1763
  • Dexantreal
    #1483
    Amúgy nem vágom, de print screeneléskor a pénz így néha eltűnik és nem látszik, csak sokadik újra print screenelésre.
    Másnak is előfordul ez? :S
  • Dexantreal
    #1482
    Ne szégyeld. Valakinek ekkor, valakinek akkor siekrül megszerezni. Én a megjelenéskor leszedtem, de ne warezoljunk.
    Jah, hát szerintem az is olyan, mint GTA: San Andereasban - vágyódo mutána nagyon, játszanék is vele, mert megvan; csak lefagy kék képernyő, kerregő hang és a restarttal tudom elindítani a gépet ehh... ha esetleg erre van valami mentő ötleted, meg a többieknek, azt megköszönném.... a GTA: SA topikban hardwerre gyanakodnak, de én hozzá nem nyúlok, mert nem értek gépekhez - a graffity lefújások, meg hasonló kis csipcsup dolgok. Szóval szerintem nincs nagy jelentősége.
    Amúgy én se tudom így hírtelen, hogy mit ír ki.
    Egyszer Tonyval egy néger kigyúrt állatot szólítottam meg és valami szteroidokról hablatyolt Tony, hogy azza ltömi magát, vagy mi... azt hittem a néger leüti mérgébem, de szerencsére nem, csak egykedvűen válaszolgatott és az a beszélgetés is jól zárult.

  • Adam69852
    #1481
    mert ha sikerül egy csajjal beszélgetésben sokáig eljutni akkor kiirja hogy sikeres beszélgetés vagy hasonló
  • Adam69852
    #1480
    Hali
    szégyenlem de mostanában szereztem meg ezt a király kis játékot. Eddig nagyon tetszik de az irányítása nagyon frusztráló :D
    ööö valahogy nem lehet megváltoztatni?Amugy nagyon tetszik
    Eddig a klubb körül a csajokat füztem a kemény dumámmal, egy pár elküldött a fenébe :D én meg megvertem öket XD kicsit állatvoltam de ezvan nekem nem lehet nemet mondani :D.
    Még az a kérdésem hogy mire jók ezek a sikeres beszélgetések??
  • rgida666
    #1479
    Kérdés visszavonva, csináltam pár enforce-t jött a nagytétel.
  • rgida666
    #1478
    Sziasztok!

    Miért nem tudok nagy tételben kokót venni a Little Havannai raktárba, ha egyszer már sikerült. Most vettem meg a szeszgyárat, kokót viszont megint csak kis tételben (g) vehetek.
  • Dexantreal
    #1477
    Szerintem tök jó :P, topikot is nyitottam a Southern Smokenak.
  • gabo91
    #1476
    Akkor gratula hozzá.
  • Myxir
    #1475
    Meg megvettem az összes exotickot.
  • Myxir
    #1474
    100 mert kiírtottam az összes bandát is.
  • gabo91
    #1473
    És % hogy áll?
  • Myxir
    #1472
    Kivittem az egész játékot megcsináltam mindent a versenyeket is beleértve márcsak bónusz feladatok vannak amik ugyebár örökre vannak.

  • Myxir
    #1471
    Kössz Gabo de tegnap vettem a fáradtságot és megcsináltam rájöttem hogy hogyan kell.De azért kössz.
  • Fido4life
    #1470
    hát ez ritka szar lett :S
  • gabo91
    #1469
    Mész kinyirsz mindenkit, aztán kész, nemnehéz.
    Nekem egy gondom volt (álltalában nemveszem észre a megoldást és tulbonyolitom a dolgokat) az első udvarbol nemtudtam semmerre se menni fél orát tököltem vele mire rájöttem, hogy bazokával kell ajtonak adni...

    De ha konkrétabban leirnád mi a kinod vele akkor többet tudnánk segitteni.
  • Myxir
    #1468
    Hali lenne valami kérdésem. Valaki megcsinálta már az utolsó feladatot amikor Gaspart kell kinyírni?
    Mert én egyszerűen nem tom.
    Valakinek lenne valami ötlete hogyan kell?
    Ez azoknak szól akik megcsinálták.
  • pubiloál
    #1467
    Hát tudod ahol lehet csinálni a küldetéseket, ott felvannak sorolva... és ott alul van 3 ilyen jel asszem kocsi, egy kés meg nemtom... nah azok azok!
  • alex88
    #1466
    hello!

    az a kérdésem lenne, hogy ha én felveszek assasint és enforcert, azokat hogyan tudom előhívni/használni?
  • littleNorbi
    #1465
    mind a 2-t meglehet oldali cheat-ekkel!
  • pubiloál
    #1464
    nem lehet
  • gabo91
    #1463
    de aszem fegyverkereskedönél valami melény félét lehet venni (de nembiztos)
  • peeter22
    #1462
    Thx.

    Le nem fizetem őket inkább dumálok velük meg elpasszolom nekik a jó kis anyagot az is viszi le a heat-et a keményen megkeresett piszkos pénzt nem adom oda
  • pubiloál
    #1461
    1. nem lehet venni, ügyesnek kell lenned, és használd golyófogónak a testőrödet...
    2. le lehet a bandákat fizetni, tab, empire, és turf ott gang heat... egyre nagyobb pénzeket emészt ez fel amúgy... az elején ne öld a bandákat, csak fedezd fel őket, és a végén könnyű lesz őket elpusztítani
  • peeter22
    #1460
    Üdv mindenkinek elkezdtem ezt a gémet és lenne pár kérdésem.
    1. lehet-e valahol golyóálló mellényt venni?? mert igen sok a mészárlás és vannak már az elején nehéz küldik.
    2. a bandákat ha levágom egy adott területen mint litle havanna akkor ott utána ha betellik később a gang heat, akkor támadják e az épületeimet vagy nem?? mivel már ott nincs banda még nem végeztem minden bandával és addig nem is akarok terjeszkedni down town-ban.
  • pubiloál
    #1459
    Babilonba 117$/g , az jobb ár mint a legjobb utcai üzletnél
  • Fido4life
    #1458
    bezzeg a reallifeban :D
  • gabo91
    #1457
    én 79 voltam, ha csinálod bérgyilkos küldiket akkor az is ad %ot, bandábol sokvan de az utolso városban lévöknél sok a péz...
    volt hogy 40000 g kokain volt nálam... sok idő volt öszeszedni de nemért sok lévét
  • littleNorbi
    #1456
    Én 62%-nál járok, de már voltam Bolivi-ában, és nekem úghy tünt, hogy itt a játék vége. Már csak ilyen mellékküldetések maradtak?!
  • pubiloál
    #1455
    Én csak 98%-osan, mert 2 bandát kell még megtalálnom... ennyi
  • littleNorbi
    #1454
    Valaki végigvitte a játékot 100%-osan?
  • Dexantreal
    #1453
    Játékban lévő összes zene valahonnan letölthető? :S Érdekelnének...a film OST megvan, bár nem biztos, hogy összes szám :S.
  • pubiloál
    #1452
    Nekem van egy 98%-os, én csináltam kell? adj egy msn-t, átküldöm
  • PSP 007
    #1451
    valaki felteszi webre?pls
  • gabo91
    #1450
    sajna nekem meg mikor elszállt egséz vinyom akkor a mentés is, azota fel se tettem még a gamet...
  • PSP 007
    #1449
    sziasztok..tud valaki adni egy mentést?(vagy is belinkelni) mert már a közepén jártam és ujra kellet raknom a winfost
  • gabo91
    #1448
    én mindent megvettem és igyis van hogy üldöznek a zsaruk, bár most töbet kell "roszalkodni" hogy üldözenek ...
    meg a tab nál van a három menüpont asze középsöbe lehet megcsinálni hogy a mércén viszáb álitod hatalmas öszegért az utálási szinted egyikne hogy bandák menyire utálnak másikon meg szarukat lehet álitani
  • pubiloál
    #1447
    hát a "hadsereg"-es asszem arra hogy 4 fegyver lehet nálad, a montana legal az az hogy a zsaruk nem üldöznek...a sport az hogy gyorsabban futsz... vagy valami ilyesmi
  • gabo91
    #1446
    én is megvetem meg volt ott a montana sprot meg montana hadsereg, ezek mirejok nemtudod?
  • pubiloál
    #1445
    Csináljátok a küldetéseket, és akkor majd ha van több boltotok, akkor lehet nagy drogszállítmányokat intézni... ha az összes bolt megvan a játékban, akkor egy-egy kör alatt 30milkát is lehet keresni... persze ahoz én megvettem a kb. 50millióba kerüli Montana nemtommit már, hogy a bank ne vonjon le adót :P de csináljatok nagyon sok küldetést, akkor előbb utóbb beindul a buli
  • gabo91
    #1444
    Egész térképröl hajozz el, elindulsz lefelé vagy mindegy merre egy idö után térképen látod majd két ien keret vastag kék csik a térképen mész még tovább aztán majd megkérdi mész e másik térképre(nembiztos hogy igy nevezi) és még talán a helyet is tod nagyábol választani nyilakkal hogy hova tegyen ki ott aztán átértél oda
    oceáni ksi szigetvilág van ott zátonyokkal de szép hely, ott is van bank meg tusz küldiket csinálni de ott vannak ien gerilla félék akik nem valami barátságosak, de vanak ien kisebb csapatba ha kinyirod öket ad értük elég jol pézt, aztán utána ujra lesznke megint irthatod öket... visza is tudsz hajozni majd ide