30078
  • Carloska
    #21828
    és főleg aztse miért ment a verseny miért döntöttem így
  • Carloska
    #21827
    de te azt nem látod innen hogy menyien voltak versenyben és milyen stackel
  • plu604
    #21826
    Ez még messze nem a push or fold szituáció, több mint 20 BB-d volt...
    Ha 12 BB alá esel, akkor játszik a push or fold.
  • Carloska
    #21825
    kevés zsetonom volt átlaghoz képest tolnom kelet szar lapokra is mindegy alapon :D

    sose szopat gép nehogy legyen már egy sorrom :D

  • sz4bolcs
    #21824
    ty!!
  • Galy
    #21823
    mert nem így működik a rendszer, nézz utána!
  • N o N a m e
    #21822
    Tegnap befizettem Full Tilt Pokerre 25 dollárt, de semmi 100%-os bónuszt nem kaptam :S
  • Carloska
    #21821
    PokerStars, 10/02,ID: 351690381,Name: Online Poker Show Freeroll, Time: 21:35, pass: sao
  • Tikal #21820
    Imádom mikor egymás után háromszor is ugyanaz a hand jön le : A10 :) Mondjuk kétszer fold lett, harmadjára már bejött...
  • xxxpaulxxx
    #21819
    Nah jó elegem van... most pár napig asszem nem játszok... besokalltam a Pokerstars RNGre...
  • Tikal #21818
    Ez igaz.
  • sz4bolcs
    #21817
    Alkalmazkodni kell az asztalhoz, ahol akár A10-zel is allin mennek..
  • Tikal #21816
    Hát én eddig azt hittem csak a néhány centes asztaloknál menő AKval allin menni preflop. sose értettem, pláne hogy sokszor kikapnak...
  • sz4bolcs
    #21815
    így nézz flopot KK-val:

  • sz4bolcs
    #21814
    tiiiiirpáák


  • ntex
    #21813
    ÉS még mielőtt vki azzal jönne hogy KK-val AA-val miért várok meg flopot, bárhol belefuthatsz olyan megadóállomásba aki szar lapokkal ugyanúgy végig callolni fog és a végén lemákol, mintha elején All-in -t nyomsz és showdown-ban fog lemákolni szintén szar kezdőlapokkal egy drillel esetleg sorral-flössel-fullal vagy akármivel :D
  • technext
    #21812
    hát aki egy ~4ezres potba beletol 45ezres all int AKs-el 3 limpelő után úgy hogy még jönnek mögöttünk és ezekközött van olyan aki veszélyes a stackünkre, az meg is érdemli hogy kiszívjon vele :)

    Ez a lap sokkal inkább postflop játszós és nem preallin, csak sajnos sokan úgy kezelik hogy yaaaaaay AK...tuti lap all in! ami butaság :) (bőven volt tered a játékhoz (majdnem 60BB))

    Nem kioktatásnak írtam, de mivel beraktad ide a leosztást, elmondom a véleményem (illetve hogy mi lett volna a helyes játék).

    Itt preflop hívni kellett volna 3250-3500ig, 7-8ezres visszahívásig megadni/all in menni rá ha az ellenfél nem vinné el az egész stackünket.
    (nem szeretek pénzfeldobást játszani, mert az tényleg gambling:))

    Ezen a flopon pedig próbáljuk meg alacsonyan tartani a potot (olcsón nézzük meg a turnt)

    Ezen a turnon: ha hívnak dobjuk el Így maximum buktunk 12ezret. Ez belefér még, mert marad 36 ezrünk ami elég a további játékhoz (45BB).

    ui.: Semmi baj nincs a PokerStarssal ::) a terem nem csal és nem szívat. Furcsamód azok akik ténylegesen tudnak játszani sose panaszkodnak.

    DE ha a következő 5000 leosztásodat tökéletesen játszod meg (nem csak szerinted hanem tényleg), és még mindig nem megy a dolog, akkor elismerem hogy szívat téged a terem.
  • ntex
    #21811
    én azért leírom :P

    AKs -re még kezdőként se mondtam volna all-int úgy hogy mindenki csak call-olt előttem, akkorka potért nem kockáztattam volna az összes pénzem, egy raise-t esetleg mondjuk POT értékben. Na meg azért sem mert AK-val ha nem talál el a flop még egy 2-es párral is levernek.

    És én is belefutottam már pár ilyenbe, ezért döntöttem így hogy arra törekszem hogy a legjobb lapokkal is megpróbálok minimum flopig eljutni a legminimálisabb befektetéssel (Raise , vagy ha előttem raiselnek call)

    még AA-val és KK-val is csak emelek, és max flop után mondok all-int ha úgy látom hogy nekem kedvez a flop.

    Ugyanez megtörténhetett volna ha te AK helyett AA-val mondasz all-int, és mondjuk az ellenfeled két 10-est tart a kezébe AT helyett, ráadásul TT-vel több oka is lett volna megadni mint AT-vel.

    Amúgy az a legszarabb hogy ilyenekbe bármyikor belefuthatunk, mindig lesz olyan aki poénból meg fogja adni vagy épp megunta a játékot. Magam pédájából is ki tudnék indulni, volt olyan hogy hosszas szenvedés után egy tournamenten all-int nyomtam mert már untam a játékot, erre nem buktam hanem vittem a potot. Köv körben eljátszottam ugyanezt, akkor is én vittem szintén szar lapokkal mindent. Utána már senki nem merte megadni vagy 5 körön keresztül, így a vakokat is elvittem minden körben plusz pár callt. és végül úgy döntöttem mégsem szállok ki és 50. valahányadik helyen zártam a 9000 indulós versenyt
  • Carloska
    #21810
    Amiket az utóbbi napokban beraktam hűen tükrözi a mostani pokerstars verseny helyzetet komment nem kell mert egy ideig bese nézek a topikba ez a hét után









  • Carloska
    #21809
  • Tikal #21808
    jók az ilyen mákok ha velünk történnek :)
  • ntex
    #21807
    rossz a sorrend, fordítva :D
  • ntex
    #21806
    na íme két screen a maiból :)

    első egy flop full, rá 3. leosztásra meg a második egy mákolás :D



  • fook
    #21805
    ahj pedig mentem volna :(
  • Carloska
    #21804
    CANCELLED!!! hát akkor nincsen verseny ma :D
  • 12346
    #21803
    Okker, köszönöm szépen:)
  • Carloska
    #21802
    Poker Stars PokerReviewList Freeroll , ID: 351924895, prize: $100 , time: 21:00 CET

    jelszó 5 perccel a verseny előtt lesz meg kirakom ide
  • Csacsi
    #21801
    Ezt nem értem. Verseny korai szakaszában....mi értelme van itt menni? Legjobb esetben is 50/50-et játszunk. Én nem sok MTT-t játszok, de amikor játszottam, és olvastam róla....akkor ez itt sima dobás lett volna.
  • Carloska
    #21800
    Friss verseny betolom allin , előtte aki nyert ebben a party ban annál ász pár volt

  • ba32107
    #21799
    Csak amíg tart az ezüst státusz.
  • Police88
    #21798
    Pokerstrategyn ha elértem az ezüst státuszt akkor azok a cikkek elérhetők maradnak örökre vagy csak az adott hónapig?
  • Tikal #21797
    Valaki tiltre került ma:

    "verd a faszod abba a repedtsarku budosszaju kurva anyadba aki lovakkal baszik te kocsog fasszopo takony"

    :DD
  • Tikal #21796
    Persze az is benne volt hogy cash gameztem másik asztalon és az jobban érdekelt mint egy 12000 indulos freeroll ahol nem sok esélyem van :)
  • Tikal #21795
    Nem sok tapasztalatom van freerollokról, de eddig ugy láttam ilyen lapokkal simán bemennek, egyszerűen ha az első tiz percben nem zárkzom fel, utána már kinyirnak, pláne hogy mindig dobál az asztalok között, és a 2000chipem már semmire sem jó mikor a többiek már rég 20ezer felett vannak. Egyébként nem mentem volna be ha nem azt látom hogy már a tizedik kört viszi el semmi lapokkal, csak azért mert 1000rel emel minden körben. ÉS persze hogy ezerrel emel mikor mindenkinek 2-3ezre van :)
  • sz4bolcs
    #21794
    Nem tudom, mekkorák voltak a vakok, de ilyen nagy stack ellen, főleg ha nagyon agresszív, fölösleges A6-tal hősködni, akármi van nála.
  • pLau
    #21793
    ma letöröltem a holdem managert és elveszett az össze handem... valahogy visszatudom szerezni őket?
  • Tikal #21792
    Tegnap freerollon, volt egy srác az asztalnál, 20ezer zsetoonal, a többieknek meg 2-3ezer. Akármyilyen lap jött, ezressel emelt, végül A6al neki mentem, és persze hogy mákja volt, a szar ötöse meg kilencese mellé lejött még egy és megnyerte. :)
  • ba32107
    #21791
    Szerintem ez jó játék volt. Turnön miért csekkeljek, hogy aztán ő is csekkeljen és kapjon ingyen lapot a flösshúzójához? Még így is, hogy emelt, így is nyugodt szívvel toltam all-int. Simán megjátsszák ezt az emelést AK-val, ahol az A egy kőr, KQo-val, de még akár két párral is. Még ha már kész flössre is teszem (amit én soha nem szoktam... egyszerűen úgy játszok, hogy nincs meg a flösse. Ha mégis floppolt egy flösst, akkor kifizetem.), akkor is vannak outjaim a fullhoz. Szerintem ez teljesen korrekt játék volt, csak azért tettem be, hogy ilyen coolerekkel és bad beatekkel szopok mostanság.
  • Galy
    #21790
    kezdünk nagyon átmenni badbeat topikba....
  • sz4bolcs
    #21789