663
  • Axon
    #463
    A Pro változatban biztos osztanak rágógumit is az eligazítás résznél :-)
    Esetleg a folyosókon van kokakóla automata.
    Na meg biztos lehet kínozni az arab foglyokat.
  • f2d
    #462
    Van remény! Ez jelent meg az eSimgames oldalán:

    Steel Beasts Pro Personal Edition
    Is in development. Pre-orders are now being accepted (below), with an anticipated shipping date of mid December, 2005, although we cannot guarantee this date.
    Price: US$125.00 (includes shipping and handling).

    Target audience: Military professionals.
    Intended use: Training on the soldier's PC, using exercises that don't require an operator / controller.


    Steel Beasts 2
    A release date will be made public in 2006.

    Target audience: Consumers
    Intended use: Entertainment.


    Az ára egy kicsit borsos lesz közel 25-30 ezer Ft plussz postaköltség. A lebutított változat 2006-ban jelenik meg a nagyközönségnek. Ez ok, de a Pro változat lesz az igazi, és ezzel csak ingerlik az emberek fantáziáját, hogy milyen lehet egy igazi katonai változat. (Már azis megfordult a fejembe, hogy megrendelem.) Én nagyon várom, mert az elsőrészt már rongyá játszottam, és állítom nincs nála jobb játék, nemis igazán játék.
  • zoltang
    #461
    " T-72: BoF Csomi
    [2005-10-11 @ 09:46 - Invi] (kommentek: 0)
    A Battlefront.com közzé tette első Küldetés és pálya csomagját a T72: Balkans on Fire című harckocsi szimulátorhoz. A csomagban találhattok 4 vadonás új küldetést és három friss sivatagi pályát. A feltelepített csaták megkezdéséhez nem kell mást tennetek, mint elindítanotok a játékot és a User Maps menüpont alatt kiválasztani a felpakolt mapok egyikét (Ambush.ca, Daskal01.ca, Powerplant.ca, War.ca, Desert01.ca, Desert02.ca). A már soxor emlegetett packot itt érhetitek el."
    http://www.gamestar.hu

    Itt.
  • Seaweed
    #460
  • Sanyix
    #459
    Juj adtak hozzá papírtokot? :) de rendesek
  • Seaweed
    #458
    Ha lesz idom (ami pont mostanaban keves) megirom majd a cikket vere rola!
  • f2d
    #457
    Én is csak annyit tudok ami le van írva. Egyébként itt találtam.
  • Seaweed
    #456
    emmi?!
  • f2d
    #455
    Battlefield: Neutralia
  • f2d
    #454
    Ha COOL harckocsis videókat akarsz látni, akkor nézz el ide www.kampfpanzer.de (több mint 1 GB anyag)
  • zoltang
    #453
    Nem szorosan a játékhoz kapcsolódik, de egy látványos videó (T-72-es van benne). Tanulság nem érdemes harckocsiba ülni.

    Páncéltörő rakéta.
  • Glpetyus
    #452
    Játszom a játékkal,nagyon tetszik.
    A 3. küldetést csináltam meg tegnap.
    Habár csak normal fokozaton játszom,de elég nehéz néha (olyan kellően nehéz :)),a 3. küldit 4.-re nyertem meg.
    Ellenben a gépigény nem pite.
    Én 800x600-on ,élsimitással,meg max beállitásokkal játszom,de amikor a fűbe "nézek" ,nagyon szaggat :C
    Persze próbáltam a beállitásokba állítgatni,a "LOD-ot" ,a füvet minimumra vettem,de akkor is szaggat.
    (Engem nagyon zavart,hogy a fű 1 cm-re nő ki elöttem,így átállítottam,de akkor célozni nem tudok,mert úgy beakad :C )
  • hiba
    #451
    De loves utan akkora fust van hogy nem is latni :)
  • zoltang
    #450
    Ez a Steel Beasts 2 (, vagy mi a neve) mikor fog megjelenni?
    Az SB2, SB Pro PE, és SB Pro mind a 2. rész egyre drágább variációi lesznek(ezt láttam).
  • f2d
    #449
    Ez tényleg nagyon jó ötlet, de azért hiányzik belőle egy-két alapvető dolog, pl füstgeneráror, éjjellátó, toronyból kitekintés, stb, majd talán egy patch-be.


  • Seaweed
    #448
    Hat pl a T-72BiF-ben nekem nagyon bejon hogy a tankal akar magad is beashatod, mert a talaj nem olyan mint a lerombolhatatlan beton.
  • f2d
    #447
    Szerintem jó lesz az, minden göröngyöt beletenni úgyse lehet. Megvannak benne a terep adta lehetőségek (gödör, domb, porolós út, nem porolós fű, stb). A kinézet az első részéhez képest amúgyis csúcs, nem a grafikája miatt játszok vele a mainapig.
    A hangokon az első részhez képest semmit nem változtattak (még szerencsére).
  • Seaweed
    #446
    Allat!!! Bar kicsit hianyerzetem van a talajjal kapcsolatban...mintha alul lenne modellezve...(asszem orulne par harckocsizo ha a reten ilyen tempoban es siman tudnanak atszaguldani...)
  • Seaweed
    #445
    Remelétem is :))
  • neuro
    #444
    Nem én voltam :)
  • f2d
    #443
    Valahol a neten fent van az a bizonyos cikk?
  • Seaweed
    #442
    Mihezkepest?! Ki irta a cikket?
  • pcguru
    #441
    A PCGURU-ban 53%-ot kapott!!!!

  • f2d
    #440
    Egy kis video az SB2Pro PE-ből: Leopard 2A5 Mean Machine, M2A2 Platoon vs BMP1 Platoon
  • f2d
    #439
    Wargamer
  • f2d
    #438
    Panzer Fist
  • Duddits
    #437
    Havernak akadt egy kis gondja.

    Játszott a játékkal, valamiért kilépett, most elakarta indítani, de nem indul? Mi a megoldás?
  • Duddits
    #436
    Végre kaptál büntipontot...


    Olvass vissza, használd a topik alján lévő keresőt... Sokszor le lett írva.
  • Seaweed
    #435
    Nah hat akkor ez letudva.
    (Amivel inditottam, ott azon az oldalon is irjak hogy arcade, szal nem volt nagy megelepetes!)
  • Ren
    #434
    Borzalmasan gagyi arkad lovoldozos jatek. Eleg ronda, linearis palyak, semmi taktikazas nem kell. A szetlott tankok neha hagynak hatra loszert meg javitast. Szerintem messze nem emlitheto egy lapon a T-72:BiF-fel
  • Seaweed
    #433
    Arcadenak is irjak
  • Sanyix
    #432
    Árkád az, van az egyik screenshoton egy szépkis csík végén egy vörös +el... gondolom ez mindent elárul.
  • Mustang2005
    #431
    Hi! Eliditom azt hibaüzenet!:(
  • neuro
    #430
    Elég arkádnak tűnik...
  • Bucser
    #429
    " Sajna csak gagyi amcsi tankokat lehet benne irányítani"

    Szerintem WWII éra beli amcsi tankok kuriózumok mert általában ha szimulátort csinálnak második világháborúból általában a német technikát veszik gorcső alá igazán...
  • bgabor
    #428
    Erről tud valaki valamit?
    Éppen most töltöm. Sajna csak gagyi amcsi tankokat lehet benne irányítani, de azért kipróbálom. Mondjuk a screenshotok alapján máris jobb mint a T-72:BIF.
  • Seaweed
    #427
    WW II Tank Commander
    http://www.worthplaying.com/article.php?sid=20174&mode=thread&order=0
  • f2d
    #426
    Elképzelhető, ugyanis a Panzer Elite-t a Wings készítette, ami igen jó szim. A Panzer Elite Action-t pedig a ZootFly csinálja. Ettől függetlenül jöhet ki hozzá sim mod, ha nem is hivatalos gyári. Első ránézésre (még alpha állaot) a grafika klassz lesz. A földi és légi járművek arányosak, igényesen kidolgozottaknak tünnek.
    A Söldner-t is a Wings gyártotta, és az igen sz@r(szerintem).
  • neuro
    #425
    Ez a PEC inkább akció játék lesz mint szimulátor sajnos.
  • f2d
    #424
    Az tényleg nagyon jó game volt. A képeket elnézve a Panzer Elite Action is hasonlóan jó lesz mint maga korában a Pz Commander.