30078
  • acsati
    #22710
    hát ha nincs más választásom akkor az lesz. köszi a válaszod :)
  • sz4bolcs
    #22709
    Am áldott legyen a neved, csacsi, hogy említetted a headsup tourneyt. Az Isten fizesse meg... xD
  • sz4bolcs
    #22708
    És nem ment el a kedved a játéktól? xD
  • Csacsi
    #22707
    Csak a 98 veri. Ha sima 4-esed van, akkor is jobb. Ő csak erre gondolt. Most tévedett....
  • Tikal #22706
    Annyira jóóó mikor megszivatok egy kis rohadék "all in megyek bármim van" arcot... már körök óta nyomta az all in-t mikor valaki egy picit is emelt, és persze mindenki dobta... aztán kaptam egy viszonylag jó hand-et... kiejtettem és egy J2-je volt :D
  • sz4bolcs
    #22705
    bedobni amúgy én sem dobtam volna be, de szinte biztos vagyok benne, hogy csak calloltam volna.
  • sz4bolcs
    #22704
    jó, de cooler, de ne mondd már, hogy részéről ez helyes játék volt.
  • sz4bolcs
    #22703
    Nálam nincs olyan, hogy secound nuts, csak nuts. Második legjobb kézre én nem okoskodok vissza, hanem lecallolom, amit adnak... Akkor még lehet belőle akármi, nyerek egy szépet, vagy elbukom. De mindig megfordul a fejembe egy ilyen emelésnél amit én csináltam riveren, hogy az ellenfél éppen azt játssza el velem, amit én szoktam.
    Ez nem cooler, kivédhette volna egy egyszerű callal.
  • Csacsi
    #22702
    Azért nem, mert máskor nálad lesz a 84, és a second nuts sort nem dobunk HeadsUp.

    Vagy azért, mert van ám variancia is. Hiába teszed be...mikor elől vagy....ha egyszerűen "lemákolnak".

    ha mindig a jobb lap nyerne...unalmas lenne a póker.

    Szóval hidd el...ha hozol mondjuk cirka 1000 db HeadsUp S&G után 60%-ot...akkor megveregetheted a vállad :)
  • Tikal #22701
    nem jellemző, nem tudok róla.. moneybookers számla pikk pakk meg van, csinálj egyet
  • ntex
    #22700
    Én írtam hogy lájk flop :D Tetszett, és grat így utólag akkor :D
  • Tikal #22699
    Megnyertem az első SNG-met :D Eddig csak négyet játszottam, egyszer harmadik lettem, most meg végre első, phew :) Jo ez nagyon, csak elég sok szerencse is kell hozzá...
  • acsati
    #22698
    valaki tud ilyet?
  • Carloska
    #22697
    #22675 senki nem nézte meg?? nyomtok itt mindent de tise bírjátok azt írni szép volt vagy valami presztízs kérdés carloskának nem lehet gratulálni itt vagy mi ...
  • ntex
    #22696
    Ezt is csak azért játszottam meg mert suited volt XD

  • ntex
    #22695
    Ez is bejött most :)

  • xxxpaulxxx
    #22694
    gratu! Ezek a szép nyereségek, amikor rá tudod venni az embert, hogy ő is tolja be mind:D
  • sz4bolcs
    #22693
    Persze, de ha tehetem, akkor nem 84-gyel. :D
  • ntex
    #22692
    Nagyon kemény vagy :D... Azért veszíteni is szoktál néha ? :P
  • sz4bolcs
    #22691
    It's so easy (easy) when everybody try to please me baby! :D:D

  • sz4bolcs
    #22690
    hohóóó, na arra én is megyek, nekem is van még ticketem
  • zeli
    #22689
    Sok ilyenem volt az elmúlt 3-4 napban, csak ez az 5, amit linkeltem kb 10 percen belül jött. :D
  • Tikal #22688
    hát a pokerstrategy-n elég idegesitő a magyarázo videokban a pali hangja :D
  • ntex
    #22687
    Am pokerstrategy.com -on is vannak fent magyar kézelemző videók, sok okosságot lehet belőlük tanulni. És tök felismerem a saját hibáimat is amikor mondja a srác hogy hol hibáznak az emberek az adott handnél
  • ntex
    #22686
    Ezért vagyok úgy sokszor hogy színhúzós asztalnál nem hívok annyit, mert inkább nyerjek kevesebbet mint bukjak rohadt sokat elv -el játszok :D
  • sz4bolcs
    #22685
    Én ezt nem vágom, hogy ilyen mezőnyben headsup versenyen mi az akadálya a 70-80%-os winrate-nek..
  • acsati
    #22684
    sziasztok
    lehet vmelyik pókerteremnél paypalröl befizetni?
  • xxxpaulxxx
    #22683
    Jéééé nem is tudtam, hogy még van ticketem a first depo freerollra FT-n... nah este meglessük... 11000-en regeltek eddig... remélem lehet majd pecázni:D
  • sz4bolcs
    #22682
    Jézus..., részvétem. Ez a coolergyűjteményed?
  • sz4bolcs
    #22681
    omg, ez nagyon csúnya. xDDD
  • Carloska
    #22680
    hát ez a cumi flop ha feljön egy nagyobb lap dobom

  • ntex
    #22679
    Eddig kb 2x vagy 3x írták nekem is mióta pókerezek. Pedig túl vagyok már pár ezer leosztáson :D
  • Carloska
    #22678
    asztalnál ülök egyike se mondta nh vagy bazdmeg ...
  • ntex
    #22677
    Lájkos flop ^_^
  • Carloska
    #22676
  • Carloska
    #22675
    AA vs KK

  • ntex
    #22674
    Na most hamar-gyorsan csináltam 0.80$-ből 2.20$-t :D

    Két utolsó egymást követő leosztás :



  • Carloska
    #22673
    lol hülye fasz bement A9 el megint másik allin call kibaszot egy QQ-t és kiszopta az A9 XDXD
  • Carloska
    #22672
    17 hely a vége ...
  • Carloska
    #22671
    AJ még oké de A9 nagyon meredek