30078
  • sz4bolcs
    #22350
    "Ott jöttek a nők... Istenem, a nők..." -Korda György xDD
  • zeli
    #22349
  • zeli
    #22348
    Ma tapadnak rám a csajok. :D
    Elkezdtem játszani, ~45 hand alatt négyszer kaptam QQ-t.
  • Tikal #22347
    Ma volt többször is a kezemben AA, de nem tudtam megjátszani, aztán végre jól jött ki, durva kis re-raise csata volt :D

  • sz4bolcs
    #22346
    Én is néztem, hogy mit akart vele. :D
  • Tikal #22345


    A3-al mit erőlködött az egyik? :)
  • zeli
    #22344
    azigen, szép. :D
  • xxxpaulxxx
    #22343
    Érdekes módon oda én is:D Minden máshova csak entropayyel...


    #22342 Lolmár... mekkora mázlista vagy:D
  • sz4bolcs
    #22342
    olololol 2 versenyen játszom, az egyiken JJ-t kaptam, másikon KK-t.. ez lett belőle:



  • ntex
    #22341
    Ilyenekbe én is rengetegszer belefutok, de ezt már mondták is többen, ha végigjátszanád az ilyen handeket tuti hogy nem lenne semmi belőle, viszont mikor dobod tuti ott vannak a lapok amik kellettek volna.

    Én általában turnig elmegyek AK-val hátha beesik valamelyik, ha nem kell sokat fizetnem érte. De am én is így vagyok ezekkel a dolgokkal. Ilyenkor nekem is elmegy a kedvem picit, viszont megfigyeltem hogy rengetegszer eldobatják velem pl. flopon a 9-es vagy egyéb nem top páromat mert lent van egy K vagy hasonló és beijedek, közben mással showdownig megy és elviszi Ász magassal. Én is sokszor elgondolkozom hogy mit lehetne ilyenkor csinálni, de fogalmam sincs. Lehetne ugyanúgy K nála is. Erre szerintem semmi recept nincs, egyszerűen ilyenkor kell a mák.
  • Rash87
    #22340
    S a legjobb, mikor AK ,flop semmi,emelgetnek megadom,turn semmi,emel,már dobom,riverre meg odabassza az A-t,s persze vittem volna. Vagy előbb 77,emelnek,megadom,flop csupa nagy lap,emelnek,én dobom,turn 7,s riverre fullom lett volna,ezek meg tolják be az all ineket,én meg megörülök :D:D
    Nem tudom eldönteni,h rossz döntéseket hozok,vagy szimplán szerencsétlen vagyok :D
  • Rash87
    #22339
    Utóbbi két napba annyira nem talál el a flop,hogy hihetetlen.
    Rengeteg AK-t kapok,emelek 3-4 vakot, 1-2 megadja általában,természetesen sose jött le egyik se,s pozíción kívül vagyok,s mindig rám emelik a pot 3 szorosát.Ilyenkor mennyire jó döntés a dobás? Mert már annyira elbizonytalanodtam,hogy instant dobom,ha nem talál el a flop,s már idegesítő :)
  • sz4bolcs
    #22338
    Jéé, itt egy Wolf :D
  • sz4bolcs
    #22337
    Lehet, hogy ő is callolta volna any2 lappal. Olyan önbizalmam volt, hogy úgy voltam vele, hogy ha nyer is, akkor ugyanannyi zsetonunk lesz, de én lealázom. ..ha callol, még mindig van két lap a kezemben.
  • MEdievil
    #22336
    Azért ez nem az a Call aminek örül az ember :D
  • Tikal #22335
  • sz4bolcs
    #22334
    Majdnem Doyle Brunson hand. :D
  • sz4bolcs
    #22333
    lol Így lettem $30 boldog tulajdonosa:

  • N o N a m e
    #22332
    ma nyertem egy versenyen $1,80, igazából 70 centet, mert $1 + 10 cent volt a beülő :P
    90 játékos, 3000 kezdő chip, 1 helyért $22 nyeremény. A játék közepe felé a csúcson voltam, 17000 chipem is volt, bőven az első helyen álltam. De aztán elkezdtek növekedni a vakok, és olyan szépen elkezdtek fogyni a zsetonok, hogy nem volt öröm nézni! :D
    Miért van ez velem, hogy ha kurva nagyot emelnek, akkor megingok? Ha top párom is van és hívnak 5000-10000-et, akkor könnyen eldobom, inkább nem kockáztatok. Pedig már egy csomót beleraktam a potba :S
    Vagy ha turn-ön flush vagy sorhúzóm van, akkor is nagy tétekre képes vagyok eldobni, egy "úgyse jön be" ürüggyel?! :S Ezeken kéne sürgősen változtassak :)
  • N o N a m e
    #22331
    én Full Tiltre be tudok fizetni, viszont már az ilyen fogadós portálokra mint a bwin, betclic stb, ezekre nem :S
  • xxxpaulxxx
    #22330
    Ez Pokerstarsnál is így van... ami jó is, mert a kártyámról nem tudok befizetni... még moneybookersen keresztül sem, mert tiltva van rajta a szerencsejáték:D
    Át kéne mennem másik bankhoz... nah majd ha egyszer nyerő játékos leszek nem pedig "TAGFISH":D
  • TaRka0107
    #22329
    Most írta a support!
    "Tisztelt Játékosunk!

    Bankszámlára akkor is lehet kifizetést kérni, ha nem volt befizetése."
  • sz4bolcs
    #22328
    hangulat játékos vaok
    Sz4bolcs üzenete (21:57):
    én néha hangulatjátékos vagyok
    néha meg nem
    a kedvemtől függ

    xD
  • TaRka0107
    #22327
    Értem! Köszi a segítséget!:D
  • Tikal #22326
    bankkártyaszám és a bankszámlaszám két külön dolog :)
  • Tikal #22325
    Igen, ezzel ellenőrzik a hitelességét a számlának.

    Hozzá lehet adni Mastercardot is, de pénz kikérni csak Visára lehet, ahogy nézem, meg számlára, meg csekkre, az első kettő a legjobb, a csekk tul drága.
  • sz4bolcs
    #22324
    kommentár nélkül :)

  • TaRka0107
    #22323
    Bankkártyaszámot kell megadni vagy a bankszámlaszámot? (vagy az ugyanaz?bocs én kurvára nem tudom mivan. Ezért kértem ki check by mail-el csak úgy semelyik banktól sem tudom kikérni azt mondták, ezért érvénytelenítettem a csekket és visszautalják 5-7munkanapon belül) Muszáj befizetnem amúgy előtte, hogy kikérhessem a pénzem?:D
  • sz4bolcs
    #22322
    Tényleg? Mastercardra nem tudok kiutalni mb-ről?
  • Tikal #22321
    Moneybookers is csak visa-t fogad el, ha ki akarok venni.. gondolom valami technikai oka lehet. ez van .
  • Tikal #22320
    Ma megpróbáltam agresszivabban játszani a szokásosnál, és több kevesebb, de inkább több sikerrel járt a módszer. többször kaptam el úgy embereket, hogy tulajdonképpen semmilyük nem volt, csak próbáltak egy nagy emeléssel kiblöffölni a flop után... nem is olyan régen kérdezte valaki hogy mit lehet még tenni azon kivül hogy feszesen játszik... szerintem ez lehet egy következő lépcsőfok, próbálni megjátszani olyan lapokat is amiket egyébként nem, és mintahogy már tanácsolták, hagyni a limpelést, ha ugy érezzük hogy jó lapunk van akkor hivni keményen. Én egyébként mindig 3-4 vakot emelek, és mindig ennyivel szállok be, még ha gyengébb lajaim is vannak mint egy top pár... még ha el is kapnak hogy nem voltam erős, az is csak jó, hizs később bátrabban megadják majd a valódi AA, KK párjaimra is a hivást :) Ja és viszonylag sokat cbet-elek :)
    Az öregebb játékosok majd javítsanak ki ha hiba lenne a gondolatmenetben... :)
  • TaRka0107
    #22319
    Szevasztok! Csak VISA kártyára lehet kikérni pénzt PP-n? Csak mert az nem értem miért számít hogy milyen a bankkártyám típusa:D
  • ba32107
    #22318
    Jó volt ez.
  • Tikal #22317
    Én is pont erre panaszkodtam tegnap.. vagy 5 freeroll-ról estem ki tegnap ilyenek miatt...
  • Tikal #22316
    szerintetek jó volt ez így vagy túl bátran játszottam meg ezt a QQ párt?

  • kraawz
    #22315
    Hihetetlen, hogy hetek óta 10 coinflipból úgy 8at elbukok... Sosem lesz vége.

    A maniacoc-at meg egyszerűen nem tudom legyűrni. Nálam AA, srácnál 57, osztozkodás a vége. Nálam AQ, ugyanez a srác 56al all-in megy, riverre esik egy hatos és kész...
  • Tikal #22314
    jaja, féltem hogy esetleg magasabb párja van, mert azért emelgetett rendesen és vártam a flusht :) Így utólag lehet hívhattam volna, de biztos akartam lenni a helyzetemben.
  • sz4bolcs
    #22313
    Turnt miért checkelted el? Magasabb pártól féltél, flösre vártál, vagy slowplayelni akartál?
  • sz4bolcs
    #22312
    Pozícióból callolt. Gyakran emelgető játékos ellen ez viszonylag jó lap.
  • Tikal #22311
    Hát ez sem volt tankönyvi megadás :)