815
  • a.carkey
    #535
    Szerintem ezt ne terjeszd! Jelenleg más és más egyes embereknél a tűréshatár. Vannak fizetett rettegők és vannak hobbirettegők. Ha egy ezek közül megjelenik itt, akkor megy majd az anyázás. Én persze leszarom kinek mi a fórumneve. Ha a engedik regelni, akkor erről ennyit.
    Egy esetről tudok eddig, hogy játékban valakit névváltoztatásra köteleztek (Albert Speer volt az illető neve - vagy valami ilyesmi) és egy rettegő svájci (vagy német) arc addig járatta a köcsög fejét a játék készítőihez, hogy az illetőt ingame először random névvel látták el, aztán egy GM átnevezte egy másik Egy, a Keline féle sírások közül ...
  • crysis
    #534
    Sztem inkább vedd meg.Énis megbántam,hogy nem eredetibe vettem meg.Mert amikor beakarom vetni az atombombát,akkor kifagy és nem tudom végigvinni.Egyébként nem annyira drága.
  • Fasiszta
    #533
    Meg annyira nem vagyok fasiszta mert a red alert 1-ben és 2-ben és még a hárombanis a Szovjetekkel voltam.
  • Fasiszta
    #532
    Egy kicsit szinpatizálok de nem annyira mint egy fanatikus és a példa képem Mussolini.
  • Kommunista
    #531
    Bocs ,hogy beleszólok de a játékot nem tudja valaki ,hogy ho lehet letölteni? Amúgy én nem szimpatizálok a kommunizmussal akár hogyis ez a nevem.
  • crysis
    #530
    Fasiszta,neked azért van ilyen neved,mert hülyeségből írtad,vagy mert komolyan veszed a fasizmust és szimpatizálsz vele
  • Fasiszta
    #529
    Kösz.
  • a.carkey
    #528
    #499!
  • Fasiszta
    #527
    Kérlek irjón valaki?
  • Fasiszta
    #526
    Patch kéne ha valaki meg tudná mondani hol lehet letölteni annak örülnék?
  • crysis
    #525
    Hi!Nekem mostanába állandóan kilép ezzel a hibaüzenettel:

    Microsoft Visual C++ Runtime Library

    Runtime error!...

    Na most mit csináljak
  • crysis
    #524
    Boldog új évet mindenkinek!!!
  • sasvader
    #523
    Na ez egy jó kérdésErre sajnos énse jöttem rá!Ha valaki tudja az megirhatná!kösz!
  • crysis
    #522
    Kösz.Még azt kérdezném,hogy lehet a szövetségeseimet rávenni(Olaszo.,Japán),hogy harcoljanak a többi nemzet ellen?Úgy értem,hogy pl megtámadom a szovjeteket,akkor őkis támadják velem együtt őket.
  • sasvader
    #521
    1950-ig tart és ha addig nem foglalod el az egész világot akkor amit elfoglaltál tiéd marad a többi meg az ellenfeleidé!magyarul 1950-ig el kell foglalnod az egész világot.
  • crysis
    #520
    Ok,kösz.Már megis van.Elég nehéz volt rájönni,mivel német.Mostmár amikor játszok vele egy német szótár elöttem vanEgyébként meddig tart a játék?1945-ig v tovább?
  • sasvader
    #519
    crysis:növeld az ado mértékét és akkor nagyobb pénzbevételed lesz!
  • koj
    #518
    Valaki el tudja nekem küldeni a magyar fájlokat?
  • crysis
    #517
    Azt kérdezném,hogy most a némettel játszok és mindig minuszba vagyok(pénzbe).Lehetek bármelyik nagyhatalommal,akár Szovjetúnióval,akkor is minuszba vagyok.Ezt meglehetne oldani,hogy pluszba legyek?
  • crysis
    #516
    A fordítás jó az eredetiben,mert ahogy olvastam,volt aki azt írta,hogy eléggé gyér.Márcsak azért is kérdezem,mert németet tanulok,de nem értek a játékból semmit.Aztán gondoltam úgyse drága,megveszem.
  • foxxi
    #515
    Igen ahhoz (is) és igen magyar.
  • crysis
    #514
    Hi!Az 1.3 patch a magyar verzióhoz van?Meg eredetibe ha megveszem a játékot magyar nyelvü?
  • kyle reese
    #513
    A nyelvi fájloknak én is örülnék senkise tudja hogy merre lehet ? Mert azzal sokaknak segítene ( köztük nekem is )
  • koj
    #512
    valaki fel tudja tenni a magyar fájlokat?
  • tttttom
    #511
    Régen németet tanultam, de megutáltam azt a nyelvet és helyette átváltottam az angolra....De azóta sokat felejtettem a németből..
  • koj
    #510
    Hali! Nagyon tetszik a játék, kár hogy német. Averna örülne szerintem mindenki a magyar fájloknak de én se tom hol van. Valaki nem tudja?
  • sasvader
    #509
    aki akar multiba játszani velem vegyen fel xfire-re ezzel névvel:farkas1994
  • Averna
    #508
    Ha megmondjátok hol találom és hova töltsem felteszem.
  • Averna
    #507
    Csak annyi a gond,hogy nem talalálom a játékban a nyelvi fájlokat
  • sasvader
    #506
    a.carkey?multiba nemprobáljuk meg?
  • sasvader
    #505
    Ha valaki akrna multiba játszani az irja meg!és megadom neki az msn cimemet!
  • kyle reese
    #504
    Egyetértek ,ugyanis nem mindenki tud Németül és Németül picit nehezebb játszani mint Angolul mert mégha valaki nem is tud úgy könnyebb úgy játszani mint Németül mert annál(Angol) nagyjábol lehet tudni mi mit is jelent .
  • tttttom
    #503
    Valaki szerintem nyugodtan feltölthetné a magyar nyelvi fájlokat a játékhoz...
  • a.carkey
    #502
    Ugyanolyan. A német verziónál már javították a töltési időt az 1.2ben, nem értem itt az 1.3ban miért nem ...
  • Fasiszta
    #501
    A patch-csel jobb a játék?
  • crysis
    #500
    Igeeeeen!!!Van Isten!!!Ahogy írtad(bár 1.-re nem jött össze)megcsináltam és tényleg felraktam és mükszik.Mégegyszer kösz szépen.Már csak a pár patch kell és a németekkel elfoglalom a világotMégegyszer boldog karácsonyt mindenkinek!
  • Theodimer
    #499
    Nekem Averna címe nem működöt, de lehet én voltam láma, de ha tényleg rossz, akkor itt van a link amin gyorsan lejön az 1.3-as patch!

    IDE KATT
  • Charly
    #498
    Boldog Karácsonyt !
  • crysis
    #497
    Ez működött köszi.Már tényleg nincs a gépen.Mondom tök jó,akkor fel is teszem,elindítom a telepítőt és kiadja azt a szöveget,amit lentebb említettem.1 másodperc alatt végigfut,kiad egy ablakot,amire csak OK-t tudsz nyomni.Utána megnéztem és fenn volt újra az 71 MB-os darab belőle.Szóval minden kezdődött elölről.Am warez verzióm van és nem tudtam más félét letölteni mint a wlcon.de-t.Ez a német verzió van fenn mindenhol.Nincs semmi razor1911.Szerintem erre nincs is megoldás.
  • a.carkey
    #496
    Boldog Karácsonyt Mindenkinek!