30078
  • xxxpaulxxx
    #25310
    Jáááj:DDD

    Preflop QQ van nálad:
    Ax ellen 69% részesedésed van
    Kx ellen 71%

    Még AK ellen is majdnem coinflip a szitu, de még ott is előrébb vagy...



    AA és KK ellen viszont valós a megállapításod

  • sandor8206
    #25309
    ne azt nézd sose, hogy multiway pot akkor nem nyomok all-int, sztem az ilyen berökzödéseket kerüld
    azt nézd mit csináltak az ellenfeleid
    preflop limp mindkettő, te voltál az agresszor igenis ezt preflop le kell rendezni mert limpelő rangeiket simán vered
    az meg hogy visszaemelt ne zavarjon, ritkán lesz csapdázott AA, KK,
    AK meg még ritkábban ennél a vakszintnél esetleg magasabbnál amikor van 1-2 shortstack és all-inezgetnek, nekem ez a tapasztalatom ha meg az soha rosszabbat egy flipnél
    az ilyen move-ok legtöbbször Ax és közepes párokat rejtenek (uagyanúgy idióták), az meg hogy J6s, egy még nagyobb idióta
    sztem

    nekem az a meglátásom, hogy nem vagy elég agresszív preflop amikor kellene (lsd A10o előbb, meg most) vagy túlzottan az vagy, AK re-raise all-in vagy régebbi KJs ami botrányos volt

    ha valaki nem ért egyet írjon nyugodtan, beszélgessünk :-) nekem ezek a meglátásaim
  • ntex
    #25308
    Így meg legalább nyertem némi értéket neki :)
  • ntex
    #25307
    JJ-vel sosem nyomok preflop allint multiway potban, de még QQ-val sem... Egy Ax Kx simán leverhet nagy eséllyel...
  • sandor8206
    #25306
    itt sztem nem kellett volna all-in, de a 25274 hsz-edben JJ meg sima preflop all-in
  • sandor8206
    #25305
    akkor meg jó
  • ntex
    #25304


  • xxxpaulxxx
    #25303
    El is morzsoltam egy könnycseppet:D
  • sz4bolcs
    #25302
    nekem 1 éve ilyen vékonyka monitorom van, ezzel már nem olyan egyszerű az élet, mint régen.
  • xxxpaulxxx
    #25301
    monitorba!:D
  • ntex
    #25300
    Tudok én játszani ha nagyon akarok :D Csak az a baj hogy mindig fellazulok egy idő után, ezt kéne valahogy elhagyni... Szerintem annyira szar nem lehetek ha egy SNG-n végig vezetek a döntő asztalig meg 4500 zsetonból 100/200-as vakok mellett 17.helyről átveszem a vezetést :D
  • Tigristank
    #25299
    :D
  • sz4bolcs
    #25298
    ökölbe szorítod a kezed, és belecsapsz a legközelebbi falba :D
  • ba32107
    #25297
    Semmi, nem tudtál mit tenni, ki kell fizetni
  • Tigristank
    #25296
    Ilyen esetben mi a teendő? :D

  • sz4bolcs
    #25295
    hát ez beszarás... kössz
  • xxxpaulxxx
    #25294
    Könyörgöm tanulj már egy picit!:DD
  • prunyijan
    #25293
    állítsd át az időt 1 hónappal korábbra
    lefríssít belép aztán már állíthatod is vissza
  • sz4bolcs
    #25292
    nektek fölcsatlakozik a ps kliens? nálam vmi wrong time settings hibaüzenetet ír ki..
  • sz4bolcs
    #25291
    Nem 3betelgetett, épp ez az. Dobált rendesen, és cbetelni is csak akkor cbetelt, ha volt valamije..
  • ba32107
    #25290
    Semmiképp sem tudnak belenézni, mert az ellenfél lapjai csak showdownkor jönnek le a gépedre :) Addig a szerveren csücsülnek. Ja, én is emlékszem arra a bugra..... elég égő volt a teremre nézve :D
  • sandor8206
    #25289
    3betlgetett a gyerek? agresszív volt? mert akkor sima 4bet sztem
  • sandor8206
    #25288
    preflop vissza kellett volna emelni
  • ntex
    #25287
    6. hely, 4.50$
  • ntex
    #25286
    Döntő asztal, már csak 8-an vagyunk :D 4. helyen állok jelenleg. Remélem most nem szúrom el...
  • ntex
    #25285
    Olyan jól állok hogy megint 1. vagyok XD 35.9K zsetonnal
  • ntex
    #25284
    Nah a beülőm már visszajött legalább az már biztos :)
  • ntex
    #25283
    Nekem meg abba kellett hagynom a játékot egy időre mert jött egy vihar -.-
    Most 4600 zsetonom van 100/200-as vakok mellett...
  • asafderg
    #25282
    Wow!
  • sz4bolcs
    #25281
    feszesen játszottam, és végig egymás mellett ültünk. preflop megfordult a fejemben, h. dobom, valami setre várhattam mégis. flopon felülbíráltam a preflop döntésem, úgy döntöttem, h. neki bizony KK-ja van, úgyhogy kár erősködnöm. Ilyet ritkán dobok ezen a boardon, de... végülis 2. lettem azon a versenyen.
  • Rainbow15
    #25280
    Nagyjából sejtettem, hogy így van, gondolom, hogy ne tudjanak belenézni az okos emberek :)

    "Az egyetlen ami fix, hogy az ellenfélnek kiosztott lap nem jöhet az asztalra."

    Pár éve berakott ide egy képek valaki, a Cake hálózat valamelyik terméből, ha jól emlékszem, egy dobott lapja a flopra került, nem tudom mennyire igaz, most inkább nem keresem vissza :)
  • ba32107
    #25279
    Teljesen véletlenszerű minden pillanatban. Ezenkívül nem csak az időtől, hanem sok mástól is függ a randomitás (pl. a kurzor mozgatásodból, a CPU órajelétől, hálózati adatforgalomtól, stb), így érik el, hogy tényleg teljesen random a dolog. Ha megadtad volna, más flop jött volna. Az egyetlen ami fix, hogy az ellenfélnek kiosztott lap nem jöhet az asztalra.
  • ntex
    #25278
    Min raiseltél csak? oO Lehet azért kaptál 3 betet... :D
  • sz4bolcs
    #25277
    az izifold. És ez? :D

  • ntex
    #25276
    Ezt is meggondolnám kétszer legközelebb hogy callozom-e...

  • ntex
    #25275
    Ízi fold volt?

  • ntex
    #25274
  • ntex
    #25273
    Szerintem minden millisecben más kártyát rakna az asztalra, tehát már egy 2 seces gondolkodás is 100000x változtathatja a turn kártyát az asztalon pl.
  • sz4bolcs
    #25272
    Hát ennek semmi köze végjátékhoz, ennél a szituációnál nem különbözik semmiben sem a játék, mint amit előtte játszottál, amég eljutottál döntő asztalig...
    Turnön valami rejtélyes okból úgy gondoltad, hogy te krvajó vagy az A10eddel allinra egy clickback chackraise után, pedig akármi lehetett a kezében két pár, drill, sor... kár volt érte
  • ntex
    #25271
    *Akarom mondani turn raise után