22317
128px-Dharma-logo.svg.png
  • Szolnokboy1
    #21956
    nálam is hasonló a szitu. ez lesz a 3. megtekintés. legjobb sorozat, ami volt és mióta vége, semmi sem tudta még csak megközelíteni sem szvsz.
  • trident
    #21955
    Jó sorozatnézést!:)

    A sorozatokat mindig egy kasztrált műfajnak tartottam. A Twin Peaks és a Lost bizonyította be számomra, hogy vannak kivételek.:)

  • IXEMGabeo
    #21954
    én most újra elkezdtem barátnőmmel nézni ő ugye 1. évadig látta. Aztán most tartunk a 2x14-el.

    Eddig látottak alapján a 2x1, 2x3, 2x7 és a 2x13, 2x14 voltak a legjobb részek. Az első évad pedig zömében mindenütt jó volt valahogy, pedig amikor először néztem akkor úgy gondoltam jobb a 2. évad, de tulképpen nem. Többet nem mondanék miért.

    A csúcs pedig a 4. évad lesz, kár h az rövid. Sci-fi szempontból pedig az 5. lesz igazán különös, a 6. az már kissé túlzottan elvont és még több kérdést vetett fel, ami eddig volt.
  • trident
    #21953
    Még nem néztem meg:


    Lost.Chrono.S01E01.DVDRip.XviD.Dual-DII

    "Egy fanatikus rajongo idörendi sorrendbe vágta a lost jeleneteit,kivágott részeit, webes részeit, és igy elkészült 86 óra, 86 rész ezuttal idörendben,történö eseményekkel..."
  • IXEMGabeo
    #21952
    Alakulnak a dolgok
  • stargatelost
    #21951
    De miért ilyen atomszánalom, csak lopni tudó magyar hulladék agyonvízjelezett oldalról linkeled? :D :D

    Rendesen
  • trident
    #21950
  • bcrics
    #21949
    Ledaráltam egyben a 6 évadot és bődületes a sorozat még a vége után ennyi idő elteltével is.
    A végén pedig ott van a katarzis azért rendesen:)
  • Borg
    #21948
    DZSEKK
  • zaki
    #21947
  • zaki
    #21946
    Na, ki ismeri fel a képen látható fiatalembert? :)

  • IXEMGabeo
    #21945
    4 8 15 16 23 42
  • Holland Kemence
    #21944
    felesleges, ameddig a sorozat futott nem volt házigazda, akkor most minek? október óta te írtál először

    egy szóval: NEM
  • Amiga
    #21943
    Ha támogatjátok, szeretnék a LOST fórumhoz házigazda-jogot kérni. Nagyon szeretem ezt a sorozatot, és most, hogy Jacob meghalt, szívesen lennék a virtuális Sziget védelmezője. :-D
  • Amiga
    #21942
    Igazából nem tudjuk, hogy az időkutyulás nélkül hogyan halt volna meg John. MiB megszerezte az emlékeit, de ebből ez nem derül ki. John először öngyilkos akart lenni. Lehet, hogy ez volt MiB eredeti terve. Brrhogy is, MiB tudta, hogy Locke valahogy meghal, és nyilván ezért is mondta neki, hogy meg kell halnia - hogy felkészítse rá, manipulálja, elősegítse, hogy valóban ez történjen.
  • 5c0rp330n
    #21941
    ebben van KÉT
  • IXEMGabeo
    #21940
    én ezt a részt már láttam Hurley és Ben kalandjairól szólnak a sziget után, majd volt 1-2 flashback a többiekről is, akik eltűntek az ÁZSIRÁVAL...izgatott vok, mert tuti vissza fognak térni még a szigetre:)
  • tomi99999999
    #21939
    sziasztok a nevem jeromos

    múltkor a helyi számtek boltban vettem egy nyomtatót. otthon vettem észre, hogy nincs hozzá úesbé kábel, vissza is mentem a boltba, hogy kiverjem a hepajt. belépve a boltba, éreztem az eladó szúrós tekintetét, egyből mondtam, hogy hívja a főnököt, mert engem itt csúnyán átvertek. a főnök egy kopasz 40es éveiben járó traktorbuzi volt, kirúgták a pénzszállítóktól mert állítólag mindig ráverte a tízezresekre. előadva a panaszom csak ennyit mondott: szóval usb kábelre van szükséged, kövess engem a pincébe. belépve a pincébe egyszerrre csapott meg a dohos valamint a szarszag, ettől meg is szédültem, elestem és bevertem a fejem. felébredve nagyon fájt a pöcörőm, ekkor a főnök felkapcsolta a lámpát, majd elszörnyedtem mivel a farkam fel volt állítva és el volt szorítva egy usb kábellel, melynek a vége a főnök segglukába volt bedugva. ekkor elővett egy gainward gtx 580-as videókártya dobozt, de sajnos egy pénsizpumpát húzott ki belőle. addig pumpálta a péniszem amíg fel nem robbant, majd pedig felém állt, kihúzta az usb kábelt a seggéből és ezzel a lendülettel rámfosott vagy 10-15 liter ürüléket. sietve távoztam a boltból a helyi kórházba ahol kinevettek, mert a héten már a negyedik ilyen esettel találkoztak. de egy kedves nővérke mégis szóba állt velem, behívott egy kezelőbe. csak annyit tudtam elolvasni a ruhájáról, hogy katának hívták, egyből megfordított és mondta, ánuszvizsgálatot kell végeznie rajtam. nem értettem a dolgot, ott álltam egy tátongó lyukkal a felrobbant péniszem helyén, nyakig fosban. benyúlt a seggembe kata, ám valami fura volt, nem olyan mint amilyenek a prosztatavizsgálatok eddig, hátrakukucskáltam és az az állat kata kesztyű nélkül, puszta kézzel nyúlkált a seggembe majd mikor kihúzta a bélsáros kezét elkezdte nyalogatni róla a szart. ekkor elfutottam, de találtam mindkét illetőről képet, és úgy tudom ezen a fórumon is jelen vannak, kérem jelentkezzenek, mivel miután hazaértem akkor esett le, hogy ekkora élményben még nem volt részem sose.

    ne vásároljatok nyomtatót usb kábel nélkül
    történt már veletek hasonló? sdfwesfsdf
  • gibson9
    #21938
    Lost.S07E01.HDTV.XviD-FQM
  • davidka003
    #21937
    Tölthető a 7. évad.
  • LasDen #21936
    SPOILER tag használata kötelezú az aktuális rész MAGYAR feliratát követő napig!
  • IXEMGabeo
    #21935
    HENRI GÉL
  • gibson9
    #21934
    DEZMOND
  • Klemice
    #21933
    HUGÓ
  • B@ldrick
    #21932
    RICSÁRD
  • gibson9
    #21931
    DZSÉKOB
  • buldozer99
    #21930
    CSÁRli
  • IXEMGabeo
    #21929
    LIBI
  • tommygear
    #21928
    LOK
  • Klemice
    #21927
    bökkenő?

    LOK
  • Zenszkij
    #21926
    ANYÁD jól van? Szétcseszni a fórumot azt megy, de dvd-n megvenni az nuku..Hülye trollok
  • IXEMGabeo
    #21925
    DED ÁJLEND
  • LasDen #21924
  • trident
    #21923
    ALEKSZ.
  • stargatelost
    #21922
    Na hát köszi a jelzést, meg is rendeltem még akkor a három könyvet, ma végeztem az utolsóval. Mondok egy rövid véleményt róluk, hátha valaki még gondolkozik rajtuk. (Enyhén spoileres lehet a leírásom)

    LOST - Veszélyeztetett fajok: Ezzel kezdtem (időrendben így jöttek ki a könyvek, bár semmi összefüggés nincs köztük). Gyenge volt. A főszereplő, Faith, egy elképesztően naiv, környezetvédő fiatal lány. A szerzője sem fektetett bele túl sok energiát, sőt az ismert túlélőkkel sem kerül annyit kapcsolatba (ellentétben a másik két könyvvel), inkább kitalált pluszba még egy random túlélőt (George), akivel a legtöbb idejét tölti. Egyébként azt hiszem az első két napot öleli fel a történet. A vége egyenesen banális (muszáj elmondanom, annyira gagyi, szal erős spoiler: sok-sok oldalon keresztül az van, hogy egy mérges kígyótól akarja megmenteni George-ot), a szigeten semmi wtf, a flashbackben is egy jó előre látható, kiszámítható és gyenge fordulat van. Csak hardcore fanoknak, akik még egyszer a szigetre akarnak menni :)

    LOST - Rejtélyes személyiség: Ez már egy fokkal jobb, volt de ez sem az igazi. A főszereplő, Dexter, a flashbackben egy össze-vissza hazudozó egyetemista (bár semmi rosszat nem akar a hazugságaival), a szigeten pedig enyhén amnéziás. Itt már több ismert főszereplővel is kapcsolatba kerül, főként Boone-nal és Shannonnal. Ez is a lezuhanással kezd, és itt is azt hiszem csak pár napot ölel fel a sztori. Sajnos itt sincs semmi jelentősebb wtf momentum, a flashback végkifejlete is már nagyon messziről sejthető. Hardcore fanoknak ez is.

    LOST - Az élet jelei: Na ez már teljesen más volt. Több mint egy évvel az előző kettő után íródott. Egyébként mindegyik könyvet más író írta. Ez itt ütközött ki a legjobban, egy magabiztosan átgondolt, komoly regénnyel van dolgunk. A főszereplő, Jeff, egy élettapasztalt festőművész, aki kezdetben a magányt választja a szigeten, és furcsa alakokat fest le az álmaiból. Több hét eltelt már a zuhanás óta, tehát így kezd a sztori. A flashback is teljesen rendben van, egy nőfaló, valamennyire híres festő Angliában. A sziget és a flashback szálai is végre szorosan összefüggnek (nem úgy mint az előző kettőben). Annyi a negatívum, hogy az ismert szereplők (akikkel nagyon sokat együtt van - Locke, Michael, Hurley, Charlie) közül páran túlságosan feltűnő helyeken megsérülnek, ami kicsit ugye ellentmond a sorozatnak :D De ennyi baj legyen. Szóval ezt mindenképp ajánlom, nagyon jó volt, a vége is, megkapjuk a megszokott wtf momemtumot, és a flashback is egy elég szép fordulattal, katarzissal zárul.

    Köszi még egyszer a jelzést!
  • LasDen #21921
  • IXEMGabeo
    #21920
    LINKOLN BÁRRÓZ

    ja bocs ez más xD
  • Klemice
    #21919
    ZSÜLIET
  • gibson9
    #21918
    SZÓJER
  • davidka003
    #21917
    KÉT