361
  • Vologdavr
    #321
    Nem!
    Eriktől nem lehet csak úgy aláírást szerezni, csak ha regisztrált, hivatalos rajongó vagy, mint például a barátnőm, aki hivatalosan is a Walles első hivatalos rajongója.
    Az egy dolog, hogy soha a büdös életbe nem jutunk el koncertre, lásd Febr. 12.
    Amúgy Jandi, használd a hivatalos fórumot, az egyszerűbb.
    Gergő
  • VVr reg
    #320
    sziasztok

    itt kell írni, hogy Eriktől (a Wallesből)aláírást szerezzek?

    JG
  • Vologdavr
    #319
    Tomiazanyád!
    Mit keresek itt fenn???
    Ez a Hermanos héten készült kép, és a kis terem miatt (nomeg annak elég jó volt az akkusztikája), úgy emlékszem ott tényleg nem volt szükség erősítésre. De máshol van!
    Vagy ez burkolt célzás, hogy lehet előttem mikrofon, csak a számmal ne menjek a közelébe?
    Az értelmezést meg megint kihagyom, mert nyolc óra megfeszített előadáshallgatás után valahogy nincs kedvem hozzá...

    Na mentem, vótam.

    Gergő
  • A KISEBBIK
    #318
  • A KISEBBIK
    #317
  • A KISEBBIK
    #316
    Ugyan nem Gergő vagyok, de a kérdésedre én is tudok megfelelően válaszolni: Azért, mert egy kis próbateremben hallani lehet, de egy koncerten már NEM, tehát ha nincs mikrofon, akkor a többi hangszer elnyomja a trombitát, és csak az fogja egy kicsit hallani, aki közvetlenül előtte ül...
    Ezt megtanultuk még régen, valamikor az első koncertjeink alatt...
    És mivel a trombita az nem egy alap ritmust ad a zenének, hanem dallamot, ezért fontos hogy jól lehessen hallani...

  • boglar
    #315
    sziasztok!

    Az alázatot nem az egész zenekarra értettem. Mátéval semmi baj az égvilágon, Viktor is úgy jó, ahogy van. Tegnap egy kicsit ki voltam bukva, a zenével kapcsolatban általános volt a megjehyzés, csak épp velem történt egy szar dolog.
    De már bocs, hogy megkérdezem, de Gergő minek a trombitához mikrofon?
    Nem, mintha zavarna, csak érdekel.
  • Goth
    #314
    hmmm. nemétemö :DDD
    az embörök külömböznek, nincsen sablonzenész :D Nem tom mit is akartál ezzel mondani, de lehet így is, és bárhogy zenélni :D
  • Vologdavr
    #313
    Nem tudom. Azt, hogy LOL? Márhogy a te szavaiddal éljek.

    Még nem mentem aludni, értelmezést max. csak holnapra várjatok. Hehe!
    Gerg vótam.
  • nemcsakfeel
    #312
    Helló mindenkinek!

    Próbáltam volna segíteni ( hátha nekem több alvással sikerül értelmeznem , de nem! ).
    Ez az alázat, meg a minden csoda ... lál. hogy jön ez ide?? megijedtem hogy csak én vagyok helikopter, de ezekszerint nem :)
    A másik #307 ből meg remélem hmm. ugyan azt gondoljuk aszem Gergővel. Legalábbis remélem.
    csáóó
  • Vologdavr
    #311
    Üdvözlet!
    Huhh, jó ilyen hosszadalmasabb hozzászólásokat olvasni.
    Bár azért arra megkérnék mindenkit, hogy írja már alá, mert így nem igazán lehet beazonosítani.

    Az utolsó hozzászólót viszont nem értem.
    Légyszíves fejtsd már ki, mit akar jelenteni, mert tegnap csak két órácskát aludtam, így nehezen megy a képrejtvény.
    Hogy nem voltunk elég alázatosak? Meglehet. Mátéval szerintem is elszaladt egy kicsit a ló. Meg Viktornak is volt egy-két csúnya beszólása.Vagy ez nem ránk vonatkozott?
    Elolvasom még egyszer.
    Ööö, nem hiszem, hogy leszarnánk akárkit is. Legalábbis én nem terveztem. Bár ki tudja, leeht, hogy mégis. Mondom, fáradt vagyok ehhez, majd végiggondolom, aztán hátha rájövök a nyitjára.

    Gergő voltam.
  • VVr reg
    #310
    Helo-belo.

    A szombati koncert érzésileg rengeteget adott, talán többet is...
    Köszönöm.

    Ellenben vannak olyan emberek, akik öncélúan csupán arra törekednek, hogy nekik jó legyen a többit meg leszarják. Lehet így zenélni?! Márpedig a zenéhez hihetetlen alázat kell... az ilyen emberben pedig nincs. Sajnálom, hogy mindezt meg kellett élnem. Fáj, hogyne fájna. Majd megszakad a szívem, de van, ami kárpótol. Újra elhiszem, hogy minden csoda 3 napig tart...de legalább addig elhihettem, hogy mégis létezik csoda. Mindig felállni tanulunk meg először...
    Na annyit mondok Drága: DOWN IN THE PAST...
    SZRTLK
  • A KISEBBIK
    #309
    aki nem olvasott vissza, annak ujra leírom, hogy elkészült a hivatalos fórumunk, amit a honlapról lehet elérni, oda írjatok...
    nem muszáj regisztrálni, de a neveteket mindenképpen irjátok oda.
    De ha viszont regisztrálsz, akkor tudsz majd smile-ket, képeket, stb.-t is beilleszteni hozzászólásaidba.

    www.vologdavr.fw.hu
  • VVr reg
    #308
    Helcsi!

    Szupi volt a koncert 12-én! Nagyon élveztem!

    Csókolom a Sonkalábú Barátosnémat!!!
  • VVr reg
    #307
    Sziasztok!
    Nagyon jó volt a szombati koncert! Jól éreztem magam...! Még mindig a legjobb számotok a Szeressél, keressél, szeressél meg valakit....
    Ha ezt hallom, történik bennem valami! Hihetetlen! Majd képeket rakjatok fel a koncertről! Ha jól láttam, akkor az a szőke szemüveges lány elég sok képet csinált...kérjétek el tőle! Egyébként szerintem Viktornak tetszik az a csaj (?), de ez csak egy magánvélemény! Mnesetre jól elszemezgettek! Nem csak nekem tűnt föl! Mindig azt hangoztatjátok, hogy Viktor facér! Szerintem már nem sokáig!!! Írjatok, ha lesz vm! Na mindegy!
    Az a lényeg, hogy jók voltatok és várom a következő koncertet!
    Gergő! Most különösen jól szóltál! Tényleg!!!
    A dobos srác nagyon jól játszott és az ének sem volt rossz!
    NTomi! Szomorúnak tűntél a koncert elején...de jó voltál most is!
    Viktor! Te is le voltál törve egy kicsit, nem? Remélem, hogy nincs semmi baj! Azért tetszettek a beszólásaid és a hajlításaid is!
    Máté! Eszméletlenül jól gitározol!!!

    Na! Asszem ennyi mára! Majd még jövök egy kis önbizalmat növelni!

    Sok Puszi Mindenkinek!




  • Vologdavr
    #306
    Mit semmi???
    Szombaton volt koncert, egyszer igazán hazajöhetnél ránk!
    Amúgy a nevem/jelszavam elfelejtettem hirtelen, basszus!
    A semmi meg úgysincs úgyhogy tökmindegy, te lelketlen nőszemély!
    Aztán ne pestiesedj el!
    Gergő voltam.
  • Borcsa
    #305
    Ahoj.

    mi van veletek, semmi?
    Dorka: mi nincs veled, semmi?:)
  • nemcsakfeel
    #304
    hi.
    jó volt, bár elég kevesen voltak. :(
  • Ancsa
    #303
    Majd írjatok,hogy miylen volt.
  • nemcsakfeel
    #302
    mét!!

    ugye 7 kor kezditek a koncertet? és ugye lesz VIP asztalunk? cs.
  • A KISEBBIK
    #301
    Holnap koncert...
  • flashX
    #300
    ték
  • Ancsa
    #299
    Sziasztok!
    Holnap mindenki megy a kocertre?csak én nem?
    Sok szerencsét!
    Pusz mindenkinek
  • Ancsa
    #298
    Sziasztok!
    Holnap akkor mindenki megy koncertre?csak én nem?hülye szüleim!
    Sok szerencsét!
  • A KISEBBIK
    #297
    Elkészült az együttes HIVATALOS (saját) FÓRUMA!
    Regisztrálás nélkül lehet írni, ha valaki mégis regisztrál, akkor az további előnyöket jelent (pl: -k használata, képek beszúrása, stb...)
    Az együtessel kapcsolatos dolgok megtárgyalása ide kerül át, tehát lehet írni véleményt, észrevételt, kérdést, akármit. Az SG-s fórum használható csevegésre, a boon fórumot meg amire akarjátok.

    És mint minden, természetesen, a HONLAPRÓL ELÉRHETŐ!
    www.vologdavr.fw.hu
  • Ancsa
    #296
    Bocs,de én mostanában mindig feljöttem kb 10-szer minimum.
  • A KISEBBIK
    #295
    tökjó, ma már 25-en nézték meg a honlapot, ez a legtöbb eddig azután, mint mikor csináltam, és muszáj voltam megnézni egy csomószor
  • A KISEBBIK
    #294
    Tomi, nézd meg mit küldtem a freemail címedre...
  • Ancsa
    #293
    Sziasztok!
    Viktornak vki aki olvassa adja már át h legyen ott minnél korábban a Mátrixban mert énekelnie kell nekem a telómra.NAgyon szépen megköszönném.Na pusziiiiii
  • Ancsa
    #292
    Mizu?
    !től vagy utána 7ig elmegyek a Mátrixba.Mégha beteg is vagyok.Pusz
  • Goth
    #291
    áááhh áz, forraltbor rulez főleg télen!!!!!4444
  • nemcsakfeel
    #290
    Annyit nem lógok ott.
    Nincs forraltbor.
  • Goth
    #289
    Sok mátrixtöltelék :DDD
  • Ancsa
    #288
    Bocs.Már tudom.
    Te tényleg szoktál oda Mert én mindennap ott vagyok.Írj privátba.
  • Ancsa
    #287
    Te ki a fene vagy?
    Én örülök ha jövő héten kiléphetek.Vki azért remélem felveszi.Te szoktál a Mátrixba járni?Ismerlek onnan?Szia
  • nemcsakfeel
    #286
    lál.
    én is beteg vagyok, de azért elmegyek a koncertre
    kár hogy nem leszel
  • Ancsa
    #285
    Bocs az első szmájli csak véletlenl ment.Az csak egy szomor arc.
  • Ancsa
    #284
    Sziasztok!
    Sajnatudok menni a koncertre.
    Közbe jött egy torokgyulladás.A soki azt mondta h ilyent nagyon ritkán lát.
    Vki vegye már fel nekem!!!Nagyon szépen megköszönném.:)
    Majd hétfőnbemegyek másfél órára fél3tól.Vki hozza már el nekem.
    Mindenkinek millió pusz és aki velem együtt beteg az csörgessen meg és jövök netre.
    Puszi!Addig még írok,de ti is írjjatok!
  • A KISEBBIK
    #283
    Mégis mijenen, mert már le van fénymásolva a plakát, és ma este tesszük ki...?
  • Vologdavr
    #282
    Csók!
    Most szóltak, hogy a febr 12.-ei koncert kisebb változtatáson megy át, a pontos részletekről én sem tudok még semmit, de idejében ki lesz rakva.

    Gergő