30078
  • Airbus A380
    #21508
    5,
  • kraawz
    #21507
    megtaláltam az illetőt,aki 89el nyert 4 all-int :D

  • kraawz
    #21506
    az igen, a mai kedvencem ez volt ma eddig (5.50$, 10 fős SNG)


    Úgy 150/300 vakszinten 8an voltunk, 5ös all in köv körben

    1. AA
    2. QQ
    3. KQ o
    4. J10 s
    5. 89 o

    Kitaláljátok, ki nyert... :D
  • Airbus A380
    #21505
    A fulltilt ügyfélszolgálata ismét jó gyors :D de ott szeretnék versenyezni. Szerintetek beleköthetnek a szoftverembe amit a Ps-en használhatok, az ügyfélszolis azt írta nem támogatja a tisztességtelen játékot és a megfigyelők elől sem rejt el semmit.Akkor gondolom a Fulltiltnél sem kötnek bele.
  • TaRka0107
    #21504
  • dashed_
    #21503
    Az ilyenektol megy fel az agyvizem..
    1 beszelokent all in egy ketszinu jq-ra?

  • TaRka0107
    #21502
    GRAT
  • zeli
    #21501
    :]



    Ez eddig a második.
  • TaRka0107
    #21500
    Lájkolom!
  • Airbus A380
    #21499
    Erik Seidel nyerte minden idők legnagyobb nevezési díjú pókerversenyét
  • Airbus A380
    #21498
    pár jótanács kezdőknek.
  • ba32107
    #21497
    :D Grat, sok szerencsét :)
  • technext
    #21496
    Egy kis minichallenge :) fel kell dobni a mindennapokat.
    Egyik haverommal megigényeltük a YPC ingyenes kezdőtőkét.

    Február 1-én indulan. A cél elérni az 500 dodós bankrollt.
    Aki előbb eléri, az megnyeri a másik bankrollját.
    Pár plusz hozzá:
    * Ha valaki lenullázza a BR-t az jön a másiknak 2 rekesz sörrel.
    * Ha megvan az 500 dodó és a másiknak nincs meg a minimum 150 akkor a BR mellett még egy rekesz sört is bukik.
    * Kikötöttük, hogy minden héten az előző hét vasárnap 23:00kori BR 10%ának megfelelő rake-t kell termelni.

    [Aki nem érti: 25$-ral indulunk, tehát az első héten 2,5$ raket kell termelni. Vasárnap 23:00-kor megnézzük a BR-t (legyen mondjuk 55$), akkor már 5,5 $ rake kell. Így nincs az, hogy az egyikünk játszik a másik pedig malmozik]
  • technext
    #21495
    Írni kell a supportnak és az esetek 95%ában rendesek és megengedik hogy egy IP-n több emberke legyen.
  • KAMIONOS KOGYO
    #21494
    egy IP-ről csak egy számla lehet!
  • ntex
    #21493
    Na most nekünk id gondunk akadt, én meg tudtam csinálni az 50$-t viszont bátyjám is meg akarja szerezni a számlájára és neki már nem engedett új számlát nyitni ftp-n. mit lehet ilyenkor tenni ?

    nem visszaélni akarunk az ajánlattal csak mindketten meg akartuk csinálni az 50$-s kvízt, nekem átutalták a pénzt neki még nem.
  • ba32107
    #21492
    Passz, ebben nem vagyok biztos. Az IP-det tuti figyelik. Kérdezz rá a PS fórumokon.
  • Police88
    #21491
    tehát valódi pénzes számlával nem rendelkeztem soha még ott
  • Police88
    #21490
    Ha fulltilten csak az e-mailem és a nicknevem van megadva (tehát semmi személyes adat) és új accountot regelek akkor vajon kiadják rá a pokerstrategys ingyen 50$-t?
  • Airbus A380
    #21489
    Nekem nagy segítség,sokáig jutottam vele az alább linkelt játék netes részén. Bár nem ismeri a ellenél lapoka de a asztalon lévőkből meg az én2-őmböl valahogy statisztikát számol hogy mekkora esélyem van erre vagy arra .

    © ntex


    berakom a linket ha használod jó ha nem nekem az is :)

    link kezdő vagyok mint te nekem hasznos. Az oldalakon nem tudom legáls e a pokerstars és a fulltilt válaszát várom ez ügyben
  • ba32107
    #21488
    Nem ismerem azt a programot... a PokerTracker egy átfogó analizáló és HUD program. Esélyszámolásra PokerStove-ot használok.
  • Airbus A380
    #21487
    link ha nem ilyenre gondoltál sry.


    © ba32107


    Amit progit én kérdtem az miért nem jó ? Az is esélyeket mutat és állítólag ilyet sokan használnak.
  • ba32107
    #21486
    Szia!

    1. 0.05/0.10-re semmiképpen ne ülj be. Ez a limit túl magas egy kezdőnek. Válaszd a lehető legalacsonyabb limitet. Van bőven NL2-es asztal is. NL2 azt jelenti, hogy a max beülő két dollár. A max beülő általában a nagyvak 100x-osa, tehát pl. a 0.05/0.10-es téten 10 dollárral ülnél bent egy asztalon. Ez a teljes bankrollod egy-ötöde, ennyit soha nem szabad kockáztatni. Keress rá arra hogy bankroll managemant, és olvasgass.

    2. Real-time statisztika mutató szoftver létezik, ilyen pl. a Poker Tracker. De ezzel te most még nem sokra mész, mert egyrészt kezdőként nem érted mit jelentenek a statok, másrészt mivel még nem játszottál egy handet sem, a programnak nincs adatbázisa, amiből dolgozzon. Másfelől a legalacsonyabb limiteken bőven felesleges a program. Esélyelemző program real-time nem létezik, hiszen ahhoz hogy ismerd az esélyeidet, ismerned kell az ellenfeled lapját, ez pedig ugye nem lehetséges.

    3. Ilyen programról még nem nagyon hallottam, bár biztos van. Normális poker AI-t úgysem tudnak csinálni olyan fejlesztők, akik ingyen ilyen programokat fejlesztenek. Inkább játssz freerollokon igazi emberek ellen, sokkal többre mész vele.

    A legjobb amit most csinálhatsz, az az hogy elolvasod a pokerstrategyn az alapvető kezdő stratégiákat, eldöntöd hogy cash game-et vagy verenyt akarsz játszani, és beülsz a lehető legalacsonyabb limitű játékra. 50 dollár nagyon kevés, hamar elveszted ha nem vigyázol. Ha viszont vigyázol, akkor megalapozhatod belőle a pókeres karrieredet, mint sokan közülünk. Sok szerencsét!
  • ntex
    #21485
    sziasztok!

    Kezdő vagyok, lenne 1-2 kérdésem :)

    megszereztem én is az 50$ kezdőtőkét strategy-n, FTP-re regeltem magam vele. De még nem tudom mire használjam fel, beüljek-e 0.05/0.10-es cash game asztalhoz vagy tournamentekre nevezzek be.

    Mit ajánlotok ?

    aztán:

    létezik olyan elemzőszoftver FTP-hez ami real time mutatja a statisztikákat, esélyeket ?

    utolsó :

    van-e olyan pókerprogram ami mondjuk egy FTP volumenű pókeroldalt "szimulál" tehát itt arra gondolok hogy offline tudjak ilyen 200-300.000 résztvevős bajnokságokon indulni esetleg valamilyen karrier mód is van benne. gyakorolni jó lenne.

    Előre is kösz ia válaszokat ha hajlandóak vagytok :P
  • Airbus A380
    #21484
  • ba32107
    #21483
    Számolj velem is. Ha lesz pénzed beülünk együtt egy asztalhoz :D
  • Airbus A380
    #21482
    :P arra még várhatunk addigra segítség se kell. Bár most is inkáb csak ki szeretném próbálni hogy így milyen vagyok , meglássuk mit írna a supportok , de savadon foglak ;´)
  • technext
    #21481
    ha FTP-n lesz pénzed, szívesen játszanék veled pár HU-t :)
  • Airbus A380
    #21480
    De azt hiszem a leírtak alapján amit én kérdeztem az legális. (tudom dupla post de most jutott eszembe mután gugli fordítóval átrágtam a linket)
  • Airbus A380
    #21479
    Ez angol ezt nem értem. De én is szerűen megoldottam írtam a supportra, aztán megmondják azt kész. Azért kösi.
  • ba32107
    #21478
    Full Tilt

    (egy google keresés volt :))
  • Airbus A380
    #21477
  • Airbus A380
    #21476
    Nem is erre kell.
  • Csacsi
    #21475
    Ez sem fogja megmondani, hogy mi ellen játszol. Nincs olyan program, ami segít meghatározni játék közben, hogy mekkora esélyed van nyerni. Ezt meg kell. Fel kell állítani az ellenfélnek egy ranget..és az alapján játszani a te kezedet. És akkor ha már sokat játszottál fejből tudni fogod, hogy mennyi esélyed van nyerni flushdraw ellen..sordraw ellen, vagy egyéb ilyen okosságok ellen.
  • Galy
    #21474
    Ps
  • Airbus A380
    #21473
    sejtettem, de hátha mégse.. :) köszi. még annyit segítsetek aztán hagylak titeket hogy találtam 1 számomra használható kalkulátort de nem tudom megnézi a termeknél hogy legális e mert nem tudom hol kell.ezt szeretném feltenni de nem tudom hogy a pokerstars és a fultiltnél ez legális, értelemszerűen azt meg nem szeretném hogy bármeikről is kizárjanak ilyen miatt szóvl ha megnéznétek nekem hogy használhatom e annak örülnék köszi.
  • Galy
    #21472
    Ma este vmi klubverseny?
  • Galy
    #21471
    játékpénzes versenyen játékpénz a nyeremény
  • Airbus A380
    #21470
    pókerstarson mi a díj a nem frreroll-os játékpénzes versenyen? csak azt írják a verseny után teszik közzé a díjazás.
  • ba32107
    #21469
    1. Időről időre szeretem elcsekkelni a top párt. Ezzel gyengeséget hintek el, és ráveszem az ellenfélt a blöffre a később utcákon (sokszor így többet ki lehet hozni egy lapból, mintha cbetelnék top párral). Viszont elismerem hogy a board nem volt éppen alkalmas erre, szóval nem volt jó húzás. Általában sokkal agresszívabban játszom meg az ilyen lapokat.

    Amúgy deep asztal volt, szóval a 200 BB-vel alapból be tudott ülni.

    2. ez közvetlenül az előző hand után volt, és egyszerűen éreztem, tudtam hogy semmi lapja nincs :D Szerintem frusztrált volt, hogy elvesztette az előző partit. Olyan gyorsan adott meg turnön és riveren is, hogy biztos voltam benne hogy semmije nics. A river bet megint csak blocker bet akart lenni - nagyon megszerettem ezt a move-ot, és elég gyakran használom. Sajnos túl gyakran, olyan helyzetekben is, amikor nem kéne.