30078
  • xxxpaulxxx
    #22990
    Ne is tudjanak sokan róla rajtunk kívül:D
  • plu604
    #22989
    Egyelőre nem sokan tudnak róla, csak akik olvassák a developer blogot, én is csak véletlenül bukkantam rá tegnap. A PS értelemszerűen nem sztárolja, nekik nem érdekük hogy a user ne erőltesse a grindelést :)
  • sz4bolcs
    #22988
    próbáltam színészkedni, hogy meglepődtem a sorukon xDD

    Sz4bolcs1985: bazz


    De bakker, aki ezt bekajálja... xDDDDD
  • sz4bolcs
    #22987
    Bakker, ha egy ilyen párbeszéd után be merték tolni a zsetonjukat, akkor meg is érdemlik.

    Sz4bolcs1985: nincs flossom
    pancso36: nekünk sorunk van
    pancso36: jo az???
    Sz4bolcs1985: bazz
    Sz4bolcs1985: Also, vagy felso?

  • sz4bolcs
    #22986
    jó blöff:



    rossz blöff:

  • ntex
    #22985
    SSS-hez amit most játszok nem kell program :D :P
    Am tényleg lehetetlen / értelmetlen / hosszútávon veszteséges lazábban játszani segédprogram nélkül
  • xxxpaulxxx
    #22984
    Utóbbi:)
    Az, hogy most már pl neked is és sok más itteninek lesz programja, azzal semmi bajom nincs, annak örülök:)
    De az, hogy most már MINDENKINEK lesz programja, aki picit is jártas a dologban, az nem jó:D De ne legyen igazam:)

    HM-ért a pénzt meg nem sajnálom... jobb és jobb is lesz, mint az efi és nagyon meg vagyok elégedve vele:)
  • ntex
    #22983
    Miért is nem pontosan ? :D Azért mert kiadtad a HM-ért a pénzt, vagy azért mert így valszeg sok ember fogja használni ?
  • xxxpaulxxx
    #22982
    Hát ennek nem örülök:S
  • ntex
    #22981
    Hehe... Köszi az infót :) Lehet ki is próbálom hamarosan
  • plu604
    #22980
    Akinek eddig nem volt szoftvere (Hold'em Manager, Poker Tracker) vagy tört szoftvert használt (hehe), annak jelzem, hogy március 9. óta nincs megkötés a PokerStrategy.com-os Elephanton, nem kell hozzá 1000 Strategy Pont hogy minden funkcióját használni lehessen.

    "Many users moaned about the 21 day trial: The given time span is way too short to retrieve 1000 SP. We addressed this issue internally and had some very controversial discussions on this topic. We finally decided to publish the PokerStrategy.com Elephant without any StrategyPoints restriction from now on.

    This means that the PokerStrategy.com Elephant is now totally free of charge for you!"
    (forrás)

    Töltsétek le innen, vagy a fentebb írt forrásból.
  • ntex
    #22979
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De az megint mi már hogy a szar pocket 3-assal végig kísér showdownig...
  • ntex
    #22978
    Most én mákoltam egy nagyot mert ha riverre nem ez jön szopok :D
  • ntex
    #22977
    De hogy tényleg mik vannak... XD

  • ntex
    #22976
    Nájsz hands ;)
  • Carloska
    #22975
  • Carloska
    #22974
  • KAMIONOS KOGYO
    #22973
    terem :) mint pl.: pokerstars,csak más hálózat
  • Carloska
    #22972
    8as párral csak szopni lehet 88vs 33 out :D
  • Carloska
    #22971
    már semmi elment kedvem tőle :D
  • ntex
    #22970
    Pozíción kívülről vagy limpeltem vagy raiseltem de sokszor ha el is találta a flop valamelyik figurám többnyire ütötték a handem vmivel...
  • ntex
    #22969
    Asszem át fogok állni SSS-re, kibővítve 22-88 -ig(ezeket is a lehető legkisebb befektetéssel) a megjátszandó lapokat, set mining miatt. Az ilyen QJ-QK-AJ-AQ lapokat csak pozícióból fogom agresszívan játszani, mert megnéztem pár hand replayem, és a legtöbbet az ilyen figurás lapok miatt vesztettem...
  • sz4bolcs
    #22968
    mi lesz este?
  • sz4bolcs
    #22967
    Sz4bolcs1985: hunter, hunter
  • Carloska
    #22966
    ez most gyakorlás csak , figyelem lapjárásokat esti versenyekre
  • sz4bolcs
    #22965
    Az szép pot.. xDDD
    Durva, hogy még 4en bentmaradtak, miután nyilvánvaló lett, hogy csapdázol.

    Amúgy ez milyen verseny??
  • sz4bolcs
    #22964
    Bocs, tényleg... De valamire annyira emlékszem, hogy gyorsan cselekedett, hogy riveren szinte biztos voltam benne, mit fog mutatni.
  • Carloska
    #22963
  • Csacsi
    #22962
    Nem checkelhette el a floppot. Hiszen te beszéltél először.
  • Rash87
    #22961
    Én ezeket a buzi szánalmas 'színhúzóm van,ezért all in megyek' dolgokat mindig nem értem... főleg hogy 90%-ban mindig leesik nekik a kellő szín,s már kurvára idegesítő.
  • Carloska
    #22960
    thx
  • sz4bolcs
    #22959
    Olyan gyorsan checkelte el a flopot, hogy tudtam, mi van nála:



    ez meg xDD


  • ntex
    #22958
    Ez szép :D
  • Carloska
    #22957
  • sz4bolcs
    #22956
    mi az az Ipoker??
  • kraawz
    #22955
    iPokeren nem lehet HM HUDot használni ?
  • sz4bolcs
    #22954
    "K-ja köré ledobja neki a sort" xDDD
  • ntex
    #22953
    De még ha K esett volna neki az nem is húzott volna fel annyira... De az hogy a K-ja köré ledobja neki a sort a program az azért már tényleg durva :D
  • Carloska
    #22952
    kemény lehetne a másik játékos neve nutcracker
  • ntex
    #22951
    Megint sorozatos pechszériám van, egyszerűen semmilyen lapkombinációval nem tudok nyerni :D Mára befejeztem