1763
  • JackSparrow88
    #1603
    Ez egy baromság! Most akarnám majd elkezdeni a Babylon Club-os küldetést de olvastam végigjátszásban h utána meg kell venni 1 milláért. Nos akkor mondom csinálok mellékküldetéseket(mivel nincs annyi zsozsóm) azokkal úgyis sokat lehet keresni és könnyűek is. Egy f*szt könnyűek. Nem is értem most miért olyan rohadt nehezek ezek, pl. amikor meg kell védeni egy személyt pár nemkívánatos személytől nemcsak h jönnek a zsaruk de az sztem az egész állam összes zsaruja odajön aztán meg hiába próbálok menekülni semmi esély rá, még a piros körön kívül sem tok menni addig meghalok. Miért lettek ezek a mellélküldik ilíen nehezek, régebben elősre megcsináltam most meg úgy néz ki h nem is lehet...
  • rayx
    #1602
    IRD BE:www,torrentsspy.com és ott meg azt ird be hogy ScarFace Crack.És be hoz egy csomo mindent Külömben én is letöltötem a a ScarFace játékot és ahoz nem kellet Cd.
  • KKK777
    #1601
    mar crackeltem! azt is kulon kelett nekem le toltene szal nemtom mi lehet:S
  • félix1995
    #1600
    Hellosztok!Ha valaki tud nekem a scarfacehoz cracket?Mert az egyik barátomnak kell de az enyémet nem akarja elküldeni ez a gép.
  • félix1995
    #1599
    ok köszi szépen.
  • rayx
    #1598
    A Trainert ugy használod hogy letöltöd vagy valahová elöte el mented és amikor le tölt akor KILIKK Megnyitás és ott van.Csak nyisd meg és késsz .Én értek hozá de nem használom a ScarFace-ban mert semmi értelme nem lene csak az ugy csalás.Ugy is sok pénzem van.És nem csak ugy lehet sok pénzt szerezni hogy Bandát nyirsz mert ugy keveset kapssz Én PL multkor 32 milliot szerztem.És nem csináltam sok mindent.De már meg nyertem teljesen.
  • rayx
    #1597

  • félix1995
    #1596
    KKK777 szerintem crack-elni kell.
  • rayx
    #1595
    mINDENEM MEG VAN AMI KELL yACHT Stb csak már nem tok mit csinálni bene AZAZ UNALMAS HOGY HA SOK PÉNZED VAN.
  • rayx
    #1594
    Olyan sokat meloztam hogy 144 milliom lett a LEG VÉGÉN PERSSZE PLUSSZ MELOKAL.
  • félix1995
    #1593
    ok
  • Adam69852
    #1592
    én nem értek hozzá ugyanis soha nem használok trainert
  • félix1995
    #1591
    Jó bocs.Kezdő vagyok nem nagyon értek még semmihez.Ha megmondod hogy kell ezt azt a trailert elinditani vagy hogy müködjön akkor tényleg többet nem irok ide.
  • KKK777
    #1590
    Kosz szepen h segitetek vegulis csak 1 hete irok de azer kosz
  • félix1995
    #1589
    Bocsi hogy megint irok de ezt a trailert valahova be kell másolni?Vagy hogy kell elinditani?mert nekem nem müködik.segitsetek.Elöre is köszi!
  • félix1995
    #1588
    kösz szépen
  • Adam69852
    #1587
    én már végigvittem

    de most mér hiszed hogy nekünk sokkal több idönk van? hmm?
    Vagy jársz dolgozni és napi 8 órát izzadsz a tüzö napon mi? Amugy ha ennyire kell a trainer mert nem tudsz egy kicsit megizzadni a pénzért akkor gyere ide
  • félix1995
    #1586
    Értem.Köszi.Én már abahagytam a játékot mert azon a 3.pályán a beach szigeten vagy melyiken,mert egy hotel,vagy étterem 5.000.000-$És én nekem nagyon nincs idöm bandákat irteni.Ti hol tartatok?
  • il Dottore
    #1585
    Tudtommal soha, de ha már megvetted a páncélozott-gépágyús-Hummert, akkor sokkal egyszerűbb lesz a dolog
  • félix1995
    #1584
    Mikor fogynak el a gerrilák azon a hawai pályán vagy hogyan végezzek velük mert nem lehet bejárni tölük azt a vidéket?Amugy ez a kép nekem is tetszik.
  • Fido4life
    #1583
    kurvára nem, szar be is tettem msn képnek
  • KKK777
    #1582
    de ne ien xarokat kuldjetek hanem segitsetek pls
  • il Dottore
    #1581
  • KKK777
    #1580
    Hi ! pls segitsetek mikor be lepek a jatekba akkor kapasbol ki dob
    D3DERR_INVALDICALL CODE:2156 FACILITY:2166 SEVERITY:1 ---> EZT IRJA KI PLS SEGITSETEK
  • Adam69852
    #1579
    amit megszerzel pénzt nem kell egybQl elkölteni... gyüjtsed baze
    és asszed hogy nekünk olyan sok idQnk van? nem mindenki idQ milliomos
  • félix1995
    #1578
    Hogy van nektek annyi pénzetek én nem nagyon érek rá egésznap gerilákat meg küldetéseket csiálni nem tudtok valami pénzea cheatlandot mert már elegem van és egy csomo dolgot szeretnék venni?Elöre is köszönöm.
  • Fido4life
    #1577
    nem igazán tettem volna fel itt a problémámat ha nem kapcsoltam volna ki az összes beálltást/extra effekteket már az első akadások érzelésekor.. ugyanakkor a másik kérdésemre nem kaptam választ, így hát feltenném mégegyszer:

    az árnyékok és tükröződések effektjét ki lehet valamilyen módon kapcsolni, illetve valahogy tudnék teljesítmény növekedést rétre hozni RADEON 5550 kártyámmal ? illetve lehet a játékban normálisan sétálni ? köszönöm előre is a válaszokat !
  • félix1995
    #1576
    Köszi szépen
  • tomas10
    #1575
    kösz
  • Adam69852
    #1574
    2. Fizetni kell valahol az empire ben van egy olyan hogy "heats" nah ott kell fizetni bár én általában már nem fizetek mert:1 egy idQ után nagyon drága
    2. Ugyis felmegy
    drogot meg ugy adj el hogy elöbb kiirtod a bandát a díler körül
  • tomas10
    #1573
    elöbb rosszul írtam a vélaszt szerk:valamikor nem is kell menekülni mert amire észreveszik adigra már ott se vagy ha meg észre vesznek menekülsz érdemes egy jó kocsit szerezni de most én akadtam elöbbi üzenetbe ott van hol akadtam el
  • tomas10
    #1572
    menekülj azonnal.és nekem is lenne egy kérdésem hogy amikor megvette azt a boltot 50000 dollárért utána mit kell csinálni mert kapok valamilyen pénzt aztán hozzá gyüjtök aztán beváltom a bankba de azt írja ki hogy nem sikerült.help
  • félix1995
    #1571
    Köszi szépen.De akkor hogyan fokkozam le hogy ne támadjanak meg mindig?
  • tomas10
    #1570
    1.ha jól tudom nem
    2.nem tudom
    3.nekem még nincs
    4.vannak a térképen fehér pontok azok ilyen diller szerüségek kinyirod őket emész a bankba bevátod és mentesz igy egy nap alatt sikerül összegyüjteni a pénzt
    5.megnyomod a tabot,empire és ott van az összes bank
    6.honositás csak telefonra van
  • tomas10
    #1569
    igen a beállitásoknál
  • Fido4life
    #1568
    sziasztok lenne egy kérdésem.. nem lehetne valahogy kiszedni a játékból a tükröződések, árnyékok effektjét ? Radeon 9500-am van és már 640/480-ban látszik hogy milyen kis hangulatos játék lenne, ha legalább egy stabil 25-30 fpssel menne (amikor a városból kiértem egy kisebb hídra, azt hittem lepadlózok olyan golyón ment) és lehet benne sétálni ? köszönöm előre is a válaszokat
  • félix1995
    #1567
    1.Lehet benn repülni
    2.azt a csontváz feje körül van ilyen fehér karikát akarom lefokozni. mert nem tudok drogot eladni tőle legalábbis azt hiszem töle.Hogy lehet lejjeb vinni?
    3.Ha yachta van valakinek a játékba akkor kérjem irja le mien az lenne az igazi ha kép is lenne.
    4.Nekem most van 350.000$-om és ahoz a klub megvételéhez 1.000.000-kell nem tud valaki segiteni hogy kaparhatok össze annyi pénzt?
    5.Hol van a Sperma Bank?
    Elöre is köszönöm a válaszokat!
  • félix1995
    #1566
    Amugy van magyaritása a játéknak?Mert én nemtaláltam.
  • félix1995
    #1565
    Amugy neked van yachtod a játékba ha igen akkor kérlek ird le hogy milyen.Köszi!
  • félix1995
    #1564
    Köszi.Tehogyan fizzeted ki azt a klubott ami 1.000.000-$-árt ért mert én addig nemtudok továbbmeni.És kb fél év kell mire összegyüjtöm. szoval te hogyan fizetted ki?