815
  • a.carkey
    #495
    Ha sehogy sem megy fel, akkor:

    katt start gomb a windowsban

    azon belül run opció

    beírod "regedit" ("" nélkül)

    bejön a registry editor>

    katt a "my computer" részre
    majd katt "find">
    beírod mire keresnél "war leaders" ("" nélkül)
    kidob egy "war leaders" találatot
    kitörlöd
    nyomsz egy F3at
    kidob egy másikat, törlöd
    stb
    egészen addig F3 és delet, míg ki nem írja, hogy nincs több ...

    ezután kilépsz a regeditből

    majd beteszed a lemezt és installálod, rápakolod a patchet és kész.

    Engednie kell.

    KB.
  • crysis
    #494
    Ok.De úgy kell ezt,hogy Futtatás és oda írjam be?Mert ha így kell,akkor nem jó,mert beütöttem,de kiírta,hogy biztos elütöttem,ellenőrizzem helyesen írtam-e be.
  • Montanosz
    #493
    regcleaínert futtasd és az törli automatikusan a halott bejegyzéseket
  • foxxi
    #492
    Köszi
  • Averna
    #491
    1.3 patch,tessék:http://gamepatch.hu/index.php?t=guest&m=global&search=war%20leaders&spec=.1..
  • crysis
    #490
    Meg van,töröltem.De a vezérlőpult/programok telepítése,törlése menübe kiadja,hogy mi van a gépen és ott még mindig ott van.Elindítom a telepítőt és ezt írja "Wollen Sie wirklich die ausgewahlte Anwendung und alle dazughörigen Komponenten entfernen?".Rámegyek,hogy OK és kb 1 mp alatt végigfut,aztán ennyi.Ha ezt vki meg tudja oldani,akkor az segíthetne.
  • crysis
    #489
    Elég láma kérdés,de azt hogy kell?
  • foxxi
    #488
    Valaki megtenné hogy ha már leszedte a patch-t és van rá módja, valahova feltölti ahonnan nem 2k-val jön le és nem hal meg 3%nál ftp hibával?! Köszi!
  • Charly
    #487
    regedit megkeres töröl:)
  • crysis
    #486
    Hello!Azt szeretném kérdezni,hogy fel akartam rakni,de telepítés közbe lefagyott a gép.Újraindítottam és újra elindítottam a telepítőt,de nem engedte.A gépemen maradt egy 71 MB-os darab belőle,de egyszerűen nem tudom letörölni.Addig meg nem engedi felrakni,míg ezt le nem törlöm.Ha vki tudja mi lehet a gond,akkor légyszi segítsen.Kösz.Boldog karit mindenkinek!
  • sasvader
    #485
    Énis megkaptam gyárilag és elvagyok ájulva töle nagyon jó lett és hangulatos!Igaz a töltési idő kicsit sok nem igazán halok bele ha 2percet várok!Multiba énis kipróbálnám majd!
    Na én mentem elfoglalni a világot!VISZLÁT!
  • Averna
    #484
    Megvettem eredetiben a játékot magyarul,rá dobtam az 1.3-as patch-et,szerintem nagyon hangulatos és élvezetes game.
    Az észrevételem csak annyi,hogy a gépigény nem lett optimalizálva, na meg az a hosszú töltés idő vazze.Nincs valaki (kik)aki jönne multiban,ugy nagyon tuti lehet.
  • sasvader
    #483
    Köszönöm a linenket!de nem erre gondoltam:)
    játékon belülröl akartam de nem baj igy is köszönm hogy fáradoztál értem:D
  • a.carkey
    #482
    Játékon belülről vagy csak egy Hitler képet? :D

    Talán itt van egy két kép

    Mellesleg:

    :)
  • Cefre
    #481
    hello tört magyar vagy angol verzióró nem tud valaki linket küldeni?
  • sasvader
    #480
    a.carkey pls!tudnál nekem hitler-röl képet küldeni ide a forumba!elöre is kösz!
  • tttttom
    #479
    jaaaaaaa
  • a.carkey
    #478
    Már az 1.0 is az volt. Csak a németeknél nem engedélyezték ...
  • Cefre
    #477
    hello
    nem tudna nekem valaki nyelvet küldeni mert német verzióm van .legalább angolt vagy magyart
  • tttttom
    #476
    Mi van jol olvasom itt, hogy az 1.3-ban Hitler van?
  • dave42
    #475
    gyík voltam... megvan :D:D
  • dave42
    #474
    ott nem találtam...
  • a.carkey
    #473
    456!
  • a.carkey
    #472
    21kval jött nekem. 3.5órát írt, de volt az 6.5 is ...
  • dave42
    #471
    csá!

    Honnan tudom letölteni a peccset??
  • Charly
    #470
    Nevetséges 12 óra alatt jön le a patch!
  • a.carkey
    #469
    Hitler van a spájzban is! :)

    VFT Hitler irányítható (leviszi az elégedetlenséget, stb.), nem fiktív karaktert tette be, mint a német verzióban, de a körök közötti gép gondolkodásnál pl. a fiktív van bent. Gondolom ezt nem javították (csak a töltési időket teszteltem).
  • sasvader
    #468
    hát nálam az a lényeg hogy minnél hamarab elfoglaljam az egész világot!Nem az hogy 500 csatát lejátszak azt 3 évig se vinném végig a játékot!
  • Montanosz
    #467
    szent kajafás)))
    de hát épp a csaták a lényeg ezeknél a játékoknál))))
  • sasvader
    #466
    a.carkey pls azt megmondanád nekem hogy a magyar verzióban a diblimáciában hitler képe van ott,meg hitler figurája van kinn a térképen?
  • sasvader
    #465
    Na most én azt megértem hogy mindenki a csaták véget huzza le totálisan a játékot!De engemet rohadtul nem érdekellnek a csaták én ugyis automatikusan lejátszom azt kész!Én a RomeTotalWarnál se tököltem a csatáknál szóval akkor szerintem nekem nagyon megfelel ez a War Leaders!

    Elnézést mindenkitöl nem sértésből írtam csak nekem ez a véleményem!
  • a.carkey
    #464
    A töltési idők még mindig qurva magasak maradtak és amíg ezt nem javítják, hamar megunhatja az ember, mert 1-1 kör (különösen több csatával), sokszor a bénán bújkáló ellenfél miatt is akár órás hosszúságú is lehet (óráig keresed, hogy vajon hová menekült el az egyetlen, drága fél életerős gyalogság). Minden másban nem lenne rossz játék, de ezt azért javíthanák.
  • sasvader
    #463
    Játszhatobb lett a patchel???????
  • Charly
    #462
    No comment!
  • kyle reese
    #461
    Talán hogy az is kipróbálhassa aki nem tud németül( szerintem elég lenne az angol verzió is )és nincs pénze rá.
  • a.carkey
    #460
    Nagyon lassan jön le. Más oldalon meg nem láttam.
  • sasvader
    #459
    Na élvezhetöbb,jobb lett töle a game?
  • Bandras DaSilva #458
    No, ez jó hír..le is csekkolom ha hazaérek.
  • a.carkey
    #457
    Huh. 380 MB ... :)
  • doki79
    #456
    hi


    A cdprojekt oldalon tölthető az 1.3-as patch!!!!!!!!!

    Véleményt kérek, hogy milyen lett, mert eddig csak várok a vásárlástól.

    thx előre is