88
Tiger Woods PGA Tour 2005
  • joe69
    #48
    de jatszottam tigerrel is, es vele sem ment konnyebben mint a noname karakteremmel, leszamitva hogy kisebbet utott
  • RemX
    #47
    antijedi: én már néha váltogattam ütőt...... de még nekem sem megy igazán... mindig megnézem milyen messze van a cuccos lyuk és úgy választok ütőt... bár nagyon ritkán tudok 100%-al ütni... általában 102%... és akkó má nem oda megy :)
  • antijedi
    #46
    hm,lehet ezt még nem néztem..., bár szégyen és gyalázat én nem válogatam ütőt, amit a gép beadott azt használtam :DDD
  • Bucser
    #45
    bal alsó részén a statuszbarban ahol ki tudod választani az ütődet... Nem kattintassz rá az ablakra, hanem csak felé viszed megadja, hogy mennyit üt adott beállításokkal a kiválasztott ütő... De most már fáradt vagyok.. megyek aludni..

    RemX: Talán nem a térképről kéne játszani, hanem az emberedről.. de mondom, hoigy a 2005 csak most jön lefelé...
  • antijedi
    #44
    hát nemtom iylen mércékel én nagyon nem találkoztam 2005ben 2004el meg emlékeim szerint nem jáccotam... csak valami régebbivel ahol kattiontos modszer volt..., ott tényleg ugy müködött hogy gyk tudtál "célozni" a labdával de itt max az irányt tudod belőni, elgalábbis többi-t én nem láttam sehol :)
  • RemX
    #43
    jááááj Bucser... te ezt nagyon kened :) és honnan tudom a térképről hogy mikor merre állok?!?!?!
  • Bucser
    #42
    Az irány és az ütés hossza megadja, hogy hova érkezik a labda:) tehát ha alól azt mondja a mérce, hogy az ütésed hossza 174 yard lesz és a a szél balra fúj 4 Mph-val akkor kicsit jobbra igazítva az ütést pontos ütéssel pont az eredeti egyenes tengely és a 174 yardos vonal keresztmetszetébe fog érkezni az elütött labda:)Aztán, hogy az merre gurul csak a domborzton múlik:) elemi fizuika:) Így ebből következik, hogy a célzol és a hova számolod az ütést az egy és ugyanaz:) Nem az nyeri a meccset aki előrébb van a labdával, hanem aki kevesebb ütésből végez:)
  • antijedi
    #41
    számolom? ált én minél messzebre megy anál jobb kategoriában jáccom :D vagy be lehet valahol állitani hova célzok?
  • RemX
    #40
    hát egyre jobban úgy érzem hogy nem tudok játszani vele :))) eddig csak mákom volt biztos...
  • Bucser
    #39
    elvileg, ha a labda köré viszed az egeret mutatja egy nyíllal, hogy merre milyen irányba fog ütni ezek után csak az egered szab határt, hogyan merre csavarod:).. de a 2005 nincs meg ott nem tudom hogy megy:) vagy milyenek a beállítások:)
  • Bucser
    #38
    Azért baj, hogy gyorsabban ütöd a labdát mert nem elég kontrollált a repülés íve így nem tutira odamegy ahova számolod... Ha meg lassan ütöd meg akkor kicsi lesz az erő és megint nem arra megy ahova gondolta... Elvileg ha ráviszed az ütők közt valamelyikre az egeret megmondja, hogy defaultban milyen messzire üthetsz vele. De ezek az értékek módosulnak mikor úgy állítod be, hogy hosszan guruljon az ütés utaán (tehát laposabb szögben ütöd) vagy élesen fúródjon a talajba (magasabb szögbe ütöd, de rövidebb lesz az ütés maga) ezen felül még egy rakás ütésfajtát lehet a campaign során eltanulni..
  • RemX
    #37
    N-gage-en játszottam vele először... ott másképp ment kicsit.. volt egy térképes nézet, ahol be lehetett állítani hogy hova szeretnéd ütni... utána a körülmények és az ütésed alapján kiszámolta hogy hova fog repülni... itt viszont nem tom hogy hova fogja ütni... :( Vagy mindig a luk felé áll? mert ez volt az alap kérdésem... honnan tudom hogy merre áll a muksó... és magától hogyan választja ki az ütőt?
  • antijedi
    #36
    jah lenditős rulz! nekem is az jön be legjobban,meg király hogy minden ütés után kielemezi hogy csináltad :D
    arra viszont nem jöttem rá mért baj ha gyorsbban (nagyobb erővel) ütöd meg alabdát mint ahogy ő kitalálta :)
  • RemX
    #35
    Húúú Bucser te nagy golfmágusnak tűnsz :) Mesélj még tippeket de komolyan... én most játszom először Tigerrel... meg amúgy minden golfjátékkal :)
  • Bucser
    #34
    én az egérlendítésre szavazok:) ja é tanuld meg az egeret nyílegyenesen csúsztatni különben csavar a labdán és ívet fog leírni repülés közben valamint rövidebb is lesz emiatt az ütés ugyanis kisebb erő is megy át az ütőről a labdára:)
  • Bucser
    #33
    Nem tudom melyikre gondolsz, mert a 2003- csak 3 cd:)
  • Bucser
    #32
    Talán pont azért mert csak az erőre gyúrsz:) Még a 2004-ben saját karakterben szépen fejlesztve a karit (ráköltöttem a képességekre jó 9-10 millát!! Volt, hogy 5 Par-os lyukatn 2-ből megcsináltam... 12-es driverrel az elején, hosszúra engedve majd a következőt a legnagyobb vassal High Spinben visszafelé pörgetve és lámlám elcsorgott pont visszafelé bele a lyukba:)
  • RemX
    #31
    hmmm... te melyiket használod?
  • cSuwwi
    #30
    a beállításoknál nézegesd.

    szokott lenni egy olyan, hogy 1 kattintásra elkezd egy csúszka ide-oda mászkálni, és amikor rákattintasz, olyan erősen üti el.

    mint a kosaras játékoknál a büntetődobás
  • RemX
    #29
    Szerintem ez az egérlendítős nagyon fajin... talán ez adja vissza legjobban a dolgokat... amúgy hogy működik a többi?
  • cSuwwi
    #28
    4 féle ütési mód van, ha jól emléxem.
    alapból az egérlendítős van, de golfos játékokban szokott lenni kattintós is.
  • RemX
    #27
    Nekem most lesz egy nagyon laikus kérdésem: honnan látom a kis térképen hogy merre állok éppen? :) Tehát hogy merre ütöm a labdát... és hogyan tudok kisebbet ütni? lassabban tolom az egeret vagy mi? Amúgy nagyon sokat játszom vele, tök jól leköt bár sose golfoztam életemben:)
  • joe69
    #26
    fejlodeses rendszer semmit sem er, egyedul a powerra muszaj gyurni, a tobbi semmit sem er, tigerrel is konnyen el lehet baszni az uteseket
  • Alblink
    #25
    Én tologatom nekem nagyon tetszik jo benne az ember szerkeszto.meg persze a game.multiba probalta valaki kene egyet egymas ellen nyomni a neten.
  • antijedi
    #24
    én igen, és egész aranyos ez a fejlődéses rendszer :)
  • joe69
    #23
    na mi az, ezzel nem tolja senki?
  • cSuwwi
    #22
    én tegnap raktam be, amikor küldtem a linket, és ment...
  • Alblink
    #21
    Nagyon koszonom.most ,ikodik,amugy tegnap a supernovan keresztul is neztem de szar volt ma jo.
  • cSuwwi
    #20
    elírtam sry. a [-jeleket %5D-nek írta a firefox, visszaírtam őket, de így nem megy :/

    felmész a suprnova.org-ra, és megkeresed.
  • Alblink
    #19
    Ja a mailem:[email protected]
  • Alblink
    #18
    Mas lejon csak ez nem,ha megvan valakinek a torrent file kuldje el nekem mailbe elore is koszonom.
  • Alblink
    #17
    Koszonom.Hogy kell leszedni a torrent csak reg utan?mert egy ilyen oldal jott ki:Unauthorized download
  • cSuwwi
    #16
    suprnova.org

    http://66.90.75.92/suprnova//torrents/2634/Tiger.Woods.PGA.Tour.2005-RELOADED_[bt-gm]_[Efnet].torrent
  • Alblink
    #15
    Valaki tud mondani cimet ahol fentvan torrent file-kent?Ha valaki kiprobalta irja le hogy milyen.koszi
  • a.carkey
    #14
    A korábbiak 4 cédések voltak :)
  • Petya777
    #13
    Télleg jönnek, az EA nagyon bekeményít. Van benne Rider kupa is?
  • robotnyk
    #12
    3, de kb annyi adat, hogy 2cdre elférne bőven
  • donpedro
    #11
    Sorra jönnek a jobbnál-jobb progik, mikor fogok én dolgozni??

    Remélem a karriermód rendes PGA rendszerű lesz.
  • grebber
    #10
    Akinek már megvan irhatna róla!
  • cSuwwi
    #9
    remek :)