30078
  • ntex
    #23950
    A holnapit már megcsinálom szerintem a +5$-ért viszont a +4 napot nem biztos hogy kapjak még +20$-t mondjuk megérné ha a 4 nap alatt tuti nem buknék összesen 20 dodót :D
  • xxxpaulxxx
    #23949
    Ha annyire nem érzed biztosnak magad, akkor ne csináld:P Az biztos, hogy nagyon sokan veszíthetnek most ebben az akcióban... azért az FT sem hülye:D
    Még jó, hogy nem tudtam kivenni a pénzem PPről:P
  • ntex
    #23948
    Viszont így meg 0-s leszek mire vége lesz, megkapom a 25$-omat majd de addig lemegyek sztem 50-re még
  • ntex
    #23947
    Részvétem :) Az a baj én a Take 2 miatt játszottam délben is és buktam mint állat. Am már leálltam volna egy két beülő elbukásánál is szokás szerint :D Csak ez miatt meg játszani kell hogy meglegyen a napi pontszám -.-
  • xxxpaulxxx
    #23946
    Elbuktam mindent, amit eddig nyertem PP-n...
    Nem hibáztatom se az rng-t, sem az ellenfeleket
    1-2 mákolás... utána szar döntések... majd a tilt... nem szabad így játszani:D
  • xxxpaulxxx
    #23945
    Eddig is volt:P Csak most a Gus Hansenes headsup 1. része lesz:D
  • ntex
    #23944
    Ma lesz Face the Pro adás a TV-ben asszem nézem :D
  • TaRka0107
    #23943
    Nekem van egy 500db-os Bicycle poker szett két bicycle kártyával. Igaz, hogy a zsetonok nagyon vékonyak és könnyűek.
  • Krisztiam #23942
    sziasztok!
    Most akarok venni egy pókerzseton készletet, de nem tudom, hogy agyagbetétes vagy fém betétes zsetont vegyek? tudtok segíteni melyik a jobb? köszi
  • ntex
    #23941
    Az gyönyörű...
  • #23940
  • xxxpaulxxx
    #23939
    Vagy lehet, hogy máshogy történnek a dolgok, MIVEL máshogy játszol:D:D
  • Rash87
    #23938
    De azért érdekes,h teljesen megváltoztatja a játékstílusomat a FT terem,vagyis azt vettem észre, itt máshogy történnek a dolgok,ezért máshogy is játszom :D
  • Rash87
    #23937
    Én csak is full ring :)
  • ntex
    #23936
    Te full ringet játszol vagy SH -t ? Gondolom itt mindenki SH-ra szavaz... :D
  • Rash87
    #23935
    Gondoltam,leülök megint játszani kicsit. Épp hogy leülök,látom 2en nagyon emelgetnek flop előtt,aztán all inre kerültek, AA vs KK, komolyan mondom vicc :D
  • xxxpaulxxx
    #23934
    Egyébként úgy veszem észre, hogy ez egy idő után "bekattan" az embernél... mint pl Plu esetében is...
    Tanulni kell... cikkek olvasása, videózás... rá kell jönnöd mik a helyes döntések, mik a helyes indulókezek, meg kell tanulni olvasni mások kezét... ez mind-mind idővel jön elő.
    Nah de a legfontosabb (nálad legalábbis szerintem), hogy állapodj meg EGY játékmódnál, amit csinálni fogsz és akkor csak arra gyúrsz... mert eddig te elég sokmindent láttam, hogy játszol:D Ok, most egy pár napja BSS-ezel... de az csak egy pár nap... most volt egy upswinged, ami szép és jó, de te rögtön elkiabáltad, hogy vered a mezőnyt... sajnos ez nem ennyiből áll:)
  • xxxpaulxxx
    #23933
    Sehogy, mert türelmetlen fasz vagyok és megőrülök egy A pár miatt mostanság:S... De ennek ellenére nem szentségelek, képzem magam és próbálok türelmes lenni:)
  • ntex
    #23932
    Akarom mondani hogy tudsz nyereségesen játszani...
  • ntex
    #23931
    Na akkor részletezd, TE pl. hogy tudsz nyerni mikrolimiten :D
  • xxxpaulxxx
    #23930
    Hát... aki ott nem tud, az sehol:D
  • Csacsi
    #23929
    Nah végre van még valaki, aki elhiszi, hogy lehet nyerni mikrolimiten is.
  • xxxpaulxxx
    #23928
    Én a mostani sessionömben -3 BInél tartok AK, AQ és A8sel, úgy, hogy mind3x 2 párom volt és mind3x settel mákoltak le:)
  • ntex
    #23927
    Nem hiszti csak felhúztam magam :D Könnyen jött a pénz, könnyen is ment tényleg
  • xxxpaulxxx
    #23926
    Jah és ntex... ne hisztizz:D Még mindig plusszban vagy és ha okosan játszol, akkor ez folytatódhat:D
    Amíg én nem hisztizem, addig te se:P 3000 hand óta nulszaldón vagyok:P
  • ba32107
    #23925
    Attól függ melyik asztalon. Nyilván aki kicsit is tud játszani, nem NL2-őn játszik. Ez nem sértés rád nézve, nehogy azt hidd.... jól teszed hogy ott játszol, bankrollt kell építeni a magasabb limithez. De NL2-őn nem nagyon fogsz olyan játékost találni, aki például tudja mi az a 2nd barrel.
  • xxxpaulxxx
    #23924
    De... 85%ban
    A maradék 15ből lesz valami
  • xxxpaulxxx
    #23923
    "volt ilyen összeesküvés elméletem hogy csal a terem, meg hogy dögöljön meg az olyan aki 72s-el beszáll és lejön a flushe amivel lemákol. Mostanra az ilyen játékosok a kedvenceim, egy élmény látni ahogy kiül mert már elnyertem minden pénzét. És ha véletlenül ismételten lemákol, tudom hogy azt a pénzt csak kölcsönbe kapta, rövidtávra, uzsorakamatra."

    Teljes mértékben egyet értek:D
  • ntex
    #23922
    Jó lehet túlzás volt, de biztos hogy nem teljesen lúzerek ülnek mikrolimiten sem...
  • xxxpaulxxx
    #23921
    Nah ne csináld már...
    Szted a regulárok majd nl02-n fognak játszani? Ott szerinted ők jó játékosok? Ahol mindenki mákol mindenkit? Ezt felejtsd is el:D
  • plu604
    #23920
    De ha már azt mondod hogy FTP-n "furcsaságokba" futsz bele, az magában hordozza hogy szerinted van valami mögötte, nemde...? :)
    Egyébként biztos vagyok benne hogy a FullTilt nem kockáztatná a jó hírnevét egy esetlegesen megpiszkált "lapütköztetős" RNG-vel... Kizárt dolog. Messze több bevételük van annál mintsem hogy ilyesmire szoruljanak. Még egy indok azok mellett amiket felsoroltam. :)

    ntex: hogy HOGYAN verhető a microlimit, arra neked kell rájönnöd, senki sem fogja megmondani hogy játssz. Tanulás, gyakorlás. Az a gondolkodás ami a problémát előidézte egyébként nem fogja tudni megoldani azt.
    De hogy ne csak az éterbe küldözgessem a szavakat, meg hogy növeljem kicsit az e-péniszem méretét, vess egy pillantást a grafomra.

    Félreértés ne essék, nem szeretnék fennhéjázó vagy türhő lenni senkivel, csípem ezt az SG-s pókeres bandát, remélem senkinek nem vagyok ellenszenves, ha mégis, verjetek rám :) Csupán nem hagyhattam szó nélkül amiket itt leírtatok. Ismerem az érzést, néhány hónappal ezelőtt nekem is volt ilyen összeesküvés elméletem hogy csal a terem, meg hogy dögöljön meg az olyan aki 72s-el beszáll és lejön a flushe amivel lemákol. Mostanra az ilyen játékosok a kedvenceim, egy élmény látni ahogy kiül mert már elnyertem minden pénzét. És ha véletlenül ismételten lemákol, tudom hogy azt a pénzt csak kölcsönbe kapta, rövidtávra, uzsorakamatra.

    Kitartás, tanulás, gyakorlás! :)
  • sza23
    #23919
    Ez fa..a! Akkor most várhatok, hogy talán valahol megjelenik a pénzem....
  • xxxpaulxxx
    #23918
    Általánosságban értettem, mert ennél is jobban rá fogsz fázni:D
  • #23917
    Ugyanez volt nekem is anno.
    Befizettem 35 dollárt, aznap kivettem 100 dollárt, és 3-4 nap múlva 75.
    Megkaptam ugyanezt a levelet.

    Tehát az van, hogy a 35 dolláromat zárolta a bank, de még nem vette le. A bankszámlán ilyenkor már nem látni egyébként ezt a pénzt. Majd mivel a 35 dolcsiból játszottam, így ők csak 75 pénzt utaltak.
    Kérdésemre azt mondták, a kérdéses 35 dollár majd a bank által visszakerül a számlára. Mindenről kapok sms jelentést, erről viszont semmi sem jött.

    Mikor épp a bankban járta, rákérdeztem és nem tudtak semmi értelmeset mondani.

    Azóta figyelem a tranzakció történetben mikor kerül könyvelésre a pénzem, és csak utána végzek kiutalást.
  • Rash87
    #23916
    Senki se mondta,h meg van buherálva. Csak számomra érdekes,hogy egyik teremnél nem gyakoriak az ilyenek,mikor meg visszatérek a FullTilthez néhány napra,itt folyamatosan ilyet látok,s történik velem is. Ez már a 3. Take2 azt hiszem,de mindig meglepődök itt,hogy mik vannak :)
  • plu604
    #23915
    "Semmivel sem könnyebb játszani mikrolimiten"
    Ezt te sem gondolod komolyan, ugye?

    Kivel játszanál szivesebben HU-ot? Nagyanyáddal vagy Phil Ivey-val?
    A példa amúgy nem jó.
    Azt értsd meg, hogy a hosszútáv a lényeg. Lent linkeltél egy kezet ahol flopon sorod lett. Nem mellesleg jegyzem meg hogy UTG1 emelő ellen ATs-el nem biztos hogy megadnék, mindegy, nem ez a lényeg.
    Turnön 77%-ban esélyesebb voltál. Ez mit jelent? 100 ugyanilyen leosztásból 77-szer te fogsz nyerni.
    Így aztán nem számít ha riveren behúzza a nyerőt. Nem számít ha a hatos drilled ellen a fazonnak lejön a pókere, azzal a hatos drillel te messze többször leszel előnyben. Ha helyesen játszol nem osztanak nem szoroznak az ilyenek.
  • ntex
    #23914
    Mikrolimit is tele van már grinderekkel, regulárokkal. Nagyon nagy ritka az olyan fish akit le lehet lazán húzni... Lehet ilyenekbe botlottam 3 napja azért nyertem 1-2 óra alatt közel 10$-t NL2-n ... Most meg megint szenvedek, sztem a Take 2 végére ugyanott leszek ahol elindultam. És mégis hogy lehet könnyen verni a mikrolimitet mégis ha jó lapra nem kapok akciót, közepes lappal mindig dominálva vagyok, szar lapokat meg meg sem játszom ? AA KK vagy körfold vagy 1 valaki bejön flopot nézni és dob a köv nyitásra. Nyerek vele pár centet. Ha azt mondod verhető a mikrolimit áruld már el hogyan lehetséges mert én még nem jöttem rá ilyen vegyes játékosállomány mellett (Ahol hozzáteszem nincs annyi béna játékos mikrolimiten sem legalábbis FTP-n mint gondolják páran):D
  • ntex
    #23913
    Én nem mondtam hogy meg van buherálva de nem értem miért kell ilyenekbe állandóan belefutnom :D Am meg a mikrolimit verhetőségére ott vannak a belinkelt replayeim. Ez sztem hülyeség. Semmivel sem könnyebb játszani mikrolimiten, mindig belefuthat az ember ilyenekbe bármilyen téten. Ha olyan könnyen verhető lenne a mikrolimit már rég NL25-ön vagy NL50-en játszanék és nem ingáznék így ahogy most teszem, amit nyertem 3 napja 14$-omat már rég cseszhetem, tegnap este óta elbuktam mind a 14 nyert dolláromat
  • sza23
    #23912
    Az Everest! Kiutaltam magamnak 140$ és megkaptam belőle 90$-et. Írtam az ügyfélszolgálatnak és ezt a választ kaptam, ami szerintem nonszensz, mivel a befizetett 50$-al játszottam, tehát az felkerült az Everestes számlámra. Most meg írják, hogy valójában azt le sem vették, azaz csak úgy ingyen játszottam...?
    Amúgy már pár éve játszom a neten, de ilyet én még nem tapasztaltam. Persze az 50$ azóta sem találom sehol:(
  • KAMIONOS KOGYO
    #23911
    Érdekes...ezt ki küldte?