30078
  • Csacsi
    #22068
    A könyv csak egy útmutató....ami abban van...nah azokat kell megcsinálni...de ha már elkezdted..az már egy jó jel :)
  • zeli
    #22067
    Na, ma sikerült $0.01 pluszban zárnom.

    BTW, köszi a linket, elkezdtem olvasni, jónak tűnik.
  • Csacsi
    #22066
    Side Rollt építek Pokerstarson.

    Azért engem is túl tudnak húzni.

    Itt volt note az ellenfélről(ezért jó, hogy csak 4 asztalon játszok), hogy ha van lapja, checkeli a floppot...ha nincs, akkor támad.



    Ez pedig sima cooler. Legközelebb kifizet ugyanígy A8-cal, csak akkor nem esik a 8-as.



    Szóval mindenkinek vannak Bad beatjei....nem kell azzal foglalkozni....a lényeg a hosszútáv.
  • Csacsi
    #22065
    Rash válaszolt a #22062-n.
  • Csacsi
    #22064
    A Lurdyba járogattam egy időben nagyon sokat. Összességében pluszban jött ki ott a cash 100/200-on. (Ft). Csak nekem túl lassú...és az Online-tól veszi el az időt...ahol azért jobb órabérem van :)
  • Tikal #22063
  • Rash87
    #22062
    Szerintem:
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1096706913&no=22040]#22040[/URL]
  • Rash87
    #22061
    Minden elismerésem :) Grat!

    Azért ehhez egy fajta türelem&kitartás is kell,ami sok emberbe nincs meg.
    Pl. magamról tudom,h nincs türelmem egy idő után,s akkor jönnek a gondok :)

    Meg veszíteni se nagyon tudok,szeretek,akkor olyan érzés fog el,ami nem tesz jót nekem :D
    Egyébként élőbe szoktál játszani? Vagy csak online?
  • Tikal #22060
    Melyik könyvről tettél említést? :)
  • ba32107
    #22059
    Még annyit hozzátennék, hogy nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem perpillanat semmi motivációm nincs arra, hogy nagyobb téteken nyerő játékos legyek. Az azzal járó stresszt már nem bírnám szerintem. Nekem bőven megfelelne ahogy Csacsi tolja most: NL50-en, esetleg 100-on stabilan nyerni. Jó is lenne, de ez nekem még messze van :)
  • Mighty
    #22058
    Vége a hagyományos DON-nak a PS-on:
    http://pokertrend.blog.hu/2011/02/10/double_or_nothing_5_nap_mulva_mar_csak_nothing_a_pokerstars_on#more2651125
  • Csacsi
    #22057
    Ha gondolod...De jobban jársz...ha tudsz angolul akkor a twoplustwo.com fórumon teszed be a kérdéses handeket. Nagyon sok jó játékostól kapsz majd tanácsot.

    Vagy ajánlom még a pókerakadémia fórumot is.

    Hidd el...sokat segít...főleg tilt kerüléshez kell a visszaigazolás. ha jól játszol, és vesztesz, akkor azért jó, ha rosszul játszol, és vesztesz..akkor még jobb, mert tudsz fejlődni.
  • ba32107
    #22056
    Én csak CG-t játszom, szóval nekem segíthetsz majd :D
  • ba32107
    #22055
    Köszi a válaszokat. Remélem én is eljutok arra a szintre mint most te, ez lenne a cél! További sok sikert!
  • Csacsi
    #22054
    Segíteni meg nem nagyon tudok....mert sok itt a torna játékos...ahhoz meg annyira nem értek.

    Bár HeadsUp egész jó mutatóm van.

    50 dolláros limiten...durván 500 db után van egy bő 9%-os ROI-m rajta...De valahogy nem visz rá a lélek...hogy ez legyen a fő profilom.

    Próbáltam az S&g-t is mostanában...de nem jött össze :) Mindent nem lehet...hiába :)
  • ba32107
    #22053
    De hülye vagyok bocs :D Most olvasom hogy azzal kezdted hogy 2 éve játszol. A többi kérdésem attól még áll :D
  • Csacsi
    #22052
    Mint írtam dúrván 2 évvel ezelőtt kezdtem el NL5-ön. Szerencsére szinte sohasem tilteltem...mindig higgadt voltam..és nyugodt is. Ha úgy éreztem nem megy a játék..többet elemeztem, videóztam.

    Végülis az elején elég gyorsan lehet szintet lépni...ha a bankroll meg van hozzá. NL2 és NL25 között nincs nagy különbség. NL50 NL100 már kicsit nehezebb....Nagyon sokáig játszottam csak NL25-ön...mert nem ment a fellépés NL50-re. Ez volt a leghosszabb időszak...NL25-ön dúrván 8-9 hónapot játszottam....4-5 sikertelen fellépési kisérlettel.
    Nem voltak sokkal jobbak az ellenfelek...csak változtatni kellett egy kicsit. Ekkoriban rengeteget videóztam. Már gondolkodtam egy coachon is...de aztán csak megoldódott a dolog.

    Mivel egyéni vállalkozó vagyok...így szerencsére eléggé be tudom osztani az időmet. Ma már szerencsére nem dolgozom napi 8-9 órát...hanem csak 4-5 órát maximum.

    Jah..és átállt a szervezetem arra, hogy 5-6 óra alvás elég legyen :)
  • ba32107
    #22051
    Wow! Nem tudtam hogy van itt olyan is aki ilyen komolyan foglalkozik a pókerrel. Azt hittem, hogy itt mindenki alig nyerő, vagy breakeven játékos.

    Egy fontos dolgot kihagytál, ami engem legjobb érdekel: mióta játszol, hány éve? Hány év telt el a kezdeti szerencsétlenkedés, szárnypróbálgatás, és aközött, amikor először kezdted érezni, hogy igenis vered a mezőnyt, és stabil profitod volt? Ez az ami engem legjobban foglalkoztat.... illene-e már ott tartanom nekem is, vagy ne aggódjak, hogy még alig tudok nyerni?

    Havi keresetről teljesen érthető hogy nem szeretnél beszélni, a lényeget megértettem :) Az viszont érdekelne, hogy hogyan tudsz ennyi időt a pókerre fordítani? Nekem a napi munkám 8-9 óra. A maradék szabadidőm jobb esetben is 6 óra. Ennek legalább a fele nekem kell kikapcsolódásra, evésre, pihenésre... a maradékot pedig nem csak a pókerre szeretném szánni. Illetve még ha szeretném is, egyszerűen nem akarom, nem merem, mivel tudom hogy fáradtan nem játszom jól. Hogy osztod be tehát az idődet, hogy fér el a munka mellé?

    Köszi a válaszaidat, nagyon jó olvasni hogy van értelme annak amit csinálok, remek motiváció! Örülök hogy itt vagy a fórumon, és remélem továbbra is aktívan segítesz nekünk :)
  • Csacsi
    #22050
    Nah...akkor nagyjából

    Sorthanded játékot játszom. 250 dollárral kezdtem NL5-ön dúrván 2 évvel ezelőtt. Átlag 40 BI-nél léptem fel....30-nál léptem vissza.

    Egyszerre maximum 4 asztal megy. Átlagban napi 6-8 órát foglalkozom pókerrel. 70 % játék 30 % cikkolvasás....elemzés.

    Ez régebben 50/50 volt a játék, videózás, cikolvasás elemzés.

    Minden nap úgy kezdem a pókert...hogy átnézem a kérdéses a handeket. A legnagyobb nyerő...és legnagyobb vesztő kezeket...és ezek alapján próbálom kitalálni, hogy mit rontok el...vagy csinálok jól.

    Jelenlegi bankrollom. 60 BI-nem van NL100-on. 50BI-re ha lemegyek, akkor visszább lépek.

    Havi keresetről nem szeretnék pontosat írni. A lényeg legyen elég...hogy ki tudom belőle fizetni a kötelező dolgokat. Kocsi, Számlák, bevásárlás, család fenntartás....amit meg munkával keresek...mehet minden másra.

    Ami a lényeg...tényleg teljesen jól le van írva abban a könyvben...hogy mit hogy kell csinálni. ha azokat 100%-ig betartod....akkor lehetsz nyerő játékos. Máshogy sajnos nem megy.

    Amíg nem vagy stabil nyerő...addig érdemes legalább ugyanannyi időt a tanulásra fordítani...mint a játékra....néha még többet is akár.

    Aztán utána lehet kevesebbet tanulni....de elhagyni soha nem lehet a tanulást....mert a pénz sosem jön könnyen még a pókerben sem.Sőt...egyenesen nehéz nyerő játékosnak lenni.

    Amikor játszom...akkor 100%-osan teszem oda magamat.
  • KAMIONOS KOGYO
    #22049
    köszi :)
  • sz4bolcs
    #22048
  • sz4bolcs
    #22047
    hányéventevanez?:D
  • sz4bolcs
    #22046
  • ba32107
    #22045
    Végre nem húztak túl.... ennél rosszabban nem is játsszhatták volna :D
  • ba32107
    #22044
    Egy kicsit érdeklődnék én is ha nem gond :)

    Mióta játszol? Nagyjából mikor léptél limiteket? Mennyit játszottál / játszol naponta / hetente? Mekkora a rollod (ha nem vagyok indiszkrét)? Ha NL100-on tolod, akkor legalább 2-3000 dollárra tippelek :) Mennyi profitot tudsz termelni havonta, amit le is veszel?

    Csak úgy általánosságban szeretnék képet kapni arról, hogy egy átlagos játékos, mint te vagy én (most nem a tudásodat akarom kétségbevonni, csak azt értem átlagos alatt, hogy nem vagyunk teljesen hülyék a pókerhez, de nem vagyok egy Tom Dwan sem) mennyi idő alatt képes eljutni egy olyan szintre, mint te.

    Én durván másfél éve kezdtem, NL2-ről NL25-ig mentem, aztán mostanában vissza kellett mennem NL10-re (durván megcsappant a rollom, downswing és/vagy rossz játék miatt). Mondjuk sajnos én nagyon keveset tudok mostanában a pókerre koncentrálni..... heti pár nap, akkor is max fél-1 óra :S
  • sz4bolcs
    #22043
    az szép! Grat! :)
    Én most cashgame omaházok. ..amég nem száll el az agyam, addig 6maxoson alacsony limiten.. :D
  • KAMIONOS KOGYO
    #22042
    fffhhuuuuuuuuuu...........

    most lett vége egy éjfélkor kezdődő frerollnak

    350-en indultunk,és megnyertem! :))

    11$

    nem sok kellett,hogy bealudjak,na de megyek is alszok. :)
  • sz4bolcs
    #22041
    Mekkora a rollod?
  • Csacsi
    #22040
    Itt kezd...aztán térjünk rá vissza úgy jó 1 év múlva...hogy hogy is megy.

    Kitartás nélkül soha nem leszel nyerő játékos.

    Én már nl100-on játszom....de én is 00.1/00.2-es asztalokon kezdtem.

    Kitartással..és sok tanulással el lehet ide jutni.

    Jah..és a mai napig még mindig ugyanannyit elemezek/videózok/tanulok....mint amennyit játszok.

    Csak így lehet.
  • zeli
    #22039

    A nevető harmadik esete. Mondjuk Full Tilten ritkán látni olyat, hogy két ugyanolyan kézbe pár megy egymás ellen. (mondjuk ma pont láttam egy KK v KK-t)
  • N o N a m e
    #22038
    a tököm kivan már az ilyenekkel! én vagyok vizibicikli. 1 dolláros sit and go verseny.
  • zeli
    #22037
    Ma toltam délután egy cash game-t. Lényegében két session, 9 asztal, összesen 5 óra, 3028 hand. A végére -0,5 BI lett az eredmény. :DD Nagyon hullámoztam..Voltam mínuszban pluszban, nullában, és az eredményből látni, hogy kb nullán is végeztem. Nem tudom, én valamiért nem tudom a casht nyereségesen játszani. Kár, pedig régen is bírtam a casht, főleg több asztalon, csak állandóan mínuszban voltam, ezért áttértem versenyre.
    Ha valaki tudna esetleg tanácsokat adni cash terén, azt megköszönném. Ma úgy toltam, hogy 40BB beülővel (legközelebb 60-nal akarom), de nem SSS-t játszottam. Vmiért nem szeretek teljes beülővel menni, + bankrollom se nagyon engedi meg.
  • Carloska
    #22036
    nekem is elég volt órákat várni nyerjek 30 ftot értelme 0 :D
  • sz4bolcs
    #22035
    Első pokerem, amit kifizettek: :D:D:

  • sz4bolcs
    #22034
    najó ez uncsi, inkább omaházok. (minden csőd előtt ezt mondtam eddig) :D
  • sz4bolcs
    #22033
  • sz4bolcs
    #22032
    Ez megint mi? :D:D:D:

  • fook
    #22031
    Party Pokeren csak befizetés után lehet freerollozni ?
  • sz4bolcs
    #22030
  • sz4bolcs
    #22029