30078
  • sz4bolcs
    #25070
    Az ilyen playereket utáljuk. xD
  • xxxpaulxxx
    #25069
    Lol! Az poén:DD Grat:)
  • ntex
    #25068
    Grat :) Tényleg luckbox voltál :D Én is lehet nevezek MTT-kre az FTP-imből majd...
  • plu604
    #25067
    Basszátok meg rég voltam ekkora luckbox MTT-n :D
    Neveztem Sunday Bike Ride-ra, 25 partypont, mondom miért ne... Éppen becsúszok a díjazottak közé, push-or-fold-on vagyok, 65o-al mondom lopok vakot. 3 nagyvak éppen kevesebb mint a stackem fele, emelek, eszembe jut hogy akár pusholhattam is volna, SB és BB pushol, hát mondom már mindegy, megadom... Egyiknél KJ, másiknál QTs, riverre lejön a flushöm :D:D:D:D
    Később JTo-al lopok vakot, gyerek mögöttem megad, flop: 6 Q 9, cbetelek (kb. a stackem 4/5-e), pushol, á mondom már úgyis díjazott vagyok, call... Villantja a KK-t, turn: K, mondom jó, kiestem, river: A. :D:D:D Ekkor már sírtam a röhögéstől. :D
    Később megint push-or-fold-ra kerültem, UTG2-ből ATo-al pusholok (feszes volt az asztal) gyerek mögöttem AJs-al megad, jó mondom most végem, flopra érkezik az ász, riverre a tizes, lefordultam a székről a röhögéstől :D:D:D
    Aztán QQ-val ismét pusholnom kellett, AJs megadta, flopra le is érkezett az ász, így aztán mondhatjuk hogy a karma lecsapott rám :D
    Végülis 56. helyen végeztem a ~2100 indulóból, ahhoz képest hogy mennyire nem tudok MTT-zni, elég szép eredmény :) $2,85 lett a jutalmam.
    Szerintem szegény édesanyámat sűrűn emlegették. :D
  • xxxpaulxxx
    #25066
    Hát valahogy most nekem is jobban megy ez az egész, amióta áttértem SH-ról FR-re:) Nem voltam én még ahhoz elég képzett:D
  • plu604
    #25065
    Az szép... Bakker én nem FL-eztem még ennyit :)
    Nem is megy mostanában, SH nem adja :/
  • ntex
    #25064
    Nincs A-d... Mondom én XD

  • xxxpaulxxx
    #25063
    40k
    Nl suli óta:D
  • plu604
    #25062
    Szerintem az durvajó, de ez hány hand alapján?
  • xxxpaulxxx
    #25061
    Én meg aztán megmutattam a flopon, hogy nekem is van:DD
  • sz4bolcs
    #25060
    xDDDD ehhez képest:

  • sz4bolcs
    #25059
  • sz4bolcs
    #25058
    Kérdések, amik már régóta foglalkoztatnak című fejezet következik:

    http://sz4bolcs.uw.hu/donk.jpg

    xDD
  • sz4bolcs
    #25057
    Ő csak meg akarta mutatni, hogy lapja van. Ez olyan kedves... :D
  • xxxpaulxxx
    #25056
    Húúú hallod majdnem dobtam:O
    (afaszt:D)
  • Tigristank
    #25055
  • sz4bolcs
    #25054
    JJ-snek zseniális volt a preflop visszaemelése. :D
  • xxxpaulxxx
    #25053
    Nl10en 9BB/100 jónak mondható? Vagy ilyen limiten mennyi szokott lenni az "átlag"?
  • xxxpaulxxx
    #25052
    decdövéjájlájkit:D





    Azok a "régi szép idők", amikor még én is így túlértékeltem a JJ-ket:D

  • sz4bolcs
    #25051
    xDDDDD Ez veszélyes fajta ember...
  • kakimakifsz
    #25050
    Debreceni verseny lesz valamikor nyáron?
    Fórumban, ilyesmi....
  • sandor8206
    #25049
    volt már, hogy velem utaltatott fel vagy vett tőlem $, full tilten meg sportingbeten velem kínlódik, azt tudom, hogy van valami ismerőse aki party, meg pokerstarson kínlódik vele + ki tudja mi van még neki.

    az a baj, hogy így nem lehet felfogni, de látni kellene a gyereket az egész egy lazatróger, ő nem pénzt lát maga előtt, hanem pontokat és nem fél senkitől és semmitől. Bemész hozzá és a földön vannak elnyomva a cigicsikkek, volt megbeszéltük, hogy megyünk fel Pestre élőpókerezni, mindenki kicsípve, megyünk hozzá ő még mindig online-zik , indulnuk kell, ő meg papucsba meg mackóba, ő jön így nem divatbemutatóra megy
    pesten vett valami cípőt, aztán hazajött fél milkóval a zsebében

    persze promókat is nyomott régebben SnG versenyeket haverjával, első hely 10000 euró (50Eur SnG), behúzva
  • Tigristank
    #25048
    A bankszámla szerintem mindig ugyanaz, befizetést pedig mindenhol szívesen elfogadnak. :)
  • Csacsi
    #25047
    A rakeback, az First Depo bónusszal lehet annyi, viszont akkor meg azt nem értem, hogyan fizet be más nevéről.
  • sandor8206
    #25046
    nekem küldi át, vagy a saját élő accountjára, meg átjátsszuk CG heads upba
  • sandor8206
    #25045
    hát teljesen másképp játszik CG-t, mint pl: a videókban szoktak
    persze AA nem dob preflop, de pl: KK már sima dobó nála. Szinte lap nélkül játszik nem nagyon (fejemet fogtam amikor 25o, meg ilyenekkel 3betelget) érdekli mi van nála, csak az ellenfelekre figyel és textúrára
    ő úgy hívja (lehet valahonnan látta), hogy rövid passzos játék, szinte sose kerül all-in, csak oda-vissza 3betelget, flootúl, persze sokszor ezekre a szutykokra jön egy monsterre
    + sokat játszik feltételes esélyekre, pl: van neki 300$ egy másik 300$ ellen szinte bármivel megy, hogyha összejön neki akkor nagy kasszát nyer
    amúgy azt nem említettem, hogy 60% rakebackje is van ami azért nagyon-nagy + pénz
  • plu604
    #25044
    nekem is ez jutott eszembe
  • Csacsi
    #25043
    És hogy szedi ki a pénzt? Nem is értem. HA valótlan adatokat ad meg nem tud kiutalni.
  • sandor8206
    #25042
    nekem is hihetetlen, hidd el :-)
    jó van amikor fél óra alatt bevert 500$ a szemem előtt:-), de sztem azért ilyen nyerő mert azt az 500 is 0Ft-ból csinálta így ha veszít a nyereményét bukja csak, ha nyer akkor meg tiszta haszon
  • sandor8206
    #25041
    megkérdezem tőle, de amúgy tökmindegy, mert van hogy egy hónapban csinál vagy 10 accountot, letiltatja magát de nem bírja ki és csinál másikat
    csak a full tilten van neki vagy 20 db.
  • xxxpaulxxx
    #25040
    Nekem ez akkor is hihetetlen:D
  • sz4bolcs
    #25039
    Én akkor is megvédem a drillem a flöshúzók ellen!!!!! (xDDDDDD)

  • Csacsi
    #25038
    Mondjuk azért ránézék a statjaira....milyen néven játszik és hol....persze csak ha publikus :)
  • Csacsi
    #25037
    eléggé szerencsés lehet. Ezek szerint képes eldobni AA-t.

    Mert van amikor én is beülök NL100-ra, és első leosztásban összecsukják az AA-mat. Ami hiába jó játék...benne van, hogy nem nyerek vele.

    Ilyenkor újra befizet?
  • sz4bolcs
    #25036
    ps-en szoktam menni, de rájöttem, ma nincs :(
  • Carloska
    #25035
    hun vagy e more freeroll verseny XD
  • Carloska
    #25034
    fuuuuuuuuu :D :D :D ez LIKE kocsmában nincs olyan anyázás mint ott
  • sz4bolcs
    #25033
    na megyek hun freerollra magyar nyelvet tanulni. :D
  • sz4bolcs
    #25032
    mákmester... az X-aktákban volt egy ilyen rész, egy olyan fószerről szólt, akinek mindig szerencsés, de valaki mással aki közel van hozzá, balszerencse történik. :D
  • sandor8206
    #25031
    amúgy nem mondom, hogy nincs a játékénak értelme, csak ösztönjátéknak tűnik, Isildur és durr-hoz tudnám hasonlítani, kurva hiper agresszív és csak nyomja és nyomja
    olyan jókat szoktam röhögni amikor 3betelnek neki, mindig mondja, hogy "...hiába emelgetsz, ha én eldöntöttem, hogy játszani akarok, akkor játszok.." :-)