1763
  • rayx
    #1643
    Pl: Ird ide hogy te melyik drivert hasznalod vagy ird ide hogy honan toltotedle.
  • rayx
    #1642
    Nekem is megy csak a kepel van valami nem tudnal segiteni
  • Adam69852
    #1641
    nekem megy vista val is

    próbálj új drivert
  • rayx
    #1640
    Szoval, a jatek elindul es a kep is bejon de rosszul, lehet hogy csak a Driverelmel van gond, ha valaki tuja hogy mi nem jo akor irja meg legyszives, elore is koszonom.
  • rayx
    #1639
    Elindul de rosszul jon be a kep nem lehet sokat latni az emberbol,mert csak egy kicsi latszik a fejebol enyi.
  • Darth Razor
    #1638
    A játék Vista alatt nem hajlandó futni. Hivatalos, nem hivatalos patch, vagy valami trükk amivel el lehetne indítani pedig NINCS! Egyetlen dolog amit tehetsz hogy XP alatt játszol vele. Tapasztalatból mondom, nálam sem megy Vista alatt, neten pedig nem találtam megoldást, pedig mindig szoktam.
  • rayx
    #1637
    De nem lehetne valamit csinalni
  • Adam69852
    #1636
    szar ügy
  • rayx
    #1635
    Nah valaki nem tudja
  • rayx
    #1634
  • rayx
    #1633
    Hello, az a problemam hogyha el inditom a jatekot akkor sarganjon be a jatek, gepem: Intel Core 2 Dou E6750 GeForce 8600GS, Windows Vista, 2.6GHZ,2GB Ram. Valaki meg tudna mondani hogy mit csinaljak. (Azert irok egezet nelkul mert nemet bilentyum van.)
  • ntex
    #1632
    Megszereztem a játékot, az lenne a kérdésem hogy a "publikus" verziót

    hogyan lehet PATCH-elni ? Mert megpróbáltam a létező összes fajta patchet (EN, US, GB, GE, AU, EU meg mittomén még mi volt) de mindegyikre azt írta ki hogy nem ehhez a verzióhoz való a patch.

    Valakinek sikerült megoldani hogy felmenjen rá ?
  • 22Barna22
    #1631
    közben megoldottam :D
  • 22Barna22
    #1630
    hi! gondom van a játékkal :( haverom vinyójáról telepítettem fel és neki működik otthon, de nekem kb 2-3 perc játék után kifagy és csak a restartra reagál a gép. vki nem tudja mi lehetne a gond? :(
  • Markeee18
    #1629
    sziasztok. vistám van és nem indul a game. pedig egyszer már toltam és nagyon király. nem tudjátok honnan tudok letölteni 1.1-es eu patchet???
  • rayx
    #1628
    A Film az kurwa jó.Vagyis nekem tetszik.
  • Dexantreal
    #1627
    Nyomnék róla képet, ha Bsplayer lejátszaná ehh.
  • Dexantreal
    #1626
    :P
    Jóvanmánah.... küldök képet a filmból,h melyik fószerre gondoltam.
  • Fido4life
    #1625
    Hát nem ártana :D
  • Dexantreal
    #1624
    Akk omittoménki ki volt.
    Mé spoiler veszély?
    Rég végig tolta mindenki.
    Lopez meg az is ilyen izé név,h ebből is van ezer, csak arra a muksóra kartam célozni, akivel ott tárgyalt Montana az elején... és lelökte a gépről a másikat.
    Mármint nme Montana, hanem az egyik főmufti.
    Nah mind1, megnézem majd ójból, vagy nemtom.
  • Fido4life
    #1623
    SPOILER VESZÉLY: Lopez nehezen mivel az ő megölésével kerül csúcsra Montana. Sosa se ment oda shotival a kezében, érdekesen is nézett volna ki :D
  • Dexantreal
    #1622
    A géjmet nem toltam végig, meguntam és talán el is akadtam, már rég töröltem.
    De a film meg van még mindig a gépen és péntek du-tán nosztalgiából meg is néztem.
    nemtom szinkronosan van-e itthon - Magyarországon -, de nekem tökéletes angolul is.
    Scarface Collectors Edition 1984-es verziót szedtem le anno és nagyon jó!
    Semmi extra sajnos, de a 4 egész vhány giga hely foglalást simán megéri a film.
    Kérdésem az, hogy a géjm is úgy fejeződik be, mint a film?
    Hogy az a másik narkós csávó, Tony ellensége, Lopez, Sousa, mittoménki... - már el is felejtettem - oda megy lazán és hátulról sotival lepuffantja, míg Tony nagy mészárlásban akciózik?
    Mert eleje úgy kezdődött a géjmnek, mint a film vége... kiront Tony a szobából és aprítás ezerrel.
  • Fido4life
    #1621
    most ahogy így nézem ezen a lapon KB 3 értelmes hozzászólást találok. emberek ez a játék egy művész filmből készült 12 éves tapló noob parasztok kerüljék már el a topikot légyszives.
  • Fido4life
    #1620
    hmmm mért van azz hogy - szvsz - a divatparaszt GTA San Andreasban az esetek 80-90%-ban érdemi hozzászólások vannak, viszont ebben illetve a True Crime New York CIty c. topikban ez a százalék a noobok szerencsétlenkedését jellemzi ?
  • rayx
    #1619
    Hogy lehet sétálni Tonyval????!!!!!
  • rayx
    #1618
    Olyan Videot Látam ahol Táncoltak Tonyval és sétáltak.Ezeket hogy lehet???!!!!
  • rayx
    #1617
    Látam egy olyan Videot ahol Táncolni lehetet az emberel meg sétálni.Ezeket hogy lehet????!!!! Irjatok
  • rayx
    #1616
    Bocs de nekem 125 milliom van.nem olyan rossz kis game szeretek vele játszani.JÓ GAME! És nem is volt nagyon nehéz.Vége tetszik nagyon.
  • Petys
    #1615
    De annyira azért nem nehéz összeszedni a pénzt, kinyírod az összes bandát, csinálsz küldetéseket a driver/enforcer/assasin embereiddel és a legjövedelmezőbb, ha terjeszted az kokót egy gyors kocsival.
  • Fido4life
    #1614
    nincsenek sajna, a készítők lehetetlennél tették a játék buherálását.
  • Prince23
    #1613
    Olvasgattam a kommenteket, de a játék mappájában nincs egy jegyzet, ahol ezek az árak debütálnak?
    Oszt akkor nem kéne kinlódjatok, hanem azt a jegyzetet átírnátok mondjuk reális árra... mert mondjuk egy épület 25 milkóért az sok, na és ezt átirnátok pl. 5 millára... már ha van ilyen buherálási lehetőségetek...
  • Adam69852
    #1612
    azt a bandát kiirtottam ami az utamba került akkor még a driverrel meg az enforcerrel csináltam küldiket meg kokót szállítottam
  • félix1995
    #1611
    Hogy csinálad? hogy lett olyan hamar sok pénzed? pedig én csináltam mellék küldiket is és azzal max 25.000$-árt értem el.
  • Adam69852
    #1610
    nem tom nekem hamar elég sok pénzem lett... lehet hogy egyszerüen béna vagy....
  • félix1995
    #1609
    Én nem vagyok szánalmas csak ha időm lenne meg jó sok pénzem akkor ez a játék király lenne!!!
  • JackSparrow88
    #1608
    Amúgy meg jó h nem eredetiben van meg a game mert akkor sz*rul állnék, mert fizettem érte és úgy mégiscsak ki kéne vhogy jáccani így meg simán letörölhetem majd talán később ha érettebb leszek felteszem újból hátha akkor már könnyebb lesz...
  • Petys
    #1607
    Jééé van Scarface-es fórum az SG-n is!
    Már megnéztem a filmet, kijátszottam a játékot, és azon gonolkozom, hogy el kezdem mégegyszer előről, olyan jó kis játék... :D
    A legjobban az tetszett az egészben hogy itt már tényleg a karakter körül forog a világ, de a duma is feledhetetlen benne!
    The world is yours chico, an' everithing in it...
  • Adam69852
    #1606
    eggyet értek
  • Fido4life
    #1605
    szánalmasak vagytok
  • félix1995
    #1604
    Eggyet értek én le is töröltem mert egy szigeten 5.000.000$ került egy kis picsa hotel. tök szar ez a játék és nagyon kevés pénz lehet szerezni.Azt megérteném hogy egy melléküldetésnél 250.000-keresek de hogy egy szar 25.000$ inkább letöröltem ezt a szar játékot.