30078
  • sz4bolcs
    #22108
    tornajátékos sors. :)
  • sz4bolcs
    #22107
    Mutatok én is ilyet.. csak ez 3 óra játék után döntő asztalon. :D

  • sz4bolcs
    #22106
    Két varázsgömbpoweres hand..





  • Carloska
    #22105
  • ntex
    #22104
    Jah és 50.87$-al zártam :) Asszem itt abba is hagyom mára :D 43$-ról felhúztam magam :) Asszem mondhatom hogy GG nekem :D
  • Tikal #22103
    szép :)
  • ntex
    #22102
    OIIIII... Eddigi pályafutásom legnagyobb CG potját vittem :D WÁÁÁ de kellett ez már nekem...

  • Tikal #22101
    megint riveren szopattak meg, drillem volt, neki kézben A2, és riverre leesett neki a 4es ami kellett a köcsög sorához áááááá :)
  • xxxpaulxxx
    #22100
    Dejó... megszűntek starson a 20BB-s asztalok-_-
  • ntex
    #22099
    sry a dupláért :S
  • ntex
    #22098
    Váááá hogy lehet ilyen mocskos mákja valakinek ? És még hívott is flopon mintha tudta volna hogy le fog esni a drill neki...

  • Carloska
    #22097
    allin mész is megadja
  • Tikal #22096
    Szerencsém volt hogy elvarázsolta az ász drillje :)
  • Carloska
    #22095
    szerencsétlen volt másik nagyon ász drillel
  • Tikal #22094
    áá, pokerem volt ásszal, de nem adták meg, miért miért? :D
  • ntex
    #22093
    Amúgy ma eddig egész jól állok, 43$-ról visszatornáztam magam 48-ra :) Lehet abba kéne hagynom mára mielőtt még elszállok a lóval és visszabukok mindent :D
  • ntex
    #22092
    Már azt hittem nem lesz aki fizessen a sorodért... :D
  • Tikal #22091
  • Tikal #22090
    ilyen rakeback oldalon vagytok regisztrálva? ha már van valahol számlám azt is hozzá tudom adni vagy csaak ha ujként regisztrálok?
  • Tikal #22089
    Ez a két parti most nagyon jót tett az idegeimnek, mindkettőt flush-el nyertem egymás után :)



  • Carloska
    #22088
    annyira beszoptam :D :D :D

  • ntex
    #22087
    Gyerek hülyének akart nézni...

    Végig callol és a végén be akar ilyeszteni egy emeléssel, mondom ha már ennyit beraktam csak megnézem mi van nála.

  • Tikal #22086
    mikor lesz vége a vesztő szériámnak? direktr kihagytam három három napot.. de ma is olyan partikat bukok hogy nem hiszem el... riveren mindig leesik egy számomra végzetes lap, kb 10% esély van rá, de leesik, ma már hamrmadszorra :D
  • zeli
    #22085
    Ez Mörfi volt. :DD



    Ma másodszor kapok ki póker ellen. A következő körben AQ-val visszaszedtem tőle. :)
  • xxxpaulxxx
    #22084
    Köszi az elemzést és igen... jogos:D
    de ez akkor sem volt szép a kacsáktól=(
    :D
  • Csacsi
    #22083
    QJ nálam onnan dobás. Ha jön egy Q, vagy egy J floppon, akkor sem vagyok biztonságban.

    Szóval szerintem dobni kellett volna preflop, és megúszod, hogy ennyi pénzt veszíts..azaz zsetont.
  • Csacsi
    #22082
    Shorthanded cashgame.
  • xxxpaulxxx
    #22081
    És Bwinen mit? Jó terem az? Mert sok helyről hallottam már szídni.
  • xxxpaulxxx
    #22080
    Jajj de szeretem az ilyeneket:D

  • Csacsi
    #22079
    Bwin.

    Heads Up-ot, meg most siderollt, PS-en építek....mert ott jobb versenyek vannak.
  • xxxpaulxxx
    #22078
    Amúgy hol játszol?:)
  • sz4bolcs
    #22077
    epic newbie :D

  • sz4bolcs
    #22076
    Én tegnap $45 pluszban zártam. :) Ez nagy szó $100 alatti bankrollal.
    És végre úgy éreztem, hogy nem vagyok fásult, a játékomon is meglátszott, úgy játszottam, mint régen, amikor 1 hónap alatt $450-ig fölvittem a rollom.
    Nálam semmi más nem hiányzik, hogy nyerő játékos legyek, csak a motiváció. ://
  • ba32107
    #22075
    Én úgy tudom hogy bizony kell adózni a pókerből befolyó pénz után. Persze ez senkit nem érdekel, és vannak különböző trükkök erre, de én ezt hallottam.
  • technext
    #22074
    nem a pókeres dologról van szó
    Van 1 ingatlanunk amit mindig kiadtunk az IBUSZ-on keresztül, és ők elfelejtettek befizetni valami adót amit rajtunk vertek el.

    Egyébként egyik ismerősöm az APEH-nál dolgozik elég fain pozícióban (de nem tudott segíteni az előbbi dologban), azt mondta hogy ennyi pókeres bevétel (1xxx $) után nem kell adót fizetnem.
  • sz4bolcs
    #22073
    Az apehes cucc érdekelne, ha esetleg több infót tudnál mondani. Végülis hogy kell ezután adózni, meg ilyesmi?
    Csacsi: te hogy oldod meg?
  • technext
    #22072
    fuh rengeteg üzenet :) tetszik hogy pörög a topic
    az én részemről 2 hír:

    megnyertem a minichallenget :D haversrác nullázott :) fincsi sör, yummy

    a fontosabbik:

    Beszélgettem egy pókeres ismerősömmel/barátommal rólam. Átnéztük a 2010es évet játék és nyereség tekintetében. Örültem a számoknak amik kijöttek, de mégis csalódott voltam picit. Tudom hogy lehetnék nyereségesebb is.

    László uram véleménye szerint ha kellő energiát fektetek a dologba, ~fél év alatt elérhetem azt a profitot amit jelenleg képes vagyok a tornákkal illetve sng-kkel. Tehát lehetséges hogy idővel sokkal nagyobb profitot tudok termelni majd, mint MTT/SNG-n tudok.

    Ott van még a másik megoldás, hogy nagyobb nevezésű versenyek következzenek, de ahhoz BR kell ami jelenleg nem sok van (valaki írta hogy más hibája miatt nem szívathat minket az APEH...megtették :) voltunk ügyvédnél is és nem tudtunk mást tenni csak kifizetni a büntetést).

    CG-n kisebb a szórás, jobban kijön a tudás így most kényszerből és kíváncsiságból is adódóan: Ring game asztalok vigyázzatok jövök :)
  • xxxpaulxxx
    #22071
    :/ Kár érte... szerettem... bár mostanában én is fiftyzek:)
    Szegény rs03rs03-t viszont én is sajnálom... szegénnyek milyen élete lesz ezután?:D:D

    Csacsi neked meg köszi ezt a sok infót és motiválást!:)
  • Csacsi
    #22070
    Floppon hívtam volna. De a végeredményen nem változtat. Sokszor mögéd fog checkelni flushdrawal, gyenge dámával 54-el, és akkor turnon már bajban lehetsz. Viszont ha hívsz...akkor nem hagysz benne értéket...amit megnyerhetnél.
  • zeli
    #22069
    Ma nekem is volt egy cooler:



    Mondjuk volt egy bolgár csávó, az kikapott a legerősebb fullal egy 6-os póker ellen.