1477
Honnan tölhetők le ingyen?
  • kis Pósán
    #1317
    Helósztok aki tud SE k310i-re játékot vagy alkalmazást (128x160) as képernyőméretben az adjon linket
  • Jana32
    #1316
    Hát én nem akarok kötekedni, de nálam a 356kb is nagyobb, mint 100kb... Egyébként érdekes, mert az én U600-am 600kb-ig engedi. Nemtudom miért csak 100-ig engedi neked.
  • Krisz018
    #1315
    Próbáltam kisebbet is. 356 KB-nál is ugyan ezt írja ki!!! A JAR-fájl túllépte a max. méretet.

    Valaki segítsen pls!!!
  • PeeTeR
    #1314
    persze, rakj fel olyat ami kisebb mint 100kb :P
  • Krisz018
    #1313
    Hali mindenkinek!

    Nekem olyan problémám lenne hogy:

    100kb-nál nagyobb fogadott játékok telepítésekor azt írja ki, hogy: "Túl nagy méretű tartalom".

    Tudtok erre valami megoldást?

    SGH J700-asom van.
  • qpepe75
    #1312
    SAMSUNG L700!!!!

    Ezt talaltam egy masik forum oldalon talan nem gaz hogy atmasolomide...

    sajnos ahogy nézegettem eddig senkinek sem sikerült java-t kábellel telepiteni rá...
    szal csak waprol tudja letölteni

    Talán megvan a megoldás!

    Minden játéknak külön mappát csinálsz, benne a jaddal és a jarral
    beállítod a telefonon PC kapcsolatoknál, hogy kérdezzen csatlakozáskor,
    összedugod a géppel, és kiválasztod a médiatárat. Ekkor a PC látja a telefont a sajátgépben,
    és azon belül a Phone meghajtót. Jobb klikk, új mappa, mappa neve: Games
    Ebbe a mappába bemásolod a jad és jar fájlokat tartalmazó mappákat
    (ez azért jó, mert így törlésnél nem bántja a többi játékot továbbra is futni fognak)
    ha végeztél lehúzod a telót, és jönnek a kódok:
    *#6984125*#; (4)Bizalmas; master jelszó *#9072641*#;
    (7)Tároló beállítások;
    (2)Java DB frissítése;

    forrás:http://telefonguru.hu/keszulekek/kes...msung_L700.asp 2008-10-1 3:01:13 PM-kor született hozzászólaás


    --------------------------------------------------------------------------------
    Utoljára módosítva: Punk boy által : 2008-10-12. 22:40. Oka: Automatikus hozzászólás egyesítés


    KOSZONET PUNK BOYNAK!!!!
  • csokyus
    #1311
    Sziasztok!

    Akkor most ez komoly, hogy a Samsung L700-hoz nem lehet wap nélkül java játékot vagy (gondolom) egyáltalán bármilyen alkalmazást telepíteni??
    Leszakad a po..ám!Ez csak részemről lenne elvárható? :(
    Na mindegy remélem ezen a téren is előbb-utóbb egy szemfüles tech guru meg fog segíteni minket.:D
  • PeeTeR
    #1310
    how to..
  • PeeTeR
    #1309
    www.4shared.com <- keress itt egy rakas java jatek van
    (ne feltetlenul a telefon nevere keress hanem pl a felbontasra is jo)
  • viktor33
    #1308
    Arra hogy kell beállitani a telefont hogy tudjak játékot rtölteni.
  • qpepe75
    #1307
    Segítek, de mire gondolsz pontosan?
  • viktor33
    #1306
    Heló.Tudnál nekem segiteni hogy hogykel beálitani a telómat?
  • qpepe75
    #1305
    A memória kártyát kiszedtem és működik már van fent néhány mega game:))))
  • qpepe75
    #1304
    Eggyel lejebb pont erről vanszó, bár nálam hol megy hol meg hiba üzenet: nics csatlakoztatva, vagy megtelt
  • viktor33
    #1303
    Sziasztok!Lécci segicsetek!Most vetem egy smsung l-700t,és nemtudok rá játékot letölteni.Miért van?Légyszi segicsetek.
  • qpepe75
    #1302
    Ezt talaltam egy masik forum oldalon talan nem gaz hogy atmasolomide...

    sajnos ahogy nézegettem eddig senkinek sem sikerült java-t kábellel telepiteni rá...
    szal csak waprol tudja letölteni

    Talán megvan a megoldás!

    Minden játéknak külön mappát csinálsz, benne a jaddal és a jarral
    beállítod a telefonon PC kapcsolatoknál, hogy kérdezzen csatlakozáskor,
    összedugod a géppel, és kiválasztod a médiatárat. Ekkor a PC látja a telefont a sajátgépben,
    és azon belül a Phone meghajtót. Jobb klikk, új mappa, mappa neve: Games
    Ebbe a mappába bemásolod a jad és jar fájlokat tartalmazó mappákat
    (ez azért jó, mert így törlésnél nem bántja a többi játékot továbbra is futni fognak)
    ha végeztél lehúzod a telót, és jönnek a kódok:
    *#6984125*#; (4)Bizalmas; master jelszó *#9072641*#;
    (7)Tároló beállítások;
    (2)Java DB frissítése;

    forrás:http://telefonguru.hu/keszulekek/kes...msung_L700.asp 2008-10-1 3:01:13 PM-kor született hozzászólaás


    --------------------------------------------------------------------------------
    Utoljára módosítva: Punk boy által : 2008-10-12. 22:40. Oka: Automatikus hozzászólás egyesítés


    KOSZONET PUNK BOYNAK!!!!
  • noricaa
    #1301
    Sziasztok! Lécci segítsetek! L760v-re szeretnék játékot, végülis majdnem sikerült is,a szerint ahogy tiby1 írta, csak a BitPim nem listázza ki a telefonomon a dolgokat. Csinálja a listázást,de mikor végez vele nincs ott semmi. Pedig tuti h jó com portot állítottam be meg minden. A Media könyvtárba meg nincs games mappa! Nem tudna valaki segíteni esetleg? Valamit be kell állítani?
    Megköszönném ha valaki írna nekem!
  • damien23
    #1300
    Sziasztok!

    Pár napja vettem egy Samsung G800-ast és játékot szerettem volna rátenni.

    Olvastam mind a két módszert, a BitPimest és a sima médiatárast, jobb egérgomb stb..
    Ahogy csatlakoztatom a telefont egyből felismeri,hogy samsung g800, ha médiatárba indítom,akkor mtp device-nek telepíti föl,utánna pedig kiírja,hogy hiba történt a telepítés alatt,érvénytelen adatok,és persze nem látja a telefont.
    Qualcomm drivert sem bírtam föltenni, mert automatikusan fölismeri,nem kérdez semmit,mtp device és kész. Próbáltam a drivert máshogy föltenni hardver hozzáadása...de nem sikerült.
    Már 3 windowsal is próbálkoztam,de ugyanúgy nem sikerült.
    Lehet egyedül vagyok ezzel a problémával,de ha valaki tudna segíteni,hogy mi lehet a gond nagyon megköszönném!

    Előre is!
  • noricaa
    #1299
    Szia tiby1!!

    Olvastam amit írtál a samsung L760v-hez, h hogyan kell feltelepíteni a java-t. Az a baj, h elakadtam a 3. pontnál,észleli a windows az új hardvert csak nem tudom, h mi az a Qualcomm_USB_Treiber.rar. Azt hol találom? Mert nem találja meg!
    Meg még azt se tudom, h az nem baj, h a telefon megkérdezi,h PC Studió v Médialejátszó? Vagy az mind1?
    Lécci írj vissza minél előbb!
    Köszönöm
  • zebulon26
    #1298
    Helló!

    Segítenél nekem a G800-ra játékot tenni? Próbáltam úgy, ahogy leírtad, de nekem nem látja a telefont a PC, ha a médiatárra állítom a telefont. Kicsit már idegesít a dolog, a D880-ra minden további nélkül tudok rakni Java-s cuccokat (feltéve, ha nem haladja meg a kb. 500kB-ot Tényleg, erre nincs valami megoldás, hogy nagyobb cucc is elinduljon?) Előre is köszönöm szépen!
  • lippet
    #1297
    Hello!

    Friss Foci !Manager! játékot keresek, lehetőleg 2008-sat 176*220 felbontásban!

    Előre is köszi!

    Hello!
  • Jana32
    #1296
    G800-ra más is kért itt már segítséget, azthiszem arra nem is lehet sajnos... de lehet én tudom rosszul.
  • Jana32
    #1295
    http://se-games.mobilz.hu/ <---ott van a 10 legújjabb játék között
  • Spinka
    #1294
    Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Próbáltam játékot tölteni a g800-asomra de mikor végeztem nemhogy játék nem volt de még a játékok mappa is eltűnt ami gyárilag benn volt a telefonba. Már raktam rá előtte két játékot, most se csináltam másként semmit. Mégis ez lett a vége. Ha valaki tud erről valamit légyszi szóljon. Köszi szépen.
  • carterx
    #1293
    Hy

    Keresem a SPORE játékot N95-re 240x320 felbontásban,lehetőleg angolul.

    Köszi
  • kovika3
    #1292
    sziasztok samsung teleora ingyen jatekot hol keresek
  • qpepe75
    #1291
    http://www.getjar.com/software/Java/Samsung_176x220/Games/set25

    samsung l700 is lehet imgyen letolteni
  • qpepe75
    #1290
    Az L700 nehézkérdésnek tűnik. Egy angol oldalon olvastam hogy erre nem is létezik kábeles megoldás csak a netes.
    De biztam/bizok benne hogy lesz valami...
  • egetrengető
    #1289
    lerágott csont de itt is megkérdezem... létezik java-s ir progi tv távirányítására?
  • AltairFromAcre
    #1288
    Hát kábellel sajnos nekem sem megy, én sem találtam sehol olyan kódot. Pedig nem 1 angol nyelvű honlapot megnéztem és semmi. Ha valaki valami értelmeset találtok akkor írjatok ide!
  • qpepe75
    #1287
    Nekem is hasonló a gondom L700asra nem tudok felrakni jatekot.
    http://www.euploader.com oldal az segit csak hat ez is penz a wap letoltes miatt:(
    Van megoldas hogy kabellal felrakjak progit???
  • Mogyi84
    #1286
    Sziasztok!
    Valaki tudna esetleg samsung L700 as mobilra valamilyen kodót ami alapján el lehet indítani a játékokat.Előre is köszönöm!!
  • AltairFromAcre
    #1285
    Sziasztok! Samsung f480-hoz adnék egy kis segítséget, hogyan tegyetek rá játékot "ingyen".
    1: Legyen wap elérésed! (ez a legfontosabb!!!)
    2: http://www.euploader.com <- Ide felteszed amit letöltöttél játékot a gépedre, és kapsz egy waplinket, a hozzá tartozó kódokkal.
    3: A játékok 320x240-es felbontásúak legyenek, máskülömben nem fognak menni.
    Remélem tudtam segíteni az f480 gazdiknak:P

    Altair
  • Szaszy09
    #1284
    Ezt már néztem, de nem nagyon jöttek be:(
  • Jana32
    #1283
    http://se-portal.hu/ <--- itt csak sony ericssonos játékok vannak. Találsz kedvedre valót sztem
  • Szaszy09
    #1282
    Valaki léccy küldjön nekem sony ericsson w200i-re játékokat. Előre is köszike
  • rajpotty
    #1281
    ja az más azér kösz a segitságet! vhogy csak találok rá játékot
  • Tibi7
    #1280
    Sharp 550SH-ra lehet valahogyan játékot tenni? Vagy ott csak wap lehetséges?
  • Jana32
    #1279
    Hát én innen az SG-ről van a telómnak 1 fóruma:)
  • rajpotty
    #1278
    jól hangzik! kipróbáltam ez a kód sajnos nem jó hozzá! te honnan szedted ezt mer hátha az f480é is ott van?! köszi