22317
128px-Dharma-logo.svg.png
  • Demeterf
    #22156
    Sziasztok!
    Nagyon imádtam ezt a Sorozatot! Nincs hozzá fogható, Best! A vége sokkolt, ültem a tv előtt egy nagy kérdőjellel, de utána olvasgatva átláttam az egészet. Nem semmi mit alkottak!
  • gulyasandras
    #22155
    Lost_Writers_Guide.pdf
  • gulyasandras
    #22154
    Rosszul jött volna ki, hogy a feleségéből egy kurva lesz. (Vagy így lett volna jobb? Mert a film: lagymatag.)
  • cylonflatus
    #22153
    Viszonylag a film elején, amikor helikopter megy a ki'családért és egy háztetőn van a drót. Megvan? No, a jó öreg Jack a helikopteren a katona, aki fedezi Brad P.-t, és lövöldözi a feléjük rohanó zombikat. Már ott ki lehet szúrni, de akkor még nem tudtam hova tenni, nem mutatják a teljes arcát, ami látszik belőle az is pillanatokra.
    A másik jelenet: amikor Brad 3,14tt (ez nagyon fa, bocs) eltűnik, akkor a hajón rögtön megváltozik a ki'család prioritása. Amikor ezt közlik velük, egy katona megy oda Pittnéhez, hogy az enszes Kunta Kinte valamit közölni akar. Na ez a katona Jack, és itt még egy mondata is van! Amúgy ennél a jelenetnél esett le a tantusz.
  • IXEMGabeo
    #22152
    csak nem tudom melyik jelenetbe volt...figyeltem, de nem tudtam kisasolni
  • skinnyman
    #22151
    nem volt nagy szerepe, csak mar masodpercre mutattak, nem is voltam benne 100%-ig biztos h o volt amig itt nem olvastam
  • IXEMGabeo
    #22150
    én nem vettem észre Jacket sehol se...

    pedig tegnap néztem meg a World War Z-t:S
  • LasDen #22149
    vannak, akiknek sikerült tvről a mozira átmenni, de ők a kevesek. a többségnek nem sikerül. van aki másik sorozatot sem tud találni, más meg egyből jól helyezkedik (lásd Michael Emerson)
  • setuh
    #22148
    Hat nem tudom sokan vannak azert akik egy ilyen sikeru sorozat utan tudnak mit kezdeni a nepszeruseggel es sikeresek lesznek akar filmekben is,sokaknak ez egy ugrodeszka.
    Azert meglepo szamomra,mert szerintem tehetseges szinesz es szivesen latnam ujra filmekben,nagyobb szerepekben...
  • LasDen #22147
    nem valószínű, hogy miatta.
    ciki, nem ciki, ő maximum a tv-ben valaki, a nagy vásznon nem....
  • setuh
    #22146
    Hat ez attol meg ciki marad,lehet pont miatta vagtak ki.
  • LasDen #22145
    kivágták a kukába a jeleneteit...ennyi maradt meg a végére...
    de eleve nem is egy mozisztár...
  • setuh
    #22144
    Eszrevettem es verciki volt,hogy kb. egy fel perces jelenete volt.
    Ennyire le van sullyedve az ember vagy mi van vele?
  • Szolnokboy1
    #22143
    "Melyik csaj, melyik doktorral?"

    Pitt felesége Jack doktorral = Matthew Fox = Katonaember #33 a filmben.

    "Mit, kit támad meg az oroszokkal? "

    Amerikát.

    Ez volt az eredeti forgatókönyv. Tudom, hogy szar ez is, de ne engem hibáztass.
  • ProGabe #22142
    "mikor megtudja, hogy a nő a Jódoktorral van (a csaj a saját testét bocsájtja áruba a kajáért)"
    Melyik csaj, melyik doktorral?

    "elindul vissza Amerikába és egy partraszállós jelenetben megtámadja oroszokkal "
    Mit, kit támad meg az oroszokkal?

    Tényleg nem tudom kibogozni ezeket a szálakat :) Azt vágom, hogy a WWZ-ről van szó és nem a Lostról, még mielőtt.
  • Narxis
    #22141
    lol ezt kár volt kukázni :D
  • Szolnokboy1
    #22140
    én igen. :) aztán utánanéztem, egy komplett történetszálat kukáztak a filmből, eredetileg sokkal nagyobb szerepe lett volna. Később összejön Pitt feleségével, Pitt Jeruzsálem után nem Britanniába megy, hanem Moszkvába (pesti forgatás, szintén kuka), majd mikor megtudja, hogy a nő a Jódoktorral van (a csaj a saját testét bocsájtja áruba a kajáért) elindul vissza Amerikába és egy partraszállós jelenetben megtámadja oroszokkal karöltve. Ez lett volna az eredeti befejezés.
  • cylonflatus
    #22139
    Erről jut eszembe, kiszúrta még valaki Jacket a World War Z-ben? Rendesen meglepődtem :)
  • akyyy
    #22138
    tegnap este néztem meg az M:I3-at, és elfelejtettem ki rendezte, de a végér nagyon gyanussá vált.
  • sajtburger
    #22137
    Tény, hogy nem egy Lost szint, de annyira nem gázos, ebéd mellé, pihenés mellé elmegy :D Nekem a Lost, (most jó pár sorozatot is nézek) messze a legjobb volt toronymagasan, mind szereplők terén, izgalmakban, mindenben. :) Szóval ezt a szintet űberelni képtelenség szerintem. :)
  • bcrics
    #22136
  • Narxis
    #22135
    rohadj meg :D
  • LasDen #22134
    :DDD
  • akyyy
    #22133
    érdekes hír egy lehetséges folytatásról
  • skinnyman
    #22132
    Mostanaban nezegetem a Once upon a time-t, vannak neha erdekes referenciak, easter eggek a Lost-ra, most pl epp Ajira Airways-el repultek :)
  • cylonflatus
    #22131
    Én jobban örülnék egy új sorozatnak, ami ebben az univerzumban játszódik de nem a szigeten. Persze a kötelező kikacsintásokkal, időnként régi szereplő flashekkel, dharmával...
  • cylonflatus
    #22130
    Én a Battlestar Galactica utolsó epizódja után éreztem úgy, hogy bárcsak kitörölhetném az emlékét, és úgy "szüzen" újból végignézni de jó lenne. De a Lost is nagyon tetszett, bár be merem vallani, hogy egy időre abbahagytam, mert fölbaszott :) De aztán még jó is volt, amikor pótoltam olyan jól esett egyszerre 3 epizódokat lenyomni :)
  • IXEMGabeo
    #22129
    Csak is a Lostos színészekkel, ezzel a rendezői és írói brigáddal tudnám elképzelni 3 órás filmként.
  • Narxis
    #22128
    Jöhetne mondjuk egy Lost mozifilm, nem?
  • cylonflatus
    #22127
    Köszi! Az 5.-et hétfőn már rakom is egy pólóra ;)
  • setuh
    #22126

    Kesz,kitorlom a memoriam es ujranezem.
  • trident
    #22125
    Jóak! Sőt!:)
  • stargatelost
    #22124
    Pár fasza kép tumbliról :)




















    És a nagy igazság... : :)


  • stargatelost
    #22123
  • Quantumleap
    #22122

    Nekem pusztán az vette el a kedvemet a nézésétől, hogy a felnőtt szereplők 15 év alatt láthatólag semmit sem öregedtek.
  • Narxis
    #22121
    Most csak azon nevetek, hogy tudtam, hogy ki fogsz akadni am. meg attól mert tudom, hogy gyengébb színvonalú sorozat a Revo azért még élvezem és élvezni is fogom amíg nem kaszálják.

    Az Adam West-es Batman sorozattal ugyanígy voltam, gagyi volt de annyira gagyi, hogy már jó és élveztem minden percét. A Revo azért nem annyira gagyi de érzem a különbséget a Lost-hoz képest viszont ettől még szórakoztat ugyanúgy mint a Lost.
  • stargatelost
    #22120
    Narxisnak
  • Narxis
    #22119
    Ennyi. :D
  • stargatelost
    #22118
    Omg, az a foshalmaz semmiben sem hasonlít a Lostra. A történetvezetés csapnivaló, mintha egy ötéves írta volt, tele bugyuta szarsággal. A flashbackek meg koncepciótlanok, nincs normális ívük, és nem is érdekesek. Ne vicceljünk már... :)
  • sajtburger
    #22117
    Igen, ő is benne van :) ahogy bemutatják a sorozatot, és folynak az események, vissza emlékezések, hajaz is kicsit a Lost-ra. :)