623
avagy hülyének néznek minket?
  • qper
    #463
    Amitől baromira kiakadtam mostanság:

    Ha szeretnél vásárolni egy újonnan épített lakást, köteleznek arra, hogy vegyél mellé vagy egy garázst is a házban (cca. 2.000.000-ért), vagy egy sz*ros parkolóhelyet 800.000-ért. Ja, a pincébe egy kis tárolóhely is olyan 500-700.000 körül mozog (ez is erősen ajánlott, ha nem akarsz lomtárat a kecódból)

    Ez felháborító, főleg ha azt nézzük, hogy egy 40 négyzetméteres lakást 12-13.000.000-ért árulnak. Ehhez ha hozzáadjuk az előbbi tételeket, könnyen 14.5-15.500.000 lesz a végösszeg!! Rablóbanda!
  • Vlala #462
    az a festőrendszer, amit kínálnak, egész jól hangzik. Meg kell rendelni, elküldik, kifested vele a lakást, aztán lemosod és visszaküldöd. Egy postaköltség árán kifestettél, és festéket is spóroltál vele :)
  • Rage47
    #461
    én mindig is utáltam a tvshopot dehát.. szüleim eccer rendeltek egy burgonyahámozót régen:)nah meg is érkezett.csakhogy hiába tekergették a hámozókést a krumplin, nem csinált semmit, söt majdnem széttört:)még jó h vissza lehetett küldeni úgy ahogy volt...
  • Vlala #460
    ,eg az előtte-utána képek a szuperfogyasztó szaunaövnél.
  • DanielT
    #459
    Neeeem, ezekben a legjobb az, amikor mondjuk a bádibilder bácsi mondja, hogy ezt a hipermegazsívadiúj terméket már eredményesen használja ÖT ÉVE és ettől lett olyan kurva izmos! :DDDDD
  • Vlala #458
    mostanában - ha már szóba került a tévé - a teleshop, topshop hirdetések tudják az égig lőni a vérnyomásomat. Félórás műsorban bemutatják, hogy feltalálták a villanyrezsót, a turmixgépet vagy éppen a festőhengert. Bejön a mesterszakács, és bemutatja, hogy ez mennyire új, mennyire jó, mennyire könnyen tud vele überjó kajákat gyártani, ezeket általában a nagyseggű hostess (aki minden mondaton csodálkozik, minha most jött volna a Marsról... ilyen csaj kellene nekem, nagy dumával el lehetne hitetni vele azt is, hogy naponta ötször szeretkezni egészséges - elkalandoztam...) meg is erősíti, hogy ez bámulatos... és most , de csak most, ha húsz percen belül hív, kettőt kap egy áráért. (a műsor lemegy egy héten 10-15-ször, sazl.)
    És a végén a poén, a séf lenyilatkozza, hogy innentől csak és kizárólag ezt fogja használni. Aztán átkapcsolsz egy másik, szintén III. kategóriás kereskedelmi tévére, és ugyanaz a séf valami egészen mással bűvészkedik.
    Pl. a villanyrezsós serpenyőt ugyanaz az ürge mutatja be, mint a festőkészletet (amelyet Euro2000 néven már 95-ben kínáltak, de ez most új, frenetikus, forradalmi.)
  • FtranX
    #457
    Még ha csak reklámoznának! (az még valahol érthető is lenne)
    De a Discovery-n általában csak a hülye műsorajánlójukat nyomják. Hónapokig ugyan azt. Kapcsolok is el azonnal, amikor jön.
  • qper
    #456
    Ami engem jobban idegesít az az, hogy a NatGeo-n és a Discovery-n meg 10 percenként megszakítják a műsort. De ez offtopic...


    Hát ez engem is k*rvára idegesít!!! A Discovery a kedvenc adóm (volt eddig), de az felforr az agyvizem a sok reklámtól. Ráadásul mostanában román reklámok vannak kizárólag

    Viasat3 dettó. Igaz ott annyival jobb a helyzet, hogy nem 10 percenként van a reklám, hanem egy 45 perces sorozat esetében csak egyszer, de az legalább 20 perces...
  • FtranX
    #455
    Ez az emeltdíjas betelefonálós/sms-küldős dolog mostanában nagyon népszerű, de ezért nem hiszem, hogy a csatornákat kéne hibáztatni. Ha nem hívnák őket az idióták (mert hogy azok!), akkor nem lennének ezek a műsorok sem.

    Ami engem jobban idegesít az az, hogy a NatGeo-n és a Discovery-n meg 10 percenként megszakítják a műsort. De ez offtopic...
  • Bandee1987
    #454
    nekem is az agyamra megy, amikor minden 3. csatornán ezek a faszságok mennek...Szerencsére ott a Spektrum, Discovery, AXN, NatGeo és a többi jó csatorna :)
  • Vlala #453
    dehogynem, szavaznak, telefonálnak, mint az állatok a tévés bárgyú kérdésekre... újabban már a Viván is, főműsoridőben.
    "Te miért nem hívsz? Naaa, nem hallom, hogy csörög a telefon. Pedig biztos tudoood... Hívj már fel!" Tényleg ezt kell hallanm nyolctól tízig a zencsatornán? Persze, az emelt díj feltüntetése sötétsárgán halványsárgával, az korrekt...
  • dieselG
    #452
    ez jó!!
  • CSOCSO
    #451
    hiaba van egy hazikoban tobb csotany mint ember........... tovabb nem is mondom.STOP
  • dieselG
    #450
    Mindent túlélt már ez az ország, besenyőktől a tatárokon át a törökökön keresztül, 20.században a trianont és a nácikat, hogy csak párat említsek a rengeteg szomorú esemény közül. A tetveseket is ki fogjuk csavarni magunkból, mint bőrből a kullancsot

    mellesleg a büdös kurva anyját annak a cigánynak aki ezt a sületlenséget írta (bocs a káromkodásért)
  • DanielT
    #449
    Na mivan már? Manapság nem vakulnak a parasztok?
  • Whir
    #448
    egyébként ez a levél szvsz "fekete propaganda". magyarán egy olyan levél, amit cigányellenes szélsőségesek írtak, aztán úgy terjesztik, mintha egy cigány írta volna, hogy így keltsenek cigányellenes hangulatot...

    [URL=http://en.wikipedia.org/wiki/Black_propaganda]WikiPedia cikk a "fekete propagandáról"[/URL]
  • janyikzs
    #447
    Bocsi, ha "off topic" voltam
  • janyikzs
    #446
    Ez az ország a lopásról, csalásról, hazugságokról szól (sajnos).
    Nem biztos, hogy rosszabb lesz, ha lesz.
    Az igazság az, hogy nekem semmilyen előítéletem sincs senkivel szemben. Viszont azzal a ténnyel találkozom minden nap, hogy a romák, nagy általánosságban nem diplomával rendelkező szelmélyek.
    Én speciel kb. 30 romát ismerek, de sajnos abból csak 1 az (Az Egyetlen), aki dolgozik, ráadásul szellemi munkát, neki minden elismerésem, de a többi...
    A munkaügyi központos ismerősöm szerint: "A romák 90%-a a központba belépve a segélyek után rohangál, viszont a munkalehetőségek nem érdeklik őket" (ez mégegyszer: nem az én véleményem).
    Meglátjuk, mit hoz a jövő...
  • KM
    #445
    Nagyon e felé haladunk, sajnos...
  • Mhosah Myth
    #444
    Ezt nem bírom ki, hogy be ne írjam, és más topikot nem találtam ezért ide nyomom be, ha gond akkor a moderátorok töröljék...

    A "Hogy is van ez Romák?" című topicban (origo) (??) van állítólag egy
    cigány honlapból idézett 'szösszenet', amit egy diplomás roma írt.


    ......."Én roma vagyok.
    Foiskolára járok.
    A következo a véleményem.
    Hiába lázadnak egyesek a cigányokkal kapcsolatban.
    Már késo !
    Hosszú évtizedek alatt kiközösítettek bennünket ebben az országban. Ma
    már nem akarunk magyarok lenni. Volt ido amikor még azzá szerettünk
    volna lenni. Ma már romák akarunk lenni, a saját hazánkban, itt. Mint
    látható mi sokkal gyorsabban fejlodünk mint a magyarok. Lassan
    megteremtjük a magunk értelmiségét, és a magunk nyelvét beszéljük. Ebben
    az országban. Egyre többen vagyunk és egyre többen leszünk.

    Hosszú távon mi nyerjük meg a versenyt
    Néhány évtized, és mi leszünk a többség. Nem fenyegetozni akarok ezzel,
    csak megállapítom mint tényt. Eleinte még egymás mellett fogunk élni mi
    cigányok és magyarok. Lassan érvényt fogunk szerezni annak, hogy a
    cigány nyelvet is elfogadják hivatalos nyelvnek. Mi nagy család vagyunk,
    és nagyon nagy a közösségi szellem, az együvé tartozás érzése. Nagy a
    gyermekáldás. A magyarokról ez nem mondható el. Világos hogy mi fog
    történni.

    Lassan,és biztosan mindinkább miénk, romáké lesz ez az ország. Mi,
    vigyázunk majd a magyar kissebbségre. Adunk nekik munkát a saját
    országunkban.
  • KM
    #443
    De jó lesz nekünk!
  • Vlala #442
    szilikon.
  • KraZ
    #441
    Reklámoztak régebben autóápolási cuccokat amiket sokmindenre lehetett használni: autófény,kárpitra,gumira,szőnyegre,motorolajba,cipőre,ablakra,bablevesbe stbstbstb... Na persze!
  • Vlala #440
    ja, és kellemes limonádé-íze van, és a fogaid is fehérebbek lesznek tőle.
  • zakika
    #439
    es atsuhansz a nehez napokon
  • Falconer
    #438
    Mert nem csak fehérít, hanem illatosít, óvja a szövetet, kíméli a bőröd, meg is füröhdhetsz benne, de ha nem akarod, nem kell :DDDD
  • Falconer
    #437
    Nem is tudom melyiken. VÁÁ :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #436
    Neisígyvolt, mert ezt mondták, aztán közben csak hozzábirizgált a fejebúbjához, nem volt az barack, de még csak meggymag senem ! Énláttamkérem !
  • rolika
    #435
    valami megy a másik szobában a tévében...
    "christopher lamber barackot nyomott oroszlán szonja fejére"
    váááááááááááááááááá
    ja, a híradó az vmelyik ker.tv-n
    váááááááááááááááááá
  • Vlala #434
    több mint fehérítő: a mosógépet is fehéríti. Azt nem értem, hogy ha valami ennyire fehérít, miért kék a csomagolása?

    Én ezeken a túllihegett műsorelúőzeteseken tudok derülni, amikor "a kedvenc filmjei! (hadd döntsem már el, köszi!) a legjobb showműsorok (hányingenrem van.) és a legsikeresebb reklámok jönnek következő hónapban. Rá egy hónapra: Közkívánatra! Ismmét a kedvenc filmjei, összeállítás a kedvenc showeműsoraiból, és az elmúlt hónap legjobb reklámjai. Vegyen, fogyjon, egyen, vécézzen okosan.
  • DanielT
    #433
    Valamelyik reklámban láttam tegnap:

    A szlogen: "Több mint fehérítő!"

    Ez egy fehérítő reklám volt. Mégis mi a !*@!x=!!* -ért több? Mivel? Minél? Barmok.

    Ugyanez egy ingatlanos újságban: "Több mint lakás!"

    Ügyeeees!
  • Vlala #432
    Ez eddig megy, de tényleg van olyan hülye, aki ennek bedől?
    Vagy ha elég sokszor mondják, akkor jobban elhiszik?
    (határeset, informatikus - néha óraadó.)
  • VinylToy #431
    Látogass el ide!

    Egyébként ezért vagy csak óraadó (ha jól tudom) és nem reklámszakember! :D
  • Vlala #430
    Tegnap láttam egy reklámot:
    A fiam kész üzletember! 2500 t-ot fizet, és 38000 Ft-ot beszél le!
    Hogy is értették ezt?
  • Vlala #429
    az nem bulvár, hanem IHM
  • Inquisitor
    #428
    Nem igaz. Búlvárban néha igazat is írnak :)
    "Falsche riporter, Thomas Freiiiiiii ..."
  • Vlala #427
    Persze, ez olyan, mint amikor a mosóporreklámban azt mondják, a többi kakit sem ér. Ez sem, de erről hallgatnak.
    Nekem az esélyegyenlőséget nyomó reklámmal vannak tele a cukkinijeim, kicsit elegem van már a Szegény kisebbségiek!-ből. (Az egyik reklámban két kisgyermek futóversenyt rendez, az egyikük tíz méterrel hátrébbról indul. A másikban két kisbaba, és alájuk van írva, hogy az egyikük tíz évvel kevesebbet fog élni. Most erre mit mondjak? Sajnálom? Ámen? Sajnos még nem vagyok istzen, hogy ilyeneket megoldjak...)
    Hé! Mi is itt vagyunk, mi is voltunk aranyos kisbabák, mi is vígan játszadoztunk a réten, mi is jártunk iskolába (vagy csak mi?). Csak velünk a kutya sem törődik. Dolgozunk, kapjuk a fizetést, fizetjük a számlákat, fizetjük a lakást, a villanyt, a vizet, a gázt, a szemétszállítási díjat, az egészségügyi támogatást, a nyugdíjjárulékot, a saját kajánkat, a gyermekeink tankönyveit, iskoláztatását, sorolhatnám még, de ez nem a sajnálkozós topic.
    És emellett a tévéképernyőn több száz "közhasznú" alapítvány koldul adónk egy százalékáért. Támogassuk a beteg gyermekeket, a gazdátlan kiskutyákat, a koraszülötteket vagy a gyógyíthatatlan betegeket.
    Na álljunk már meg egy szóra, ennyire azért nem vagyok jó keresztény. Támogassa őket a Gáspár Győző a minimálbéréből.
  • rolika
    #426
    frei tamás legutóbbi (azt se tudom, volt-e már a tévében, vagy csak lesz, mindegy, úgyse nézem, csak a reklámmal akadok össze néha :) műsorában az elbulvárosodó magyarországról szól...
    MMMUHAHAHA
    szvsz a dosszié maga olyan bulvár, hogy párját ritkítja :D
  • Vlala #425
    mit gondolsz, a TVShop honnan szerezte?
  • FtranX
    #424
    ja és a reklámban bemutatott ilyen-olyan ultraspeciális, szuperajándék-kések a piacos készlet természetes részei voltak. :)