623
avagy hülyének néznek minket?
  • FtranX
    #423
    Erre egy történet: Az egyik rokon már nagyon régóta TV-shop függőségben szenved, megrendel minden vackot.
    Jó pár éve, amikor ment az überfasza késkészlet reklámja, rendelt is egyet 1x ezer forintért. Ott mondta, hogy milyen jó, mennyire megérte az árát... Erre pár nappal később anyám hazajött egy UGYAN OLYAN készlettel a piacról. 3000 HUF volt, de lealkudta 2500-ra. :DDD
  • zakika
    #422
    mit latok a kirakatban : 100 % KEDVEZMENY a masodik darabra

    kedvem lett volna bemenn es kerni amasodik darobot
  • Vlala #421
    igen, csak az Anon Dactivia tartalmaz Büfizős Effendit, amitől a kaja nyíl iránáyban lefelé mutat a beledben.
  • LittleL
    #420
    szőke csajok meg biztos el is hiszik. DDDD
  • tigeroo
    #419
    Nekem legjobban a hajfestő cuccok tetszenek...pl. Hajszínélénkítő sampon!!
    Ha vörös a csaj haja sötétíti, ha szőke akkor világosítja! nah ehhez mit szóltok??
  • LittleL
    #418
    Activiááááááááá
  • LittleL
    #417
    Bifidus Essensis. DDDD
  • Vlala #416
    ettől testben lehet, hogy erősebb lesz, de a kitartása konvergál a nullához.
  • Pluskast
    #415
    Ja meg az a másik mondat, hogy: " minek tölti az idejét fárasztó, izzasztó gyakorlatokkal mikor a tv elött űlve minden megfeszítés és erölködés nélkűl lefogyhat/izmosodhat!!" Nesze neked fogyasztói társadalom!
  • sz4bolcs
    #414
    :-) jó a kérdés
  • Vlala #413
    na kik?
  • sz4bolcs
    #412
    kik?
  • Vlala #411
    teszkóban rendszeresen felbontják és leisszák az ajándék fél litert...
  • sz4bolcs
    #410


    Cola:
    +20% ingyen!!! Akkor átöntöm a 20%okat és elviszem...
  • Vlala #409
    Másik kedvencem:
    "ha most rendel tőlünk 1 darab teflonbevonatú titánacél lézerrel élezett, bőrüléses, napfénytetős, alufelnis, sportfutóműves (elkalandoztam.) kést mindössze 19999.99 Ft-ért, nem egyet kap, figyelem! hanem kettőt, hozzávaló tokban, késkészletel.
    Sőt!
    a séfünk ma jó hangulatban van, ezért ha aműsor ideje alatt hív bennünket, és nem várja meg az apróbetűs részt, ajándékba adunk egy késélezőt (minek is a soha ki nem tompuló késekhez?), és egy oklevelet, amellyel bizonyíthatja a kések eredetiségét.
    Meglepjük továbbá regy citromfacsaróval és egy gumírozott nadrágtartóval, mindezt csupá 19999 Ft-ért (apró betűvel +csk. +pstk. +ÁFA +B-FA)
    És a kedvezményeknek még mindig nincs vége! Ha elégedetlen, küldje vissza 14 napon belül, és visszatérítjük a TELJES vételárat! (ez törvénybeli kötelességük, ha postai utánvéttel rendelsz, és csak a 19999 Ft-ot térítik meg.)
  • akyyy
    #408
    "mert az izzadságtól fogysz!! nem tuttad?"
  • Vlala #407
    testszag rulez.
  • cyrus #406
    egyik kedvenc mondatom :
    "NEM KELL MEGMOZDULNIA, EZ A GÉP IZZASZTJA, EZÁLTAL ÖN GOND NÉLKÜL LEFOGY !!!444"

    ez így ebben a formában elhangzott adásban...
    namost ez a mondat, aki csak kicsit is gondolkodik tudja, hogy teljesen valótlan.
  • FtranX
    #405
    A TV shopot én is utálom. Nem az a bosszantó, hogy hülyeségeket árulnak, hanem az, hogy az emberek be is dőlnek nekik.
  • Vlala #404
    ismét egy érdekes filozofálgatás közepében vagyunk :-)
  • sz4bolcs
    #403
    Talán nem érzed az iróniát...:)
    Miért ahhoz honnan szedik az anyagot? :D Csak nem a természetből? Ennyi erővel az ember sem természetes, pedig szerintem mind a Földön élünk.
  • Pluskast
    #402
    Meg az összes többi műanyag vacak
  • Vlala #401
    az ufó meg a PVC
  • sz4bolcs
    #400
    Ez a másik... Melyik anyag nem természetes a földön? :))
  • Vlala #399
    igen, a klórral és egyéb vegyi anyagokkal dúsított természetes, kék kúti (értsd: az utcai csapokat sok helyen világoskékre festik) víz, amelynek 100 Ft+üveg tonnája...
  • sz4bolcs
    #398
    Valahol láttam fórumon, hogy vettek a srácok valami "gazdaságos" ásványvizet, és kiderült, hogy szóda. Aztán kitalálták, hogy mi lenne, ha ezt bugyborék nélkül is elkezdenék forgalmazni. :))) Ezen halálra röhögtem magam.
  • Vlala #397
    Persze, hogy fogysz, mert annyiba kerül, hogy utána kétszer is meggondolsz egy szelet kenyeret!
  • Kolbasz
    #396
    TVShop a kedvencem, meg a legújabb okossága: fogyós tapasz. Fölragasztod a testedre akárhova a 2x2 centis tapaszt és voilá, fogysz! :-D
  • Vlala #395
    Idézek a Magyar Vándorból: "esetleg ha behúznád a hasad! - Ha csak úgy nem..."

    Tesco gazdaságos energiaital - már light változatban is!
  • Pluskast
    #394
    Na hát amitől én a legjobban ki szoktam akadni az az úgynevezett közvetlen ajánlat. Amit legutoljára volt szerencsém 30 másodpercig nézni az valami egetverő faszság volt. Hasfogyasztó szauna!! Ráteszed a hasadra rajta hagyod fél óráig és máris 5 centit csökken a hasad. Na és akkor azok az emberek akiket bemutatnak, hogy ilyen volt és ilyen lett........ Hát még egy 3 éves gyerek is egyből meglátja, hogy nem ugyan az a személy!!! Tényleg úgy van, hogy teljesen hülyének nézik az embereket????
  • Vlala #393
    minden üzlet.
    Ha belegondolok, hogy apám egy gumival mindent megoldhatott volna...
    erre a világra kár gyermeket nemzeni.
    Nincs életképtelenebb, mint a dolgozó szülők fehér gyermeke.
  • Sir Quno Jedi
    #392
    azisüzlet a mocckosz pzsgyártóknak !
  • Vlala #391
    nem, inkább sírni fogok...
  • Sir Quno Jedi
    #390
    Röhögni fox, de manapság ez a biznicc !
  • Vlala #389
    "Feltallátam egy gyógyszert, már csak ki kell tenyésztenem a betegséget, amelet gyógyítja"
  • Sir Quno Jedi
    #388
    Igenis, még a kvarckristályok is KORRODÁLNAK ! CSak még nem fedeztük fel, hogy mitől és hogyan és hogy tényleg-e ?!! :DDD

    DE mi felkészültünk geciek !!!
  • dikki*yysw
    #387
    Az új mosogató-tabletta. A poharak KORRODÁLNAK!!!! így vegyen ön is ilyen új hiperszuper tablettát.

    Korrodálnak. Az üveg. No comment.
  • Vlala #386
    Ariel for me - Vörösborfoltok eltüntetésére specializált verzsön :-)
  • Sir Quno Jedi
    #385
    Vagy csak gyerekszagra jó !

    Esetleg Ariel CATS & DOGS !
  • Vlala #384
    vagy kisebb adagokban kapható, egy felnőtt ruhára már nem elég :-)