361
  • Szávitri
    #361
    Ja, ha már itt... elkészült a zenekar demója: www.vologdavr.atw.hu. Hátha valaki innen tudja meg... :D
  • Szávitri
    #360
    Hú, ide aztán jó régen nem írt senki! xD
  • Gál Gergő
    #359
    [hatalmas] Közhírré tétetik! Aki hallja adja át!
    Július 30.-án, fél nyolc, azaz 19:30 órai kezdettel
    VOLOGDA VÁROSRÉSZ koncert lesz a miskolci Mátrix Pub-ban!

    Belépő: Nincs! Nuku! Nyista! [hatalmas]

    Cél: közönségénekeltetés, egoista módon önmegtapsoltatás, újdonságbemutatás, barátkozás. Fakultatív módon ki mit szeret.
  • Gál Gergő
    #358
    Mér? Szeretted volna tudni? Az bezony a mi kis titkunk!
    Nah, közeljövőben koncert. Az már biztos, hogy a belépőt sikeresen mellőzzük, úgyhogy hót ingyenes lesz néktek! Beza!

    Amúgymeg belinkelem a hivatásos fórumot. Ott nagyobb az élet. Tessék: ha berakod kedvencekbe, kevesebb baj van vele
  • Ancsa
    #357
    Tök rossz hogy csak a földesbe tudtam elmenni,de az nagyon jó volt.Kár hogy nem tudtam hogy a számok h jönnek sorrendbe mert valaki nem mondta elpás
  • nacsag
    #356
    hi
  • Gál Gergő
    #355
    Naszóval, aki esetleg ide tévedne:

    Vologda Városrész koncert lesz két időpontban a héten!

    1. 2005.jún.15 szerda 20:00 Földes-club
    2. 2005.jún.18 szombat Avas (az időpont még kérdéses)

    Szeretném minden kedves érdeklődőnek ajánlani, hogy ha teheti, mindenképpen a szerdai koncertre jöjjön el a Földesbe, mert az Avason csak 15-20 percet játszhatunk!!!
    Szemben a szerdai 20:00-tól kezdődő fellépéssel, ahol minden számot előkapunk lyukas zsebeinkből. Tehát a másfél óra garantált, de lehet, hogy kicsit több is lesz.
    Meg nagy nehezen, anyagi ráfordítással béreltünk cuccot is, hogy jó minőségben szólalhassunk meg nektek!
    Szóval remélem értitek miért kedvez jobban a szerda!

    De aki ott tud lenni mindkét helyen, annak még pluszban is örülünk.

    Bővebb információ: a Vologda Városrész honlapján
  • Gál Gergő
    #354
    Gondoltam kicsit megemelem már ezt a rég elfelejtett fórumot is, hogy aki ide látogat, az is megtaláljon minket.

    Ja, vannak fennt új számok a honlapon, igaz eléggé nem a legjobban lett feljátszva, de most nem is magyarázom. Hallgassátok, mint valami koncertfelvételt hibákkal.
  • Gál Gergő
    #353
    Bori, ha már erre jársz, elnézhetnél mifelénk is. Most Változott a cím, ki is írom:
    HONLAP

    Ja, és majd próbálok hatni tesómra, de ha nem megy, akkor erőszakszervezet fog létrejönni, a számok felrakása érdekében.
  • Borcsa
    #352
    haaaaa komoly gratulaciomat fogadjatok szeretettel ezuton udvozollek titeket, a kaja jo, a szallas is csak az ido szar esik. Borcsatok pestfalurol
  • A KISEBBIK
    #351
    május 13.-án 21:30-tól koncert a Vian-ban!
    Az Xtrike-nek leszünk előzenekara
    A belépőt még nem tudom hogy mennyi lesz, ha megtudtam kiirom!
  • színtartó
    #350
    Közhírré tétetik: a Csapat első helyezést ért el.........
    GRATULÁCIÓ
  • nemcsakfeel
    #349
    hihi

    [hatalmas][center] Szombaton ifiházban kettőtől tehetségkutató izén fellépés!!!
    mintenki nézze mek!!44
  • színtartó
    #348
    csak amatőr
  • nemcsakfeel
    #347
    nagy fórumlakó lettél :)
  • színtartó
    #346
    a nagyobbik maj' elmeséli....
  • A KISEBBIK
    #345
    Már jó a hivatalos fórum, karbantartás volt, ugyhogy amikor csak teheti mindenki oda irjon, köszönöm.
  • A KISEBBIK
    #344
    A Hétvégi tehetségkutatós fellépés eltolódik ápr 23.-ára 14:00-kor , mivel nem sok zenekar jelentkezett, ezért egy fordulóban le tudják bonyolítani az egészet...
    Mi ez a hócipős dolog???
    Lemaradtam valamiről?
  • színtartó
    #343
    Nem átverés.... küldtem privit, de beírom a mondatot...
    Lengyel lászló: Nagy kis emberek című cikke
    Hócipő 13. oldal....
    ..... Az Úristen nézegeti,nézegeti,majd visszateszi a fülére a fülhallgatóját, és tovább hallgatja a miskolci Vologda városrész együttestől a Kis herceget........
  • Gál Gergő
    #342
    Hali színtartó!
    Mi ez az egész? Nem fogom még fel most sem. Hogy történt ilyesmi? meg egyáltalán. A Hócipőben? Magában az újságban? kérek gyors választ, vagy vegyél fel msn-re, mert ez nagyon érdekel. [email protected]
    Írok be a Hócipő fórumba is, hátha tudnak valamit. Roszabb esetben átverés. :)

    Kisherceg meg nem lesz! :P

    Az igazi cím: vologdavr.fw.hu
  • színtartó
    #341
    én még nem tudom, csak gondolom a kisherceg benne lesz..
  • nemcsakfeel
    #340
    ami a juzer infómban van megadva cím az fake
    sőt, ami élő honlapom az se tartalmaz túl sok információt egyelőre.

    Azt lehet már tudni, h szombaton melyik 3 számot fogják előadni? Szívesen szavaznék :)
  • színtartó
    #339
    hali nemcsakfeel!
    a saját honlapod sem műxik...
  • nemcsakfeel
    #338
    A saját fórum nem működik mert karbantartás van a szolgáltatónál ( nem ugyan azon a szerveren fut mint ez ), reméljük estére fog menni!

    Klippet én csinálom, sajnos jobb minőséget nem tudokkihozni, mert sötétben nem tud a kamera jól fókuszálni :( Mikrofonja meg ilyen :( Volt már próbálkozás külön hangsáv alávágásával, de azt nagyon bonyolult illeszteni.

    Én is gratulálok h még újságba is sikerült bekerülni!!!
  • színtartó
    #337
    Ma nem műkxik a honlapon a fórumotok ......
  • színtartó
    #336
    Gratulációm a zeneker minden tagjának!
    a legújabb Hócipő kéthetilapban asszem elsőnek fedeztelek fel benneteket, Lengyel László cikkében.
    Viktornak(a kisfiamnak) már telefonon elujságoltam. Nem akármilyen "rajongótok" hallgatta a nótátokat....a honlapotokon én is meghallgattam... tetszett.
    Remélem,a hétvégén lesz szerencsém élőben is hallgatni a zenéteket.
    (A klippek viszont eléggé zajosak, a kép pedig nagyon sötét , nem látszik jól)
  • A KISEBBIK
    #335
    Csak tudnám mért kéne mentenie akárminek is a helyzetemet...?
  • nemcsakfeel
    #334
    a te helyzetedet nem menti
  • A KISEBBIK
    #333
    Tehát Máté...
    Tudtam...volt egy olyan megérzésem...

    Szerinted mit szólna hozzá, ha betenném ide, vagy a másik fórumra egy-két elég régi képét? (mondjuk az 9.-es osztályképét)
  • nemcsakfeel
    #332

    [nem akar piszkos eszközökhöz folyamodni]
  • A KISEBBIK
    #331
    Rafinált , ide írsz, hogy ne tudjam kitörölni???
    SEMMI KÖZÖD HOZZÁ, ÉS ANNAK SINCS AKI IGAZÁBÓL KÉRDEZTE! (Máté volt?)
  • nemcsakfeel
    #330
    Kis-E bik, ki az az LD ?
  • nemcsakfeel
    #329
    Háj minden idelátogatónak is.
    [hatalmas]Első meghallgatható mp3[parazs=RED]elkészült!!!!![ Vologda Vr ~ Kisherceg
  • Gál Gergő
    #328
    Április 9.-én koncert, tessék kérdezni bátran, majd válaszolok.

    Ja, persze a szokott helyen, de a társegyüttes mot nem a szokásos lesz, hanem a Sappa Tosi Mies nevű formáció.
    Mindenkit szeretettel blablabla, majd iszunk jó sok sört.
  • nemcsakfeel2sch
    #327
    áp!
  • A KISEBBIK
    #326
    Hi miskolci srác, akinek nagyon bejön a zenénk, és személyesen csak Ferit ismered
    A Demot mi sem tudjuk pontosan mikor lesz kész, elég lassan halad, de amint kész azt tudatjuk mindenkivel a hivatalos fórumon, amit a www.vologdavr.fw.hu-ról tudsz elérni. Ezt az sg-s topic-ot már nem naon használjuk, ezért léccives a hivatalos fórumot látogasd, kösszi szépen
    üdv. (a kisebbik, aki nem Feri, mert őt ismered személyesen )
  • blackmetal
    #325
    szevasztok!
    én egy miskolci srác vagyok, nekem nagyon bejön a zenétek,
    én személyesen csak Ferit ismerem
    lenne egy kérdésem: mikor lesz kész a demótok?
  • nemcsakfeel
    #324
    Háj all!
    Az élet kicsit áttevődőtt a másik fórumrészre, de talán nem is baj h nem itt van teleszpemmelve minden :DDd
  • Gál Gergő
    #323
    Gálnak?
    Hát nézzük csak. Többnyire Gergő néven futok, de hívtak már Gerinek, Gerasznak, meg Macikának is...a csúnyákat most nem említem, de a Gergelyt nem tűröm el!

    Tesóm amúgy e-BIK álnéven fut, ha erre vagy kíváncsi...
  • mutator
    #322
    itt mi a beceve Gál-nak?????