30078
  • ntex
    #25270
    Még a turn 3 bet után is dobhattam volna de valamiért nem tettem meg
  • ntex
    #25269
    Am mindig itt vérzek el, a végjátékon kéne csiszolnom. simán elhúzhattam volna a Push or Fold szakaszig... és addig még lehet javultam is volna 2-3 helyet. Am nagyon feszes volt már az asztal. Mivel checkelte a turnt azt hittem valami Kx -e vagy Qx-e van és esetleg tudok egy sort prezentálni és a push-ra dobni fog mint a többi játékos tette az asztalnál egy raise---> push akcióra, de nem. Benyeltem, ez van. Legközelebb majd jobban fogok figyelni és semmi felesleges akcióba nem keveredek ilyen marginális kezekkel a végjátékig.
  • ntex
    #25268
    2.50$, az első hely 22.50 lett volna...
  • sz4bolcs
    #25267
    am én is ilyen 2bb-s minraiseket nyomok sokszor, épp emiatt nem hősködök postflop játékban.
  • sz4bolcs
    #25266
    jézus, ez nagyon gáz volt. turnt elcheckeltem volna.
  • sz4bolcs
    #25265
    nyeremény?
  • ntex
    #25264
    Kiestem 8. helyen... Jól elk*rtam

  • Pillecukor
    #25263
  • Rainbow15
    #25262
    Az RNG hogyan műküdik? Osztás előtt az egész "paklit" megkeveri amiből húz, és már meg van, hogy mi lesz a flopon, vagy a flopot is akkor generálja, amikor kirakja? Tehát jogosan mondom, hogy ha megadtam volna, akkor nyertem volna?
  • ntex
    #25261
  • ntex
    #25260
    2/10 jelenleg
  • xxxpaulxxx
    #25259
    Hát ez nem is kérdéses... a fosós halak játéka mind2:D
  • xxxpaulxxx
    #25258
    Kiestél már?:D
  • ntex
    #25257
    Apa kezdődiiiiiiiiiik

  • ntex
    #25256
    Eddig jól alakul :D

  • ntex
    #25255
    90 fős Deep Stack SNG XD (3000 kezdőzseton)
  • ntex
    #25254
    De jó lenne már nyerni egyszer :D Talán most...

  • plu604
    #25253
    Az MSS is. :D
  • Rainbow15
    #25252
    Sziasztok
    Ongame-n járt valaki mostanában? Két hónapja jártam ott, a gép a 4 asztalt bírta csak, többnél már lassú volt nagyon. (6-nál) Most pedig nem tudom mi a helyzet, olvastam, hogy változott a szoftver.
  • ntex
    #25251
    Ma lesz Silver SNG edzés 18:00 -tól :)
  • ntex
    #25250
    Gondolom azt a feladatot kapta hogy tartson SSS edzést :D
  • xxxpaulxxx
    #25249
    Röviden és velősen: Az SSS egy foshalmaz:DD

    Viszont Roycash nagyon jól nyomja... csak nem értem miért SSSezik:D
  • xxxpaulxxx
    #25248
    Nem ismereeeed az Erzsit?:D

  • ntex
    #25247
    Akkor nem te vagy egyedül XD Ott is írta a srác hogy már 9 hete levelezik FTP-vel egy póló végett, mert nem kapta meg :D
  • ba32107
    #25246
    Amúgy kaptam tegnap választ:

    "Hello,

    Thank you for your email. Unfortunately due to recent events all pending
    orders that had not shipped were placed on hold. This included your order
    due to the item being temporarily out of stock or your order being in the
    processing phase.

    We recently began to ship orders in the order they were received.
    Unfortunately due to the backlog of orders there will be a delay in
    receiving your purchase. We sincerely apologize for the inconvenience.

    Thank you
    Carlos
    FTP Store"
  • ba32107
    #25245
    Nem én írtam :)
  • ntex
    #25244


    Tegnap voltam Silver SSS edzésen és megkérdezték hogy mit ajánl azoknak akik most akarnak nyereséges pókerjátékosok lenni.

    ba32107 am nem te írtad be a pólós sztorit is oda? :D

    Az edző (Roycash) meg olyat mondott hogy már közel sem olyan egyszerű a helyzet mint régebben, még NL2-n sem, sőt mivel ő NL25-ön tartotta az edzést azt mondta NL2 mezőnye sokkal sokkal erősebb (főleg a póker oktató oldalaknak köszönhgetően) szal nem elég egy szimpla KKT már mint akkor volt mikor ő kezdett el játszani.

    Néztem az edzést és olyanok voltak hogy a csávó 11$-al ült az asztalnál és flopon 2J meg mittomén mi volt, két káró lap. A csávó Allint mond, a másik call. Mutat a megadó : K2 heart. A kettes párjára allint adott meg Másiknál AKo az ász káró volt :D És turn + river káró lett úgyhogy flössel elvitte, am a 2-es pár nyert volna XD. És az edző is csak nevetett, azt mondta érdemes ezen a vakszinten játszani mert parádé ami ott megy. NL2-n (már) nem igen van ilyen...

    Meg ilyen volt hogy csávónál UTG-ben AA. Min raisel, volt egy megadó. És végig passzívan játszott vele ... Flopon JK volt a legmagasabb lap. és a megadó egy BB-t hívott flopon turnon és a végét meg elcheckelték mindketten XD és AA nyert... Tényleg megcserélődött a mezőny XD
  • sz4bolcs
    #25243
    Szerintem csak szexpaul rendelkezik azokkal a szellemi képességekkel, amik lehetővé teszik a fordítást. :D
  • ba32107
    #25242
    Hmm... ok, 10 pont annak aki lefordítja ezt nekem :D
  • sz4bolcs
    #25241
    Mi az anyám kínja ez a gyászreakció? :D Még nem is pokereztünk együtt.

    Nagyon sajnálom nagyon a kakajós tekercset. Ott is néztem már a bútor mellett.
    Erzsi ..Erzsi
    Remélem kérlek, hogy nem etted meeeeeg. :-)
  • xxxpaulxxx
    #25240
    Hát én olyan november óta játszok aktívan... eleinte azt hittem ha elolvasok 1-2 cikket, az megváltja a játékot... próbáltam mindenféle játékot, semmi nem ment... nem is véletlenül:D Ha most visszamehetnék pofánbsznám magam és kitiltanám magam az összes teremből, amíg nem tudom az alapokat:D (már pedig az, hogy "én tudok pókerezni" az nem alap:D)

    Én is csak most érek rá nagyon, mert halasztottam egyetemen... amellett mondom én se tudom, hogy fog menni, mert eléggé parás a mérnökinfó kar, de majd meglátjuk... lényeg, hogy egyetem mellett jó lenne ebből egy "stabil" pénzt szerezni:)


    #25239: Sajnos én is ilyen vagyok:S Nagyon be tudok lustulni... eleinte tök sok motivációm van mindenben, aztán ez alább hagy...
    Sajnos így jártam a basszusgitározással is... eleinte tök sokat foglalkoztam vele, később volt tanárom, majd bandám is... aztán most ebben az évben, amikor a legtöbbet tudtam volna vele foglalkozni... "alig" nyúltam hozzá... Volt egy új b andám, de 2 próba után most úgy vagyunk, hogy nyárra hagyjuk, mert ők nagyon vidékiek:D Mind1, most lesz új bandám, talán a motiváció is visszatér:)

    A pókert is tuti feladtam volna, ahogy magamat ismerem (a rollom tuti elfogyott volna)... ezért is nagyon de nagyon örülök, hogy belekezdtem a pokerstrategy CG sulijába és ez nem hagy lustulni:)
  • ba32107
    #25239
    Sajnos amúgy én az a típus vagyok, hogy eddig bármibe kezdtem bele, nagy hévvel csináltam ugyan az elején, de egy idő után mindig meguntam... minden hobbimmal ez volt, féltem hogy a pókerrel is ez lesz, és valóban ez is lett :(
  • ba32107
    #25238
    Sok sikert :) Én sajnos a napi fél órát is soknak éreztem, amit a játékra fordítottam. Van szabadidőm, de pihenni is kell valamikor... egyszerűen nem értem rá játszani :S

    Mióta játszol amúgy? Csak érdeklődésképpen. Én 2009 őszén kezdtem el, tehát durván másfél év után jött el a motiválatlanság korszaka. Tökre sajnálom, mert szerettem volna semi-pro lenni....... de hát nekem nincs erre se időm, se energiám. Még most sem hogy melózok, szeptembertől pedig MSc, ÉS meló.... szóval akkor még annyira sem lenne rá időm.

    De persze vettem PT licenszet meg Moneybookers security tokent, aminek most már semmi értelme :D
  • xxxpaulxxx
    #25237
    Jáááj már előre félek, hogy szeptembertől, amikor újra az egyetem falai mögé zárnak mennyire nem lesz időm pókerrel foglalkozni... lehet akkor be kell majd vezetni azt, hogy 1 nap játék 1 nap tanulás:D
  • xxxpaulxxx
    #25236
    Hát igen... jöttél te, elmondtad a "sikertörténeted" és linkelted az akadémiáról azt a kezdőknek való könyvet... elolvastam... mellette láttam még jónéhány sikertörténetet "civil" profiktól és elhatároztam... én profi akarok lenni! Hosszú és kanyargós az út, de nem érdekel:)
    Jelenleg napi 2 órát játszok kb és 2 órát tanulok... esetleg van olyan, hogy nem játszok, de tanulni akkor is kell, mert húzós a Pokerstrategy sulija és nem maradhatok el az ott tanultakkal:D
    A videók anyagából jegyzeteket készítek, amit aztán reggelente edzésbe menet olvasok a vonaton:D

    Ehhez az sng-zéshez meg sok sikert! Biztos, hogy bele lehet fásulni a CGbe... dehát ez a szépsége ennek a sportnak, hogy megannyi játékvariációból lehet még válogatni:D

    Jah és köszönöm szépen, hogy anno felnyitottad a szemünk!:)
  • xxxpaulxxx
    #25235
    Tessék szavazni, szerencsejátékos kérdés van... indítsunk flémet:DD
  • ntex
    #25234
    Hobby persze, csakazért jó lenne egy kis pénzt is termelni vele. Nem mondom hogy csak ebből legyen pénzem, de legyen mondjuk stabilan egy 100$+om havonta. :)
  • Csacsi
    #25233
    ntex: Ha akarsz valamit kezdeni ezzel a "játékkal" akkor érdemes többet tanulni, mint játszani.. de legalább fele-fele arányban....különben nem fogsz egyről a kettőre jutni sohasem. Ha meg csak hobby, akkor nem értem miért zavar, hogy nem nyersz mindig? Én a Hobbymat élvezni szoktam, nem pedig idegesíteni magam rajta.

    XXpaulx: Biztos rosszul írtam a neved. Örülök, ha "hatással" vagyok rád..és beláttad...hogy a tanulás mindenek előtt van. Mivel kezdek én is belefásulni a cashgame-be...ezért elkezdtem.... 6 max SNG-ket tolni PS-én. Hát rá kellett jönnöm...hogy a 3 dolláros szintet sem tudom verni. :) Így kénytelen vagyok ismét többet tanulni mint játszani. Illetve kénytelen voltam egy oktatót is fogadni....ma már legalább plusszos ROI-t hozok az eddig breakevenhez képest....És itt 800+ SNG-ről volt szó...ami kb 0-ás. Szóval ntex ez neked is szól. Simán benne van, hogy nem jutsz egyről a kettőre...Én sem jutok tanulás nélkül.....pedig azért már van "múltam" ami eléggé pozitív.

    Jah..és már nem tudom ki ajánlott...de nem érnék rá házigazdának lenni.Azért köszönöm az ajánlést.
  • sz4bolcs
    #25232
    :P
  • ntex
    #25231
    Kiestem 14. helyen :( 4.50$ (1+0.10 -ből) Megettek a vakok meg az antek Rush ban :D