815
  • Hunor1
    #575
    Hali, újra megkérdezném: elég csak az 1.2-es pach telepítése, VAGY kell előtte az 1.1-est is telepíteni ??????
    Köszi
  • wasd77
    #574
    Bocs. Megint. Csatánál nálam is kilép a windows-ba, amúgy jó, nem tudja valaki miér, vagy csak nálam csinálja?
    (angol nyelvű verzió van meg nekem)
  • Pares
    #573
    Jó tudni. Egész napom elment keresgéléssel. Az ÖSSZES paccsot letöltöttem, de egyik se ment föl rá, csak az 1.01-es. Akkor most inkább ujra feltelepitem, és ugy hagyom. Kösz az infot.
  • a.carkey
    #572
    Nyersanyagoknak az építésnél van jelentősége. Kiírja egyes egységeknél, hogy ehhez vagy ahhoz éppen mi kell, hogy megépülhessen.

    Fejlesztés meg nem 1 kör. Tessék kivárni. De egyes technikákkal fel lehet gyorsítani őket. Pl. ha fejlesztőközpontot építesz. Stb.
  • a.carkey
    #571
    Miért, a TWben még ennyi sem volt ...
  • wasd77
    #570
    Csatánál nálam is kilép a windows-ba, amúgy jó, nem tudja valaki miér?
    (angol nyelvű verzió van meg nekem)
  • Warton
    #569
    Nézd, ha valaki kizárólag második világháborús játékkal szeretne játszani akkor valóban "nem rossz". Viszont azt kell, hogy mondjam, hogy a 2006-os Medieval 2: Total war közelébe sem ér, sem grafikailag, sem semmiben. Azért még elpötyögök vele, de az első benyomások nem túl rózsásak.

    Tényleg a nyersanyagoknak van valami szerepük, vagy csak úgy vannak? Valamint a technikai fejlesztés hogy működik? Mert ráklikkeltem az egyik elemre és körökön keresztül nem történik semmi az adott témakörben.
  • Zsoltee20
    #568
    Hello!

    Olyan kérdéssel fordulok hozzátok h valaki futtatta már notebook-on?Mert az problémám h nem tudom beálllitani a video-t mert kidob asztalra,ha meg campányt inditok akkor tökéletessen fut de mihelyt csata elkezdödne akkor is ledob asztalra(ugyan ez ha custom vagy quick battle-t inditok)...Én a videokártyára gondolok hátha nem támogatja ez a játék az ujabb notebook videokarikat!És ne azt irjátok h nem jó a videokari vagy a többi mert az tuti hétfájdalom h jó.
  • Hunor1
    #567
    Hi.

    Gondoltam újra bepróbálom a játékot, adok még egy esélyt neki..Talán az 1.2- es patchel jobb lesz .

    De lenne egy kérdésem: Az 1.2 patch előőt fel kell patchelni 1.1- re is, vagy elég a legutóbbi is ?
    /tudom láma kérdés de azért köszi a segítséget/
  • Fasiszta
    #566
    A játék nem olyan rossz csak multizni kéne.
  • Zsolo007
    #565
    OMG

    Ezt komolyan gondolták?
  • Neoncsoves
    #564
    az angol verzió (amit nem rég adtak ki, ha jól tudom) tartalmazza az 1.3ig tartozó javitásokat (szerintem) ezért nincs patch hozzá.
  • Pares
    #563
    Már tudom mi a baj! Valaki nem tudná belinkelni az ANGOL 1.1-es esetleg 1.2-es patchot? MErt én már letöltöttem vagy 5-öt, de egyik se...
  • Pares
    #562
    jah, és mellesleg a razor1911-es verzió van meg.
  • Pares
    #561
    Kösz. Azt véletlenül nemtudod, hogy az 1.1-es meg 1.2-es miért ir ki hibát? Webforditóról annyit szórtem le, hogy semennyit. 1.01 felment, de ezek nem.
  • Warton
    #560
    Vannak benne tengeri csaták, de ahogy elnézem, a játékos nem irányíthatja a hajókat, csak a gép küzd magában aztán kiírja, hogy nyertél vagy sem. A grafikától meg valószínűleg nem fogsz magad alá szarni.
  • Prince23
    #559
    Nem. az csak lengyel-német verzióra jó azt hiszem. Főleg lengyelre.
  • Pares
    #558
    Esetleg még azt is szeretném megkérdezni, hogy a 1.3 patch az jó-e az angol változatra?
  • Pares
    #557
    Hello! Megszereztem a játékot, letöltöttem az 1.01-es patchot, feltelepitettem, aztán letöltöttem az 1.1 Us patchot és amikor telepiteni akarom, vmi hibát ir ki németül, és kilp a telepitőből. Letöltöttem az 1.2-es patchot is, de az is csak ennyit csinál. Megpróbáltam átteni másik mappába, semmi. Valaki pls. HELP!
  • Zsolo007
    #556
    Sziasztok! Meg tudja valaki mondani, hogy vannak-e tengeri csaták a játékban?

    Keresgéltem mindenfelé, de csak annyit találtam, hogy hajók vannak a játékban, de sehol egy kép, vagy videó egy tengeri csatáról.
  • madrid4ever
    #555
    sziasztok!!
    lehet h unalmasan hangzik a kérés/kérdés!!
    vki nemtudná felrakni a játékhoz a magyar nyelvi fájlokat??
    pls fontos lenne!!
    elöre is köszi!!:):)
  • Warton
    #554
    Nem hangzik jól..
  • Prince23
    #553
    1.2 patch
  • kyle reese
    #552
    Ez is Németül van?
  • Thanatos
    #551
    budget tw, kb :)
  • Warton
    #550
    Akkor lehet, hogy ránézek.
  • a.carkey
    #549
    Olyan, mint a TW, hadjárat képernyő és rts csata.
  • Warton
    #548
    Mi az hogy az eleje?
  • zeus89
    #547
    az eleje olyan körös hülyeség, aztán jön az rts része is ... nekem nem jött be :-(
  • Warton
    #546
    Valaki meg tudná mondani, hogy ez milyen játék pontosan. RTS? vagy körökre osztott vagy olyan mint a Total War?
  • zeus89
    #545
    War_Leaders_Clash_Of_Nations-Razor1911
  • Kommunista
    #544
    Mért trehányak?
  • lammaer
    #543
    "Én szeretem a német népet mert pontosak a munkában..."

    Haat.. en is igy gondoltam, aztan eltoltottem 2-2.5 evet a Siemensnel, es az ottani programozok munkajat latva... :)
  • Kommunista
    #542
    A franciákat mér De gaulle vezeti mert még 1939 nem ő volt a vezető, ő csak a szabad franciák vezetője volt.
  • a.carkey
    #541
    A képen a német verzióból van a főhős. A magyar és egyéb nemnémet verziókban az ő helyén Hitler van.
  • Kommunista
    #540
    Amúgy aki itt ezen a képen van és a németeket képviseli az ki?A második kérdésem meg az lenne,hogy a csatákban az ember irányítja a csapatokat?
  • crysis
    #539
    Hát már ő is öregedett meg,a barátjáról is azt hitte,hogy ellenség és még Parkinson kóros is volt.Ezt teszi a háború,"A végsőkig fokozza a tűrőképességet"
  • Fasiszta
    #538
    Én utálom Hitlert.
  • Kommunista
    #537
    Én szeretem a német népet mert pontosak a munkában és vendégszerető nép.Hitler meg 1941-ig még kiváló stratéga volt azután vált hülyévé.
  • crysis
    #536
    Sztem meg Hitler sem volt annyira kegyetlen,kivéve azt szörnyű tettét(zsidóírtás).Amúgy meg a 2. vh-ba én szívesen harcoltam volna a német seregbe