88
Tiger Woods PGA Tour 2005
  • abonyitomz
    #88
    HELP!!! kiírtam a játékot ugy ahogy kell és mégis protection errort ír ki !!!! van valami megoldás ??????? plz help
  • raymond01
    #87
    ?
  • raymond01
    #86
    senki?
  • raymond01
    #85
    hello mindenkinek!

    lenne egy kis problémám a játékkal, letöltöttem az internetről és 1. lemez hibásan volt betömörítve a 18. rar file, nincs meg véletlenül valakinek eza rar file, vagy nem tud valaki segíteni mert kitömöríteni ki tudom csak a telepítéskor azt írja ki hogy crc hiba! nem lehetne ügyeskedni valamit ezzel a crc hibás file-al?
    lehet egyáltalán javítani crc hibát?
  • donpedro
    #84
    Egyébként kezdek belejönni experten, már 2 tornát nyertem, és 68 ütés a csúcsom. Piszok nehéz így a játék, de legalább reális, nem nyerek meg minden tornát 30 ütés előnnyel, sőt. 18 versenyből csak 2 győzelem, 10-szer pedig ott voltam az első 10-ben.

    Ja, és ma végre sikerült 120 yardról egy ütéssel betalálnom, experten ilyen még nem volt. :)
  • donpedro
    #83
    Hmm, sajnos erre én sem tudok megoldással szolgálni.
  • gery88
    #82
    Valaki plíz!
  • gery88
    #81
    Semmi hibaüzenet, csak simán kivág a desktopra. Nagyon idegesítő!!!
  • SirD
    #80
    Ahh igazad van. En a horizontalis utessel jatszok és optikai az egerem. NA most kirpobalom a klikkes modszert :)
  • gyraph
    #79
    Passz. Annyi minden lehet. Kapsz valami hibauzenetet is, vagy csak sima desktop?
  • gyraph
    #78
    Tobbfelekeppen lehet elutni a labdat...az alap ugye a trueswing vertical, vagy horizontal...ilyenkor ugy az eger tulajdonkeppen az uto es eger mozgasaval szabalyozod az erosseget, csavarodast,stb.
    A masik lehetoseg, hogy 2 vagy 3 egerclickel utsz, ezt karaktered tulajdonsagainal tudod atallitani. A 2 clickesre allitva szepen bemegy elsore a labda, en truswingel nem tudtam beutni...lehet, hogy azert, mert optikai egerem van es nem fogja az annyira gyors mozgast. Allitsd at es menni fog! Persze aztan en vissza is tettem trueswingre, de ennel az utesnel muszaly volt, mert mindenhova mashova ment a labda, csak oda nem ahova kellet volna.
  • SirD
    #77
    Melyik opcional tetted át? Nem az a lényeg éppen ,hogy 1 utéssel vigyuk be ? Nalam mar minden kepzetseg maxon van megis a zaszlos plac elott picivel megáll. Amikor ellövöm a labdát a domb végére érkezik és pattan kettöt a zaszlo iranyaba mégis kevés neki. a bal also csuszkan is a maxra teszem a lövés erösségét , d12 utom van de ez se elég.
  • gery88
    #76
    Én letöltöttem, de az indítás után a menünél kilép a Windows-ba. Nem tudjátok mi lehet a baj? Légyszi írjatok, mert már ki akarom próbálni!!! Köszi!
  • gyraph
    #75
    Annal az egy feladatnal atraktam 2click-es utesre, mert en se tudtam megcsinalni. 2click-essel 3aadikra sikerult azthiszem.
  • SirD
    #74
    Hi !

    A lesson edzesek kozott az utolso : Advanced Power Shot ..
    Sikerult valakinek megcsinalni ? fel orat probaltam de nem akar eljutni a a zaszlo kozeli mezobe , valakinek valami tipp esetleg ?
    THX
  • gery88
    #73
    Én letöltöttem, de az indítás után a menünél kilép a Windows-ba. Nem tudjátok mi lehet a baj? Légyszi írjatok, mert már ki akarom próbálni!!! Köszi!
  • donpedro
    #72
    Hmm, mindenki csendben golfozik? :) Tegnap úgy döntöttem, hogy már unom, hogy folyton nyerek, ezért beállítottam az ütés nehézségét expertre, és kreáltam egy új amatőr játékost. Egész más lett a hangulata a játéknak. Egyrészt, nem lehet megnézni, hogy hova fog menni az ütés, másrészt nem írja ki a távolságokat, hogy melyik ütővel mekkorát lehet ütni...

    Eddig 81 ütésnél jobbat nem is tudtam csinálni 18 lyukon, és ezzel 3. tudtam lenni az egyik tournament-en. Izgulni kell minden ütésnél, folyamatos kihívás a játék, szóval ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki, ha már régóta játszik a sorozattal (és ha jól bírja a kudarcokat ;)).
  • examinee
    #71
    Sziasztok!

    Hamarosan Bajnokság indul Tiger Woods PGA Tour 2005!!!
    Jelentkezni onlinegames forumában lehet!

    Elérhetőségünk: mirc (quakenet server) ; csati -> #multiplayer.hu
  • pedrobaa
    #70
    Hali! Volna 1 kis gondom. Játszom már egy ideje a gaméval (Phenom szint) és egyszer csak elkezdte a hülyeségét. Most már szinte semmit nem enged (se tournament, se challenge tour vagy mi a rák, se semmit). Ha próbálom elindítani azt nyomja hogy: 'could not initialize the selected course'. Ha tuggya valaki hogy mitől van az help me lécci.
  • antijedi
    #69
    nem mert én balkezes vagyok, erről enyit.. :)
    amugy a lendités iránya a labda felé van (jelen esetben monitor felé) tehét max ülj keresztbe az asztal elé és ugy fogd az egeret és akkor mgé a fejtartésod is stimmelni fog egy igazi golfozoéval... :)
  • Petya777
    #68
    GOndolj bele igaz golfban az állástól számítva merrefele ütsz.... Ott is jobbról balra lendítessz okoska. És a 2004ben át lehetett állítani.
  • antijedi
    #67
    az igazi golfban se keresztbe ütsz ... :P
  • joe69
    #66
    szerintem sehol, ez igy jol modellezi a swinget
  • Petya777
    #65
    Srácok hogy lehet átállítani hogy ne lentről felfele, hanem jobbról balra lehessen ütni?
  • donpedro
    #64
    -20-25 18 lyukra?? Ha ez a játékban így van, akkor az elég nagy marhaság... A legnagyobb sztárok sem nagyon szoktak -10 alá menni IRL, bár néha azért előfordul. A legtöbb pályán azonban 60-64 ütés között van a pályacsúcs, -25 meg ugyebár 47-48 lenne.
  • donpedro
    #63
    Én is úgy érzem, hogy egy picit megint elszúrták a nehézséget, bár lehet, hogy csak nem intermediate-re kellett volna állítani az ütés nehézségét (Nem tudom milyen az eggyel nagyobb, valaki esetleg próbálta már?). Mindenesetre így 29 ütés előnnyel (-16-tal) nyertem az amatőr VB-t. Nagyon bénák a többiek.

    Ellenben a scenario-k, illetve a Legend Tour-os ellenfelek meglehetősen nehezek, ott meg lehet izzadni rendesen.
  • Bucser
    #62
    Igaz Igaz..:) Sry Hülye vagyok:)
  • joe69
    #61
  • joe69
    #60
    felreertettel, arra gondoltam hogy ilyet tudatosan nem lehet csinalni, mak kell hozza a valosagban is, nem is kicsi, de tortent mar hasonlo, nem is egyszer, wattsba mindig beleteszik ha vhol megtortenik
  • Gabe18
    #59
    Nem azt mondta hogy nem csinál,hanem hogy tudatossan nem csinál.Olyan nincs hogy azt mondja egy ütésből most be beütöm,és be is üti.
  • Bucser
    #58
    Akkor te még nem láttál Golf MAster's Tour-t.... CNBC minden évben közvetíti... Csináltak már ott is Acet...
  • Gabe18
    #57
    Leszedtem.Nem rossz.Mondjuk nagyon régen,még amigán játszottam utoljára golfos játékkal,persze ahhoz már ég és föld a különbség.
    Ügyes ötlet ez az "egérrel ütés",mert igy már nem elég reflekszből nyomni a gombot az erőcsikon,mint régen hanem tényleg "érzésből" lehet csinálni.
    Szóval tetszik,biztos játszogatok majd vele néha.
  • joe69
    #56
    ilyet senki a vilagon nem csinal tudasbol, meg tiger sem
  • antijedi
    #55
    de én még amatőr vok, amugy én is füleg puttere meg chipre gyurtam mert ott már télelg számit msá is :D
  • Bucser
    #54
    mázli vagy tudás?
  • joe69
    #53
    hoppa, egy 3 uteses palyan kezdo utes utan szeles kepernyore valtott a game, mondom itt valami tortenni fog...ES TORTENT IS, ACE
  • Bucser
    #52
    hát jahh:) HA eljutsz professionalig ott már -20 -25öket sinálnak egy 18 lyukas tourra... a -1 minden lyuknál kötelező:)
  • joe69
    #51
    tournamentben
  • joe69
    #50
    meglatjuk, mindenesetre az elejen easy a game, az ellenfelek legjobbja +6-tal vegzett:D
  • Bucser
    #49
    Mert ő sem tökéletes.... A PGA Tour Módban csinálj egy tökéletes játékost és azzal ki is tanulod a fortélyokat... A MEzítlábas bazdelőre itt nem jó, mert ha csak a powerre adsz attól még a Puttarrel meg a Wedge ütőkkel szarul fogsz ütni... Össze vissza fog menni a labda meg alig tudod majd irányítani... Egy Amateur és Pro szintű játékos között ég és föld a különség (már játékstílusban is)