22317
128px-Dharma-logo.svg.png
  • kill3r21
    #21676
    adná a joisten komolyan
  • gulyasandras
    #21675
    Az epilógus reklámja jobb volt.

    Ez übergagyi.
  • ProGabe #21674
    hogy lehet ilyen vége egy ilyen plusz epizódnak? van egy olyan érzésem, hogy ezek fű alatt már megegyeztek a spinoffban
  • kill3r21
    #21673
    jó volt csak kevés:( lostot akarok
  • ProGabe #21672
    spoiler vazzeg. nem igazi, de naaaaa

    linkek a minisode-hoz: http://www.rlslog.net/lost-s06-new-man-in-charge-dvdrip-xvid-topaz/
  • gman906
    #21671
    Nagyon rövid volt ez a 12 perces extra. A fele a hydra állomás tájékoztató videó. És szigeten történő esemény nincs rajta.
  • ProGabe #21670
  • ProGabe #21669
    Egy Lost-rejtéllyel kevesebb: megvan a Man in Black neve. (A képen a karaktert alakító Titus Welliver széke látható a forgatás helyszínén, rajta a saját és karaktere nevével.)

    katt
  • IXEMGabeo
    #21668
    most adták le a Nikki és Paulo "halála" epizódot RTL-en...nem semmi hogy össze lett rakva ez a rész és milyen poén h élve eltemették őket...látott már valaki medúza pókot?
  • Laza
    #21667
    Csak tudnám, hogy akik ezt a végtelenül egyszerű dolgot nem képesek felfogni, azok mit néztek és mit értettek 6 évadon keresztül :)
  • Klemice
    #21666
    :D:D:D
  • Lacee
    #21665
    ............................................________
    ....................................,.-‘”...................``~.,
    .............................,.-”...................................“-.,
    .........................,/...............................................”:,
    .....................,?......................................................\,
    .................../...........................................................,}
    ................./......................................................,:`^`..}
    .............../...................................................,:”........./
    ..............?.....__.........................................:`.........../
    ............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../
    .........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/
    ..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}
    ...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../
    ...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../
    ............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”
    ............/.`~,......`-...............................\....../\
    .............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__
    ,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,
    .....`=~-,_\_......`\,.................................\
    ...................`=~-,,.\,...............................\
    ................................`:,,...........................`\..............__
    .....................................`=-,...................,%`>--==``
    ........................................_\..........._,-%.......`\
    ...................................,<`.._|_,-&``................`\
  • Kicsikiraly
    #21664
    Könyörgöm, növesszetek már IQ-t...

    MINDENKI MEGHAL EGY IDŐ UTÁN.

    Az "alt" szál játszódhat ÉVMILLIÓKKAL a sorozat után, lényegtelen az ideje, az az az idő, amikor már MINDENKI MEGHALT.

    Akik a szigetről elmentek repülővel igen, túlélték, de aztán meghaltak, mint ahogyan minden egyes ember meghal egy idő után.
  • norbertobaggio
    #21663
    Ez érdekes mert egy másik oldalon azt írták mindenki meghalt!
  • Klemice
    #21662
  • Neogan
    #21661
    Dehogynem lehetett. Pl a végén akik repülővel hagyták el a szigetet mind túlélték. Ahogy Walt is.
  • IXEMGabeo
    #21660
    áá Richard Jacobnak a szóvivője volt, ha úgy tetszik, mindenről beszámoltak egymásnak valszeg titokban, persze h tudhatott az időutazásos dologról...nekem csak az a fura, hogy Ben ezt meglépte, végülis csak így juthatott ki a szigetről, mivel asszem akkor volt amikor Widmorék szinte vadászták őt
  • akyyy
    #21659
    nah az lehet, hisz ő tudta hogy utazniuk kell az időbe, mert rége találkozott velük, mikor megülte a hülye nő a fiát:\
  • ProGabe #21658
  • IXEMGabeo
    #21657
    1. kérdés: Ben forgatta el a kereket evvel beindítva az időugrásokat, logikusan talán az a magyarázat Richard nem ugrált az időben mivel régebb óta a szigeten volt, akik meg vele voltak őslakosok azok elvileg szintén már Ben előtt lévő csapata volt, vagy azt látod nem tudom, de logikusan végig gondolva erre nem adtak magyarázatot...

    a Stewardess csaj, aki feltűnt a 2-es, 3-as évadban az a féle csapat asszem a templomban bújkált...ők a 6. évadban tűntek fel újra
  • IXEMGabeo
    #21656
    az időugrásoknál sok minden történt azt meg kellene újra néznem azt az évadot, mondjuk már 2x láttam és annak ellenére felejtettem dolgokat:D:D:D

    1. Richard és az őslakosok régebb óta a szigeten voltak, mint mondjuk Locke, Sawyer, Juliet, Daniel, Charlotte meg akik a szigeten maradtak, ők valószínűleg azért ugráltak az időben...

    2. ezt a kérdést én is feltettem régen azt hiszem arra az volt a válasz, azért mert Ben, Sun és ugye a gépet vezető Lapidus elől ültek a gép első részében, Jack, Kate, Hugo, Sayid ők hátul ültek, ezért kerültek át másik időbe (1977-be), Ben, Lapidus, Ilana és Sun 2007-be...amúgy pedig ha jól emlékszem mielőtt felszálltak a gépre Eloise Hawkinggal megbeszélték a templomban a gépen hova üljenek, ott volt matekkal teli tábla, és egy gravitációs ill. mágneses inga el is mondta h mindent kiszámított direkt hogy melyik időbe kerüljenek vissza, csak éppen ezt Jackéknek nem mondta el, akik csodálkoztak hova kerültek vissza...
  • norbertobaggio
    #21655
    És azon mi lessz mármint a minisode-én? Valami pluszt lehet majd megtudni bellőle? Még egy kérdés ami eszembe jutott ,hogy a szigetről ezek szerint élve nem lehetett megmenekülni?
  • Zenszkij
    #21654
    Mágia! :)
  • Grove4
    #21653
    Még nem hiszem, hogy kijött, majd a DVD-vel.
  • norbertobaggio
    #21652
    A 12 perces minisode honnan lehet majd letölteni? Tudsz oldalt mondani?
  • akyyy
    #21651
    most eszembe jutott egy kérdés.

    ugye anno mikor elkezdőtek az időugrások, locke, juliették ugráltak az időbe (meg mint kiderült, bernédák is)
    akkor azt hittük, richardék meg a többiek azért nem ugráltak mert szigetőslakosok. kiderült, hogy nem, ők is kintről jöttek, csak nem repülővel hanem monjduk fekete sziklával, vagy dharmával.
    ők miért nem ugráltak az időbe? még richardot oké mert megérintette jacob hogy halhatatlan legyen, és lehet emiatt, de attól pl a légiutaskisérő csajszi meg a többi átált Othersnek nem kellet volna ottmaradnia a jelenben ( jah meg akkor már Sun miért nem került vissza, mint Ben is mikor lezuhantak az ajirával???)
  • Grove4
    #21650
    "Everyone dies sometime, kiddo."

    Mint ahogy Jack apja is mondta, mindenki meghal egyszer.
    Arról van szó, hogy az "alt" szálon nincs értelme a tér-időnek, szóval akik elmentek repülővel a szigetről, azok lehet, hogy csak 40 év múlva haltak meg, lehet, hogy Hugo 200 év múlva, nem lehet tudni, de az "altban" ennek nincs jelentőssége, bevárták egymást, hogy együtt tudjanak átlépni a túlvilágra.

  • norbertobaggio
    #21649
    Lécci valaki mondja már meg nekem mert én annyira 100 %-ig nem vagyok biztos de akkor most mindenki meghalt? Akkor akik elrepültek ők miért haltak meg? A szigeten maradokkal is mi történt azon kivül ,hogy Jack meghalt? Lécci valaki válaszoljon!
  • akyyy
    #21648
  • katakpult
    #21647
    Már alig várom, hogy kijöjjön a 12 perces minisode. Hátha kapunk plusz infókat, vagy ha nem is lesz benne semmi lényeges, már annak örülök. Illetve jó lenne az is, ha a magyar DVD-n is szerepelnének legalább feliratozva azok a rajongói kérdések, amire az írók válaszoltak.
  • trident
    #21646
    Az alt egyfajta purgatórium, limbó volt, ahol a hagyományos tér idő értelmét veszti, egy feladatért van, hogy a "szereplő" továbbléphessen, megtegye a szükséges felismerést.
  • akyyy
    #21645
    hol lehet tudni ki volt még statiszta akkor? ben? neki is meg kellet volna akkor ott halnia, hisz geciember. na mind1., értam amugy :D nekem középuts ez a naghy sorozatzáró. és sok kérdésre nincs válasz:(
  • Neogan
    #21644
    Ő nem volt igazi, ő csak "statiszta" volt, éppúgy mint minden más a főhősökön kívül.
  • akyyy
    #21643
    de akkor mit keresett ott?
  • Grove4
    #21642
    Máshogy alakult a sorsa, nyilván nem a lostik voltak számára a kebelbarátok.
  • akyyy
    #21641
    Tegap én is megnéztem az utolsó részt, így már képben vagyok nagyjából. olvsgatom a kritikákat, nagjyából egyetértek. fura vlt a befejezés, de ami a szigeten történt, azzal sztem rendben volt, de ami az alt lostban, nah az nem tetszett....



    most akkár az a halál utáni életet mutatta be? akkor mi van jin és sayid által lelőtt MRKIMM-el? meghalt a halál utáni életben?
  • Szolnokboy1
    #21640
  • 5c0rp330n
    #21639
    a 16-os az utolso. mivel az dupla (illetve 2,5szoros) resz, ezert nevezhetik a masodik felet 17-esnek is. vagy fake :)
  • daver88
    #21638
    akkor miért reklámozzák AXN-en a 16-ost az utolsónak?
  • Marci0115
    #21637
    nem:) a 17 két részből áll