1763
  • Adam69852
    #1683
    nekem is vistámvan és nem volt vele baj
  • rayx
    #1682
    A gépemen Win. Vista van, el inditom a játékot de nem jön be a kép, csak néhol valami. Most akor a gépem szar vagy a Win. Vista a fos?
  • Bal0924
    #1681
    Sziasztok!!!
    A játék végefelé vagyok.3küldetés és vége van, de elötte kéne most 11,7 millió.és van most 150000-m.
    A Large Supplier küldetéseket szeretném megcsinálni(amikor drogot kell szállítani..) azzal az a problémám hogy mikor a "T"-t kell nyomni mindig vagy túl megy vagy nem éri el.. Nincsen valami amivel pontosan a T nyomásával a teljesre megy?
  • Adam69852
    #1680
    szedd le a legújabb direct X et hátha az a baja
  • byeyou
    #1679
    HEllo!! LÉcci valaki segítsen mert felraktam a scarface-t krakk minden aztán inditásnál kiír egy directx errort.Ha valaki tudja a megoldást akkor irjon léccike
  • peeter22
    #1678
    Nézném én csak nem találom a játékot:(
  • Kit--Kat
    #1677
    Elivileg megtod nézni a játékban.
  • peeter22
    #1676
    Üdv mindenkinek egy olyan kérdésem lenne, hogy a játékban van egy zene ami kb 30sec-1perc hosszú és egy gitárszóló az egész a kérdés, hogy ki az előadó és mi a szám címe? Előre is köszönöm a válaszokat.
  • meril
    #1675
    Nincs magyarítás a játékhoz! Extractor van hozzá, de sajnos visszacsomagolni nem lehet vele... És a szövegek is egy ismeretlen kiterjesztésű fájlban vannak, ami lehet, hogy szerkeszthető lenne, de nem tudjuk sajnos kipróbálni.
  • jaki88
    #1674
    Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy van magyarosítás a játékhoz, vagy ne is keressek? Előre is köszi.
  • miki14000
    #1673
    ja és a játék a scarface
  • miki14000
    #1672
    hali! tudna nekem vki abban segíteni hogy magyarítani akarom a játékot de van 1 file aminek a kiterjesztése RCF file ja és van 1 másik aminek X32 file a kiterjesztése. tudna nekem segíteni hogy ezt hogyan tudnám széttszedni vagy áttkonvertálni? előre is köszi!
  • SAFIII
    #1671
    ja és most járok ott hogy meg kell védeni sandman-t..
    igy aztán meglehet hogy kijon a házbol aztán rambot játszik,persze rögtön szétszedik én meg állok ott és kiirja hogy restart persze nem attol pontol hogy védjem meg sandmant hanem visszarak oda hogy a két majommal kell irtanom a sok mocskot..
    amugy tényleg jó!nem tudom még mi a jó de jóó!
    kár hogy nem vagyok rajongó akkor talán engem se idegesitene ez a sok sza......amugy az elején tényleg jo játéknak tunt..de a végére szánalom a köbön...(és még akkor ilyeneket modntak hogy majd ez jobb lesz mint a gta)
  • SAFIII
    #1670
    hát raz rendben csak mondjuk a végére már eléggé monoton..
    eleve csinálj egy mellékküldit ami szinte mindig uygan az aztán vedd meg a drogot hajózzál vissza vidd el a megjelölt üzleteidhez bla bla bla
    nem lenne vele semmi bajom ha nem 100x kellene megcsinálni,ja meg én ugy vettem észre ha üzletlátogatás közben is mikor felveszed a csomagot rögtön fizeted le a bandákat minden egyes csomag után akkro teritsé kozben nem támadják a boltjaid
    meg ezt egy money trainerrel szerintem 2 óra alatt ki lehet játszani azt a 17 vagy mennyi főküldit
  • gabo91
    #1669
    Vannak hibái tény, egyrészt a rendörös amit irtál, meg hogy a kocsibol rohadt nehéz kiszedni az embereket mert kicsit nked megy aztán aláfekszel ha gurul a kocsi már nem tudod kiszedni belőle az embert stb.
    De szrintem jó. Az meg nagyon jó, hogy lehet teriteni benne a drogot, storehouse is jó.
  • SAFIII
    #1668
    gagyi ez a játék
    rendörök gondolnak egyet aztán "you are fucked",hol marad igy a rendörös autos üldözés?
    meg ez is--->csinálj meg 10 enforceres küldit meg terjeszd fél napig a drogot hogy meg tudd csinálni a következő főküldit
    még jo hogy a gta-ban nincs ilyen...
    "csinálj meg 10 taxis küldetést hogy felvehesd salvatore következő küldetését"
    gáz de nagyon
  • HKS
    #1667
    a francba tegnap még órákat tudtam vele jáccani ma meg már megint nem megy
  • HKS
    #1666
    közben megoldodott a problem a 91.31 és társai nálam se működnek a problémát úgy oldottam meg hogy letöltöttem a DEVIANCE féle törést és most megy.
  • hematit1976
    #1665
    bár annyi, hogy nekem nem fagy a game. "csak" hang van, kép nincs.
  • hematit1976
    #1664
    csatlakozom az előttem szólóhoz.
    megnéztem az eredeti "olvassell.txt"-ben az van, hogy nvidia videókártyával a "91.31."-s driverrel müxik a játék, de nekem meg azt írta ki a driver install, hogy nem talált a kártyához kompatibilis illesztőprogramokat.
    nah itt elakadtam...
  • HKS
    #1663
    hi all! nekem az lenne a problémám hogy már rögtön az elejénél lefagy a game
    gép : win xp sp2 geforce 8600gt legujjabb driver és directx előre is thx
  • Adam69852
    #1662
    mozgasd meg a vidi karit hátha kilazult, nem 100% de nekem már volt ilyen és megjavult... ha nem jó... akkor nem tom
  • Rhece Phice
    #1661
    sracok probalok megoldast keresni a problémára,olvasom a külföldi fórumokat és az egyikben talatam egy kommentet amiben a srac aztirja h neki 64bites vistán ment rendesen DE CSAK uccso patch-al

    http://www.softwarepatch.com/windows/index.html

    probalkozzatok,a vid.kártya driverekkel semmire nemmentek,elöre szolok
  • Rhece Phice
    #1660
    a képek egy külföldi forumbol vannak:
    http://forums.vgames.com/servlet/JiveServlet/download/226-36314-396547-14271/Scarface%201.jpg

    http://forums.vgames.com/servlet/JiveServlet/download/226-36314-396547-14272/Scarface%202.jpg
  • Rhece Phice
    #1659
    Egyb. nekem is Vistám van, ugyh ugylatszik a Vistások jolbeszoptak mer cska azon megy ilyen texturahibásan wáááááá
  • Rhece Phice
    #1658
    Csáó! Nagy gondban volnék...régi gépemen(XP) ment a játék csak kicsit akadt...mostani gépemre felraktam,mert emlékszem h jo kis game. elindítottam erre azt látom h a grafika vmi szörnyű...jolvan leszedtem máshonnan más formában,detto ugyanez...na most ott a bibi h a mostani gépem : Asus P5K 1333Mhz Intel Core 2 DUO 2x2,33GHz/1333Mhz NVIDIA 8600GT 256Mb 2GB RAM/1066Mhz szóval vhogy nem értem h mi a tök van a Crysis emgy max grafikán akadás nélkül szóval... PLS help mellékelek egy képet is,sorry h kicsi lesz de csak 20KB-t enged,de latni fogjatok a hibat:
  • rayx
    #1657
    Semmilyen driverel nem jo.
  • Adam69852
    #1656
    akkor hajra
  • rayx
    #1655
    A Regi gepemnel is volt ilyen hiba de ott egy driver frissitesel jo lett, ugy hogy itt is csak driver hiba van, vagy nem tudom.
  • Adam69852
    #1654
    és ha egyszer leírnál egy hosszú hozzászólást sok pici helyett?

    on: nem tom akkor

    nem kizárt hogy a vidikártya a baja vagy hibás maga a játék....
  • rayx
    #1653
    Nah valaki tud segiteni elore is kosszonom.
  • rayx
    #1652
    Nah most akor mit lehet tenni
  • rayx
    #1651
    Nekem a regi gepemen (Windows XP) azon ment jol, de ott meg akadozot :P
  • rayx
    #1650
    Hat ez van sajna nincs egy normalis Driver :(
  • Darth Razor
    #1649
    És mit csináltál vele hogy fusson? Legfrissebb driverem van, próbáltam már XP SP2-es kompatibilitási módot is stb. de semmire nem jutottam.
  • rayx
    #1648
    Igen
  • Darth Razor
    #1647
    A "nem hajlandó futni" részt én is úgy értettem, csak pontatlanul fogalmaztam. Szóval elindul, csak textúrahibásan.
  • rayx
    #1646
    Kulomben mar letoltotem az NVIdias oldarol a leg frisebb drivert de semmi.
  • rayx
    #1645
    Video kartyam: NVidia GeForce 8600GS
  • Adam69852
    #1644
    az attol függ milyen videó kártyád van... és a kártya gyártó oldaláról