30078
  • ntex
    #25590
    PKR.com
  • ntex
    #25589
    Hol van ilyen díjszerkezet? oO
  • ba32107
    #25588
    Mi az a PKR? :D
  • sz4bolcs
    #25587
    0,11 dolláros versenyen behúztam 20 dollárt xDD 180-szoros nyeremény
  • sz4bolcs
    #25586
    mai nap handje xD

  • setuh
    #25585
    Pkr-et ha tobb asztalos cg-et akarsz sztem felejsd el,ilyen szempontbol annak a legroszabb a szoftvere.
  • ntex
    #25584
    Fail... Nem tudják visszavonni. Viszont kakor jó lenne valahol nézni free bankrollt PKR-re

    Bankrollmob.com -on van, csak az a baj nem pénz hanem tournament ticket... Ha tud valaki PKR-re bónuszt az szóljon pls :D
  • xxxpaulxxx
    #25583
    Egy 300 fős mtt meddig szokott tartani?:DD
    Most unalomból regisztráltam egyre=D
  • xxxpaulxxx
    #25582
    Ohh:D
  • ntex
    #25581
    És PKR-nek jó szoftvere van, meg tetszik hogy 3D-s. Tényleg élmény rajta játszani :D
  • ntex
    #25580
    még pokernewson keresztül regisztráltam oda 2x25$-ért, a 25-ből lett 45$ aztán azóta pihen :) Bátyám játszogat rajta...
  • ntex
    #25579
    Mert már ott van számlám XD
  • xxxpaulxxx
    #25578
    Miért nem mész te is partyra?
  • ntex
    #25577
    Sztem PKR-re fogok menni, írtam a Pokerstrategy-nek hogy nem-e tudják visszavonni Everestről az 50$-omat, úgy hogy átvinném PKR-re. Írtam hogy köszönöm az "elsősegélycsomagot" de elégedetlen vagyok a szoftverrel FTP után.

    Tényleg baromi fapados, hiányzik egy csomó funkció belőle, még replayerbe se lehet a hand historyt kimásolni, a replayer is áttekinthetetlen fos.

    Barátnőm is kapott am másik 50$-t ő meg PartyPokerre kapta -.-
  • xxxpaulxxx
    #25576
    Akkor menj FT-re:P:D
  • ntex
    #25575
    Eszméletlen szar ez a pókerszoftver amúgy XD
  • ntex
    #25574
    Everest pókerben be lehet valahogy állítani hogy kompatibilis legyen a kézelőzmény a pokerhandreplays-el?
  • xxxpaulxxx
    #25573
    Ez, ha jól emlékszem nem volt az, de mentségemre szólva nem voltam még ilyen szituációban és még meg kell tanulnom ilyen esetben dobni a KK-t:DD
  • setuh
    #25572
    Hat igen 170bb deepen huzos de azert egy zsiros halnak nem tudnam dobni :D.
  • xxxpaulxxx
    #25571
    T9oval COból már lehet játszani elvileg:D Ha T, vagy 9 esik, akkor megpróbáljuk cbettel elvinnni a potot:)

    KKval meg igen... tönkre kell menni, de nem 170bb deepen:D Mind1, most bejött:)
  • ntex
    #25570
    a KK-s szitu meg szerintem simán jó volt, mindenhol azt mondogatják hogy KK AA-val mindig tönkre kell menni nem? :P Mondjuk én is dobtam már el durva 3 betre
  • ntex
    #25569
    Azért az a T9o steal attempt nem gyenge... Hogy játszol tovább ha mondjuk csak egy T vagy 9 esik? :D Am szép handek
  • xxxpaulxxx
    #25568
    Válogatott mákolások/szép potok sorozatunk következő részét láthatják:D

    Ez a WTF szitu:


    WTF szitu #2:


    WTF szitu #3, amiből többet is ki lehetett volna hozni:D


    És a kedvencem... ami remek példa arra, hogy ilyen deepen nincs broke KKval preflop... de ezt most nem bírtam megállni és be is mákoltam:D



    Kellemes kis 3 órás session volt, aminek közepén -24$on voltam, majd sikerült +37$ befejeznem^^
  • Gaba94
    #25567
    Köszönöm szépen!
    Ryan Fee 6 max könyvét már leszedtem, szerintem a hétvégén neki is állok olvasni.
    Nemrég belekezdtem a 'Póker elmélete' című könyvbe is, de kicsit nehezen emésztem :s (mondjuk írták már itt-ott, hogy nem egy könnyű olvasmány)
    Rendben, megfogadom a tanácsodat, köszi :)
    Annyit kérdeznék, hogy, amikor te mikro limiten elkezdted a pókert, akkor FR vagy SH asztalokon játszottál?
  • Csacsi
    #25566
    Parancsolj. SH cashgamehez való.

    De érdemes elolvasni ezt is, ha ilyenre adod a fejed.ryan fee.

    Minden napra legalább egy részt..és próbálni beépíteni a játékodba a tanultatak.

    Jah és nem csak olvasni...értelmezni is...Nem szó szerint kell megtanulni...hanem hogy miért teszi. Ha mégsem megy ez...kérdezz nyugodtan, megpróbálok segíteni.
  • wantonly
    #25565
    PokerStars-on ki lehet valahogy kapcsolni az éppen aktív játékos villogását? Rohamot kapok tőle. :P Néztem a beállításokat, nem találtam.
  • Gaba94
    #25564
    Csacsi, korábban linkeltél egy SH kezdőkéztáblázatot. Ha nem nagy kérés, betudnád tenni újra? Megköszönném :)
  • xxxpaulxxx
    #25563
    Behalok... én meg már 1 hónapja 0án vagyok:D
    Grat!:)
  • #25562
    Tegnap :


    Ma:
  • Pillecukor
    #25561
    madness
  • Csacsi
    #25560
    Sok játék. De az is le van írva, hogy hány pontot kell gyűjteni.
  • ProSztata
    #25559
    az lett, köszi szépen..adataim megerősítve már csak ki kell várni a 2 napot:)

    Partypokeren mi a feltétele, hogy majd ki tudjam venni?
  • precision
    #25558
    szerintem válaszd a partypokert
    az a legnagyobb terem, azt nem igazán fenyegeti olyan veszély, hogy megszűnik (nemrég pl a full tilt poker szűnt meg)
  • #25557
    Megmondom őszintén ezt nem is figyeltem :(
  • ProSztata
    #25556
    Átmentél a kvízen!

    Csak összejött harmadjára..köszi srácok, hogy nem segítettetek, így valóban lehetett újat is tanulni, és elnézést a rinyálásomért:)

    Kövi kérdés..
    Felajánlott 4póker termet (PartyPoker,Poker770,EverestPoker,William Hill) ahol elkezdhetném ezzel a tőkével. Melyiket ajánljátok?
  • wantonly
    #25555
    Akkor jó. Tegnap este írtam, akkor ezek szerint reménykedhetek, hogy már ma vagy holnap válaszolnak.
  • Rainbow15
    #25554
    nekem is 1-2 napon belül szoktak válaszolni, sosem volt még 7 nap.
  • ba32107
    #25553
    Én egyszer írtam nekik, még aznap válaszoltak.
  • wantonly
    #25552
    Moneybrookers-en mennyi idő a support válasza? Kifizetésnél blokkolták az accountom, mert nem fogadta el a születési dátumom. Pedig jól írtam. :( Most meg nem tudom használni addig, pedig fontos lenne. Valahol azt olvastam, hogy 3-7 nap, ez igaz? :O
  • sz4bolcs
    #25551
    azért vágjátok a tornapokeres skillt :D:D:D