30078
  • Tikal #22310
    Nem, mert mindig blöffölt a kis köcsög, aztán nem birta hogy mindig pórul járt, még szép hogy megadtam, kis sor, flush, A, mi kell még? :D
  • technext
    #22309
    mert a te A5 callod nem volt hülyeség :D
  • Tikal #22308
  • Tikal #22307
    persze kellett egy hülye ellenfél is :)
  • Tikal #22306
    Első amit ki tudtam fizettetni :)

  • ntex
    #22305
    Ja főleg mikor vakra AA-t kapsz és bedobja mindenki ahogy a replayemen volt :D Nem az első ilyen volt amúgy hozzáteszem :P Jártam már 2x így KK-val is
  • Tikal #22304
    Nem tudom, de néha reggel arra kelek hogy handeket elemzek :D
  • xxxpaulxxx
    #22303
    Én mostanában mindig slow playelem az AAkat... néha ráfázok, de úgy veszem észre, hogy többször nyerek és többet, mintha ráemelnék rögtön... elegem volt már, hogy mindig eldobták ellenem AA-val:D

    Amúgy az mennyire függőség, ha vonattal közlekedek és ki van írva, hogy az A vágányról indul a vonat és én pedig Ásznak olvasom?
  • sz4bolcs
    #22302
    Vakról is más callolni meg más emelni.
  • Tikal #22301
    A legjobb mikor vakon vagy és bejön valami tuti lap.. most leültem egy asztalhoz, nagy vak bedob, AA pár a kezembe egyből, kicsit hivtam mert csak ketten voltunk, erre all-in hivtak :D Persze vittem a potot, egy 6os pár ellen
  • sz4bolcs
    #22300
    Amire Ba célzott, az az, hogy felejtsd el, hogy pont vak pozícióból játszol meg szemét lapokat, mert átlátszó, és nem kifizetődő.
  • Tikal #22299
    nem játszom pokerstarson.. partypokeren az egy asztalos SNG meg kurva gyors, turbo, ezért még csak egyszer játszottam :)
  • sz4bolcs
    #22298
    Ezt nem lehet egyszerűbben... még pokerstar kliensben is az a neve, hogy 1-table. :D

    9 fős 1 dollár 20 centes sng amúgy.
  • ntex
    #22297
    Gondolom sima 6 fős vagy 9 fős SNG-re gondol netán 1v1 heads upra :D
  • Tikal #22296
    jaa, az annyira szar mikor még belimpelni se tudok a két AAval mert épp senki nem akar játszani :(
  • Tikal #22295
    Melyik az az egy asztalos, vahy hogy kell ezt érteni? :) Bocs, de még sok játéktipus nem világos előttem... eddig csak SNG-t probáltam meg a freerollokat.
  • sz4bolcs
    #22294
    én meg ma 2 egyasztalosat játszottam, mindlettőn első lettem. csak hogy legyen itt vmi pozitív is...
  • Tikal #22293
    másikk freerollrol JJ-vel estem ki, K10 ellen, mert persze hogy leesett még két 10-es, LOL
  • Tikal #22292
    ÁÁÁÁ, AK all-in megyek, 8000 chipsel, megadják ( 16ezer chipse van ), neki K7, nekem meg ugye AK, flopra lejön a K.... riverre meg egy kurva 7-es.. elhiszitek? :DD Tournamenteken minidig ilyennekkel szopok mikor all in megyek, hogy bejonnek velem szembe egy szar párral... tényleg csak időhuzás ez a freeroll tökölés, megyek inkább CG-t játszani.
  • Mighty
    #22291
    Ma hajnalban felébredtem és nem tudtam már visszaauldni. Tétlenségem közben letoltam egy 50/fifty-t. Ennél rosszab partim még sose volt. 1, azaz egy leosztásban vettem részt tevékenyen (nagyvakos limpeléseken kívül), az is egy preflop allin volt, amit nem adtak meg....
    Bár nyertem egy nagyon keveset, de ez nagyon kiábrándító volt. :(
  • xxxpaulxxx
    #22290
    Kellett neked BBnek lenned:D
  • #22289
    Második nagyon durva
  • ntex
    #22288
    Iszonyat nagy volt a flush parám, de riveren az utolsó secben csak megadtam és mint akit leforráztak érzés volt rajtam... :D




    Ez meg no comment úgy érzem...


  • ntex
    #22287
    Mai negyedik handem :D

  • ba32107
    #22286
    Ja bocs még nem néztem meg :D Azt hittem csak streamelni lehet. De akkor majd megpróbálom, és letöltöm amik engem érdekelnek.
  • Csacsi
    #22285
    nekem ment simán file mentése másként
  • ba32107
    #22284
    Van 7 napos free trial is! Szóval úgy néz ki ingyenesen is megy a dolog. Mivel töltötted le a videókat?
  • xxxpaulxxx
    #22283
    Köszi:)
    De akkor ez úgy érzem majd egy jobb bankroll után kerül megejtésre:D
  • Csacsi
    #22282
    Meg lehet nézni...de 29 dollár befizetéssel 1 hónapod van, hogy letöltsd az összeset...és utána bármikor megnézhesd.
  • ba32107
    #22281
    Megnéztem, még nem ismertem, jó oldalnak tűnik. Az ingyenes videókkal lehet kezdeni valamit, vagy azok nem túl jók?
  • sz4bolcs
    #22280
    PS Women's League freeroll = ribancroller xD
  • sz4bolcs
    #22279
    xDD

    Sz4bolcs üzenete (19:19):
    indulsz megint a ribancfreerollon?
    Zsu üzenete (19:19):
    nem is freeroll
    =/
  • Csacsi
    #22278
    Deucescracked.com oldalon nézegettem eddig videókat.
  • Tikal #22277
    :)

  • xxxpaulxxx
    #22276
    Csacsi én azt szeretném megkérdezni, hogy milyen videókat nézel?:)
  • sz4bolcs
    #22275
    Jaja ez megy a pokerbölcsességek közé.
  • Csacsi
    #22274
    Igen, mert a TAGfish, csak azt játsza, amit olvasott...AJ+, kicsi párok.

    Ha én emelek....akkor mindig úgy vagyok vele, hogy próbálom rejtve tartani a lapomat.

    Luigi mondta egyszer, hogy a cbet azért jó....mert ha kicsi flop jön, az csak nem találta el, ha már emeltem...ha nagy flop jön, akkor rajtam segített, ha meg közepes flop jön....akkor ténylegesen el is talált :)
  • sz4bolcs
    #22273
    A tagfishes cikkben van egy nagyon értékes mondat:

    "Mindenki tudja, hogy meg kell próbálni az elenfél rang-dzsét felállítani. Ez az egyik legalapvetőbb készség a pókerben.
    De egy TAGfish nem gondolkodik a saját range-dzséről. Egy ellenfél különböző módokon fogja megjátszani a handet attól függően, hogy szerinte mi van nálad.
    Soha nem leszel képes az ellenfeled range-dzsét felállítani anélkül, hogy először a saját magad range-dzsén ne gondolkodnál."
  • sz4bolcs
    #22272
    Jaj, az ilyen visszacsatolásos gondolkodás fontos, egy szintet dob az ember játékán. Én már több játéknál is voltam úgy, hogy akkor kezdtem látványosan fejlődni, amikor azon kezdtem gondolkodni, hogy az ellenfél mit gondol rólam, és hogy reagál a rólam kialakított képre.
  • sz4bolcs
    #22271
    Én is úgy játszom, mint te. Az ember agyába egy idő után már beleégnek az oddsok, inkább arra kell figyelnie, hogy meg tudja-e etetni az ellenféllel a sorát, flössét, akármijét ha jön a lapja.