30078
  • sandor8206
    #25030
    de ebből él, kb. 2 éve, olyan 3-4 kiló van neki havonta, inkább MTT-ből de cash-t is nyomat
    volt, hogy szemem előtt vitte fel a 25 euróját, kb. 800 euróig, mindig lépett asztalokat, amúgy szerencséje van mert elkölti az összes lóvét és így nincs mit visszanyomni, mindig ilyen 50-100 $ rak fel havonta, abból 3-4 nap alatt szokott csinálni 1-2 ezer $ és utalja is le
    Észvesztő amit csinál!
    Amúgy játékszenvedélyes és bukik nagyokat is, de valahogy megy neki
    abszolute megsért minden alappóker szabályt, pl. van 100$ bankrollja, akkor beül vele 1$ dolláros CG asztalokhoz, felviszi 700$ és kiszáll :-)
    volt olyan, hogy reggel 9-kor elkezdett CG és másnap reggel 9-kor hagyta abba, elmebeteg
    pl: múltkor néztem MTT-jét 600 kilót húzott be, mondjuk az más mert oda tényleg kell a szerencse, hogy nyerjél,
    de ilyen partikat nyomott, A4-el bemegy emelésre flopon lyuksor neki, 236, all-in mennek gyereknél 99, jött a 5
    55 nála peflop all-in megy AA ellen, jött az 5
    emel 107o-val, gyerek visszabasszta rá, sima call mert idegesítette a gyerek :-) A6o, neki meg flopsor J89-el
    emel QJ, vissza all-in sima call, gyereknél 36s, mondta is, hogy jó call mert érezte :-)
    bemegy emelésre 88-al, flop Q alacsonyak, all-in mennek mert "...nincs ott a Q...", gyereknél AQ, river 8
    ok, őt is mákolták K10 leverte az AK-ját, preflop all-in volt
    DE csak lestem néha hogy mit csinál
  • xxxpaulxxx
    #25029
    Oo
    Nah EZT nem hiszem el!!!!



    Vagy pedig:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Neki mindig csal a terem^^
  • sz4bolcs
    #25028
    Gondolom ez a srác sem valami nagy online-mágus..
  • sz4bolcs
    #25027
    "6 éve pókerezik, de 2 hete magyaráztam el neki, mi az a pozíció, mert szte az SB a legjobb, mert elsőnek tud beledonkolni a flopba :-)" WTF???!!

    és ebből él??
  • sandor8206
    #25026
    csak azért kérdeztem mert én 2 embert ismerek személyesen aki ebből él, az egyik 3 milkó minuszban van online, élőben meg sok sok plusszban
    a másik meg kb. 6 éve pókerezik, de 2 hete magyaráztam el neki, mi az a pozíció, mert szte az SB a legjobb, mert elsőnek tud beledonkolni a flopba :-)
    Szóval nem értem, hogy megy neki, nekik
  • xxxpaulxxx
    #25025
    Aminek mindig örül az ember... preflop broke AAval^^




    Ilyenkor mondja az ember: Csak ne szín jöjjön, csak ne szín jöjjön:DD

  • xxxpaulxxx
    #25024
    Minek válasszam le? Egyelőre építek... de majd annak is eljön az ideje, hogy ez legyen a "segélyem":D Tanulni, tanulni, tanulni...
  • xxxpaulxxx
    #25023
    Köszi:) Hát... az a lényeg, hogy a "dogákat" nem muszáj megcsinálni, viszont a legjobb dolgozatoknak az a jutalmuk, hogy személyre szabottan kiértékelik neked az előtte levő házikat... azért ez nem rossz, hogy profik megmondják, hogy mi a jó és mi a rossz a gondolkodásomban-játékomban:)
  • sz4bolcs
    #25022
    amúgyis, amég csal a terem, addig nem lehet komoly lóvékat leakasztani...

    Pedig én feltettem punkbustert, cheating-death-et... de semmi :D

    itt az alldate pokerstars sng grafikonom:

  • sandor8206
    #25021
    hát ott még sztem a segéllyel is, szóval az nem számít
  • sz4bolcs
    #25020
    Én. Szomáliában már kiskirály lennék.
  • sandor8206
    #25019
    amúgy van itt a topikon valaki aki "komoly" lóvékat akaszt le és nem csak "bohóckodik" ?!
  • plu604
    #25018
    Gratula :) Ezek szerint javítgatják a házi feladatokat? Vagy ez valami más?
  • xxxpaulxxx
    #25017
    Jut eszembe! Jövök picit dicsekedni (ez a topic úgy is arról szól:DD)

    Pokerstrategy nl suliban ezt olvashatjuk:

    "Az alábbi 17 embernek sikerült a legjobban a teszt (minimum 90%, határidőre):

    Skyneti
    Jinz0
    blade666666
    Blackhornet
    LZolee
    Poseidon28
    Bandikasng
    RemaiJR
    Turbinyek
    static990
    B4lukapit4ny
    pratypraty
    Scippp
    vanpetrovics
    csonti
    Csubakoppanny
    MTB14
    "

    És itt az utolsó előtti név a lényeg, mert az én volnék^^
  • xxxpaulxxx
    #25016
    Hidd el... nem örültél volna neki:DD
  • sz4bolcs
    #25015
    mekkora rítard. ennyi erővel 6os is lehetett volna a kezében :D

  • sz4bolcs
    #25014
    omg, mekkora félórás epic headsupot játszottam 45 playeres verseny végén.... Ezt videóra kellett volna venni.
  • xxxpaulxxx
    #25013
    Az igen! Amikor az rng bekattan:DD
  • xxxpaulxxx
    #25012
    Köszi, hogy így kielemeztétek... amúgy igen... most vettem észre, hogy keveset emeltem preflop... ezt ott meg is jegyeztem magamban... missclick volt... egyértelműen 1,2-ig hívtam volna amúgy... úgy talán nem adja meg:D
  • sz4bolcs
    #25011
    operátor, egy kijáratot, ...gyorsan! xDD

  • sz4bolcs
    #25010
    ízifold
  • sz4bolcs
    #25009
    Amég én írom be, addig nem írja be más idióta, aki ráadásul komolyan is veszi...
  • sz4bolcs
    #25008
    rossz fiú, rossz fiú xD

  • precision
    #25007
    már bocs, de te nem unod még ezt? :D
    sng -n kijön neked a nagy pár -ra drill vagy két pár, vagy nagy párral nyersz simán és akkor jön ez a türelem, csal a terem, naponta többször is :D

    képzeld, mi is vertük már le KK -val a JJ -t :P
  • sz4bolcs
    #25006
    türelem, csal a terem

  • ba32107
    #25005
    Jaja, ebben egyetértünk :)
  • precision
    #25004
    már leesett abban a pillanatban amint elküldtem a hsz -t :D

    na mind1 :) az AA -nak allin v. nagyobb raise kellett volna preflop... másképp nem tudott volna pozitívan kijönni ebből a handből

    :)
  • ba32107
    #25003
    Én az egész eszmefuttatást a 64-es ürge szemszögéből mondtam :D
  • precision
    #25002
    "Nem játszotta olyan szarul."

    Ezzel szemben elbukta a pénzét :)

    A BB -s min raise -t nem calloznia kellett volna, hanem minimum 4x -es reraise v. allin... (ha ezekután a 64 megadta volna, akkor tényleg egy ultimate fish -el van dolgunk) persze utólag okos az ember, abban a szituációban lehet, hogy én is ugyanígy csináltam volna, talán a nagyobb pot reményében is... kitudja.
    De annyiszor szívtam már meg én is AA -val, mert nem voltam a lehető legagresszívebb preflop.
  • ba32107
    #25001
    Nem játszotta olyan szarul. Preflop gombról izolálta a limpert, nem szokványos FR-en ilyen lappal, de belefér. BB-ről kapott egy min-raise-t, ezt any2-val callozni kell a pot odds miatt. Flopon open ended straightflush húzója van. K párral szemben, de még overpárral szemben is esélyesebb. Azt kellett volna csinálnia, hogy flopon emel, és callozza az all-int. Így hogy flopon callozott nem túl jó játék, mert nem veszi át a kezdeményezést a jobb lappal flopon.
  • precision
    #25000
    ték!
  • precision
    #24999
    aztarohadt...
    "imádom" az ilyen pelenkába szaró ovis "színre szín" b*zikat... :)
    egy szar flushhúzóra megadják az életüket is...

    allin kellett volna preflop a részedről, akkor talán (ismétlem TALÁN) eldobta volna az a gyökér a 64 -et...
  • Pillecukor
    #24998
    xDDD
  • sz4bolcs
    #24997
    Ez az a szitu, amikor nem örülök annyira annak, hogy sikerült a terv. :D
  • sz4bolcs
    #24996
    hogy becsapdáztam már egy coinflipre xDD
  • sz4bolcs
    #24995


  • sz4bolcs
    #24994
    Türelem,...

  • xxxpaulxxx
    #24993
    És a mutatásnál jön a már-már legendás mondat: "nincs több outod, mennyé haza":DD

    Viszont most már leállhatsz, mert nekem ma nem csalik a terem=( 1,5 BI vesztőben vagyok (OMG) és most abba is hagytam a játékot, mert tilten van a hasam és meg kell nyugtatnom (etetnem:D)


    Amúgy ma csak ilyen "érdekes" leosztást lestem... azt a preflop játékot nem igazán tudtam még megfejteni tőle
  • sz4bolcs
    #24992
    türelem, csal a terem

  • plu604
    #24991
    na nézd meg, elmegyek egy este bulizni, és mire kell visszajöjjek? már lincselnétek a termeket mert csalnak :D
    szép, mondhatom :D

    szarok rá, mind tudjuk hogy csalikaszájt, beállok én is a sorba :D