1763
  • félix1995
    #1523
    thank you
  • Adam69852
    #1522
    ha játszol vagy esetleg arra vetemedsz hogy visszaolvasol
    akkor talán rájössz
    mert játék közben simán rálehet jönni
    pl.: adj el kokót, írtsd a bandákat és az utsó embernél mindig van egy jó adag
  • félix1995
    #1521
    Ha valaki tod pénz kodot az kérem irjon!!elöre is köszönöm
    !
  • félix1995
    #1520
    hogy lehet másik térképre menni?
  • yenka
    #1519
    a film is jó.
  • félix1995
    #1518
    HELLOSZTOK!!NEM TUDNA VALAKI INFOT ADNI HOGY LEHET TÖBB PÉNZT KERESNI??ELÖRE IS KÖSZ.AMUGY EZ A GAME TÖK KIRÁLY SZERINTEM!!!
  • félix1995
    #1517
    THANK YOU
  • Adam69852
    #1516
    hali nem tom mi a probléma mert én vistán játszok vele és nem kellett hozzá semmi
  • meril
    #1515
    Nincs magyarítás!
  • félix1995
    #1514
    hellosztok! aki tudná a magyaritását az kérem irjon!!!elöre is köszönöm!!
  • meril
    #1513
    Köszönöm szépen a választ!
  • gabo91
    #1512
    Majd mindig jelzi a küldetéseknél, hogy mikor és hova menny hogy beszélj velük...
  • marcell007
    #1511
    Tudja valaki, hogy hol van az 5 csaj akiket fel lehet szedni?
  • gabo91
    #1510
    Ha megcsinálsz egy küldetést, akkor ugyis ment automatikussan. De ha bemész a bankba akkor tudsz menteni. (csak akkor a pézedet beteszi a bankba, viszont szed le belöle ha rosszul nyomod a "T" -t)
  • meril
    #1509
    Hello! Én azt szeretném kérdezni, hogy hol lehet menteni a játékban? Előre is köszönöm!
  • marcell007
    #1508
    Tudja valaki, hogy hol van az 5 csaj akiket fel lehet szedni?
  • Brobi007
    #1507
    most néztem hogy nem is futhat normálisan vista-n mert nem kompatibilis vele a játék és még semmilyen patch sincs hozzá. ezt valamelyik német fórumon olvastam, ha érdekel vkit.
  • Brobi007
    #1506
    sziasztok a vista-ra vki tud egy jó patchet, mert ha elindítom a játékot new game-ben akkor semmi sem látszódik csak hang meg néhány stukker. az is lehet hogy nem is patch kell. kérlek segítsetek. előre is kösz
  • scarfacee
    #1505
    sziasztok tudnátok nekem abban segiteni hogy miért irja ki a játék hogy hibajelentés küldése??? mert már nagyon idegesit.. játszottam vele 1 hónapja és most felraktam és mindig ezt irja ki.. előre is köszi..
  • Kis Szabó
    #1504
    megoldottam, köszi
    nektek is van h néha eltűnik pl tonynak pl lába, keze stb, meg elég sok pixelhiba meg fagyás is van nálam. másnál is?
  • Dexantreal
    #1503
    Ha jól tudom, van relodead. Szedd le azt, a clonedvd-set nem tudom, sry.
  • Kis Szabó
    #1502
    helo! le tudná valaki írni hogy kell a clonedvds verziót kiírni h működjön is? thx
  • gabo91
    #1501
  • Fido4life
    #1500
    ték
  • jaws30
    #1499
    én csináltam!!!!!
  • jaws30
    #1498
  • Kis Szabó
    #1497
    hellosztok! vmiért nekem szarul írta ki dvdre a dolgot a gép, és a setup.exe-m el van csesződve, (legalábbis sztem az), kiírja h error reading setup initialization file amikor telepíteni akarom. szal remélem a setup.exevel megoldódna, vki vhova fel tudná nekem rakni lenneszíves? köszi. esetleg ha van egyéb ötlet akkor aztis szívesen fogadom (tudom, írjam ki újra, már letöröltem *láma*)
  • gabo91
    #1496
    Nemigazán. Csak pár küldi idegesitett, az egyik az volt mikor a tankeren a bombákat kell hatástalani, undorito mert felmész hajora akkor "ment" és ha meghalsz, akkor itt tesz ki, csak drog és k.péz nélkül... a hajon három bombár kell hatástalanitani, meg csomo embert ölni, de a bombákat nemegyszerü hatástalanitani, mert a "T" -t kell nyomogatni azon a körön... :S
    A másik meg az amikor azthiszem az ékszerész úr adja, hogy szerezd vissza a kocsiját minnél kevesebb sérüléssel, ez egy GTA -ban nemnehéz mert elévágsz azt 20 méerre vagy és lenyomod az "F" -t akkor is odamegy és kitépi a kocsibol a tagot. De itt ajto elé kell álllni, lő rád sotgunnal amitöl elburulsz, meg meghalsz, és ha hozád ér a kocsi esel egy művészit ami után 5 perc kell ahoz hogy végre fáltápászkodjon ujra Tony... szoval ez igen idegesitő küldi... A többivel nincs gond, de elég uncsik, mind arrol szol szinte hogy lopd el öld meg védd meg stb... Egy izgalmas küldi van ami igen jopofa, a fánkos adja az utolso városban, amikor elkötötd a rendör kocsit, és jönnek utánad és a megadott ellenörző pontokon kell áthaladni a rendör kocsival ugy, hogy közbe üldöznek, a végén egy jopofa vide lessz...
  • Adam69852
    #1495
    ettöl féltem :D
    olyan 6-8 százalék körül
    nah én meek csicsikálni majd holnap hosszu napom lessz sok drogot kell még eladni... ehhh XD
  • Dexantreal
    #1494
    Passz, nem emlékszem azokra már nagyon, amiket eddig vittem végig, de az autó verseny, az mind időre megy és az egyikkel most szenvedek.
  • Dexantreal
    #1493
    Hány százaléknál jársz? :S Én 12-16, de lehet, hogy több, mert haladtam azóta.
  • Dexantreal
    #1492
    Szerintem cacaroche, de nem tudom én se, csak tippelek.
  • Adam69852
    #1491
    amugy sok olyan küldi van ahol idöre kell nyomni? mert azt utálom :D
  • Adam69852
    #1490
    hát valahogy nevelni kell ezeket az állatokat :D

    "Fuckin kákáráccsász(nem tom hogy van normálisan)"
  • Dexantreal
    #1489
    Már írták, de ez a módszer nekem nem tetszik, túl kemény. Én normálisa ncsinálom.

    "... and fuck the fuckin Diaz brothers!" ez is Tony Montana
  • Adam69852
    #1488
    Ez a játék egyszerüen AHH :D
    most irtottam ki a 3. bandát rohadt retkek folyton megtámadtak de nem tudták hogy Tony Montanaval nenjó dolog szarozni :D
    Rájöttem egy könnyü pénzkeresésre :D ha nincs drogod akkor megfogod magad odamész egy dílerhez és meglököd erre Q elQkapja a fegyverét te is elQveszed majd EXECUTIVE muhahaha!! :D majd elveszed a drogját és általában pénz is van nála rendesen, és most hogy van már drogod odamész egy másikhoz eladod neki majd meglököd és agyonlövöd elveszed a pénzét meg a drogodat visszaveszed :D nekem tökre bevált csak rohadtul termeli a GANG HEAT et... de azt lefizeted és jóvan te ugyis jobban jösz ki belQle XD hehe


    "My name is Tony Montana and FUCK YOU" by Tony Montana
  • Dexantreal
    #1487
    Aha, de windowst nincs kedvem újra rakni, meg egyedül nem is tudom, csak fater; mert én gyökér vagyok ehhez lol.
    Hangkártya nem hinném, játék újra rakás csomószor volt. Egyébként nem fogalmazol rosszul szerintem.
    Majd lesz valahogy. Azért thanks!
  • Dexantreal
    #1486
    Aha, de windowst nincs kedvem újra rakni, meg egyedül nem is tudom, csak fater; mert én gyökér vagyok ehhez lol.
    Hangkártya nem hinném, játék újra rakás csomószor volt. Egyébként nem fogalmazol rosszul szerintem.
    Majd lesz valahogy. Azért thanks!
  • Adam69852
    #1485
    ugy imádom vissza olvasni, hogy mit írtam XD,mindig akkor jövök rá, hogy milyen érthetetlenül fogalmazok XD de ez van
  • Adam69852
    #1484
    hát én nem tudom
    rühellem a kékhalált de még nem volt kedvem utánanézni hogy mitQl szakott lenni a gépeknél de sztem próbáld meg reinstallálni a winfos-t vagy esetleg amit gondolom 100x próbáltál a gamet reinstalálni.
    De lehetséges hogy a hangkjártya cseszekszik vagy a vidijókártya.
    Én most felsoroltam hogy nálam mik miatt dobálta a kékhalálokat.
    Próbáld meg hogy bennt a játékban kapcsold ki teljesen a hangot és ha akkor abbahagya akkor a hangkártya a ludas de lehet hogy nem... ahhoz tudni kéne hogy mit ir ki akkor talán tudunk segíteni