815
  • Prince23
    #615
    Ez. Jobb oldalt a dvd borítója.
  • a.carkey
    #614
    Melyik Axis and Allies? Mert kettő van ...
  • Prince23
    #613
    És szted ez meg ér annyit? ha a térkép fele olyan jól lenne kidolgozva mint a total warokban ill. a harcok felépítése fele olyan jó lenne mint a company of heroesban, akkor látnék esélyt a megvételére.
    de így köszönjük nem. inkább axis and allies. csak már idejemúlt.
  • sasvader
    #612
    Ugy hogy nem kéregettek itt egésznap mint a kukások hanem besétálltok és megveszitek gyárilag!!!
  • Slewy
    #611
    Ha van ezen a bolygón oylan ember, akinek a RAZOR 1911-es verziójával működik crackfixel átírva az eredeti exe-re és nem fagy ki a csata előtt az legyen kedves magyarázza el, hogyan :D
    Köszi
  • Slewy
    #610
    ha átírom a nevére akkor a please execute launcher szöveget kapom :S
  • Slewy
    #609
    Hi!
    Letöltöttem a crackfix-et de így is kidob windowsba a csata előtt...valakinek van valami ötlete?
  • a.carkey
    #608
    Yeeeeeeeeeeeeeeeesss siiiiiiiiir!

    Amúgy igaz amit írsz. :)

    Modokat le lehet szedni német oldalakról, de nem fogják megváltani a világot.
  • Chewy81
    #607
    Sziasztok!
    En elkövettem azt a hibat, hogy megvettem eredetiben a jatekot. Az, hogy egy bughalmaz, az meg hagyjan, hiszen lattunk mar ilyet, majd kiadnak hozza par patchet, es jobb lesz (talan). Amin kiakadtam, az a jatek hangjai.
    Azert nem veszek magyaritott jatekot, mert a forditas magyartalan, es nem akarom Gengszter Zolit es a Stohl Bucit hallgatni, a baratok közt Gezajat nem is emlitem....
    Erre megveszem ezt a jatekot, es a nemet egysegek nekiallnak angolul kurjongatni!! Nem eleg, hogy angolul de meg idegesitöen is csinaljak. Ennyit a törtenelmi hüsegröl. Meddig tartott volna nemetül megcsinalni? Vagy ez atkapcsolhato, csak en vagyok lama?XD Mast nem zavar??
    Leszedtem hozza az 1.3 -as peccset remelem az javit valamicsket a dolgokon.
  • Wanted
    #606
    A magyar nyelvi fájlokat sikerült már kiszednie valakinek?
  • crysis
    #605
    Akkor gondolom több mindent lehet benne csinálni.Itt is kiválaszthatod,melyik állammal legyél?És lehet benne háborúzni?
  • tttttom
    #604
    Nem lehet, hogy kémek nyírják ki szegényt?

    Nézd meg, hogy a Führer kap e elég testőrséget. :)

    Mást egyelőre nem tok javasolni.
  • ld51
    #603
    Sziasztok!

    1940 augusztusában meghal nálam Adolf Hitler és kiírja hogy defeat, pedig enyém már Európa. Ez ellen mit lehet csinálni?
  • KAZJ
    #602
    Sziasztok! Az a gondom, hogy amikor belép a csatába a képernyő elkezd forogni. Csak addig áll meg míg nyomom a középső egérgombot, ha elengedem forog tovább. Mi lehet a gond szerintetek?
  • Hunor1
    #601
    crackfix..google stb, müxik.
  • Zsoltee20
    #600
    csak 1 kicsit olvassnál vissza akkor meglenne a megoldás(legalább csak az elsö oldalt,gondolom olvasni már csak tudsz?)
  • Devil093
    #599
    Sziasztok! felraktam a game-t belépek a főmenübe de amikor quick matchbe megyek betölti pályát és utána rögtön kilép szó nélkül
    ha valaki tudja a megoldást pls segitsen előre is köszi!
  • Pluskast
    #598
    Inkább az SR2010-re vagy a 2020-ra hasonlít csak komplexebb.
  • Neoncsoves
    #597
    hosszú... nah most elmondom képletben
    angol 1.0 = magyar,cseh,faszom tudja mi 1.3 vagy 1.2
  • rocsikzoli
    #596
    Én nem gyarapítom kérdésekkel ezt a fórumot, nekem csak annyi kérésem lenne, h vki küldje már el a War Leaders/data_files mappában lévő tables.dat fájlt!

    e-mail: [email protected]

    Köszönöm előre is!
  • tttttom
    #595
    wwwpontserialspontws

    Itt annyi serialt találsz, hogy besz*rsz :D
  • a.carkey
    #594
    Van már hozzá crack? Eddig kódot kért és cseszett elindulni.
  • tttttom
    #593
    Na jelenleg szedem az angol verziót valaki elküldené privibe nekem a War Leaders crack fixét. :-)

    Előre is köszi. ;-)
  • crysis
    #592
    És lehet benne háborút indítani?Mármint hasonlít a war leaders-re?
  • Pluskast
    #591
    Vagy inkább szedjétek le a geo - political simulatort. Nagyon jó kis komplex összetett politika-gazdasági-háborús stratégiai játék ami 2008-ban játszódik és a világ bármely nemzetével lehet lenni. Nekem nagyon bejött! :-)
  • Zsoltee20
    #590
    Arra viszont sajna nem tudom a választ probáld meg hangkártya driverrel esetleg.Proba szerencse.
  • Hunor1
    #589
    @Zsoltee
    Kösz megtaláltam és működik:-)

    Még 1 et kérdeznék: A csata módban nincsenek hangok/robbanások, lövések hangjai stb/ csak a zene szól végig..ez így nagyon gáz, tök élvezhetetlen hogy csak a repetitív zene megy..
  • Hunor1
    #588
    Ja, Köszi Anulu.
    Igazából azért akartam nyomni hogy elüssem kicsit az időt amíg az Empire kijön !! Nanáá hogí azt várom ezerrel..mindent elolvasok addig is róla stb.

    @Zsoltee20 köszi a tippet megnézem megtalálom-e a crackfixet.( de ha esetleg van időd küld el a linket nekem priviben.
    Köszi
  • a.carkey
    #587
    Persze. De mindig így volt: nagy elvárások, balfék kiadók vagy itthoni terjesztők, és itthon lőn bukás.
  • Zsoltee20
    #586
    Szedd le a crackfix-et hozzá azzal menni fog csak nevezd át az eredeti exe
    nevére.Azzal nem fog kidobálni.
  • tttttom
    #585
    Khm...Azért a bukott játékok között is vannak jók. :)

    pl.:Haegemonia,Knights and Merchants-The Peasent Rebellion+az első része. :D
    HoI 2 Doomsday(az alap az meg gyagyi sztem xD) és mondjuk még ami jó játékok közé tartozik még a Europa Universalis sorozat. :D

    Röviden most csak ennyi jutott az eszembe :D
  • a.carkey
    #584
    Már most 5590 ft.
  • a.carkey
    #583
    Hagyd a fenébe! Nem ér ennyit az egész.
    Vársz pár hónapot. Kijön az Empire TW, és ha nyáron még elolvadsz ezért a játékért, akkor max. megveszed eredetiben 1999 forintért, ahogy a bukásokat itthon adni szokták. :D
  • Hunor1
    #582
    Köszi Anulu..:-)
    de mindegy is mert most meg kivág a winfosba a csatáknál..Csak azért nem értem mert tavaly amikor egy német 1.0 ás verzióm volt azzal ment simán../csak azt letúrtam mert kellett a hely, erre most meg az angol nem megy rajta/
    kb 2 hete volt windows újratelepítés, az összes driver a legújabb.. nem értem..
  • a.carkey
    #581
    Szerintem az angol kb. azon a szinten van, mint a magyar a megjelenéskor. Ugyanis ugyanakkor jelent meg (elvileg), mint a magyar, de vmi miatt csak most lett belőe warez. Tehát nem véletlen az 1.0 ...
  • Hunor1
    #580
    @Neoncsoves
    Azt mondod hogy az angol verzioban már benne vannak az 1.2 ig történt javítások?
    Csak akkor miért látom a játékban az 1.0 versiont ??(asszem a menüképernyőn)
    na meg a crack is 1.0 ás
  • Hunor1
    #579
    Uhh, emberek.Leszedtem az 1.2 es peccset/német oldalról/
    Nem is engedte felpeccselni magát..gyanús volt hogy a játékban a Hitler portré van, a paccs indításkor meg a német verziós fantázia portré.Ki is írta hogy nem találja a játékot/németül/
    Nah tehát ez azt jelenti hogy van angol 1.2 es patch is ??? ( A játékom Razor1911 verzió)
    Van akinek hasonló verziója van? Nektek hogy ment fel a peccs a razorra? (előtte az 1.1- es sem ment rá/
    Help!!
  • Hunor1
    #578
    kösz crysis. Majd akkor le kell szednem az 1.1 et is de nem baj
  • Fasiszta
    #577
    Igazadvan nekem is megvan a medieval total war 2 és az ténylegjobb.
  • crysis
    #576
    Eredetibe van meg?

    #575:elég sok játéknál kell az összes patch.Sztem rakd fel az 1.1 előtte(veszteni nem fogsz vele semmit)