30078
  • sz4bolcs
    #22550
    Juj, mennyi zseton. :D Erre nagyon izgulok. :D
  • KAMIONOS KOGYO
    #22549
    21:00-kor kezdődőtt egy magyar freeroll az everesten,és még bent vagyok rajta. :)
    még vagyunk 15-en,az 1. 57$ 2. 32$ 3. 21$ 4. ...... fizet
    remélem megnyerem :)
    ez jött az előbb: :D

  • xxxpaulxxx
    #22548
    Bezzeg nekem "csak" egy legmagasabb színsort adott FT:D
  • sz4bolcs
    #22547
    Grat :) Lol.. ez egy royal flös nap, nekem is produkált egyet a kedves pokerstars. :D

    Más:
    Gyakoroltunk egy kis headsupot... emelgettünk egymásra, aztán riveren én vittem a kasszát, de a vicces, hogy szinte egyszerre írtuk be chatre:

    Frani0510: mid volt?
    Sz4bolcs1985: mid volt?
    Frani0510: xDD
    Sz4bolcs1985: xDDDDDDDDDDDD
  • xxxpaulxxx
    #22546
  • sz4bolcs
    #22545
    Headsup sng-nél is a 100 beülős bankroll managementet érdemes követni, vagy itt azért rövidebb távon is kijön a tudás? Azért kérdem, mert $300-as bankrollal lehet kicsit kényelmetlen lenne $5-ös sng-ket nyomni. Ha elbuknék 3-4 headsupot, eléggé frusztrálna. $2-esen még nem annyira, de azon meg stabilan nyerek.
  • Tikal #22544
    És jól ki is fizették, grat :)
  • ntex
    #22543
    Az munka... Gratula :D
  • Mighty
    #22542
    Az első RF-öm:

  • Csacsi
    #22541
    Mondjuk jobb ha hozzászoksz az ilyenekhez
  • Csacsi
    #22540
    Semmi. Talán picivel több a jobb játékos, de simán verhető.

    20 dollárig szerintem bőven lehet verni a mezőnyt...legalábbis nekem eddig ment :)

    Mondjuk sok videót néztem azzal kapcsolatban is...meg elolvastam a Moshman HeadsUp könyvét.

    És érdemesebb 5 dolláron játszani, mert kisebb a rake %, így többet nyersz ott, ha 57%-ban nyered meg a HeadsUp-okat....ezt érdemes azért számolgatni.
  • sz4bolcs
    #22539
    csacsi, vagy más, aki headsupot játszik:

    Mekkora a különbség játéktudásban a $2-es mezőny és a $5-ös közt?

    A $2 0szint játékosokat simán verem, azon gondolkodom, hogy feljebb kéne lépnem...
  • Carloska
    #22538
    minek játszol ilyen téten csak az idegeskedés van
  • sz4bolcs
    #22537
    bakker, Tony G headsup oktató videójában mondja, és mennyire igaza van: "It's all about control.."

    "-Miért emelsz rá, ha nincs semmid?
    -Hogy megtudjam, hogy enyém-e a nagyobb semmi."
  • ntex
    #22536
    Ez tényleg durva...
  • Police88
    #22535
    Így lesz a 93%-ból 0% hihetetlen...


    Első jumbira még mosolyogtam másodikra már nemigazán...
  • TaRka0107
    #22534
    Viszont lehet hogy be is kell fizetnem mert azt írja hogy " Igényelheti nyereményét MoneyBookers számlájára, miután egyszer már sikeresen fizetett be vele. Mindegyiknél írja, szinte. Mondjuk megkérdeztem a supportot és azt írta hogy nem muszáj befizetnem:D Viszont akkor csinálok moneybrookers-t ha ingyenes és onnan már ki tudom utalni mastercard-os bankszámlára is.
  • TaRka0107
    #22533
    Banki átutalást számlára, a Pénztár, Kifizetés->Számlák közötti átutalásnál kell?:)
  • Tikal #22532
    Csináljon egy visakártyát vagy kérjetek banki átutalást számlára
  • TaRka0107
    #22531
    Akkor az lesz, hogy csinálok moneybrookers-t tesóm nevére. Fizetni azért nem kell, ugye?:)
  • TaRka0107
    #22530
    Értem. Tesóm bankkártyája viszont Mastercard. Kifizetésnél viszont csak VISA -val lehet. Ilyenkor mi van?:)
  • Tikal #22529
    Nem fgoják másnevére kiadni, az tuti. A számla tulajnak kell kikérnie, kérd ki tesod kártyájára.. még ID copy-t is kérnek első alkalommal..
  • TaRka0107
    #22528
    Hát nekem még nincs, mert nem vagyok 18. Tesóm nevén van a partypokeres account, és pont ezért kérdeztem, hogy az anyukám bankszámlájára kikérhetem-e? Lesznek nagy bajok hogy nem egyeznek az adatok a party pokeres account és a bankszámla adatai között?
  • Rash87
    #22527
    Ilyenek ám előfordulnak sajnos,de nem is szoktam velük foglalkozni,mert csak a játékomat zavarják meg :) S nem csak a románok ilyenek.
  • Tikal #22526
    A PP-s számládról moneybookersen keresztül kérd ki vagy közvetlen bankártyára is van kifizetés, gondolom van bankkártyád.
  • xxxpaulxxx
    #22525
    Jaaa értem! köszi!:)
  • TaRka0107
    #22524
    Visszautaltál=visszautalták!
    Én csekken kértem ki még múltkor, de kiderült hogy itt egyik bank sem tudja nekem kifizetni, mert a $ és a forint között nagy a távolság(ezt mondták). Ezt leírtam a supportnak és mondták hogy érvénytelenítik a csekket, 5-7 munkanap és visszautalják a PP-s számlámra. Most szeretném kikérni bankszámlára... (a többi az előző hsz-ban van:D)
  • Carloska
    #22523
  • Carloska
    #22522
    az szép :D
  • Tikal #22521
    Kicsit figyelj oda a betükre, szóval hol van most a pénz? :)
  • sz4bolcs
    #22520
    xDDDD

  • ba32107
    #22519
    Bazzeg hányadik RF-öd ez? :D
  • ba32107
    #22518
    De van különbség az között, hogy volt-e showdown, vagy nem. Ha volt, a játék szabályai szerint jogod van látni az összes ellenfél lapját (persze élőben nem nagyon szokták megnézni). De a pókerkliens a hand historyba ezeket beleírja. Ha nem volt showdown, és úgy muckol, akkor nincs jogod megnézni.
  • TaRka0107
    #22517
    Szevasztok! Partypokerre visszautaltál a 70$-m. Bankszámlára szeretném kikérni. Az baj ha nem olyan nevű bankszámlára kérem mint amilyen névvel regisztráltam? (Tesóm nevével regisztráltam PP-re és édesanyám bankszámlájára szeretném kikérni.)
  • Tikal #22516
    Persze, csak nem mindig jo olvasni hogy fasszopo magyar, egy romántol .... inkább csak az érdekelt hogy mennyire gyakori ez, veletek volt e már ilyen, azt viszont tudom ha még egy ilyennel találkozom akkor írok a teremnek, az ilyen gyökerek ne játszanak...
  • Galy
    #22515
    Nekem olyan problémám van, hogy viszonylag nagyobb (150-200 fő felett) MTT-n a végére (3, 3,5 óra múlva) elfáradok, pedig ekkor lenne igazán szükség arra, hogy fejben "ott legyek"

    MTT-sek, Ti hogyan kezelnétek ezt a problémát?
  • Rash87
    #22514
    Nem kell velük foglalkozni,ennyire egyszerű szerintem.
  • Tikal #22513
    Lehet, hozzá kell adni a kártyát.
  • xxxpaulxxx
    #22512
    Azt nem tudjátok esetleg, hogy Moneybookerről lehet akkor is kiszedni pénzt, ha arról a kártyáról, amire a kifizetést szeretném még nem fizettem be pénzt ide?:)
  • xxxpaulxxx
    #22511
    Bazdki! Nagyon szép! Gratulálok!:D