715
Pinnacle Studio
  • mindero
    #555
    Helo!

    Nekem olyan gondom lenne h a tömörítetlen DV hangját a PS10 torzítva (lassítva) játsza le.

    Ha bármilyen más programmal játszom le a fájlet (mediaplayer/bsplayer) akkor jó a hang.
    Ennek mi lehet az oka és hogy tudom megjavítani?
    Előre is köszi a segítséget.
  • urbijoe
    #554
    mért van az hogy a studio 10.6-ban alapbol sokkal több efekt volt mint a studio plus 11-ben?
    másnak is kevés efekt van az alap studio plus 11-ben?

    ennyi van csak benne
    másnak is csak ennyi?
    a 10.6-ban 2x ennyi volt a bonus dvd nélkül
  • chopin42
    #553
    hmm ?
  • chopin42
    #552
    Hellá !

    Szóval az az egyszerű kérdésem, hogy hogyan lehet a 'szinte' tömörítetlen Dv Avi-ból asztali DVD lejátszón is élvezhető kristálytiszta DVD-t(Vob fájlt) varázsolni ?
    Ugyanis a Pinnalce 11-ben való efféle mentés után teljes minőség mellett borzasztó az eredmény: 4GB DV-ből(20 perc) csinál 1,7GB-ot. De nem is a méret lenne a baj, ha a kép és hang Dvd-hez méltó lenne, de nem az !
    Miért nem így történik: 4GB-ból nem tömörít különösképpen, csak egyszerűen átírja a DVD lejátszó nyelvére, jelen esetben úgyis még lenne a lemezen 500 Mb szabad hely ??!
    Biztosan van megoldás, kérlek segítsetek!
    Köszönöm.
  • PA73
    #551
    Tudna nekem vki ajánlani egy szakembert, vagy egy hozzáértő amatőrt, aki megnézné, hogy miért nem működik a Studio Plus 11 a gépemen, illetve miért hibás a hang és a kép a Panasonic HDC Sd1 kamerával felvett anyag? Lehet, hogy egy pár dolgot még frissítenem kell, a videokártya illesztést elvileg már elvégeztem, és mégsem jó...A Hotline nem veszi fel...Köszi.
  • Tirex
    #550
    na , sikerült megoldanom, sőt a a PAL szabványos para is kezelhető.
    Üdv mindenkinek !
  • Tirex
    #549
    Hali !
    nekem is ez a problémám 1394-es ( pinnacle-s av/dv kártya még a 9-es ből az felismeri)a 11-es plus nem ismeri fel a kamerámat ( pana DV)
    az xp látja hogy új hardver - tehát kapcsolat van .
    Van 5let ?
    Köszi !
  • Gerisone
    #548
    valakinek sikerült megoldani a PAL szabványos parát?????
  • quarkmaster
    #547
    Üdv!
    Segítség kéne. Studio 9-et használok. 640x480-as filmet torzítva mutatt a player ablak. Miért? 320x240 OK, de az kicsi felbontás.

    Köszi
  • brianjones
    #546
    Sziasztok!
    Nem tudja-e valaki mitől lehet az, hogy a studio 11 plus nem ismeri fel a DVD-írómat, de minden más progi igen? Már próbáltam sokmindent, de eddig semmi. Nem tudok DVD-filmet írni, elég idegesítő. Ha valaki tudna pár tippet adni, azt megköszönném.
  • yvorl
    #545
    Nekem olyan gondom van a studio 11 el hogy egyszer felraktam és működött jól, néhány effektet felszabadítottam, aztán egyszerre csak a szokásosokon kívül nem volt semmi. Hiába oldom fel a zárolást, nem látszik csak mindenből a szokásos. Hiába telepítem újra akármilyen seriallal, nem tudom előcsalni a többit. Valami ötlet?
  • wolfaud
    #544
    Én is FireWire-t használok és simán mukszik!
  • latnok
    #543
    Ja ÉN FireWire kapcsolatot használok.
  • latnok
    #542
    Érdekes probléma!
    Nekem is Pana kamerám van, igaz az még mini DV-s a Pinnacleból pedig 10 Plus, de simán megy a kettő együtt. Ezt megelőzően a Pinnacle Studio 8 se verziója volt meg, azzal sem volt semmi gondom.
  • nagyreni
    #541
    Nekem is Studio 11-es van, több funkció is nem működik, aminek talán alapból mennie kellene. Az egyik, hogy menüszerkesztés közben vagy elfogadja a fejezet létrehozását vagy nem, nem találok rendszert, hogy mikor enged fejezetet létrehozni és mikor nem. És a kész projektet sem tudom kiírni, egyrészt azt írja, hogy "nem található lemezíró eszköz", pedig van, és lehetőségként sem ad mást, csak "lemeztartalom létrehozása felírás nélkül", a többit nem lehet beállítani. Nem kalkulálja ki a méretet és a "Létrehozás" gomra nyomva semmi nem történik. Ilyen gondok a 10-essel nem voltak. Ezeket be kell/lehet állítani valahol?
  • Ceko
    #540
    Megoldódott a gondom ,rossz serial-t írtam be,olyat amelyiket csak észak amerikában lehet használni:)De most van még egy gondom,amikor rányomok a film készítésére ugye elkezdi a műveletet: Ű"Képkockák írása" csak, ha mondjuk 83985 képkockát kéne kiírni nekem mindig megáll egy pár kockával előtte és onnan nem mozdul,most pl:83981-n Nem tudjátok mi lehet a probléma???
  • Ceko
    #539
    Sziasztok

    A Studio Plus 11-t használom és megszeretnék nyitni egy videót és azt írja hogy,"A Pinnacle Studio Plus nincs felkészítve PAL-szabvánnyal való használatra".Nem tudjátok mi lehet a gond?vagy netán milyen modult kell aktiválni hogy müködjön? Köszönöm
  • wolfaud
    #538
    Én használtam a progit de az nálad mit jelent hogy utálják egymást??
    Hogy kötöd össze a kamerát és a gépet? USB, FireWire, vagy csak simán bedugod a dvd-t a gépbe?
  • vakaku
    #537
    Sziasztok! Új tagvagyok a fórumon,de lenne egy kérésem. Vettem a Média Marktban egy teljesen hivatalos Pinnacle Studo 10 Titanium Edition-t.
    Panasonic DVD-RAM kamerám és a kettő szinte utálják egymást. Ha valakinek lenne magyar nyelvű használati útmutatója és azt elküldené nekem nagyon megköszönném, sokat segítene rajtam, tudnám használni a programot. Köszönöm előre is. E-mail címem: [email protected]
  • wolfaud
    #536
    nem jó a telepitőd!
  • wolfaud
    #535
    Nincs huzva a géped mert nekem akkor produkalt a Pinnacle Studio hibákat amikor huzva volt!
  • wolfaud
    #534
    Sziasztok lenne egy kérdésem nem tudom feltelepiteni a Pinacle Studi 11 pluszt mert kiirja hogy tegyem be az 1 es lemezt ami a Studio_en.pdf et tartalmazza a dvd- csak Studio_es.pdf van átmásolom a vinyora átnevezem és megadom az utvonalat de akkor is kiirja hogy nem találhato a file az utvonalon
  • drob
    #533
    boltból, rajta van a tokon
  • gumeetarzan
    #532
    sziasztook!
    most szereztem meg a studio 11-et de nincs hozzá gyártási számom.
    Ti honnan szereztetek?
  • drob
    #531
    install le-fel, 1 próbát megér
  • Mrena
    #530
    a studio 8 mindíg kilép amikor el akarom menteni a kész videót. mit kéne csinálnom vele?valaki segítsen pls
  • Örm
    #529
    Van benne magyar nyelv. Eddig simán ment nem volt vele semmi baj. Egyik napról a másikra írja ki ezt a hibát.
  • drob
    #528
    keress pal-os studio-t
  • Örm
    #527
    Hello!
    A következő lenne a problémám. Feltelepítettem a Studio 11 Plus-t. Feltettem a videot kameráról a gépre. Azt a hiba üzenetet kapom, hogy a Studio 11 nem támogatja a PAL-os szabványt. Ilyenkor mi lehet a probléma? Kösz a segítséget!
  • Ferq
    #526
    Megjelent a Studio 11
    Használható Vistára is és HD filemkhez is..

    Pinnacle Studio™ Plus version 11 helps you harness the power of the
    latest technologies - HD, Windows Vista, Web Publishing and more -
    without compromising ease of use. Enjoy a full range of automated and
    advanced features to meet all your video editing needs.

  • djboy2006
    #525
    sziasztok

    Lenne egy óriási problémám a a pinnacle studió 8.4,9.0,10.5 verzióit mind kipróbáltam és nem játsza le a digitális videókamerán lévő filmeket
    hogy ez mitől van ez lenne a kérdésem és az hogy hogy lehet beletenni hogy lejátsza mert van egy lejátszóm nem tudod ismeritek e a PÓWER DIRECTOR elég lassú, ha tudtok létszi segitsetek
    a választ előre is köszi
  • Firerock
    #524
    én se szoktam mindent megvenni(ez a 4edik eredeti programom/játékom....)és 10ezerért vettem....
  • geri777
    #523
    az én problémámra senkinek sincsen semmilyen használható infoja?
  • csabszz
    #522
    azt a szót hogy "cserélni" véletlen nyomtam oda.xexe
  • csabszz
    #521
    használja valaki a Studio Pluszz 10 est?cserélni?
    S-VHS kazettákat digitalizálok.Miután bevittem az anyagot,megtörténik a "scene detection".Eddig minden ok,viszont ezután a proci továbbra is levan terhelve szinte 100 százalékosan,percekig,sokáig,attól függ mennyi anyagot vittem be.Miért csinálja ezt?Mit számol olyankor?Az elözö verziónál a 9 esnél nemvoltak ilyen gondjaim.3 évig használtam és sok lakodalmas felvétel készült vele.
  • drob
    #520
    nekem nincs, 9-es van, de már nem használom
  • geri777
    #519
    ujra raktam és nem mükxik ugyan azt csinálja valkinek tippje ?
    valami patch féle van hozzá ?
  • geri777
    #518
    mindegy akkor is valaki nem engedheti meg magánnak
  • drob
    #517
    Pinnacle Studio Plus 10 TE
    Pinnacle Studio 10
  • drob
    #516
    10envalmennyibe kerül a studio10