30078
  • TaRka0107
    #24230
    Vagy inkább pokerstars-ra, pokerstrategy-n oda is lehet, nem? Partypoker nem túl jó sng-k szempontjából.
  • ba32107
    #24229
    Most inkább partyra küldeném. A Full Tilt körül most nagy parák vannak, ha olvasod a hírekeket. Én még mindig nem tudok cashoutolni.
  • TaRka0107
    #24228
    Fulltilt.
  • wantonly
    #24227
    Kitöltöttem a pokerstrategy kvízt, hova érdemesebb vinni az 50$-t? Fulltilt vagy Partypoker? :)
  • xxxpaulxxx
    #24226
    Köszi szépen mindkettőtöknek!:)
  • plu604
    #24225
    lehet kicsit hülyén fogalmaztam de gondolom értitek :)
    Szal hogy sokkal könnyebb magasabb BB/100-at hozni FL-ben (bár nem tudom BSS-esek mekkorát hoznak), meg ugye microlimiten jobban kifizetődő FL (az alább leírt példa miatt gondolom). tetszik érteni, na? :D
  • Csacsi
    #24224
    Épp most írtam egyet.

    "UTG limp with AA, CC SB raise. drawheavy board check till river. CC when A comes on river."
  • plu604
    #24223
    Megint multipostolok és ezért bocsánat, de fel vagyok pörögve. Egy-két vélemény érdekelne amúgy egy kérdésben, Csacsi, főleg a tiéd mert te vagy itt nagyon táp BSS-es :)
    A téma a BB/100.
    Az amerikaiak kitiltásával rendesen megcsappant az FL-t játszók száma FullTilten, ezért arra gondoltam, lehet érdemes volna átnyergelni NL-re, konkrétabban először MSS-re, aztán BSS-re. tegyük fel hogy rögtön BSS-el kezdek, és hogy van $50-om, ergo nekieshetek NL2-nek. Tegyük fel hogy jó sok hallal találkozom, és tudok hozni mondjuk 3BB/100-at. Naponta lejátszom 800 leosztást.
    Mit jelent ez?
    0,02*3*8 = $0,48 naponta.
    Amíg FL-ben ugyanilyen ereménnyel 0,1*3*8 = $2,4 naponta.
    (Oké, nyilván ez nem így megy, akit havi statisztika érdekel szorozza be az eredményt 30-al.)
    Ez nem lehangoló? Hogy aprópénzért grindoltok?
  • zeli
    #24222
    Jó, hogy mondjátok ezt a Redkings nevű termet, lehet én is kikérek oda egy bónuszt.
  • plu604
    #24221
    illetve hányan vannak csúcsidőben? :D
    a kaszinó jó dolog, hátha leül pár szerencsejátékos is, csak nehogy én üljek le a rulettasztalhoz. :D
  • plu604
    #24220
    de jó hogy felhívtátok a figyelmem erre a RedKings-re, kikérem én is a yourpokercash-es pénzt. BTW van ott FL? meg vannak akik FL-t játszanak?
  • plu604
    #24219
    mindent felírok, ha olyasmit látok ami teljesen logikátlan, vagy butaság. Pl. ilyesmik hogy "UTG1 openraise A5s"
  • xxxpaulxxx
    #24218
    Egyértelműen hasznos, csak én túl sokat irkálok és ezáltal átláthatatlan lesz... arról kéne valami tipp, hogy hogyan lehet praktikusan, tömören jegyzetelni:)
  • ba32107
    #24217
    Én nem, pedig kéne... állítólag hasznos :D
  • xxxpaulxxx
    #24216
    Ti szoktatok jegyzetet írni a villainekről? És ha igen, akkor miket írtok bele?:)
  • xxxpaulxxx
    #24215
    1 handdel később megint KK-t kaptam ugyan ennél az asztalnál:D
  • xxxpaulxxx
    #24214
    A ritka alkalmak egyike:D

  • xxxpaulxxx
    #24213
    nah igen... számomra ez (is) mellette szól, mert, ahogy te is régen idióta módon regeltem mindenhova... így sajnos az FT és a PS is bukta strategy pontokat illetően, de a Party szerencsére nem:)
  • ba32107
    #24212
    Szerintem NL-et nézz először, valószínűleg úgyis azt fogsz játszani, mert azt játsszák a legtöbben, és szerintem az a legjobb. Fix limithez teljesen más stratégia kell, sokkal robotikusabb és unalmasabb. A lehető legkisebb téten NL holdemezz, szerintem.
  • wantonly
    #24211
    Köszi. :)
  • ntex
    #24210
    Hát váltogatást nem javaslom mert az eltérő stratégiák miatt bele fogsz zavarodni. Kezdőként is kezdhetsz akármelyikkel, csak akkor "kötelezd" el magad valamelyik mellett és az adott kategória stratégiáját tanuld meg, és ne válts akkor közben. Fix Limit jó abból a szempontból hogy nem tudsz pl. elbukni egy teljes beülőt egy partyval. Viszont No-Limit -el sokkal többet lehet nyerni egyszerre. Persze bukni is :D Am a fehér cikkeket eolvashatod mindegyiknél, azokból össze tudod hasonlítani az előnyöket/hátrányokat. És amelyik mellett elkötelezted magad és jól csináltad a kvízt, megkaptad a kezdőtőkét akkor a bronz cikkeket elkezdheted tanulmányozni. Olvasd át minél többször, és próbáld megérteni is :D Javaslom továbbá ha túlvagy a cikkezésen hogy nézegess pár Hand Review videót amiből szintén lehet tanulni. :) Sok sikert :D
  • wantonly
    #24209
    Köszi, és melyik játékmóddal érdemes kezdeni az ismerkedést? No limit, fix limit, sit and go? Közben váltogathatom a játékmódokat bármennyiszer?
  • ntex
    #24208
    FTP-n én is úgy látom hogy nem találni olyan fisheket akit lazán le lehet húzni csak nagy ritkán. Főleg hogy USA-ból nem is játszik senki most a balhé miatt, állítólag ott vannak a legnagyobb fishek
  • ntex
    #24207
    Ki kell töltened egy kvízt az 50$-hoz, mikor én csináltam SSS-ről volt de már asszem BSS-ről szól a kvíz. De ott le van írva minden pontosan csak csináld úgy ahogy az oldal mondja. Én is abból a pénzből játszom meg sztem sokan mások is itt :)
  • wantonly
    #24206
    Kezdőként regisztráltam a pokerstrategy.com-ra, tényleg adnak 50$-t vagy ez a "fizess be x összeget és akkor megkapod"? Jól gondolom, hogy amatőrként a Fix Limit-el érdemes kezdenem?
  • ba32107
    #24205
    Jah az nem lenne rossz, csak sajnos ott is van már számlám... szóval se first depo bónusz, se pokertrategy pontok, ami azért nem lenne egy hátrány :)
  • xxxpaulxxx
    #24204
    Én neked is a PartyPokert tudom ajánlani... ott is rengeteg fish van... van kaszinó és sportfogadás is:)
  • ba32107
    #24203
    Jah, az egyetlen amit nehéz lesz megszokni, hogy gagyi a szoftver. Szvsz a FTP szoftvere a legjobb a piacon (a Stars-ét is beleértve). Nagyon megszoktam és kényelmes volt játszani ott, de fontosabb hogy gyenge ellenfeleim legyenek :)

    A legjobb olyan oldalon játszani, ahol kaszinó is van. Ilyet fogok keresni. Persze az is feltétel, hogy támogassa a poker tracker :D
  • Csacsi
    #24202
    Fisht fogsz találni. De eltart majd egy darabig....míg megszokod...hogy nincs waiting list. Nincs auto-rebuy, az 5 fős asztalok..is 10 fősnek néznek ki...csak a többi hely üres.

    Szóval a szoftver nem a legjobb...de a játékosállomány parádés...persze csak ha bírod...ha lemákolnak néha.....de hosszútávon busásan visszafizetik.
  • ba32107
    #24201
    A nemrég elkövetett tilt miatti nagy bukómból nem tudtam kilábalni azóta. De most rájöttem hogy oltári nagy hülyeség ez a rush poker. Túl nagy a variancia, túl sok a reg, felesleges játszani.... végignyomom a NL sulit a pokerstrategy-n, aztán tiszta lappal kezdek valamelyik ongame vagy ipoker hálózatnál, ahol sok a fish :)

    Amúgy arra is rájöttem, hogy nekem az első időkben nagy upswingem volt. Viszonylag gyorsan nyertem viszonylag sokat (2-300 dollárról 1-2 hónap alatt felnyertem magam 700-ra, mindezt NL5-ön, NL10-en). Ez volt a gond, mert azt hittem, hogy én vagyok a Jani, és mindenkit le tudok verni. Ez miatt nem tudtam továbblépni, és ez miatt csappant meg kicsit a rollom. Most meg a take2-val együtt se fogja elérni a 450-et :(

    Na de nem adom fel. Nem fogom elkölteni ezt a rollt, hanem próbálkozom vele. Ha elbukom végleg, akkor megbuktam mint pókerjátékos, és hagyom a francba, ha pedig nem... akkor nyerni fogok :D
  • ba32107
    #24200
    RedKings-re én is most kértem ingyen tőkét a yourpokercash-en keresztül. Kíváncsi vagyok, kapok-e.

    Az a baj, hogy nem tudom hogy van-e bwin-en számlám :S Mert régebben még hülye voltam, és akkor még nem értettem a pókerhez, és egy rakás teremhez regisztráltam. De majd meglesem. Full Tiltről költözni kell, mert túl sok a reg, és kevés a fish.

    A Holdem Manager amúgy nekem nem mérvadó, vettem PokerTracker licenszet.
  • Csacsi
    #24199
    Jah bwin. De most gondolkozm hogy átmegyek a RedKings-re. Az is Ongame....de állítólag jobb a support, meg ilyenek.

    Ha bwinre mész, akkor ha az Akadémián keresztül regisztráálsz, akkor ki tudod játszania Holdem Manager programot. És kapsz bónuszt is. 1000 dollárig.
  • Police88
    #24198
    Bwinen küldi.
    ja közben megtaláltam a játékszabályok között:
    "A Take 2 pénzdíját 2011. április 20. szerdáig fizetjük ki."
  • ba32107
    #24197
    Valaki próbált cashoutolni FTP-ről? Nem a botrány miatt, de szeretnék költözni a teremből... csak egyelőre nem tudok :S

    Ja, Csacsi, te hol játszol? Tudom mondtad, de elfejetettem bocs.
  • ba32107
    #24196
    Szerdán asszem
  • Police88
    #24195
    Mikor írják jóvá a 25$-t? Vagy kell most minden cent az ügyvédekre? :D
  • xxxpaulxxx
    #24194
    Bakker... 4x egymás után setet floppolok ugyan azon a boardon (egyik fullá nőtte ki aztán magát:D)XD Ki is fosztottam egy fisht, aki dupla BIvel üldögélt bent:D:D
  • sz4bolcs
    #24193
    Ha minden 910-re callolsz nagyvakról 4 bb-t, akkor hamat elfogy a pénzed. :D
  • xxxpaulxxx
    #24192
    Ez sose mérvadó... sosem szabad ezen bánkódni... lehet akkor más kártyák jönnek... meg nem is tudhattad volna... nah meg alap, hogy dobunk ilyen marginális handet:)
  • ntex
    #24191
    Ehheh...