22317
128px-Dharma-logo.svg.png
  • Klemice
    #21796
    akkor nem lesz hetedik évad? azt hittem csak eltolták egy héttel obama beszéde miatt az évadnyitót :(
  • LasDen #21795
    miután vége...
  • tommygear
    #21794
    mikor kezdődik a hetedik évad??
  • Klemice
    #21793
    Mindennek értelme volt, még az sos-nek is valamint a niki és paulos fillernek, később rengeteg utalás volt pl a gyémántokra miles által stbstb...
  • Laza
    #21792
    Pedig volt azoknak értelmük, sőőt, azok nélkül nem lehetett volna ennyi ideig 'húzni' a sorozatot ... meg volt a szerepük a történet vezetés, a karakterek személyiségének megismerése, és későbbi cselekedeteik, érzéseik alakulása között.
    Ha ezek nincsenek, nem tudnánk kötődni egy-egy karakterhez, és még nagyobb kutyulék lenne az egész.
  • j0nNyKa
    #21791
    lehet, hogy így fogom érezni, de a flashbackek akkor sem hiányoznak :)
  • akyyy
    #21790
    majd ha befejezted a sorozatot, akkor mond. jó, 1 nap alatt letudva az egészet persze hogy nem zavar, de mikor 2 hetet vársz A következtő részre, és ahh megint ilyen hülyeség, ...
  • j0nNyKa
    #21789
    kivégeztem a 3. szezont, nyomom a 4.-et, és nem, egyáltalán nem sírom vissza a flashbackekeket, örülök, hogy nincsenek

    ezek a flash"forward"-ok viszont kifejezetten tetszenek :)
  • Kicsikiraly
    #21788
    youtube vloggerek :D
  • IXEMGabeo
    #21787
    ez mi? ezek kik? amúgy a csaj szép benne:)
  • tommygear
    #21786
    KÉT
  • dregnarr1 #21785
    Elég durván elkapták a hangulatot, a hangtechnika és a képi világ nagyon hasonlít az eredetihez. A színészek játéka már más tészta, de ettől függetlenül kiváló munka.
  • Klemice
    #21784
    LOK
  • Blacktom
    #21783
    Háát, nem az igazi. Persze örülök neki, hogy van valami, de fura a hangulat, a vágások, jelenetek, főleg a színészek. Nem az az igazi lostos. Persze lehet hogy csak azért érzem ezt, mert már láttam belőle 6 évadot:)
    Zseniális volt ez a sorozat szerintem, és pont ezért nem vagyok kibékülve a végével se. Bezzeg a sok netes cucc, játékok, mobizódok... adta anno rendesen:)
    Egyébként nem olvasgattam erről, nem néztem utána, de tud valaki valamit, hogy ez mire megy ki? Lesz folytatás, film, bármi?
    Ja és végre van egy kis élet a fórumon. Ki tudja, visszatér-e tényleg valaha:)
  • Kicsikiraly
    #21782
  • davidka003
    #21781
    Én is nagyon utáltam a sok flashbacket. Az első évad tele volt vele.
  • j0nNyKa
    #21780
    roger :)
  • LasDen #21779
    ne kérdezz...nézzed...:D
  • j0nNyKa
    #21778
    tudsz rá válaszolni spoilermentesen, hogy miért gondolod így? már rettenetesen unom a flashbackeket, egyre inkább 0 az információtartalmuk, ahogy én látom, csak időkitöltésre vannak
  • akyyy
    #21777
    nézd végig a 3. évadot, vége sosem lesz a flashback-eknek, de vissza fogod könyörögni :O)
  • j0nNyKa
    #21776
    hai

    most kezdtem el a lostot, 3. szezon elején járok, és szoromúan tapasztalom, hogy még mindig tele van flashback-kel

    ezeknek vége lesz már egyszer? vagy a sorozat végéig minden rész ilyen?
  • Spartacuc
    #21775
    thx
  • akyyy
    #21774
    lájk
  • gulyasandras
    #21773
    :)
  • Sephi
    #21772
  • ProGabe #21771
    zsííííííííír
  • Herold
    #21770
    Hurley J.J. Abrams új sorozatában.
  • Narancsos
    #21769
    Köszíííí :)
  • gman906
    #21768
    Petula Clark - Downtown
  • Narancsos
    #21767
    Hello
    valaki megtudná mondani nekem hogy mi annak a számnak a címe ami a harmadik évad első részében van, a legelején mikor Juliet készülődik?
    Köszi
  • HarryProf
    #21766
    Lost Karakterpárbaj a Lost Spoilersen:

    http://lostspoilershun.wordpress.com

    Ma kezdődik a selejtező. Gyertek, szavazzatok, lehet nyerni is! Részletek a blogon. :)
  • IXEMGabeo
    #21765
    gondolj bele mennyit élhetett sztem már leszarta és várta a halált... ki akarna több mint 1000 évet élni? egyszerűen beledilizik az ember és alapvetően, mint kiderült ő sem Isten, hanem halandó emberi lény volt.

    az úgymond álanyjuk is megköszönte a Jacob tesójának, amikor leszúrta, eleve az volt a célja h valaki másra (jelen esetben Jacobra) hagyja az úgymond örökségét, vagyis a fény őrzését és a sziget védelmét a gonosztól...
  • qwertrt
    #21764
    Vagy mondjuk, mint anno Ricket, Bent is jól szétveri :D
  • qwertrt
    #21763
    Jacobnak ezermillió lehetősége lett volna átvészelni, ha igazán akarta volna, de elég sajátos felfogással bír.

    Pölö ha elmondja a többieknek, hogy miről van szó.
    Ha őrizteti Horace kunyhóját, körülötte a hamuval.

    Talán unta már az évezredes banánt.
  • IXEMGabeo
    #21762
    ez egy jól átgondolt elmélet valami hasonló játszodott le bennem is, korábban felvetettem egy kérdést megbomlott e volna a paradoxon, ha mondjuk Sayid nem lövi le Bent? meg ilyenek
  • IXEMGabeo
    #21761
    még a végén kiderül, hogy a MIB maga volt a Tempus:)
  • Magyar Betyár
    #21760
    Nekem egy valami szúrja a szememet. Az időugrásos paradoxonok ami mindig oda jut ki, hogy mi volt előbb a tyúk vagy a tojás. Olyan ez mint a terminátor epizódok, amikben végül is skynet önmagát hozza létre. Előre küld az időben egy gépet aminek a roncsaiból hozzák őt létre. kérdés az hogy hogy lehet ez? hiszen ez egy kőr körös folyamat ami nem tudni hol kezdődött el hiszen valakinek mégis csak meg kelett alkotni roncsok nélkül skynetet, hogy az majd az első terminátort visszaküldve újrateremtse magát.

    A lostban kiderült, hogy a MIB, lock alakjában küldte oda richardot az akkor még élő Lock-hoz aki(többedszeri időutazástól zavarodottan) a lezuhant kisgép melett feküdt lőtt sebbel, hogy lássa el és közölje vele hozza vissza a szigetre a azokat akik elmentek és ezért HALJON meg. Ezt azért mondta neki mert amikor felvette lock alakját megszerezte az emlékeit is és tudta, hogy Ben megöli ha kijut a szigetről. Amikor pedig Ben visszahoz mindenkit a szigetre MIB fel tudja venni Lock alakját és onnantól kezdve simán manipulálhatja vele Ben-t. Emlékezzetek csak vissza mikor MIB felveszi Ben halott lánya alakját lenn a templom alatt és utasítja Ben-t hogy mindenben hallgasson Lock-ra akit szintén ő irányít. Innentől kezdve MIB-nek már nem volt nehéz rávenni Ben-t, hogy ölje meg Jacobot akit ugye MIB nem bánthatott és nem tudom miért de Jacob nem mondta meg Ben-nek ott a szobor talpa alatti szobában hogy Lock valójában nem Lock hanem a fekete füst. Inkább hagyta magát megölni. Ez nevetséges mivel fontos feladata volt, őrizni kelett volna a szigetet.
    Kicsit bonyolult de nekem ez jött le. a MIB-es Jhon Lock saját magát hozta létre mikor odaküldte Richardot az akkor még élő sebesült, időutazó Lock-hoz, hogy vegye rá hagyja el a szigetet és halljon meg, hogy ő felvehesse az alakját és végezzen Jacobbal.
  • PJack
    #21759
    ezek kurvajóak :D

  • IXEMGabeo
    #21758
    xDDD
  • PJack
    #21757