30078
  • Csacsi
    #21548
    50 dollárból a következőt ajánlom. 1 dolláros don S&G. Rengeteg egyszerű stratégiát lehet rá találni.
    Vagy pedig ABC pókerrel full ringen 0.01/0.02-es cashgamet. max 4 asztalon egyszerre, de kezdésnek az sem gond.....ha csak két asztalon játszol.

    és mellette sok ingyenes versenyen részt venni.

    ha megvan a 100 dollár, akkor jöhetnek a 2 dolláros don-ok, szigorúan 70 dollárnál vissza lépni.

    Aztán irány 500 dollár. Addig nagyjából kialakul, hogy mi tetszik...és akkor azt játszod.
  • Tikal #21547
    mit ajánlotok, mennyivel érdemes elkezdeni játszani, kezdőként, alapismeretekkel? illetve hol érdemes játszani, melyik teremben, ti merre vagytok? a pokerstrategies oldalt ismerem, regisztrácio meg volt full tilten, de gondolom az 50 dodo nem sok :)
    van különbség europai iletve olyan termek között ahol amcsik is játszanak?
  • technext
    #21546
    Ahoz hogy jó (nyereséges) pókerjátékos legyél 4 dolog kell:
    szabályok ismerete, bankrollmanagement, érzék a játékhoz, szerencse

    és az első háromról szól a teszt ::)

    Arra hogy letámadtunk, két dolog.
    1. tökéletes választ kaptál a rendőr úrtól, mert minden kérdésre megtalálható a válasz a stratégiai cikkekben.
    + az én hsz-em is építő jellegű volt, mert tényleg elbukod ha még a kvízt sem tudod egyedül kitölteni :)

    2. A PS külön beleírta a szabályokba, hogy EGYEDÜL vagy köteles megoldani a kvízt, különben NEM vagy jogosult a kezdőtőkére.
  • Barnabyka
    #21545
    szvsz semmi támadó jellegűt nem írtam mégis pampogni kezdetek..mondhatom szép(bár 1-2 ember miatt én nem ítélem meg a topikot).
    az első pontodhoz meg annyit, hogy szövegértelmezésből igencsak megbuknál 5. osztályban is már (:
  • Police88
    #21544
    1. "no comment" egy commentben :D grat
    2. "Kezdő táblázat letöltése" mond valamit? Abban leled azokra a választ a bár tudom ahhoz már legalább 5. osztályosnak kell lenni, hogy megértsed, a többi kérdésre meg a megjelölt (kérdés előtti vastagon kiemelt cikk cím + gyengébbek kedvéért a linkjét is oda rakták ("itt találod a megoldást")
    3. De igen te vagy az ész, ennél jobban a szádba se tudnák rágni ingyen 50$-ért nyomj már le pár egérgombot...
  • Rash87
    #21543
    Nem mintha azon múlna,h elbukod-e v. sem...
  • Barnabyka
    #21542
    Link

    Nem tudom ezt az oldalt mennyire ismeritek elsőre szimpatikus.. viszont lenne egy kérdésem..érdemes ezekkel az ingyen tőkékkel szenvedni( és ha igen leginkább melyik teremben) vagy inkább nyüstöljem tovább a PS számlámat?
  • tmp
    #21541
    majdnem 20ezerrel vannak FTP-n többen.
  • tmp
    #21540
    Hehe, pokerstarson átmenetileg offolták a play money játékokat. Érdekes, hogy kb 40ezer játékos egyből átment FTP-re és most többen is vannak ott online :D
  • plu604
    #21539
    esetleg írj nekik egy levelet hogy "légyszihaaaaagy..."
  • plu604
    #21538
    "Hát már nem azért de nem minden kérdés arról szól, hogy játék közben mit csinálsz..."

    Attól függetlenül kurva fontosak. És ha nem vagy hajlandó ezt elfogadni, pikkpakk el fogod bukni a tőkéd.
  • tmp
    #21537
    Elméletileg 1x tudod megváltoztatni, gyakorlatilag többször is meg lehet. Ha neten rákeresel több user is írja hogy gond nélkül cserélt már 3-4x képet. Én pl 2x cseréltem már, mindenféle gond nélkül.
  • Barnabyka
    #21536
    a második fele #21534 erre a hsz-re ment. (bocs a duplaposztért)
  • Barnabyka
    #21535
    hát jó tudom, csak a könnyebbség kedvéért kérdeztem, mert anno én már találtam egy oldalt a válaszokkal cak most nem lelem.

    Hát már nem azért de nem minden kérdés arról szól, hogy játék közben mit csinálsz szóval no comm a segítőkészségedre ;)
  • technext
    #21534
    + ha nem tudod teljesíteni, akkor fölösleges megkapnod a pénzt :) úgyis elbukod
    nagyon alap dolgokat kérdeznek benne
  • Police88
    #21533
    pontosan azon az oldalon vannak a válaszok ahol fel vannak téve :P
  • Barnabyka
    #21532
    Srácok poker strategy-es kvízhez valaki betudná linkelni azt az oldalt ahol megvannak a válaszok?
  • KAMIONOS KOGYO
    #21531
    Jaaaaa hát igen
  • Galy
    #21530
    pedig van megoldás : Ps Team Pro státusz például :)
  • technext
    #21529
    Kamionos válasza + hozzá az én kis történetem

    Jártam egy lánnyal, és voltam annyira szerelmes hogy képes voltam egy közös képet feltölteni PS-re. Ahogy az szokott lenni, szakítottunk a lánnyal. A kis fejemmel gondoltam írok a supportnak, hogy nem e lehetne lecserélni vagy legalább törölni. Elküldtek a sunyiba :D miszerint ki van írva hogy csak 1x lehet az avatart kiválasztani, többet nem. (N)
  • KAMIONOS KOGYO
    #21528
    szerintem sehogy!
  • xxxpaulxxx
    #21527
    Pokerstarsnál hogy lehet törölni az avatarom?
  • xxxpaulxxx
    #21526
    Hmm... már azt hittem, hogy ez a sok új üzenet valamiről szólni is fog, de aztán rá kellett jönnöm, hogy a szokásos:D
    Airbus... menj át inkább a Testépítő topicba... ott jobban fognak szeretni:D
  • TaRka0107
    #21525
  • ba32107
    #21524
    Egy kicsit most már visszavehetsz. Ne követeld, hogy minden kérdésedre válaszoljunk. Segítünk ahol tudunk, de az már túlzás amit te művelsz. Értetlen és agresszív vagy.

    Nem megszokott a vita és a flém ebben a topikban, és ezentúl sem lesz, ha rajtam múlik (márpedig rajtam múlik, mivel én vagyok a HG).

    Két tanácsot tudok adni: kezdj egy angolul tanulni, és legyél kicsit önállóbb, nagy az internet, okos a google, meg lehet tanulni pókerezni, ha tényleg akarsz. Ne foglalkozz mindenféle programokkal meg szabályokkal, egyszerűen csak játsszál, sokkal többet ér.
  • Police88
    #21523
    Akkor boldogítsd a supportos formát ne ezt a fórumot szemeteld tele a duplapostjaiddal.
  • plu604
    #21522
    nehéz is fórumozásban profivá válni...
    btw ha jót akarsz magadnak tanulj meg angolul. ez nem cseszegetés, komolyan mondom.
  • Airbus A380
    #21521
    ui: persze magyar nyelven és nem 1házilag gyártott google video-val.

    "neked aztán érdemes segíteni... xD (google fordító esetleg de a programok neve úgy is angolul van szóval egy ctrl+f-el rákereshetsz de tudjuk, hogy ez meghaladja az értelmi képességedet már bizonyítottad az előző 216 db hozzászólásod során)" nyugodj bele hogy nem mindenki profiként kezdi.
  • Airbus A380
    #21520
    Google fordítóhoz nem kell értelmi képesség 100 oldalon le van írva hogy hasztalan mindegy ne törjétek magatokat majd válaszol az normálisan akit ezért (is) fizetnek.
  • Police88
    #21519
    neked aztán érdemes segíteni... xD (google fordító esetleg de a programok neve úgy is angolul van szóval egy ctrl+f-el rákereshetsz de tudjuk, hogy ez meghaladja az értelmi képességedet már bizonyítottad az előző 216 db hozzászólásod során)
  • plu604
    #21518
    A support sem fog korrektebb választ adni neked mint technext. Ne légy ilyen fürdőskurva, örülj inkább hogy segít.
  • Airbus A380
    #21517
    Az angol weboldalt meg a hajadra kenheted én 1 szót se értek belőle és nem nem a pokerstarsol van szó.
  • plu604
    #21516
    de az nem azt jelenti hogy a stratégia elhasalt. a póker nem az a játék ahol ha nagyon ügyes vagy minden leosztást megnyerhetsz.
  • Airbus A380
    #21515
    de bírom az ilyen most én vagyok a király okostjásokat gratu. nagyfiu vagy semmi baj majd a support KORREKT választ ad, bár nekik ez a dolguk még jó hogy te nem ott dolgozol.
  • technext
    #21514
    mi is a kérdésed?
    Az FTP-n tiltott programokhoz kaptál már linket.
    A PS-hez pedig...link
    10 másodperc se volt beütni és rákattintani az elsőre a listában.
  • ntex
    #21513
    az ok, de mindkét esetben belefuthatsz ilyen pofonokba :D
  • Airbus A380
    #21512
    #21505
    pls.
  • technext
    #21511
    Én örülök ha az AA-mba beletolják az all int. Az idegesítő dolog csak az hoyy le is jött neki :D
  • technext
    #21510
    freeroll =/= póker :)
  • ntex
    #21509
    na igen ezzel kb semmit sem lehet csinálni. jó nagy malaca volt neki. én még nem nagyon játszottam, de bátyjámat szoktam nézni hogy játszik FTP freerollokon, és őt is számtalanszor lemákolták már ilyen szirszar lapokkal... mondanom sem kell szerencsétlen tiszta ideg lett :D (én is hasonlóképp reagálnék)

    És kb ez a példa arra hogy akármilyen profi által kitalált stratégia hogy hasal el.