1763
  • ldavid
    #1403
    főkönyvtár (alap: Program Files/Radical Games/Scarface) Scarface 1, 2 stb.
  • littleNorbi
    #1402
    Hol találhatóak a Scarface mentései a gépen?
  • norcsó
    #1401
    Sziasztok. A játékhoz szeretnék javítást, pachet letölteni. Ha van és ha valaki tudja honnan kell letölteni és azt megosztaná velem azt megköszönném.
  • gabo91
    #1400
    Eddig semmi hír róla, pedig jolenne ha már lenne az is.
  • littleNorbi
    #1399
    Magyarítással mi a helyzet?
  • gabo91
    #1398
    találkozol egy dealerel verd meg szed el a cucait meny továb csináld ezt majd viszamész ujra ott a dealer megint meg tudod verni...

    vannak azok a szigetek mesze a várostol, na ott pl mentesz bankba aztán jön 3 bandita megölöd öket kiirja hogy kinyirtál egy bandát ad érte kb 200g drogot meg 50ezer $, kicsit mész viszajösz megint van kit ölni, és itt anyit ölsz amenyit akarsz mert nincsenek itt zsaruk....

    igen van pár elcseszett dolog benne.
    pl.: ez a kocsilopásos dolog elég szar, mozgo járművet nemlehet ellopni ha kiállsz utra megállnak adig amég elötük állsz, na de igy még nemtudsz beleszálni csak ha a kocsiajtohoz mész de akkor meg már elindulnak és felborulsz, mert elsuhan meleted a kocsi akora kaszkadör mutatvány esés van... nekifutsz a kocsinak hatalmas esés.
    ám ha sikerül bepréselned magad egy kocsiba akkor még mindig 3-4 másodperc mire elindul az a szar, mert bekell inditani...
    szoval látszik hogy gta utánzat...

    viszont ez a rendelek kosit meg hajot dolog jo, a hidropáln meg limuzinos dolog is nagyszerű, és az hogy hajoval normálisan tudsz parkolni, mert gta- ban ugy kell kiugrani hajobol de elviszi viz meg hasonlok, itt meg normálisan leparkol vele...
    ám a történet nagyszerü

    És még egy kérdés. A végigjátszásban azt irták, hogy van az a küldetés mikor az elrejtett szigetröl kell viszaszerezni az ellopot drogokat, és hogy cserébe megkapjuk a drogültetvényét a csávonak... Na de most tényleg megkapjuk és onan szálitjuk majd vagy mihasznunk belöle? Vagy holtalálhato?
  • ldavid
    #1397
    ahhoz hogy olyan népszerű legyen (vagy legalább megközelítse), nem kellet volna így elb.szni /szerintem/
  • Kit--Kat
    #1396
    És mi az a trükk?
  • gabo91
    #1395
    Hát megvan minden ami vásárolhato, a végére rájötem pár jo pénz szerzési trükre igy amit lehetett megvettem.
    Szerintem jo játék, és kár hogy nem olyan népszerű játék mint a gta-k bár szerintem kicsit rövid játék, de izgalmas, és a grafika is nagyon szuper.
    Egyébként lehet soförködni meg vannak azok a melék küldetések amikor másik emberel kell meni, szerintem az is ad %-ot megprobálom azokat és végigtolni.
  • hykao #1394
    Valószínű. Már nem emlékszem.
  • AtiRadish
    #1393
    Es jol mondom h. a 100%hoz azokat kell csinalni amit mondtam??
  • hykao #1392
    Pedig jópáran végigtoltuk. (mármint a sztorivonalat...)
  • AtiRadish
    #1391
    Gondolom olyan mint a GTA. VEgyel meg minden epuletet, meg van olyan h. a balls-ert kapsz noket meg eletnoveloket. MEg vedd meg az osszes exoticsot. GOndolom ekkor lesz 100%
    Egyebkent gratula, nem tok senkirol aki vegigtolta
  • gabo91
    #1390
    Végignyomtam elvileg a gamet, de csak 72% nál vagyok... Miért? Már nincs semi küldetés csak ien pézszerző dolgok. Meg ezzel ellehet szorakozni akármedig, hogy elmegyek drogot veni elcsempészem a raktárakba majd kocsival bezsebelem érte a boltokbol a lét, vagy ez ad %-ot?
  • ldavid
    #1389
    csak egyféleképpen: sehogy.
    (de használd a keresőt, ez már volt)
  • Attlen
    #1388
    Hello, hogy lehet a játékba az irányitásokat megváltoztatni?
  • gabo91
    #1387
    Szeretnék segitséget kérni egy küldetésben. A feladatom az hogy menyek el egy hotel elé, ám kigurul onan egy személy autoval és emglép a pézel... kijelzi a távolságot meg a kocsja életét, na é it kámicsnlo elbukom, ha szétlövm akkor azért robban fel. Mitcsináljak, csak egy kis életet hagyak neki akkor emg nekimegy valaminek és azért roban fel... Micsináljak? Már kezd nagyon idegesiteni ez a küldetés.
  • gabo91
    #1386
    na sikerült emgcsinálnom, most viszont egy idegesitő küldetésnél mindig elrontom a dolgokat, egy bárban adot egy csaj megbizást elfurikázom idöre kocsival ugratgatni kell az uszájokrol a másikra majd csaj kiszál és mesterlövsézkedni kell... jönnek is mind az állat, de nemjötem rá hogy lehet kinagyitani a puskát
    meg van hogy kocsival vizbeesek, elég nehéz küldetés ez.
    a töbi gondom meg a zsarukkal van, trainer el játszok igy sérthetetlen vagyok, de zsarukat nemlehet lerázni nemkapnak el és nemtudnak megölni se, egy idö után kiiraj hogy kiled aztán eltünik a térkép meg minden és özönlenek zsaruk meg komandosok ienkor álltalában jöhet a mentés vagy az öngyilkoság...
    Szoval zsaru lerázásra valami tipp, vagy kod?
    meg joljöne valami trainerr amiben van zsarukikapcs...
    aztán a boltjaim álitolag pézt termelnek, hát tölem csak viték mindig a javitásra de kapni sose kaptam, hogy tudom behajtani tölök? egyszer volt csak ien küldetés, mikor megszereztem a raktárépületet vagy mi, sok konténer volt ott aztán beszáltam a garázsban kocsiba és elkelett meni a pézért....
    Na meg akkor mivan ha elkapnak zsaruk, vagy meghalok, mert bank elött tesz ki de olyankor mentésröl ment vagy ugyvan mint mondjuk gta-ban?
  • adios
    #1385
    sőt nénit,mivel az öreg könyvelője nő:D
  • AtiRadish
    #1384
    Majdd egy ido utan elkezdi szorni a csomagokat, 10 et kell osszszedni belole, de ne old meg a gonosz bacsit
  • ldavid
    #1383
    ott én úgy emléxem pár csomagot kellett összeszedni, vagy azok nincsenek?
  • gabo91
    #1382
    Ha valaki erre felé járkál adhatna egy kis segitséget, még az elején valami boltban kapok egy öregtöl küldetést kimegyek a dokba mutatja megy a motorcsonak beugrom egybe én is és utána megyek, lö rám a másik csonak, ha ott az élete meg a ketönk távolsága, mit kell teni? Mert ha csak kilövöm az embert elbuktam ha felrobantom a hajot elbuktam, követem elbuktam...
  • ldavid
    #1381
    talán mert nincs is
  • gabo91
    #1380
    Magyarositást valaki tudna adni? (seholsem találtam hozzá)
  • Brankley
    #1379
    osztom nagyon, nekem is ez a bajom vele..
    Amúgy aztsem tudtam, hogy ott a kerítésnél mit kell csinálni amikor elkezdtem :/ :D
  • gabo91
    #1378
    hát a dll file hiba nálam mindig a detonátor végett olt, tegyél fel detonátort és akkor jo lesz meg a videokarid kicsit régi már hozzá
  • gabo91
    #1377
    én vasárap kaptam meg a játékot, szerintem jo játék kicsit fura az irányítása, de igen szép a grafika, nekem jol megy (szombaton vetem gépet szal csak azért) (giga ram 3800+ kétmagos proci meg 7600gt vel azért meni kell) de a fordulása szar az ebrnek, meg ha elindulsz és mész vele akkor nemtudsz fordulni egérel és felfelé nézni hnem csak elöre néz, gta ban szabaon nézhetél bármere futás közben is...
    magyaritás nekem is kéne...
  • Brankley
    #1376
    Végre megszereztem a játékot! Valami magyarosítás elképzelhető lesz hozzá?
  • hykao #1375
    innen
  • haxoror
    #1374
    nézd meg a filmet.
  • fbd195
    #1373
    mér mi a baja? mér nem lőhet civilekre?amúgy honnan tom letölteni a filmet?bitcometon kívül?
  • ldavid
    #1372
    magyarul nem lehet
  • hykao #1371
    Úgy tűnik nem sikerült magadévá tenni a "Tony Montana" fílinget...nézd meg a filmet, talán sikerül...
  • fbd195
    #1370
    HELLO EGY KÉRDÉS.HOGY LEHET RÁLÖNI A CIVILEKRE?MER NEM ENGEDI. ESETLEG PATCH KELL HOZZÁ? VAGY VKI TUDNA EGY LETÖLTÉSI LINKET PL.EGY FÁJLHOZ HOGY ÖKET IS MEG TUDJAM ÖLNI?
  • safe
    #1369
    Sziasztok!

    Nekem a második pálya után teljesen megváltozik a billenytyűzet kiosztás és így már lehetetlenné válik a játék!!!
    Tud valaki segíteni???
    írjon mailt legyen kedves!!!
    [email protected]
    előre is tenx
  • fbd195
    #1368
    de van benne felirat
    [spoiler]megnyomod az escet aztán options és ott van hogy captions:off azt kell onra nyomni és lesz felirat[spoiler]
  • actiongun
    #1367
    Kirráááály!Monnyuk úgy marha jó bár egyre többször "fucking"
    olok
  • svédcsepp
    #1366
    Nekem is nagyon bejönne a játék,ha rendesen összebaßzták volna pcre.Akármit variálok szaggat ,3 gamepaddal probáltam ,lofakk-semmi.
    Egérre néha alíg reagál ,kb 3x fordítom kőrbe az embert mire fordul 360at
  • ldavid
    #1365
    még ha van is, semmit nem érsz vele mert semmi nincs feliratozva a game-ben..
  • colos92
    #1364

    Van hozzá magyarosítás?? ha van akk légyszi mondja meg vki honnan tom letölteni!! Kössz