereknél.
  • sz4bolcs
    #29213
    És most visszakapják a pénzüket a játékosok, akiknek bentragadt?
  • Palinko
    #29212
    de nem is olyan elképzelhetetlen, mert tudod ezeket mindég úgy adják hogy akkor veheted ki ha már rakeben régen megtermelted nekik... és a terem rossz hírét nem lesz könnyű jóra alakítani ami történt elég durva volt
  • Palinko
    #29211
    én is de az új játékosoknak részt nézd ott van a first deposit, de az előző bonusok is....
  • precision
    #29210
    "$200 értékű bónusz" azaz jutalom, ha befizetsz vagy mittudomén... kizártnak tartom, hogy minden visszatérő játékosnak 200$ -t adnának... :) be is szarnék :D
  • Palinko
    #29209
    ez még semmi majd 6-11 ig lesz 250k freerollok sorozata.....

    de valamit nem értek
    "A cash bónuszokat tekintve, a korábbi visszatérő játékosok egy minimum $200 értékű bónusszal gazdagodnak, valamint egy „rush poker ring game” jeggyel. Ez utóbbit egyelőre még homály fedi. Az új játékosok pedig az előbb említett bónuszon kívül természetesen a First Deposit nyújtotta bónuszlehetőséggel is élhetnek!"

    szal ez no deposit bonus a 200$ as? mert akkor hajjaj :D
  • ddt500
    #29208
    Elindult a Full Tilt. Igaz még csak játékpénzes. Rögtön kaptam is egy ászpókert.
  • Palinko
    #29207
    Kéne olyan WSOP felvétel ami az 5. naptól mutatja Mersont meg a többiek lapjait is hogy hogyan jutott el kevesebb mint 3 BB től a karkötőig. Tud valaki?
  • ddt500
    #29206
    Nem szidtam csak ezzel a játékával nem értettem egyet. És van már 1000$ feletti tornanyereményem.
  • Palinko
    #29205
    éntőlem Phil Hellmuth is lehetne de ez akkor is zyngás allin volt kommentátorok se értették. mind1 itt ki mennyit nyert attól a szar játék az marad Esfandiari szerint is butaság volt akkor tükrözhetjük a véleményt? ő csak elég nagy név talán neked
  • Csacsi
    #29204
    Azért eléggé szánalmas itt szidni egy olyan sikeres játékost mint Kori, olyanoknak, akiknek gondolom 1.000 dolláros torna nyereményük sincsen, nemhogy egy WPT győzelmük.
  • precision
    #29203
    wtf... iPokeres lett az Everest... pfff.

    hogyan lehet egy gépen egy időben több ipokeres pókerklienst futtatni?
  • Palinko
    #29202
    nekem ott forgott a szemem mikor még kezdés előtt mondta hogy kivár hogy a többiek egyék egymást. és még nem is chip leader volt hanem 2. mikor már van ante ez rossz stratégia mert megeszi a vakokkal együtt
  • ddt500
    #29201
    Olvastam, hogy hogy került be és az sem nyűgözött le. Végig megadogatva muck-olt utána meg hátrányból nyerte az all in-t.
    Végül is mindegy mert ez is szép teljesítmény de szerintem több volt benne.
  • Galy
    #29200
    egész komoly cikkek szólnak arról, hogy KQ-val hogy ne menjünk all-in :DD
  • Palinko
    #29199
    nem játszott jól volt 2 jó megadása amire emlékszek, elejében meg nagyon passzív volt. sztem nem érdemelt jobb helyezést.
  • ddt500
    #29198
    Koroknai mi a faszomért ment all in KQ-al???
    Volt zsetonja bőven nem volt rá szüksége.

    "Nem sokkal később azonban Koroknai András egy hatalmas potban búcsúzott: Greg Merson 1 millióra emelt, a kisvak Jesse Sylvia 2,6 millióra emelt vissza, Koroknai összesen 5,3 milliót tolt be, Merson 9,2 millióra emelt vissza. Sylvia dobott, Koroknai allin ment, ellenfele tartott.
    Koroknai: ♥K♦Q
    Merson: ♠A♠K
    Merson volt előnyben, és a ♥8♠3♣2♠7♥7 ezen nem is változtatott. Koroknai András 1 640 902 $-t kapott a 6. helyért. "
  • Palinko
    #29197
    de mi folyik itt Las Vegasban? olyan ismeretlenek ülnek ott 1 pali van aki 1 milka felett hozott eddig WSOPn van egy fél körül, pár százezres meg több 0 ás illetve 50 ezer alatt legtöbb. nekem nem ismeretlenek a póker közvetítések de senki neve nem ugrik be pedig túl vagyok pár EPT, APT, WPT, WSOP, PPT, PAD adáson.