30078
  • xxxpaulxxx
    #22950
    :/
  • ntex
    #22949
    Ja és megint 50$ alá mentem
  • ntex
    #22948
    Nagyon komolyan kezdek kiakadni erre az egész pókerre mostmár ... :D

  • xxxpaulxxx
    #22947
    Függő vagy... ne is tagadd





    mi is
  • Carloska
    #22946
    szétverte
  • Carloska
    #22945
    de erre bevoltam nevezve és csak azért toltam le
  • xxxpaulxxx
    #22944
    Kivert?

    De egyébként nem úgy volt, hogy most nem játszol egy ideig?:D Sokáig tartott:P
  • xxxpaulxxx
    #22943
    OK, köszi:) És igen... azt tudom, hogy SHban a postflop nagyon nehéz döntésekkel van tele... és ezért nézem is a videókat, meg elolvasom azt a kis ebookot, amit ajánlottál, illetve most (újra) ezüst státuszú vagyok pokerstrategyn és ott is jó cikkek vannak SH preflop-flop-turn és river játékokról:)
  • Carloska
    #22942
    szar vagyok ennyi
  • Carloska
    #22941
    KK vs J2
  • Carloska
    #22940
    lol kivert az 5000$os versenyről egy olyan ember akinek még a valódi pokeres jelvénye se volt meg full tilten ...

  • Carloska
    #22939
    nah ftpa megy remélem nem 0,0$-t nyerek :D
  • Csacsi
    #22938
    Kezdőknek tökéletes. De SH asztalokon nem elég egy jó preflop stratégia. Sokkal fontosabb, hogy el tudj engedni mondjuk egy KQ-t K magas boardon.
  • Csacsi
    #22937
    Sehol nem dobom el, ha az 5,30-as potra...már csak 1,80-at hívhat.
  • xxxpaulxxx
    #22936
    Jah!:D Persze, de sajnálatára most nem jött össze:D
  • sz4bolcs
    #22935
    well played xD
  • ntex
    #22934
    Meg tudod mutatni ? Kiváncsi lennék mi különbség van a pokerstrategy-s KKT-k között meg az között
  • xxxpaulxxx
    #22933
    Akkor én vesztettem volna:D
  • ntex
    #22932
    Am deep stack asztalnál nem nagyon merek játszani 53$-ból mert 2$-al beültem tegnapelőtt 2x és be is buktam két beülőt 10 perc alatt :S
  • ntex
    #22931
    Nagyon bátran hívtál színnehéz asztalon :) Ha passzívan végig callozik és mutatásnál két kárót virít mit csinálsz ? :D Én is jártamm már így XD
  • xxxpaulxxx
    #22930
    =D

  • xxxpaulxxx
    #22929
    Csacsi! Te a Pokerakademia.com-on található SH KKT-t mennyire találod jónak? Kezdő SH-snak megfelel szerinted?:)
  • xxxpaulxxx
    #22928
    wp?:D
  • ntex
    #22927
    Elvileg első befizetésed után kiveheted az egészet, bár lehet rosszul tudom
  • acsati
    #22926
    Esetleg valaki ehhez tippeket adni?
  • sz4bolcs
    #22925
    wp QQ
  • xxxpaulxxx
    #22924
    Jajj de jó, hogy itt nyílt lapok vannak AI után, a Partypokernél meg ezt nem mutatja, csak utána a holdem manager:P
  • xxxpaulxxx
    #22923
    Faszikának 78%os a VPIP-je:D Amikor feljött a 3. pikk, akkor nem örültem, de aztán rájöttem, hogy nem hazuttolta meg magát:D

  • xxxpaulxxx
    #22922
    válasz: mikrolimit


    BTW: Eszembe jutott valami tegnap élő pókerből:D Haver... nem túl jártas a játékban... bőszen emeleget, egy másik sráccal bentmarad... emelgetnek, szinte már majdnem AIig... Showdown... és mind a kettőnél pikk volt, ami a boardon levő 3 pikkel flössé egészült... csak a srácnak nagyobb kártyákkal, haver meg csalódottan csak rázta a fejét:D
    Mindezt a 2. leosztásban:D
  • ntex
    #22921
    Ma én is hasonló szitukkal szívtam CG-n megint, pedig átolvastam játék előtt direkt mégegyszer minden szar stratégia cikket, és próbáltam optimálisan játszani de megint csak buktam. Már tényleg nem tudom hol hibázok állandóan :D Kezd nekem is frusztráló lenni. Felmentem megint 57$-ra délelben, délutánra meg lebuktam 52$-ra magam. És tényleg nem tudom mit cseszek el :D Egyszerűen tényleg kezdem azt érezni hogy ez szerencsejáték és a stratégiáknak meg a tudásnak nincs már akkora jelentősége a sok minden szarral emelő-megadó fishtől...
  • Carloska
    #22920
    számla letiltva ezután nem is leszek egy ideig
  • Carloska
    #22919


  • xxxpaulxxx
    #22918
    Azt mondja, hogy nem ajánlatos a backup and restore-t használni... ez tényleg így van? Mert én két gép között dobálom az adatbázisom és eddig nem volt semmi gondom vele:)


    Amúgy lenyomtuk az élő pókert haverokkal... 4. voltam a 7ből... stackem nagy részét KAo-val vesztettem el... a srácnál K6o volt, volt egy K a flopon... semleges turn... majd a riveren feljött egy 6os;D
    Nah de lényeg hogy jó volt, csak picit szokatlan volt ez a zsetonosdi az online póker után:D Életemben most játszottam másodszorra élőben... először gyufákban játszottunk és akkor még kb a szabályokat se vágtam:D
  • Csacsi
    #22917
    Én is a Holdem Managert ajánlom...és hozzá ezt a videót, és akkor nem lesz gond a használattal.
  • ntex
    #22916
    Épp erről volt szó pár hsz-el ezelőtt is :) Holdem Manager-t ajánlották sokan. Linket nem tudok adni, torrent oldalakon nézz körül. Lehetőleg olyanon ahol nem raknak fel mindenféle vírusos szutykot.
  • Milka
    #22915
    tud valaki olyan oldalt ahol valami elemzö progit/trackert amit le lehet szedni ingyen?jól jönne ,ha igen dobjon egy privit valaki.ha meg kéne vennem ti melyiket ajánljátok?melyik a legjobb legjobban kezelhetö,átlátható?
  • ntex
    #22914
    Nem emelés volt hanem nyitás...
  • ntex
    #22913
    De utálom az ilyet... Első beszélőként min. raisel, egy megadó után BB pozícióból visszaemelek AJ-vel 0.16$-ra... kettő megad, flop után checkel, J top párra emelek 0.32$-t allin, megad és AA-t virít...
  • ntex
    #22912
    Jó neki :) Én mostmár megpróbálom optimalizálni a játékom úgy hogy tényleg csak a jó kezeket játszom meg (MAJDNEM minden szemét lapot dobok) és abból kipréselem azt amit lehet :) Aztán meglátjuk... Meguntam hogy 45$ és 55$ között ingázok mint a hinta :D
  • Csacsi
    #22911
    Asszony eddig :)


    Mi lenne ha több ideje lenne játszani?
    NL4 SH-d egyébként.