623
avagy hülyének néznek minket?
  • Vlala #183
    Valahol,asszem Németországban kizárólag ezért létezik Andere márkanevű mosópor. Nem esett le a többi cégnek időben, fizettek, mint a katonatiszt...
  • Devla
    #182
    Ha igy lenne, akkor mar reg bejegyeztek volna az "Olcso Mosopor" markanevet es pereltek volna mindenkit oda-vissza :) Szerintem ha a reklamban amikor keszult pontosak voltak az adatok, akkor nem lehet pereskedni.
  • Devla
    #181
    Asszem alapitok egy vallalatot es abbol fogok meggazdagodni, hogy megveszem minden nagyobb ceg termeket, lekaparom rola a markanevet es eladom reklamugynoksegeknek hogy legyen mit mutogatniuk mint gyengebb minosegu termek. :D
  • VinylToy #180
    Mi van akkor, ha ma megváltoztatja 28 forintra, sajtóközleményt ad ki, de a vodafone-nál erről nem értesülnek, és lejátszák még mindig a reklámot, felelőssé tehetők?!
  • FtranX
    #179
    egyszer akkor röhögtem nagyot, amikor nem sokkal egymás után ment le két csoda-hasizom-erősítő gép reklámja és a másodikban az elsőnek mutatták a képét: "Ne vesződjön a hatástalan vacckokkal!". :))))
  • Hellhammer
    #178
    Asszem módosítottak már a reklámtörvéynen, azaz lehet összehasonlító reklámokat csinálni egy kikötéssel: tényszerűen bizonyítottnak kell lennie, hogy az egyik jobb mint a másik. Pl. a Voda csinálja ezt, most, hogy nem leszólja simán meg utalgat, hogy szar a Pannon (ezért perelhetnek), hanem mondja, hogy a 27 az nem 29. Amíg az van, hogy a Pannonnál tényleg 29 a 29 addig nem tehetnek semmit, de ha már 28,5-re változtatják, perelhetnek...
  • Dzsini
    #177
    amíg ügyesen csinálják, addig semennyit :) amint bizonyítható a hitelronrás, onnantól már sokat :)
  • Vlala #176
    Akkor a tévécsatornák mennyit tejelhetnek... állandóan egymás műsorát ócsárolják.
  • Dzsini
    #175
    tiszta ügy.
  • The Garrett
    #174
    Büntetés a Túró Rudinak

    május 14. 15:06
    [Napi Online]

    A Gazdaság Versenyhivatal (GVH) egymillió forintra bírságolta a Tej Terméktanácsot fogyasztói döntések tisztességtelen befolyásolása miatt. A GVH megállapította: a terméktanács a fogyasztók megtévesztésére alkalmas magatartást tanúsított, amikor egy 2003 szeptemberében közzétett hirdetésében a Túró Rudit abszolút egészséges termékként tüntette fel, szemben a képen szereplő cukorkákkal, amelyek az ártalmas termék benyomását keltették.


    L.O.L
  • Dzsini
    #173
    bünti
  • rolika
    #172
    jé, ezt nem tudtam. csak sejtettem, hogy valami turpisság van benne :) k.rva jól hangzik (pump-ra lehet asszociálni)...
  • Vlala #171
    Egyszer én is belementem, ó, én balga...
    Nyomjon meg egy számot 1-től 9-ig... 8... Sajnos nem talált, mi az ötösre gondoltunk. Érted: megmondják, melyik a nyerő szám, de szétkapcsolnak. Szegény naiv magyar szívrepesve hívja őket újra, most már az 5-öst nyomja, és bekerül... a sorsolásba, ahol vagy kisorsolják játékosnak, vagy nem. A lényeg, hogy köszönik szépen a rájuk b...ott 600 Ft-ot.
  • Aramir
    #170
    Asszem azért nem mutatták a végén a megoldást, mert a feladványt átrakják ilyenkor a következő adásba is, legalábbis a multkor csináltak ilyet.
    Egyébként nem az az igazi átbaszás, hanem amikor valami egyszerü feladatod raknak ki, te felhívod, és ott közlik, hogy vállaszd ki a szerencseszámod, és ha eltaláltad, akkor bekerülhetsz azok közé, akik közül a gép kisorsolja a betelefonálókat a műsorba. 1 és 9 között kellett egy számot nyomni a telefonon. Nyomtam egyet, erre közölte egy géphang, hogy sajnos nemtaláltam el és szétkapcsolt.
    Namost hívd fel megint (240Ft/hívás) és próbálkozz újra :D
  • harcu
    #169
    A légpuska lövedéke 7.5 J alatti energiájú. Egy felvert kavics vajh kisebb ennél, vagy sokkal nagyobb. Ugyebár az energia a tömeggel arányos :)
  • harcu
    #168
    A prolong kiváló termék arra a célra, amire kitalálták. Ha a katonának ellövik a motorját, és elfolyik az olaj, akkor beleöntik és visszamennek vele a bázisra, de: és itt jön a lényeg, utána MOTORT KELL CSERÉLNI!!! A lényeg, hogy az ember megmaradt, a technika az pótolható. Szóval aki a kocsijába motort akar cserélni, annak nagyon tudom ajánlani.
  • Vlala #167
    Fagyállóval feltöltve, mi?
    Olyan nekem is van, úgy hívják: sapka...
  • Hellhammer
    #166
    Amin lefeküdtem mostanában:
    Pantene Pro-V téli kollekció, kifejezetten téli hajápoláshoz van kifejlesztve.

    Nem is tudom, hogy eddig hogyan tudtam úgy élni, és miért nem vagyok már tök kopasz, hogy télen ugyanazzal a samponnal mostam a hajam, mint nyáron.

    Másik parasztvakítás:
    A Pannon GSM bérelt valami kisvonat-szerűséget ami nem sínen, hanem az úton megy (kis benzinmotoros mozdony húzza a kis nyitott kocsikat). Bazi nagy hangerővel szól benne a PGSM szignálja, meg valami telefoncsörgés, meg egyéb reklámdumák. Megy körbe-körbe a városrész körül ahol lakok, pláne akkor örülök neki, mikor az abalkunk alá ér, mert akkor még beszélgetni sem tudunk a szobában, olyan hangosan szól a szar belőle. A legjobb az, hogy tömve van mindig emberekkel, de milyen emberekkel! Sztem ha a PGSM vezetősége látná, hogy milyen arcok vevőek a reklámjukra, egyből eladnák a céget és elköltöznének Tibetbe :) A lepukkant hajléktalantól kezdve, a 150 kg-os cigányfószeren át, a fullra bebaszott munkanélküliekig csak ilyen vurstli fílingre gerjedő arcok (kisebbségiek, úgy is mondhatnám) vannak rajta. A másik meg az, hogy mit látnak a csodálatos "városnéző" vonatozgatás közben: látható egy pár panel lakóház, majd egy szaros-szemetes kis utcán áthaladva megnézhetik a rendőrség (fogda) és bíróság épületét (ahogy mondtam, sztem a vonatozók java része már belülről is jól ismeri ezen épületeket), ezután 2 építkezés földmunkálatai következnek, majd megint panellakások parkoló autókkal és jobbról magas zöld vaskerítés, ezután az üde színfolt: egy benzinkút mellett elhalkava egy sétálóutcán a megyei könyvtár mellet elhaladva (ezt is megtekinthetik a delikvensek, legalább tudják már, hogy hogyan nézv ki egy könyvtár) vissza a kiindulási pontra. Ennyi.
    A legdúrvább az, hogy az egyik induláskor majdnem összeverekedtek vagy 10-en, mert az egyik családnak nem fért már fel minden tagja az egyik kocsiba, és le akarták tessékelni a másik családot. Mondanom sem kell, hogy hogyan megy ez cigóéknál...
    Nesze neked Pannon GSM, sikerült megint csodálatos reklámkampányt összehoznod :)
  • Vlala #165
    Aha... a hasizomgépek Előtte-utána összehasonlítása a legjob, fejeket persze sohasem mutatnak, mert nem találtak két egyforma fejű embert, akik közül az egyik duci, a másik lapos.
    Prank: Igen, az emberi hiszékenység jó pénzforrás. De néha olyan jó nevetni rajta...

    Tegnap látta valaki este 1-fél 12 között az ATV-n a nyereményjátékot? Kb. az "itt a piros, hol a piros" szintjén állt, egy nemnormális kétszer is adásba került, ezek szerint minimum 600 Ft-ot b...ott el telefonra. Persze köze nem volt a KRESZhez (sem), a "Héviz" (rövid i-vel) tábla szerinte úgy jó, ahogy van...
    Szegény csaj már a lelkét is kibeszélte, "nyerje meg a kétmilliót egyetlen válasszal!" flé percenként kapcsoltak be hozzá valakit, tiszta hülét csinált magából (illetve nem is annyira magából, mint a telefonálókból...)
    A végén nem mutatták be, mi lett volna a helyes megfejtés.
    Ez egyébként nem illegális?
  • Prank
    #164
    ez az üzlet:)
    jó reklámozással gagyi cuccot eladni a naív vásárlónak...
    nem tudom mit vagytok úgy oda, ez már az ókorban is így működött...
  • Devla
    #163
    Le vagy maradva. Ma reggel az rtl klubon olyan fogyasztotermeket reklamoztak, ami egy ragtapasz az egesz, ugy nez ki mint az eloregyartott sebtapaszok csak kicsit nagyobbak, felragasztod ledolsz az agyba es par het alatt lefogsz. Aha. Persze.
  • LittleL
    #162
    - jameg : Vegyen most új autót, mert most fizetnie sem kell.!!! DDD Ez az igazi parasztvakítás.

    - Prolong, Motor -up,: Egy autószerelö ismerösöm mondta, hogy azzal nincsen semmi baj ha leveszik az olajteknöt
    és ugy háratják motort, mert a lényeg az, hogy a hengerek
    be fognak sülni. DDD

    - Meg amikor a fagyasztókamrában egész éjjel ott pihent jégbefagyva a motor, de Prolong-gal pöccintésre beindul. DD
    hihetö. DDD

    - A lakkfestéket reklámozó fickó a legjobb. Meggyújtja a
    lekkot, rálönek légpuskával, összekaristolják, de a fényezés egy szemvillanás alatt olyan lesz, mint újkorában. DDD

    - Meg mindenféle hasizom erösítö gépek, lépcsözö gépek, különféle tréningezö gépek. DDDD
    "Csak napi 10 perc edzés, és 1 hónap alatt lefogy 20 kilot. " hihetö. DDD
  • Tetsuo
    #161
    Itt csupa igazságokat írtok, de azért szakadok a röhögéstől! :DDD
  • Vlala #160
    Ez a régi áras dolog nagyon betalált, tipikus példa a parasztvakításra. A PMPO irreálisnak tűnik, kár, hogy bot vagyk a hifikhez...
    A prolong-reklámot be lehetne perelni. Ismerősömnek úgy gallyra vágta a Ladáját, hogy káröröm volt nézni :-) Mondtuk is neki, biztos kevés volt a homok.

    Az az autóvásárlásos történet nem valamelyik vaxreklámban van? Amikor légpuskával lövöldözik az autót (meghívnak valami bajnokot, hogy találjon el 3 méterről egy motorháztetőt - LOL) és tojást sütnek rajta?
    A legújabb P.V.-sal a piacon találkoztam. A2-es kartontábla MELEGÍTŐK-MAJDNEM OLYANOK MINT AZ EREDETI felirattal. (Sebaj, ugyanezen piacon télen fel volt szedve a járdát helyettesítő hullámpapír "vészjárda", kilométeres sártenger tátongott előttünk, előtte pedig árulták a gumicsizmát...)
  • Aramir
    #159
    Akkor jól tudtam, hogy ott még épp kiad egy hangot, azt annyi :D
  • Dzsini
    #158
    PMPO
    ez az a maximum teljesítmény, amit a "vas" a szétszakadás előtti pillanatban még elvisel. tisztán marketingfogás.
  • Aramir
    #157
    A 300 meg a 450 és társai asszem csak a p.m.p.o vagy micsoda, persze ezt nagyon apro betükkel írják rá a bazinagy 300 mellett, szal ez nem hazugság, csak parasztvakítás :)
  • Gladiator
    #156
    én az ilyen tv shopos faszságokat birom. a prolong az egyszerűen annyira fel tudja baszni az agyamat, hogy ott helyben kicsinálnám az összes szaros köcsögöt, aki benne szerepel. pl. amikor elviszi a kocsit a hsználtautó kereskedőhöz, prolong nélkül, akkor kérdezi az eladó, hogy ön ezt a kocsit értékesíteni akarja?!! vigye inkább a roncstelepre. de persze miután lekente prolonggal, az eladó teljesen meg van lepődve, hogy a csaj el akarja adni a kocsiját, és mindjárt milliókat ajánl érte.

    meg az összes ilyen faszság, hogy - úristen koe, te most komolyan össze akarod festeni, hiszen az nem jön ki belőle... meg ááá, meg úúú... olyan szar színészi képességük van, hogy felakasztom magam. ha előttem akaránnak egy kanna vörösbort ráönteni egy 500 éves perzsaszőnyegre le se szarnám, ezek meg....
  • LittleL
    #155
    sok parasztvakítás van, ami most kapásból eszembe jut :

    - amikor ráírják a számítógépes hangfalakra hogy 300, vagy 450 watt, pedig tudhat mondjuk 5 -7 wattot.

    - Házimozis erösítöknél: 6 x 130 watt mondjuk, ami ugyebár 780 watt összesen, pedig az erösítö maximális teljesítmény felvétele mondjuk 250 watt, vagy amennyi rá van írva.
    Harman Kardon azért ráírja pontosan.

    - autók extralistáján mindig rajtavan olyan hogy : ütemszabályzós ablaktörlö, szivargyujtó, fütésállító gomb stb.
    ami már kb. 30 éve minden autóban bene van. D

    - tartós, megbízható kialakítású gép. meg a többi felelötlen kijelentés.

    - de a legnagyobb parasztvakítás amikor kiírják a prospektusra hogy: régi ár 35.000.(áthúzva)
    Aztán látod hogy új ár 30.000 Akció, és megveszed, meg örülsz, hogy mien jó vétel volt.
    És látod internete áruházban, hogy ott meg csak 27.000 forint. DD
  • Vlala #154
    Figyu, fogalmam sincs, hüle vagyok a fényekhez. Hasver így adta le, így adtam tovább.
  • fifi
    #153
    Nem lesz metálhoz még csak hasonló sem! Szép fényes felületet ad, de akinek ezt el lehet adni metálként az megérdemli!
  • Vlala #152
    [még mindig szabadság, erős netfüggőségtől szenvedve]
    Vannak ezek a csodavaxok, (újabb parasztvakkantás) amelyek egy fél napra (az első esőig max) olyan fényt kölcsönöznek a tütünek, mintha metálos lenne... ne tőlem kérdezd, haver a szaki ebben...
  • fifi
    #151
    Mellnövesztő krém.../nőknek/
  • Lteebee
    #150
    Ésd ha az arcomra?
  • Sir Quno Jedi
    #149
    Kend be vele a kutyádat miután csupaszra borotváltad ! Huáccsá ! Egy újabb nagy lépés az evolúcióba bele !
  • Lteebee
    #148
    Mi van. ha a fejemre kerül véletlen?

    Mondjuk nem nekem, hanem valakinek, akinek van haja.
  • Lteebee
    #147
    SZŐRNÖVEKEDÉSGÁTLÓ TESTÁPOLÓ!!!!
  • Hellhammer
    #146
    Jah, ok. Azt hittem már, hogy valami gyújtogatós módszer (mint anno volt "az igazi farmer meg a bőrcucc nem ég át" mánia)
  • Vlala #145
    [szabadságon van]
    Egyszerű. Rávilágítasz, és a láng tükörképéből meg lehet állapítani a fényezés minőségét (haver kasztnis, náluk ez "régi trükk")
  • Guest
    #144
    Alap, az intelligens mosóporból fejlesztették ki :)))