30078
  • Galy
    #24350
    PS-en volt már sg klubos verseny egyáltalán? :)
  • sz4bolcs
    #24349
    Az a fekete péntek az FBI-nak vidám vasárnap volt. :D

    Friday Fri DDDay :D:D

    Amúgy azóta nem is játszottam.
  • xxxpaulxxx
    #24348
    BTW mi a helyzet az FT-PS páros tájékán a fekete péntek óta:D Javult a fishek száma?:D
  • xxxpaulxxx
    #24347
    Jóféle:D
  • xxxpaulxxx
    #24346
    Jaaaah, jóóóó, akkor én kérek elnézést:) Csak az ilyen cikkeknél mindig összefog az összes emberke, aki gyártja az összeesküvés elméleteket és azt hittem közülük tévedt ide egy, de akkor még1x bocsi!:)
  • plu604
    #24345
  • darkerlomy
    #24344
    héj én nem azért mondtam én is szeretek pókerezni ... :)
  • xxxpaulxxx
    #24343
    Nanááááááá!

    #24342: Azt várta, hogy te inkább "vegyél Portal 2-t az 50 dollárodból"
  • plu604
    #24342
    mit vártál? :D hogy majd ennek a cikknek a hatására felhagyunk a játékkal, mert úúúristen, hatalmas veszteségeket okoz? :D
  • sz4bolcs
    #24341
    Végül úgyis sexpaul visz mindent. :D
  • sz4bolcs
    #24340
    A bukó játékosoknak rossz, mert buknak, a nyerő játékosoknak meg rossz, mert többet akarnak nyerni. Grat a cikk írójának...
    Nagyjából arról szól a cikk, hogy az online pokerrel mindenkinek kurvanagy vesztesége van, arról már nem, hogy azok zsebébe vándorol a pénz, akik hajlandóak fejlődni, tanulni, elemezni, önuralmat gyakorolni, stb stb..
    Bullshit
  • xxxpaulxxx
    #24339
    Köszönjük szépen... amíg te napjaid nagy részét azokkal a játékokkal töltöd, amik az aláírásodban és az avatarodban vannak (másik részét remélhetőleg iskolában), addig el is várjuk tőled, hogy bevedd ezt a maszlagot:)
  • darkerlomy
    #24338
    és itt egy másik: óriási veszteségeket okoz a póker
  • xxxpaulxxx
    #24337
    Kis érdekesség... egy nemrég készült felmérés eredménye:)
  • xxxpaulxxx
    #24336
    Hmmm, ez se rossz ötlet... köszi:) Nah csak érjek el addig... egyelőre mondjuk ezt a 10et is szeressem, rossz is visszagondolni, amikor nl2 meg 4en szenvedtem:D
  • Csacsi
    #24335
    Én annó úgy csináltam, ha meg volt 30BI-n a magasabb limitre...akkor 4 asztalból az egyik már magasabb limiten ment, hogy szokjam szép lassan.
  • xxxpaulxxx
    #24334
    Ok, köszi, egyelőre ez még távol van (remélhetőleg 1 hónapon belül meglesz:))... akkor addig NL10... max majd, ha úgy látom feljebb lesek:)
  • Csacsi
    #24333
    Attól függ. Én inkább olyan 1000 körül próbálkoznék.

    Lehet 30 BI-nél is...de akkor szigorúan 600-nál vissza lépnék.
  • xxxpaulxxx
    #24332
    NL25 SHhoz kb mekkora bankroll kell?:)
    olyan 700-800 dolcsi elég szerintetek?
  • xxxpaulxxx
    #24331
    Mostanában egész sokszor kifizetnek AAval:D
  • xxxpaulxxx
    #24330
    Hát a QQ számomra már az, amivel nagyon nem szívesen pusholok preflop... nem is szoktam, de most kedvem volt... viszont a srác nem tudom mit gondolt:D

  • xxxpaulxxx
    #24329
    Ez meg még mindig a kedvenc helyzetem:)
    Ennél jobban már csak a floppolt flösst szeretem kezemben az A magassal:D
  • xxxpaulxxx
    #24328
    Ne a játékot nézzétek... nagyon szarul volt megjátszva nem tagadom:D
    Viszont az fix, hogy remegtem, úgy reménykedtem, hogy végre megkönyörül rajtam az rng és lejön a kőr 10 is... ujj a printscreen fölött ééééés... nem jött le-_-

  • xxxpaulxxx
    #24327
    Köszönöm szépen, akkor mindenféleképpen meglesem:)
  • ba32107
    #24326
    Én a haladó NL sulin vagyok, ezen a héten szünet volt. Itt SH van elsődlegesen. Szerintem nézz utána, hogy mit tanítanak, mert eléggé különbözik az SH és az FR. De azért mindenképp fuss neki, max abbahagyod.

    Egy hét tipikusan így néz ki: kiadnak mondjuk 2-3 cikket, amit el kell olvasni, meg kell érteni, plusz egy-két videót, amit meg kell nézni. Edzés is van kétszer egy héten. Adnak feladatokat is, amik többnyire elméleti kérdések, és a cikkekből meg lehet válaszolni őket. Néha kell saját handet postolnod. Igazi számonkérés egyszer volt eddig, egy teszt formájában.
  • plu604
    #24325
    Én FL FR sulira járok, nagyrészt FR-t tanítanak, de így a vége felé már SH-zunk is.
    Bár a legutóbbi NL sulin külön volt az SH - azt asszem haladó NL suli címen lehetett elérni. Szóval nem tudom itt mennyi SH-t fognak tanítani, szerintem nem sokat, de érdemes részt venni, tényleg nagyon hasznos, és úgy gondolom át lehet ültetni SH gyakorlatba.
  • xxxpaulxxx
    #24324
    pfffff:D
  • xxxpaulxxx
    #24323
    :)
  • sz4bolcs
    #24322
    Láttál már síró bohócot? ;-)

    Szeretek nevettetni, de csak kevés dolog tud megvígasztalni. :)
  • xxxpaulxxx
    #24321
    Újra NL CG suli a strategyn:)

    Valamelyikőtök volt már ezen, ha jól emlékszem... Plu, vagy Ba volt az nem?:) Lényeg, hogy aki volt már része ilyenben az tudna válaszolni kérdéseimre?
    Szerintetek akkor is érdemes részt venni, ha én SH-t játszom és nem FR-t?
    Illetve miből áll ez a tanfolyam? Milyen formában kapjuk az anyagot? Mi történik, ha nem tudom megcsinálni a feladatokat idő híján...stb?:D
  • xxxpaulxxx
    #24320
    XDXDXD
    Komolyan néha hangosan röhögök a kommentjeiden:D

    Nah de most jöjjenek a handek!:D

    Imádom az A setet... főleg ekkora fishek ellen:D


    Egy órán belül 2x is jött hasonló handecske:)


    Ez pedig szép cooler... szerencsére nem nekem:D


  • sz4bolcs
    #24319
    Majd félkarun visszahozom :P
  • xxxpaulxxx
    #24318
    Ne! Már megint lejtő lesz belőle!:D
  • sz4bolcs
    #24317
    Hát, ...nekem elég 1 leosztás.. :D

  • wantonly
    #24316
  • xxxpaulxxx
    #24315
    Ez mi már???:D:D:D A torkomban volt így is a szívem, hogy esetleg QQja van, aztán lejött a K is és majdnem elvitt a mentő... erre ezt mutatjaXD
  • xxxpaulxxx
    #24314
    Nah jó... ráteszem a bankrollom a pirosra:D
  • xxxpaulxxx
    #24313
    Nah kössz:P
  • sz4bolcs
    #24312
    nem baj! xD
  • xxxpaulxxx
    #24311
    Szinte meg se szólaltam ma:P