815
  • apa1101
    #655
    nekem ati kártyával vista alatt szintén világos volt a kép.
    de a patch 1.3 után jó lett.
    xp-nél viszont egyáltalán nem volt ilyen gond.
  • crysis
    #654
    Én nem tudom,de nekem ati van és nincs az ilyenekkel gond nálam.
  • BF109
    #653
    amit először leszedtem crackfixet azzal én is kaptam egy trójait. :-(

    szerintetek az mitől lehet hogy csatánál bazi világos a kép? és nem engedi sehogyse lejjebb venni... ez a játék se szereti az ati vgat vagy mi a szőr lehet?
  • crysis
    #652
    A War Leaders Clash of Nations 2 talán jobb lesz.Reméljük.
  • apa1101
    #651
    ha valaki multizna,írjon nekem.
  • apa1101
    #650
    na,úgyfest mégis működik a multi,csak sosincs rajta szinte senki:(
  • Fasiszta
    #649
    Olyan rossz hogy az olaszok németek japánok szovjetek meg franciák angolul beszélnek
  • a.carkey
    #648
    A gyárival a patch után kevés a gond. Ami még probléma, az a töltési idő. Emiatt szerintem egyszerűen szar a játék. Csak, hogy értse az, aki nem ismeri, de játszott már TWok közül bármelyikkel:

    A TW térkép és a TW csata betöltéséhez ingame a WLben hozzá kell még adni 1-4 perc közötti értéket. Ez elég gáz. A borzasztó idegesítő egységhangok a 2. probléma. Ha ezeket kijavítanák (nem nagy tétel), ez egy jó játék IS lehetne.
  • apa1101
    #647
    nekem a gyáriban nagyon kevés bug van...de ami jobban zavar,hogy nem megy a multi...
  • TomDantes
    #646
    Nem az a baj, de ez egy bughalmaz!
  • crysis
    #645
    Van akinek tetszik,van akinek nem.Tény,hogy a grafikai motorja nem egy Cry Engine,de azért nem rossz
  • TomDantes
    #644
    Ez a vacak? Nem ér meg pár ezret...max 990 forintot ér.
  • crysis
    #643
    Nézd.Annyian elmondták már.Vedd meg eredetibe.Mondjuk nekem is másolt és mindig kilép,ezzel nem lehet sztem semmit sem csinálni.

    Azt meg nem tudom,hogy nektek hogyan működik a razor1911-es verzió.Én amit leszedtem,az egy kedves trójai vírussal üdvözölt engem.Szóval vegyük meg eredetibe,pár ezer Ft-ot megér Nem igaz?!
  • krihi
    #642
    valaki küldjön már vmi crackfixet vagy adjon tanácsot mert ez a war leaders az agyamra megy!!!!!egyikkel sem megy kidob csatakor!!!
    gépem elég erős:intel core quad q6600,500gb hdd,nvidia8800 gt 4gb ram!!!
    szétvágom a monitort!!
  • apa1101
    #641
    sziasztok.
    a multi nektek sem megy?
  • BF109
    #640
    nekem razor 1911 van de írtam is lejebb. amit belinkeltem azzal nekem megy gond nélkül. korábban más crackfixszel én is szívtam... egyébként kezd az agyamra menni a játék a konfigommal elég sűrűn beszaggat pedig annyira nem nagy durranás a grafika. néha meg annyira világos a kép hogy élvezhetetlen... nemsoká uninstall úgy érzem. :-S
  • TomDantes
    #639
    Áh, elég volt ebből. Milyen hülyeség már ez? Az olaszok akik elvileg szövetségeseim...hirtelen megtámadnak? Miért? Áh, ostobaság...azért sajnálom, lehetett volna ez egy nagyon jó játék,...de valami totál szar lett belőle.

    Hátha majd pár év múlva a Total War készítői csinálnak egy II.vhs-at
  • a.carkey
    #638
    Kikötő legyen, majd transfer ship a tengeren, aztán átviszed rá amit akarsz, majd kilépsz róla.
  • KraZ
    #637
    Nézd meg a tutorialt ott megmutatja hogy kell.
  • TomDantes
    #636
    Mindegy, kérdezek mást.

    Hogy lehet Angilába eljutni? Azaz hogy tudok szárazföldi csapatokat a tengeren átvinni???????

    A franciákat legyőztem...de hogy lehet átjutni a tengeren? Nincsennek valami transzport járművek, vagy valami ilyesmi?


    Egyszerűen nem tudok rá jönni

  • crysis
    #635
    Azt a crack-et énis megpróbáltam,mert nekem is állandóan kilép.Kiadta a fekete ablakot,aztán el se indult,úgy csináltam,ahogy lentebb említetted.Egyébként nekem a német van meg.Neked működött
  • TomDantes
    #634
    Hát már pedig amit linkeltél az szar. El se indul vele. Please Excute Lanucher... na kösz... most már egyáltalán nem megy, tényleg, jó link, köszi...
  • crysis
    #633
    Nektek különben a német verzió van meg v a razor1911?
  • BF109
    #632
    szia!
    lehet hogy te is a fake 3,5 megás crackfixet szedted le? próbáld azzal amit lentebb linkeltem és úgy ahogy leírtam, azzal mennie kéne...

    valaki rájött már hogy lehet csata közben a kép tulajdonságait, felbontás kontraszt stb állítani? vagy csak ha kiléptem akkor lehet?
  • Kövesdi A
    #631
    hát sajnos nálam crackfix-el sem megy !

    megoldás ?
  • Kövesdi A
    #630
    Üdv ez a játék nagyon tetszik nekem.
    Csak egy probléma van vele, egyideig megy aztán amikor jönne a harc kidob. A windows-ba tudtok segiteni benne, hogy hogyan lehet orvosolni a problémát ?.
    Esetleg a fel patchelés megold hatjah a problémát ?
  • BF109
    #629
    bocsánat! kijavítanám magamat. amit az előbb linkeltem azzal működik, annyi ha összerakod a fájlt utána át kell nevezni és felülíri vele a játék mappájában az exe-t.
    és ezzel már nem dob ki csta előtt a desktopra. na megyek megnéézem mit tud a játék.
  • BF109
    #628
    link

    innen szedtem le. olvasd el a kommenteket van akinek megy van akinek nem.
  • TomDantes
    #627
    Ja, itt is olvastam crackfix kell hozzá..de milyen honnan? Sehol nem találtam... egy linket valaki?Végig olvastam mindent de nem láttam
  • TomDantes
    #626
    És mit írnak?
  • BF109
    #625
    heló!
    én nem találtam rá megoldást. angol fórumokon van akinek működik van akinek nem.:-S
  • TomDantes
    #624
    Üdv. Szóval, nincs megoldás arra hogy ki lép?!
  • crysis
    #623
    Tudjátok mit.Megveszem eredetibe aztán tolom vele.Ha kijön a Total War,akkor azzal.Aztán türelmesen kivárom,amig ezt jó v szar játéknak kijön a 2. része.Talán az már jó lesz,remélem
  • BF109
    #622
    heló!
    olvastam lenetebb hogy más is küzd a razor 1911-es verziónál a csaták előtti kilépéssel. letöltöttem crackfixet ami egy kicsi 3,5 megás exe file (kaptam hozzá ajándékba egy trójait :-S ). mit csináljak ezzel az exe fájllal, mert ha felülírom vele a játék könyvtárjában lévőt akkor el se indul a játék egyáltalán. elképzelhető hogy fake crackfixet szedtem le?
  • Fasiszta
    #621
    Az az axis and allies nagyon rossz.
  • Slewy
    #620
    Sasvader rendkívál okos gyerek vagy, olvasgassál fórumokon és leírják, hogy nem egy embernek az eredetivel is volt ilyen problémája, nah most így
    nyilván nem fogom megvenni, de ha valakinek van valami ötlete a megoldásra, azt megköszönném
  • Fasiszta
    #619
    A térkép szerintem se túljó .
  • a.carkey
    #618
    Az 1998as
    képek
  • Prince23
    #617
    És az melyik?
  • a.carkey
    #616
    Ok. Nekem a másik jobban bejött.