22317
128px-Dharma-logo.svg.png
  • Blacktom
    #21996
    Ha pár éven belül csinálnának valamit, meg lehetne oldani sok visszatérő szereplőt, viszont 10 év után már nehezebb lenne. Persze lehet, hogy Hurleyék szempontjából még jó is lenne hogy egy árnyalattal megváltoztak, de én szívesen néznék a kezdetekről valamit.
    Esetleg arról, ahogy a többi szereplők gyerekei mondjuk rájönnek ezekre, felkeresik egymást és a szigetet, és mondjuk a változatosság kedvéért bő magyarázatokat is adnak dolgokra.
    Vagy valami teljesen új expedíció is jöhet, vicces lenne időutazgatásokkal elmenni a távoli jövőbe, ahol teljesen máshogy néz ki a sziget.
    ...de gondolom ugyanolyan úgysem lesz már a Lost, mint volt.
  • lele
    #21995
    sőt akár indíthatnának egy spin off-ot ami kifejezetten a mellék szereplőkről szól, például a pacákról aki sayiddal mutatkozik irakban, aztán desmond mellé kerül a bunkerbe, mehetne sztori, dharmáról is, vagy a többi furcsa emberkéről (mint az fura fejű feka aki mindenhol ott volt a háttérben hurley ápolója az idegsebészeten) ilyenekben lenne ráció valameddig
  • trident
    #21994
    Számomra a Lost lezárult. Sőt, amennyire nekem számítottak a "titkok", az már elhomályosult, mert az számít, amit tettek, hogy karmájuk súlyától megszabadultak-e.

    A történet pedig átívelt az ókortól napjainkig. Ezeregy lehetőség lenne felvenni egy új/alternatív/régebbi/érintőleges szálat. De csak akkor legyen, ha hozza a Lost szintet!:)
  • IXEMGabeo
    #21993
    Hurleyből lett Jacob, Benből pedig Richard. Elvileg halhatatlanok ugyebár velük folytatódhatna a történet miután a többiek elmentek az Ajirával. És emlékeim szerint még Desmond félholt volt, amikor fényhez vitték ő még élt akkor. Jack ugyebár szintén a szigeten maradt és neki vége lett.
  • lele
    #21992
    már nem emlékszem, ők miért menthetőek?
  • IXEMGabeo
    #21991
    Hurley, Ben és Desmond elvileg menthetőek lennének, ha velük folytatódni és az újakkal már annak is örülnék
  • Blacktom
    #21990
    Ha viszontlátunk 3-4 régi embert, már annak is örülni lehet.
  • setuh
    #21989
    "and with possibly different characters" eh...
  • Grove4
    #21988
    Visszatérhet a LOST Damon Lidelof szerint?
  • bcrics
    #21987
    én már 3x is végignéztem.
  • Szolnokboy1
    #21986
    egyetértek minden szavaddal. nem lesz még egy ennyire összetett és átgondolt sorozat, ahol a legapróbb részletekre is figyeltek a készítők. én most nézem harmadjára (illetve negyedjére mivel anno minden friss részt 2x néztem meg), és még most is találok benne dolgokat, amiket eddig nem vettem észre. ja és HD-ban plusz élmény. soha nem lesz még egy ilyen sorozat. legalábbis az esélye nagyon-nagyon csekély.
  • zeee1980
    #21985
    A Lost a legjobb sorozat a világon, szerintem soha - bár soha ne mond, hogy soha - nem lesz olyan sorozat ami megközelíti annak összetettségét, furcsaságát, izgalmát, kaotikusságát, érdekességét és főként a sorozat legvégén elhangzott mondanivalóját!

    Én már 2x végignéztem és másodjára is újra és újra végig tudtam izgulni és kíváncsian vártam, hogy mikor nézhetem meg megint a következő részt.

    Gondolom összetettsége miatt és amiatt, hogy sok türelem kell hozzá, viszont nem lett túl nagy sikere a sorozatnak már a 3-ik évadtól kezdve. A vége miatt pedig a még megmaradt Lost fanatikusok fele felbosszantotta magát, úgy érezték elveszítették az egész sorozatnak az értelmét, elpocsékoltak az életükből 6 évadnyi energiát és időt, valószínű azért mert megoldásokat/válaszokat vártak, reméltek a sorozat végén és nem értették meg igazi mondanivalóját. :(

    Pedig nagyon szép a vége és még könnyeket is csalt sokszor az ember szemére a sorozat, hol szomorú, hol pedig boldog eseményeknél.
  • SAFIII
    #21984
    Hmm igaz nem láttam csak egy évadot
    Supernatural-ból, de nekem csak az rémlik, h minden rész ugyan arra a sémára épül.
    Szal van a két hülyegyerek, olvassák az újságot, találnak valami hírt egy szörnyről.
    Lemennek, összeismerkednek a helyi ribanccal, egyikük megujjazza, majd kis könyvtáros nyomozás után legyőzik q szörnyet a helyi erdőben.
    Ezt is csak ex miatt néztem meg.
  • trident
    #21983
    Szintén zenész.:(

    Last resort: jó-jó, de ha jól tudom már elkaszálták, ráadásul azért nem eposzi mélységekben turkál a sorozat, de az alapkoncepció zseniális. Le a kalappal előttük.
    A The river jó volt, de gyors, a Dexter szintén zseniálisan hangulatos, de beuntuk, a Walking dead első évada horzsolt, de aztán túl sok volt nekem a családi dráma és belassult.

    Vagy én vagyok válogatós vagy túl sok a híg termék. Na.:D
  • IXEMGabeo
    #21982
    egyszerű olyan alkotásokat kell keresni ahol a JJ Abrams, Damon Lindelof páros közreműködött:)
  • setuh
    #21981
    Nekem a Lost ota nincs olyan sorozat amit minden heten, ahogy megjelent, megnezzem,midig felgyul par resz.A lostnal meg szamoltam,hogy mennyit kell meg aludni az uj reszig.Pedig ezek is nagy sikeru sorozatok amiket most nezek:Dexter,Walking Dead,Breaking Bad(ebbol csak az elso 2 evad aztan meguntam).
    A Supernatural meg jo kis sorozat volt egesz az 5. evadig ha jol emlekszek,azota nem nezem,de azert a Lost szintjet nalam ez se erte el,bar mas a stilusa is,szoval nem feltetlenul problema a gyenge foszal,mert ez egy lazabb sorozat,ahol nem wtf-ot kapsz,bar van az is neha,hanem 40p kikapcsolodast.Mindenesetre a mai sorozatokat nalam ez is veri,legalabbis az elso par evadja,de a Lost-ot semmi.

    We have to go back!!
  • stargatelost
    #21980
    Hát Supnatba azért elég sok mindenbe belekaptak már, és nem valami átgondolt a főszál (mindig van valami új főboss), bár ha nem láttad az új évadokat, akkor még meglehet a kellemes emléke a sorozatnak, viszont a legutóbbi három évad miatt sajna nem lehet egyáltalán magasröptűen beszélni a sorozatról.
    De valóban szubjektív a dolog, de az én általam említett sorozatoknál figyelembe vettem a WTF faktort (Wilfred, Fűrész), a helyszínt és közeget (The River), és a rendkívül erős karakterizációt, drámát és sztorit (Breaking Bad), amelyek mind első számúvá tették a Lostot. SGU-t is ide venném, mert közegben és karakterizációban hasonlóan jó, de azt rajtam kívül senki se szerette
  • IXEMGabeo
    #21979
    Odaát 1-5. évada simán hozza a Lostot színvonalban Tudom a pontozásra nem szabad adni, de a Supernaturalnak elég magas és a Lostnak is tehát akkor most hol van bizonyítva melyik a jobb? Szubjektivitás alapján lehetne maximum ezt állítani
  • stargatelost
    #21978
    Nem mondtam, hogy nem tetszene neki, hanem egyáltalán nem Lost kaliberű sorozatok. :)
  • IXEMGabeo
    #21977
    Skins is tetszene neki az is brit
  • stargatelost
    #21976
    #21957 -ben és #21963 -ban írtam példákat. The River, Wilfred, Breaking Bad, Fűrész filmek. Ezek Lostos összetettséggel, wtf-okkal és történetvezetéssel bírnak.

    IXEMGabeo: ne viccelj már az Odaáttal, múltkor is írtam :D Egy kellemes kis monster of the week sorozat, átgondolatlan főszállal, a Lostnak a közelében nincs... Misfits meg egy marhulós brit cucc :D
  • IXEMGabeo
    #21975
    van a Misfits, igaz feleannyira se jó, mint a Lost, de az is elmegy sok poénnal. Ott van még az Odaát, habár még a 6., 7. és 8. évadokat se láttam, de pl az még leköthet, ha addig nem láttad a részeket
  • lele
    #21974
    hiányzik a lost. kéne még egy olyan sorozat ami ennyire leköt
  • ProGabe #21973
  • Borg
    #21972
    Ja, de ezzel kb véget is ért minden pozitivum abban a filmben...
  • bcrics
    #21971
    Alex Cross filmet látta vki,?
    Jack Shepard elég jól hozza a bekattant őrültet.
  • Klemice
    #21970
    LOK
  • Szolnokboy1
    #21969
    Két megbolondult, innen gratuláljunk neki! Csodálatos ez a 50 éves frizura.

  • trident
    #21968
    Emberietlenség elleni vétek lenne homályból fénybe állítani azt a titokzatos személyt aki kérdésed tárgya. De most tényleg!

  • Szolnokboy1
    #21967
    4x5-nél vagyok, ki a kém a hajón????
  • IXEMGabeo
    #21966
    Igen sztem az évad legjobb része volt. Pláne, hogy kb az egyetlen, ami a múltról szólt abban az évadban
  • kill3r21
    #21965
    Gondoltam megosztom veletek, most nézem újra a 6.évadot, a 9.epizód amelyben Richard múltja van, az egyszerűen EPIC :D
  • kill3r21
    #21964
    ezt eddig nem láttam, nagyon komoly nézzétek magyar feliratos...


    szerk: youtubeon nézve magyar :)
  • stargatelost
    #21963
    Amúgy a jelenleg futó sorozatok közül a Breaking Bad a legjobb, szóval ha valaki tűkön ülve akar várni az epizódokra, mint a Lostnál, akkor a BB is ilyen :) Persze teljesen más a két széria, de a legjobb, legminőségibb, és legizgalmasabb dráma a Breaking Bad jelenleg.

    WTF-okban meg esetleg a Wilfred-et hoznám fel, igaz ez egy dramedy, de pl. az első évadzáró, meg a második évadnyitó hozott egy pár stílusos, Lostos WTF momentumot.

    A Fűrész filmeket meg megint csak ajánlani tudom, akik Lostos csavarokban, WTF-okban és izgalmakban szenvednek hiányt. Én nem rég néztem meg egybe a hét részt, és meg kell mondjam, ilyen durva, brutálisan összetett, csavaros cuccot a Lost óta nem láttam. Persze nem a csapdázós részekre gondolok, hanem a nyomozásra, Jigsaw múltjára, meg az egyéb dolgaira. Nagyon durván össze van rakva a sztori, áll-leejtős.
  • stargatelost
    #21962
    Ez nem a Sorozatok topik :D Ezek tök középszer sorozatok, amiket felsoroltál, Losttal együtt emlegetni őket elég lol :) (Én is láttam őket) A Prison Break első évada volt csak nagyon, de nagyon ütős, na azt vehetjük egy lapon a Losttal :)
  • IXEMGabeo
    #21961
    Lost és az Odaát volt a 2 legjobb sorozat, amit láttam életembe. Ezeknek bármikor visszanézem az epizódjait...

    Szökéssel vagyok úgy, hogy 1x jó volt, de a végefele nagyon lerágott csont volt már...Azért az is jó sorozat volt. Kyle XY tetszett még, de az se olyan, hogy visszanézném. Régen a Quantum Leap az időutazó meg 1-2 ilyen volt, amiket láttam. Több nem nagyon érdekelt...

    azért csak volt olyan jelenet, amit újbóli visszanézésre vettem csak észre.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pl a kérdőjeles térkép, amit Locke látott a bunker ajtaján azt most vettem csak észre, hogy Kelvin Inman festette fel egy ecsettel, ami ugyebár világított lila fényben. És az a kérdőjel csak a Gyöngyállomáshoz vezetett máshova nem is, amit ugyebár Locke és Mr Eko fedezett fel.
  • gabo91
    #21960
    Ja van rá esély. Alcatrazt is hogy istenítették előre, hogy majd az lesz az utód... aztán mi lett belőle...?
  • LasDen #21959
    nem valószínű....bukó lesz az is...
  • gabo91
    #21958
    Majd a Revolution (NBC) esetleg.
  • stargatelost
    #21957
    A The River volt az egyetlen sorozat szerintem, ami valamennyire meg tudta közelíteni (kurvaanyjukat, hogy elkaszálták). De egyetértek, más azóta sem...