22317
128px-Dharma-logo.svg.png
  • stargatelost
    #22076
    Valamelyik verziónál ketté van véve a 16-17, valahol egyben van, és van, ahol a 17-esben néhány jelenet meg van cserélve. (Amikor újradaráltam pár hónapja, én se találtam ahhoz, ami nekem volt) Próbálgasd végig a feliratok.info-n lévő s5 pakkokat, hátha valamelyik jó lesz. De szerintem ezt az egy részt hallás után sem gond megérteni :)

    Amúgy milyen volt az időutazós évad? :) Szerintem a második után ez a legjobb évad, és a legzseniálisabb időutazás ábrázolást láthatjuk :)
  • Narxis
    #22075
    s05e17-hez nem találok magyar feliratot
  • stargatelost
    #22074
    donkey wheel --> *blub*
  • Szolnokboy1
    #22073
    jaja, meghótt szegény Jin :(
  • Narxis
    #22072
    Ütött a 4. évad vége.
  • Narxis
    #22071
    Nem de nagyon hasonlított a fickó. Nem tudtam nem erre gondolni.
  • Szolnokboy1
    #22070
    nem és nem. kinézel ekkora blődlit ebből a sorozatból?
  • Narxis
    #22069
    Újrahasználtak mellékszereplőket? Mert sztem Jin épp az apjától vesz egy plüss pandát egy játékboltban. :D De a régész csaj is ismerős, nem Sawyer csaja akit átvert?
  • Narxis
    #22068
    Jó a többi is, az S3 vége jó volt, de Charlie kinyírása lehangolt, meg Desmond amúgy is elspoilerezte. :D Az előreugrásos jelenetek, Kate-tel találka persze jó nagy WTF volt.
  • Szolnokboy1
    #22067
    az első igazi agyfasz epizód, előre vetíti, mi jön az 5. évadban.
  • stargatelost
    #22066
    Mert a többi nem jó? :D Nehogy már :D s3 végén nem kerested az álladat?
  • skinnyman
    #22065
    "The Constant" az egesz sorozatban az egyik legjobb resz tobb felmeres szerint :)
  • Narxis
    #22064
    S04E05 na ez egy jó rész volt. Desmond amúgy is a kedvencem, vele tudok azonosulni a legkönnyebben.
  • Szolnokboy1
    #22063
    az oroszok szívósak, ennyi.
  • IXEMGabeo
    #22062
    +1

    mondjuk tényleg röhej h Mikhail nyilat kap a szívébe és felkel:D
  • cylonflatus
    #22061
    A csőposta nem a semmibe fut. Nyugi, a legtöbb ilyen dologra választ fogsz kapni. Viszont egészen más kérdéseid lesznek a végén... :)
  • stargatelost
    #22060
    Ez van :) de kapott egy elképesztően szép búcsúepizódot (Greatest Hits), újranézve szem nem maradt szárazon, tudva, mi lesz a sorsa. És persze Not Penny's Boat :) Na és "we have to go back"? :) A sorozattörténelem legütősebb cliffhangere.
  • Narxis
    #22059
    Na neeeeeeeeeeeeeeee.... Charlie-t nem ölhetik meg... ez egy faszság így. Meg mi az, hogy azt a félszemű buzit nem lehet megölni... ez a jelenetrész buziság volt. Nem tetszett!
  • Narxis
    #22058
    Kéne az a rejtélyes zene az elejéről loop-ban, arra szeretnék elaludni.
  • ProGabe #22057
    Epic shit is EPIC!



  • IXEMGabeo
    #22056
    volt már a "We have to go back Kate" monológ?:D
  • Szolnokboy1
    #22055
    szerintem a 2. évad volt a "legrosszabb", az elején érződött az időhúzás, amikor három szemszögből is látjuk a bunkeres történéseket és a közepén is elég sok a gyengébb epizód (szórakozás a fegyverekkel, Charlie újra herkázik, stb). persze még így is ütötte az évad más sorozatok 80%-át minőségben.

    "de még úgy érzem rengeteg itt a rejtély"

    a kérdések 70%-át még fel sem tették. :)
  • stargatelost
    #22054
    Szerintem az első évad cliffhangerének és a második évad kezdő pár percének az összekapcsolása mesteri szinten zseniális. Gondolnánk elsőre, hogy valami flashbacket látunk, aztán bumm, a tükrökön pedig látjuk, ahogy Jackék néznek le! OMFG!
    Aztán maga a bunker. A farokrész. Michael. Az évadon végig húzódó man of science man of faith vonal is remek, Locke megrögzötten nyomogatni akarja a gombot, aztán amikor látja, hogy semmi értelme, Ecko viszont pont az ellenkezőjeként értelmezi. Aztán bezárkóznak ugye Dessel, az évadzáró duplarész is valami elképesztő, ahogy kiderül, hogy Desmond miatt zuhant le a gép. (aláírásom is innen van :D pont az elmúlt hónapokban néztem újra a sorozatot)
    A Lostban vannak a legjobban kidolgozott karakterek egyébként. Meg a legjobb sorozatzene is a Losté, egyszerűen gyönyörűen megkomponált az egész.
  • Narxis
    #22053
    Szerintem nem volt rossz, de egyelőre csak az elsőhöz tudom hasonlítani. Itt valami bazi nagy összeesküvésnek kell lennie mert ennyi véletlen nincs. :D A karakterek érdekesek, összetettek, de még úgy érzem rengeteg itt a rejtély. Ezt a gombnyomogatást jó nagy ratyiságnak tartom. Nyilván azért nem volt automatikus mert megfigyelték a gombnyomogatókat de aztán az évad végén kiderült, hogy mégsem volt az teljesen hiába de akkor meg miért bíztak rájuk ilyen fontos feladatot? Meg az a semmibe futó csőposta vagy mi is érdekes... Szóval úgy érzem, hogy még rengeteg dolgot kell megmagyarázni, elméletem az van, gondolom valami kutatás volt itt valamikor csak a kutatók már nincsenek ezeken az állomásokon vagy franc tudja.

    Sayid-ék meg ott hagyják a terhes koreai csajjal a hajót, na ott a fejemet fogtam. :D
  • stargatelost
    #22052
    LOL :D Jól megpörgetted :D Második évadról vélemény? :) Szerintem a legjobb évad.
  • Narxis
    #22051
    Mostantól hívjatok Desmond-nak brotha-ák! :)

    S03E08-nál tartok.
  • SAFIII
    #22050
    Két évad simán belefért volna
  • LasDen #22049
    nem nyúlnak ehhez már....de majd 30-40 év múlva csinálnak egy remaket :D
  • Quantumleap
    #22048
    Ilyen nálam is volt, megesett, hogy munkahelyről késtem miatta a délutános műszakban. Amúgy én áldom magamat, hogy csak tavaly daráltam le a sorozatot, jóval a vége után. Amilyen lassan folytak benne a dolgok, engem az ideg szétcseszett volna, ha hetente kell követnem. Erre jó példa az az epizód, amelynek végén, kiderül, hogy Locke apja ott van a szigeten. Csak 3 vagy 4 epizóddal később tudtuk meg a jelenet folytatását. Talán cancelt is adok a sorozatnak, ha mindig várnom kellett volna egy hetet, az évadközbeni szünetekről nem is beszélve, különösen a 3.évad cliffhangere után.
  • Quantumleap
    #22047
    Ami azt illeti, én például kíváncsi lennék, hogy Kate és Sawyer együtt voltak-e a sziget után. (Bár ha igen, nem feltétlenül voltak boldogok, tekintve, hogy a purgatóriumban Kate nem Sawyerrel volt.) Claire is érdekelne, meg Desmond is.
    Mondjuk lehetne egy sorozat, ami azonos univerzumban játszódik, és eg-egy epizód erejéig belecrossovereznék őket.
    De ugyanakkor belegondolok, nem lenne-e jobb, ha az embert meghagynák a kellemes találgatásban, ami a dolgok nyitva hagyásából ered.
  • kill3r21
    #22046
    Bármilyen lostos univerzum jöhetne, természetesen nem kellene nyulni a jelenlegi dolgokhoz, de lehetne még mesélni szerintem...bőségesen
  • LasDen #22045
    ezt nem szabad folytatni. így jó, ahogy van...újra lehet nézni :)

    még egy érdekesség a 3éves évfordulóra :D
  • kill3r21
    #22044
    Hiányozhatna nekik annyira hogy folytassák :D
  • LasDen #22043
  • kill3r21
    #22042
    ÉS tagnap volt 3éve hogx végetért :(
  • stargatelost
    #22041
    Pontosan így van, ahogy mondod
  • Szolnokboy1
    #22040
    irigyellek. én 4x néztem végig a komplett sorozatot, és csak az első évadot daráltam. biztos jó lehet, hogy nem kell várni a részek közt, de sztem ez mégis az a sorozat, amit jó volt hétről hétre követni. mindig ment az agyalás, a teóriák, az elemzések, öröm volt olvasni meg kreálni ezeket. persze egyben fájdalmas is volt két gigacliffhanger közt 1 évet várni (3. évad finálé, hello! legutóbb barátnőmmel néztük végig, direkt figyeltem a reakcióit a 3. évad végén... a sorozattörténelem legnagyobb csavarja, beszarás jó, én úgy éreztem, mintha egy vödör jéggel öntöttek volna le.)
    Nem vitás, hogy a világ legjobb sorozata volt és lesz is még egy jó darabig. Az a sorozat, amiben MINDEN a helyén van. A történetvezetés, a színészek, a KARAKTEREK (nem véletlenül nagy betűvel, ilyen mélységű karakterábrázolás és fejlődés mozgóképen még nem volt soha!), az akciók, a kaland, a misztikum, az érzelem és a csodálatos zene. Mestermű úgy ahogy van, na.
  • trident
    #22039
    Súlyos hibát vétettél.

  • bcrics
    #22038
    Nálam a legdurvább szitu asszem egyszerre 2 évadot daráltam le, de lehet hogy hármat.
  • Narxis
    #22037
    Hát jah, de a 6. érzékem általában detektálja a jó sorozatokat, nem tom ez miért maradt ki. :D