663
  • zoltang
    #503
    Új videók:
    Bradley TOW Engagement - External - New - 12/23/2005
    Bradley TOW Engagement - Tracking - New - 12/23/2005
    Bradley 25mm Engagement - New - 12/23/2005
    Bradley shooty video - New - 12/23/2005 (hosted by 3Star)

    http://www.steelbeasts.com/
  • f2d
    #502
    Mindegy, kár rá pazarolni a drága karaktereket és az üres fehérképernyőt, majd írsz a Steel Beasts 2-ről.
  • Seaweed
    #501
    Azota se jatszottam vele...igy jot ossze. Egy cikk megirasahoz nekem kell legalabb egy elszant delutan....nemvolt ilyen.
  • f2d
    #500
    Valami miatt a BiF cikk csak nem akar elkészülni.
    Kiváncsi lennék a véleményedre, mert az enyém eléggé sza.., azaz lehangoló.
  • Seaweed
    #499
    hajj mutatok en neked barminel rosszabat
  • f2d
    #498
    Ha olyan lesz mint a BiF, csak arcade-ba, akkor a világ legrosszabb játéka lesz.
  • f2d
    #497
    Új video



  • Seaweed
    #496
    hmm
  • f2d
    #495
  • f2d
    #494
    lassan átnevezheti valaki a topic címét Steel Beasts-ra vagy Harckocsik topic-ra. Úgylátom a BiF sokaknak nem jött be.

    Ez nem "gyerek játék". A steelbeasts.com-on találtam.

  • zoltang
    #493


  • f2d
    #492
    Képek az Izraeli harckocsizók "munkájáról", Ők ezt élőben játszák.


    A kővel csak felhergelik a fenevadat.


    Így lehet a völgybe lőni, és kerítés pótló is.


    Itt nem lettem volna a fotós helyébe.


    Van olyan amikor egy harckocsizónak minden helyzetbet meg kell tudni oldani.


    Annyira koncentrált, hogy elaludt.


    Ez a kedvencem, itt az útkereszteződést rendesen lefogták.
  • f2d
    #491
    Gondolom melyik pálya, kiráz tőle a hideg.
    (Vigyázz, ha belemerülsz a rabja leszel.)
    Nem olyan vicces pl ha kiszedik a Tc-t vagy az optikai műszerekbe teszbek kárt az AK-jukkal, az RPG-re vigyázz, mert ha nem szemből talál el akkor okozhat meglepetéseket, pl Loader disable és már csa egylövésed van.
    Egy-két jó tanács ne száguldozz az erdőbe úgy, hogy a Tc kint van mert az erdménye Tc Disable, és ráadásul a hk-ra szerelt érzékelők is sérülnek, ugyanis a kidöntötésre itélt fák bosszút szoktak állni. ha erdőbe vagy rövididőre állítsd le a motort mert a fák miatt nem látott közeledben lévő harckocsikat kilehet fülelni. (Azért ezt frankón kitalálták.)
  • neuro
    #490
    Egyre jobban tetszik az SB :)
    Kipróbáltam egy küldetést, ahol az erdőn keresztül kellett végigvezetni egy M1-est. Vicces volt, ahogy a gyalogság elkezdett tüzelni majd jöttek az RPG-k.
  • f2d
    #489
    Jó képek köszönöm. Látom célhardvert is csináltattak/csináltak maguknak.
  • f2d
    #488
    Az igazi gyakrlásnak akkor van vége, ha a Singlem.-ba a Tank c. küldetést sérülés nélkül megtudod csinálni, persze előtte kisújjból kell tudni a tutorialt (valóságos beállításoknál, nincs "csalás"). Ezt egy pár éve egy külhoni topic-ba javasolta egy harckocsi kiképző. Valahogy egyet tudok vele érteni. Ez csak az irányzás, felderítés, rejtőzködés feladatokat foglalja megába egyetlen egy db harckocsi esetén, és utána jön a szakasz szint, majd a vegyes csapatok zászlóaljak, esetleg hadosztály elvetemülteknek.
  • f2d
    #487
    Munka mellett egy kicsit belefér (szerintem, azért a főnökömet ne kérdezd), egyébként is ma nagyon nyugis nap van. (Ja meg a fórumozás nem játék.)
  • neuro
    #486
    Az SB-ben egyelőre csak a tréningeket kezdtem végigcsinálni. Az első éles bevetésem alatt simán seggbelőttek az iraki T-72-esek :)
  • zoltang
    #485
    Ezek a képek pl.: :)))

  • Seaweed
    #484
    Hat munkahyelen dolgozni kell, nem jatszani
  • f2d
    #483
    Jó nekik, és még fizetést is kapnak érte.
    Fene essen ebbe a nyavajás munkahelyi netbe, levan korlátozva pl a game, free, stb karaktereket tartalmazó oldalakat nem akarja megnyitni.

    Egyébként az SB-ban hol tartasz?
  • neuro
    #482
    Dán harckocsizók beöltözve terepszín cuccba és sisakba nyomják az SB2 Pro-t :)
  • f2d
    #481
    Nekem nem jön be a link. Milyen mi van rajta?
  • neuro
    #480
    http://www.esimgames.com/sbprogunnerytraining.htm

    tréning :)
  • f2d
    #479
    Ha minden igaz jövőre, és ebből lehet is valami a képek és a videokat látván. Halkan megjegyzem mindig csak a Leo 2A5 belsejét mutogatják, az Abrams-rol meg semmi, a beigért használható T tankból úgynézki hogy semmi nem lett. (Azért bizakodok.)
    Az SB2 nem hiszem, hogy drágább lesz, és ha pár évet csúszik az se baj, addig is jó lesz a warez vagy beszerezzük külföldről.
  • neuro
    #478
    Én nem a kiképzős változatot, hanem a sima SB2-t szeretném, olyan 30 eurós áron majd :) Az első rész tényleg kapható, igaz 5 évvel a megjelenés után.
  • f2d
    #477
    Bakker, akkor azonnal telegrácsolok a tesomnak.
    Az eSimgames-en rendelhető 125 USD az ára, és #462 itt van róla az utolsó infó.
    Én is ugytodom, hogy több helyen használják nem csak Au-ban, de ezek a netről származó infók nem mindg hitelesek (sőt). Az északi országokban nagyon "divat" az SB a hadseregek körében, meg persze USA-ban is.
    Az hozzánk való eljutásáról csak annyit, hogy az első részt sem gondoltam volna, hogy árulni fogják Mo-on, és mégis.
  • neuro
    #476
    Én is nézegetem az SB2-es képeket már vagy két éve, mióta bejelentették :) A kérdés már csak az, hogy fog eljutni hozzánk...

    Valahol olvastam, hogy talán az ausztrálok már használják valamelyik részét kiképzésre is.
  • f2d
    #475
    Itt találsz pár mod-ot a Steel Beasts-hez. Nekem nincsenek, mert nem igazán lehet jó modokat gyártani a játékhoz. (Csak a sajátom, ami félbe van hagyva.) Hamarosan itt az új rész remélhetőleg ilyen téren többet enged. (Mint az OFP, szép álom.) Az a véleményem a képeket és a videokat nézegetve, hogy a 2. rész grafikája egy kicsit szinesebb lesz mint az OFP megjelenítése, de minőségben kb azt a szintet fogja megütni (inkább alulról). A látótáv ami nagyon lényeges egy harckocsi szimulátornál a képek alapján 5000+ meg lesz, kérdés milyen hw igénnyel.
    Bocs, hogy így lerohanlak, de senkit nem érdekel a kedvenc játékom, (még topic-ja sincs) jó róla egy kicsit valakivel írogatni. Ha kérdésed van SB-vel kapcsolatban nyugodtan kérdezz megpróbálok segíteni.
  • neuro
    #474
    A steelbeasts.com-on már méztem én is de ott nem találtam ilyen modot, gondoltam neked hátha van... végülis az biztos, hogy 640x480-ban is nagyobb élvezet játszani vele, mint a T72-vel :)
    Azon gondolkozom még, hogy délután felrakom a Panzer Elite-et, azzal is nagyon régen játszottam és kíváncsi vagyok milyen "mai" szemmel.
  • f2d
    #473
    Az a 800x600 jólesz 640x480-nak is. Sajnos nem lehet mod-olni, egyszer neki áltam jómagam is, hogy hozzátegyek egy kisdolgot eme remek game-hez (1024x768-ra akartam módosítani a textúrákat). Aztán kiderült, hogy ezen a téren nem mdosítható, viszont kismértékben mod-olható, amik vannak azokat a www.steelbeasts.com-on megtalálod. (Van Leclerc mod is hozzá.)

    Én 17"-os CRT-n játszom, elégjól megszoktam. Az azért zavaró, hogy ha pk vagyok, akkor nem tudom felderíteni 1000 m-nél messzebbi célokat, visznont ha átülök az irányzó helyére az AI pk egyből diktálja a 3000 m-nél messzebbi célokat.
  • neuro
    #472
    Felraktam én is az SB-t a mult héten és végre rászántam magam, hogy jobban belemélyedjek. Nincs hozzá valami "nagyfelbontás" mod vagy patch? Mert a 800x600 elég szemfájdító nagyobb méretű monitoron.
  • f2d
    #471
    Akkor eza játék nálam teljesen a felejthető kategóriába kerül. Semilyen téren nem jött be, azaz egy 2000-ben kiadott simet nem tudott egyetlen egy területen sem utol érni. A grafikát tekintve is rosszabb. Igaz, hogy a Steel Beasts nem hsznál 3D-s engine-t, de rendesen porol füstöl, pl homok és fű közötti külöbség, + tööb belsőnézet pk és irányzó, és a fű nem előted rohan 5 m-rel amúgymeg minden csupasz, stb. A hangok és a szimuláció a BiF-ben a Steel Beasts nyomába sem léphet.
    Mondhatnák: Ja nincs benne kamány, de egy szimulátorba minek kampány, azt gyakorlásra hasznosítják.
  • neuro
    #470
    Én kipróbáltam az 1.3-at, de semmi javulást nem tapasztaltam...
  • f2d
    #469
    Már nagyon várom a "hétköznapi embereknek" gyártott változatát, az elsőrészével még mindig játszok (egyszerűen nemtudom megunni). Az oldalt érdemes rendszeresen nézegetni, mert mindig kerül fel rá új kép/video.
    Egy-két új kép:














  • f2d
    #468
    Úgylátom, hogy elkéstem ezzel a hírrel, bocs legközelebb vissza olvasok.
  • f2d
    #467
    Kiadtaák a T-72 BiF 1.3 patch-et és egy új demót ami tartalmazza az 1.3 javításait.
    Ha valaki kipróbálta az írjon légyszi róla egy-két szót ide a topic-ba, kiváncsi vagyok, hogy érdemes-e újból elővenni a játékot. Az első benyomások sajnos eléggé siralmasakvoltak a gémmel kapcsolatban, de hátha javítanak rajta a patch-ek.
  • zoltang
    #466
    Abrams Tank Systems: Lessons Learned Operation Iraqi Freedom 2003, ppt.
  • zoltang
    #465
    SB Pro PE Screenshots and Videos: http://www.steelbeasts.com/
    (Nem néz ki rosszul.)


    Leopard2A5 Video

    Csoportkép
    Téli táj
    Bosznia
    Térkép
    Térkép 2
  • zoltang
    #464
    "[PATCH] Tank T-72: Balkans in Fire
    [2005. december 07. @ 07:38 - Berkenye]
    Megérkezett a Tank T-72: Balkans in Fire című tankszimulációs játék új, 1.3-as verziószámú javítása. A Crazy House fejlesztette alkotást legfőképp csak a játékosok által jelzett apróbb hibákat javítja, újdonságokat alig lehet felfedezni. A kétmegás fájlt itt, a korábban megjelent demót pedig itt találjátok."
    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=19532

    A hivatalos oldal:
    "Tuesday December 6th
    v1.3 Patch Released

    A new patch for T-72 Balkans on Fire! was released today. Among the features is a fix for the random lockups some people encountered as well as a new configuration program option to reverse the Joystick Axis.

    Download the v1.3 Patch here"