30078
  • ntex
    #25670
    Így már én is mákoltam 333-al KKK ellen XD káró 3-assal flössöm lett. A csávó utána olyat anyázott spectatorként... Hát mocskos nagy mák de mit tud az ember csinálni...
  • precision
    #25669
    jokerstars, következő felvonás...

  • precision
    #25668
    gyökér pokerstars a gyökér fisheivel...

  • Pillecukor
    #25667
    már fekszem a nevetéstől XDD
    :D:D:D
  • sz4bolcs
    #25666
  • sz4bolcs
    #25665
    Eszébe sem jutott, hogy 8as lehet nálam, még akkor sem esett le neki, amikor turn 8as után rézelgettünk egymásra...
  • ntex
    #25664
    Amikor bejön a 4.5%
  • sz4bolcs
    #25663
  • xxxpaulxxx
    #25662
    Nehogy már kiismerjen HUban:D
  • ntex
    #25661
    Komolyan nem hiszem már el mik vannak itt :D


  • ntex
    #25660
    Limp raise? :D
  • xxxpaulxxx
    #25659
    :D
  • xxxpaulxxx
    #25658
    Heads upnál fogalmam nincs... tök link vagyok ehhez, teljesen érzésből játszom:D
    De azért 9 főnél ha top pár van nálad vagy fölépár... ergo ilyen közepesen erős kéz és végig nyomás alatt tart egy regulár, akkor ott DOBNI KELL
    De persze ez szituáció függő:)
  • ntex
    #25657
    Itt az utolsónál én is szoktam így szívni hogy adok végig top párra és a végén szettet mutatnak ellenem. Hogy lehet ezt felismerni? XD
  • xxxpaulxxx
    #25656
    Ezt meg egy ismeretlennel:D
    Már épp kezdtem unni a játékot (sziklácska ellen)... mondom a következő kézzel játszok bármi is legyen:DD

  • xxxpaulxxx
    #25655
    Haverral ökörködtünk picit: ezek ilyen tipikus magam fajta riverekXD Bár a másodiknál nem számított:)



  • xxxpaulxxx
    #25654
    Szégyen:D




    Itt biztos azt hitte, hogy blöffölök riveren^^




    Ez meg az, amiből csak tanulni lehet... közepes kézzel MINDIG hátul vagy (még akkor is, ha nem:DD)

  • ntex
    #25653
    Everest pókeren vannak közvetlen 0+0$ -os SnG-k ilyen díjszerkezettel:



    Elkezdeni bankrollt építeni belőle tökéletes :D
  • Rainbow15
    #25652
    bwinen kezdőknek könnyű bankrollt építeni a semmiből.
    4 szakaszos SNG. Az első 5 fős, első 2 ad jegyet a 2-esre, ami szintén 5 fős, itt is az első 2-be kell bekerülni. A 3-as a legnehezebb, itt elsőnek kell lenni az 5-ből, ha ez meg van, már csak a 4-est kell megnyerni, ahol 2-en vagytok :)
    A nyeremény 3 darab 1,2$-os jegy, unalmamban én is játszottam,9 belépőt már el is játszottam :)
  • ntex
    #25651
    A csávó lazán belenyitott 0.13$-os potba riveren egy flössnehéz boardon 0.90$-t, kapásból visszapusholtam és a szerencsétlen habozás nélkül callozott A nevéből itélve ráadásul nem kizárt hogy magyar
  • ntex
    #25650
    Fészpalm...

  • ntex
    #25649
    És tele van ilyen játékosokkal Everest tényleg... Egész szépen tornázom felfelé a bankrollom. 50$-al kezdtem már 68$-om van :D
  • ntex
    #25648
    Úgy kellett összevágnom a képet meg máshogy nem tudom megmutatni de nézd meg mit művelt az ellenfelem... BB voltam...

  • sz4bolcs
    #25647
    ohh az semmi. 5cdraw, rámemelnek, kezemben 77793, visszaemelek, callol. Egyet cserél. Én is kidobom a 3-ast, és mi jön?? 9-es. Hát itt emelni kő nincs mese, emelek, ő visszaemel. Allin, call. Mutat: KKKAA........... 30 dollár pukkkk Ðð&[Ä]@{[@Ðð&Ðð[erv{hrtht :ADSASDSADS Nagyon sazr érzés a fasz rossz végén állni.
  • ntex
    #25646
    KTs pickel limpeltem 1 limper után flössre egy 10 fős asztalon. Flopra K top card jött, megadtam egy alacsony nyitást. Egy treff volt lent, és egy J. Turnre treff K jött. Nyitott előttem megint a csávó, emeltem a duplájára a nyitásának, megadta. River megint Treff, checkelt, behívtam a zsetonját. Megad. Mit mutat? 6Js treffből...
  • xxxpaulxxx
    #25645
    Yeee! Újra van PC-m és sikeresen be tudtam importálni a notebookon készült pár ezer handet a HM managerbe:)) (bár először azt hittem nem fog menni:D)
  • xxxpaulxxx
    #25644
    Az milyen már, hogy a tegnapi windows update-ek óta nem működik senkinek a holdem manager?:DD
  • xxxpaulxxx
    #25643
    Megírtam a 2. pokerstrategy nl suli dogát... 70% lett... shitfuck:S
  • sz4bolcs
    #25642
  • sz4bolcs
    #25641
    Dealer: FloridaKiss discards 2 cards
    Dealer: Sz4bolcs1985 discards 3 cards
    Dealer: Sz4bolcs1985 has four of a kind, Aces
    Dealer: Game #64501892913: Sz4bolcs1985 wins pot ($31.45) with four of a kind, Aces

    ő mutat: JJJQT

    xDDD
  • sz4bolcs
    #25640
    Az a vicces, hogy a srácnak tényleg valami hasonló stílusa van. (olasz kis faszpörgettyű) :D
  • xxxpaulxxx
    #25639
    ezen most hangosan felröhögtem:D
  • xxxpaulxxx
    #25638
    Hát mind1... ilyenkor készülnek a kellemes kis note-ok, amik legközelebb aranyat érnek:) (az a nagy baj, hogy most notebookról játszogatok és nem fogom tudni majd beleimportálni a handeket a pc-s adatbázisba, csak historyt fogok majd másolni és ezért külön jegyzettömbe is kijegyzetelem a note-okat:DD)

    Azt viszont ma megfogadtam, hogy nap közben soha többet nem játszok! Vagy este-hajnalban, vagy abszolút semmi!!!
  • ntex
    #25637
    Úgy értettem még riveren is annyi az esély :D
  • Csacsi
    #25636
    AA vs any pair...az nem 95-5, hanem 80-20%. Ha komolyan érdekel a játék, az ilyenekkel nem árt tisztában lenni.
  • setuh
    #25635
    Nagyon kesz
  • ntex
    #25634
    Pont ezért lehet bármilyen pockettel preflop tönkremenni AA ellen is mert megvan rá az ~5% esélyed hogy lemákold XD
  • sz4bolcs
    #25633
    :DDDDDDDDDDDDDD neee

  • sz4bolcs
    #25632
    ouch
  • xxxpaulxxx
    #25631
    Mert hát köztudott, hogy TT-el std a broke preflop^^